12 найкращих ботів для зміни вашого досвіду роботи з Telegram

Telegram прокрався до всіх відомих платформ обміну повідомленнями та став одним із найкращих варіантів серед користувачів соціальних мереж.

І ви можете запитати, чому, але головним чином це тому, що Telegram демонструє неперевершену безпеку, користувальницький досвід і гнучкість. Не забувайте, що тут також приділяється велика увага конфіденційності.

Оскільки конфіденційність є нашим головним пріоритетом, легко здогадатися, чому Telegram швидко став улюбленцем шанувальників і продовжує отримувати приплив користувачів.

Окрім безпеки, яку він пропонує, людям також подобається його боти. Додаток пропонує різноманітних ботів, які можуть полегшити обмін повідомленнями. У цій публікації ми зануримося в деякі з найкращих ботів Telegram, за допомогою яких ви можете покращити свій досвід.

Що таке Telegram?

Перш ніж говорити про відомих ботів, давайте розберемося, що таке Telegram. Telegram — це глобально доступна безкоштовна платформа обміну повідомленнями, яка надає зашифровані та хмарні послуги.

Наскрізне шифрування, яке називається «секретним чатом», дозволяє людям безпечно обговорювати будь-що, не турбуючись про будь-які секрети 👀.

Telegram став популярним як альтернатива WhatsApp завдяки одній функції, яка робить його унікальним: можливість надсилати й отримувати повідомлення, не повідомляючи свій номер.

Це вірно. Ви можете обмінюватися повідомленнями з людьми, не обмінюючись номерами. Ви можете шукати їх за іменем користувача, на відміну від WhatsApp. Це забезпечує більший захист, дозволяючи надсилати миттєві повідомлення, не відкриваючи свій номер телефону.

Якщо говорити про те, що популярність Telegram зростає, то приблизно 1,068 мільярда користувачів станом на поточний рік, 700 мільйонів з яких дуже активні на платформі щомісяця.

Telegram залишається однією з найбільш завантажуваних програм соціальних мереж у світі. Очікується, що додаток для обміну повідомленнями зростатиме експоненціально, оскільки щодня до платформи приєднуватимуться 1,5 мільйона нових користувачів.

Що таке боти Telegram?

Давайте зараз перейдемо до суті справи. Ще одна причина, чому Telegram піднявся над конкурентами та зробив собі ім’я, полягає в одному – боти. 🤖

Боти Telegram — це ваші друзі в чаті, які пропонують різноманітні автоматизовані функції, щоб покращити ваш обмін повідомленнями. Ви можете змусити своїх ботів робити щось за вас самостійно, не залучаючи вас до них.

Ось що боти можуть зробити для вас:

#1. Надсилайте повідомлення 📨

Призначивши заздалегідь визначені завдання, ви можете змусити ботів Telegram автоматично надсилати текстові повідомлення, зображення, меми, відео та файли.

Читайте також: Боти для днів народження на Discord, Slack і Teams для епічних свят

#2.Виконуйте команди 🧞

Ще одна революційна функція ботів полягає в тому, що вони можуть виконувати команди в чатах Telegram для запиту інформації. Наприклад, якщо ви введете /help, бот надішле вам команди, які він може виконати для кращого обміну повідомленнями. Виходи можуть включати:

  • /Зареєструватися
  • /статус
  • /СТІЙ
  • /lastalarm
  • /listcurrentalarms

За допомогою цих команд можна автоматично отримувати інформацію з ботів, не обробляючи її вручну.

#3.Ексклюзивна доступність 👸

Боти Telegram можуть використовувати практично всі. Однак якщо ви налаштуєте окремий канал зв’язку в Telegram, ви зможете зробити певних ботів доступними лише для певних користувачів. Це дає виняткові права певним особам на використання ботів, а також це зручно під час керування груповим чатом.

Переваги використання ботів Telegram

Боти Telegram використовують штучний інтелект, щоб взаємодіяти з людьми та зробити спілкування безперебійним. Вони можуть виконувати безліч функцій, щоб спростити ваше спілкування, як особисте, так і професійне.

Ось деякі з основних переваг ботів Telegram, про які вам потрібно знати

#1.Покращений досвід роботи з клієнтами

Завдяки швидкому та легкому доступу до служби підтримки клієнтів телеграм-боти можуть удвічі скоротити роботу відділень обслуговування клієнтів у компаніях і покращити їхню взаємодію з клієнтами.

Завдяки автоматизованим роботам ваш бізнес може швидко й автоматично відповідати на поширені запити, що пришвидшує час відповіді та підвищує задоволеність клієнтів.

Найприємніше те, що боти Telegram володіють можливостями природної мови, а це означає, що вони можуть персоналізувати повідомлення для конкретних людей, даючи їм відчуття справжньої людини за клавіатурою.

#2. Економія часу, грошей і зусиль

Окремі відповіді на запити клієнтів за допомогою електронних листів і дзвінків можуть зайняти багато часу. Використовуючи ботів, які цілодобово відповідають на типові запитання, ваш бізнес може миттєво відповідати клієнтам, не покладаючись на присутність людини.

Це також може заощадити ваші гроші на наймі та навчанні людей слухати та відповідати на типові запити, про що тепер може подбати ваш бот.

#3. Генеруйте потенційних клієнтів

Однією з моїх улюблених переваг ботів Telegram є їх здатність збирати потенційні клієнти, які розміщують свою інформацію на платформі. Боти можуть збирати інформацію про людей, які хочуть дізнатися більше про ваші продукти та послуги, і створювати якісні потенційні клієнти, за якими ви можете слідкувати.

#4. Збирайте дані про клієнтів

Ботів Telegram також можна використовувати для створення або покращення особистості покупця чи клієнта, оскільки вони можуть збирати цінні дані клієнтів і краще розуміти, чого вони хочуть.

Завдяки цій інформації ви можете глибоко зрозуміти болючі точки аудиторії та працювати над наданням найкращих рішень. Завдяки зворотному зв’язку ви також можете покращити свій веб-сайт, додаток або бізнес-стратегію, щоб краще задовольнити потреби вашої аудиторії.

Завдяки таким численним перевагам не дивно, що боти Telegram стали хітом, як тільки додаток їх представив.

Існують різні телеграм-боти з різними функціями, які можуть допомогти вам покращити спілкування. Давайте подивимося на деякі з найкращих.

BotFather

Слоган Botfather – «один бот, щоб керувати ними всіма» підсумовує, що бот може зробити для вас. Бот керує всіма ботами, створеними вами через обліковий запис Telegram, або створює абсолютно нового бота з нуля.

Ви можете використовувати його, ввівши в програмі пошук @BotFather, який приведе вас до профілю. Ви зможете переглянути повний список команд і розпочати чат, ввівши «/help» або «/start».

За допомогою команди “/newbot” ви можете створити новий, а за допомогою “/mybots” ви можете редагувати та керувати наявним списком ботів.

DropMail.me

DropMail.me використовується для створення одноразових адрес електронної пошти, а також отримання електронних листів. Ці одноразові електронні листи можна використовувати протягом 10 хвилин для отримання електронних листів, якщо ви не хочете вказувати свою справжню електронну адресу, щоб уникнути спаму.

Через 10 хвилин електронні адреси автоматично видаляються. Ввівши команду запуску в чат-боті, ви зможете вибрати одну з 5 команд, які дозволять генерувати випадкові адреси електронної пошти, перераховувати активні адреси, отримувати довідку, починати розмову або переходити до рідної мобільної програми бота. .

Плазмовий чат GPT 4

Цей бот є місцем, де майстерність Telegram і ChatGPT об’єднуються, щоб надати вам революційний досвід обміну повідомленнями. Плазмовий чат GPT 4 дозволяє керувати 10 моделями ШІ та отримати доступ до попередніх оновлень ChatGPT 4, оскільки команда розробників є партнером OpenAI.

Бот Plasma AI працює на основі моделей ChatGPT 4 і Midjourney 5, щоб запропонувати вам близько 160 професійних ролей, які відповідають вашим динамічним потребам. Ви також можете безкоштовно користуватися ботами в групах із 100 і більше учасників.

Незалежно від того, чи є ви професіоналом, підприємцем, письменником, оратором, студентом, прокодером або вчителем, ви хотіли б скористатися функціями цього бота, щоб мати бездоганний досвід.

MeteoBot

Ще один простий, але корисний бот, який можна використовувати в Telegram MeteoBotтакож відомий як WeathersBot.

У цьому випадку сама назва зрозуміла сама за себе. MeteoBot працює як репортер погоди, який працює з вашої долоні. Він може надавати вам оновлену інформацію про поточну погоду та прогноз погоди для певного місця на наступні 3 дні, а також ключову інформацію, таку як:

  • Поточна температура
  • Максимальна і мінімальна температура
  • Швидкість вітру
  • Вологість

Уся ця інформація надається на основі вашого розташування на карті та міста. З цим ботом ви завжди знатимете, чи потрібно вам взяти парасольку☔ чи капелюх від сонця 🌞, перш ніж вирушати!

Zoombot

Zoombot для Telegram дозволяє почати зустріч Zoom за допомогою простої команди. Це заощадить вам багато часу на створення посилання на нараду та надсилання його учасникам, коли все, що вам потрібно зробити, це швидко провести нараду та закінчити з нею.

Ви можете здійснювати телефонні дзвінки Zoom із чудовою якістю звуку та відео. Все, що вам потрібно зробити, це встановити інтеграцію Zoom для Telegram і створювати зустрічі Zoom за лічені секунди.

Таскобот

Як професіонал, власник бізнесу чи постачальник послуг B2B, ви будете раді знати, що Telegram має ідеального бота для вас, якщо вам важко керувати своїми завданнями. Таскобот це бот для керування завданнями, який може створювати списки справ для окремих осіб або команд, які шукають безперебійної співпраці та робочого процесу.

Щоб скористатися ним, перейдіть до чат-бота, введіть завдання @tasko_bot у приватному чаті та натисніть створити завдання. Тоді ви зможете керувати своїм списком завдань і залишатися в курсі, виконуючи роботу щодня.

Він ідеально підходить для таких зайнятих професіоналів, як я і ви, які страждають від паперових списків справ і потребують чогось портативного та легкодоступного.

Ліки від COVID

Ліки від COVID – це бот для здоров’я в Telegram, який допомагає пацієнтам з Covid 19 справлятися зі своїми симптомами за допомогою найкращих засобів.

Якщо ви або хтось із вашої родини хворіє на Covid, ви можете запустити чат-бота, висловити свої симптоми та отримати відповідні засоби для лікування свого здоров’я. Все, що вам потрібно зробити, це ввести команду /start у вікні чату, і ви отримаєте подальші інструкції.

Конвертер файлів

Традиційно нам доводилося покладатися на спеціалізовані інструменти (навіть платні!), щоб конвертувати зображення, відео чи інші файли у формат, який відповідає нашим потребам. Це забрало багато часу, але вже ні.

Якщо у вас є програма Telegram, ви можете використовувати Конвертер файлів бот для перетворення будь-якого файлу, будь то аудіо-, відео-електронна книга, шрифт або документи, у формат на ваш вибір.

TweetItBot

Якщо ви завзятий користувач Twitter, але не маєте часу виконувати певні завдання на платформі, ви можете дозволити TweetItBot зробити це для вас. Чат-бот може твітнути будь-що від вашого імені, включаючи тексти, фотографії, відео, наклейки та GIF-файли. Ви також можете використовувати бота, щоб лайкати, відповідати, ретвітувати та видаляти твіти.

Це як портативний пакет для керування всіма вашими функціями Twitter і робить речі доступнішими, ніж будь-коли. Крім того, ви можете налаштувати бота на отримання сповіщень у Twitter і завжди бути в курсі подій у соціальній мережі.

Читайте також: Найкращі інструменти для планування твітів, щоб контролювати свою стратегію Twitter

PollBot

PollBot це чудовий бот для створення опитувань на каналах за вашим вибором. За допомогою бота ви можете створювати опитування, переглядати результати, повторювати запитання та переглядати остаточні результати після закриття опитування. Таким чином ви можете залучити учасників групи або дізнатися більше про них, поставивши їм цікаві запитання.

Після того, як ви натиснете «Почати», бот попросить вас ввести питання для опитування. Далі він попросить вас надати відповіді одну за одною. Ви можете додати скільки завгодно параметрів, а коли закінчите, напишіть «/done» у чат-боті, щоб завершити. Бот створить посилання для опитування, яким ви зможете поділитися у своїй групі.

Оповіщення Бот

Якщо ви такі забудькуваті, як я, ви, ймовірно, скрізь розклеюєте нагадування 📒про важливі завдання. Але завдяки зростанню популярності Telegram ви можете зробити бота відповідальним за нагадування вам купити молоко або відвідати важливу зустріч у понеділок.

The Оповіщення Бот може бути рятівником у цьому відношенні. Ви можете отримати сповіщення від бота, надавши йому час і текст сповіщення. Текст має включати все, що ви хочете, щоб бот сказав вам, тому згадайте, про що вам потрібно нагадати, і введіть час. У результаті ви отримаєте нагадування від свого дружнього сусіда Alertbot!

Бот Pomodoro

Pomodoro — це відома техніка тайм-менеджменту, коли ви працюєте безперервно протягом 25 хвилин і робите 5-хвилинну перерву перед повторенням шаблону. Метод розроблений, щоб допомогти вам уникнути прокрастинації та відволікань під час роботи. Це також дає вам змогу стати більш продуктивними та ефективно розпоряджатися своїм часом.

Хоча існують різні сторонні програми Pomodoro, у Telegram є Бот Pomodoro це може полегшити відстеження вашого прогресу.

Ви можете запустити Pomodoro на боті, встановивши хвилини та тривалість відпочинку та розпочавши роботу, наче завтра не настане. Я вважаю, що цей бот надзвичайно корисний для того, щоб залишатися зосередженим під час роботи та не відволікатися на зовнішні чинники, такі як телефон або соціальні мережі.

Заключні думки

Telegram — це більше, ніж просто програма для обміну повідомленнями; ви можете керувати ключовими аспектами свого життя на ньому. Від керування завданнями та часом до отримання звітів про погоду, є бот Telegram для майже кожного завдання під сонцем.

Наведені вище боти є одними з найкращих, які ви знайдете, і я впевнений, що вони надзвичайно полегшать вам роботу.

Далі перегляньте найкращі програми та платформи для створення власних емодзі 🙂 для WhatsApp і Telegram.