12 найкращих анімаційних програм для створення пояснювального відео

Categories:

Зображення варте тисячі слів, а відео – мільйони слів!

Люди часто шукають пояснювальні відео, щоб слідкувати за ними та розуміти речі. Це найкращий спосіб пояснити будь-якій людині про ваш бренд, інструмент чи бізнес. Анімація більш приваблива порівняно зі звичайними уроками, де людина все пояснює.

Якщо ви переглянули кілька анімаційних пояснювальних відео, ви могли знайти їх досить легкими для розуміння. Завдяки візуальним елементам і анімації люди можуть легко підключатися. Це найважливіша перевага пояснювального відео, оскільки складні речі пояснюються легко.

Пояснювальне відео є корисним не лише через легкість розуміння, але з ним пов’язано кілька інших переваг. Давайте розглянемо деякі з причин, чому компанія повинна мати пояснювальне відео.

Перетворення

Людям подобається дивитися пояснювальне відео. Як власнику бізнесу, це допоможе вам вести підрахунок відвідувачів, яких можна перетворити на справжніх клієнтів. Кількість переглядів кожного відео може легко визначити продукт або послугу, які люди вважають найцікавішими з усіх.

Чітко визначте мету свого продукту

Текст часто складний, оскільки кожна людина може сприймати його по-різному. Пояснювальне відео полегшить роботу, позбавивши від необхідності здогадуватися будь-якому потенційному клієнту, який відвідує ваш сайт.

Люди часто можуть краще зрозуміти речі, побачивши чи почувши, як хтось їх пояснює. Пояснювальне відео дасть вам перевагу, оскільки ви зможете зв’язатися зі своїми потенційними клієнтами та повідомити їм, як ви можете їм допомогти.

Зробіть свій виступ жвавим.

Написаний виступ часто здається аудиторії нудним. За допомогою пояснювального відео ви можете оживити свою презентацію. Подібним чином, відео з привабливим візуальним ефектом і надійним сценарієм може привернути увагу аудиторії.

Якщо ви надаєте складний продукт або послугу, вам обов’язково слід придумати пояснювальне відео. Це дозволить аудиторії легко зрозуміти ваш бізнес.

Можна поділитися

Опублікуйте це скрізь – YouTube, Facebook, Twitter, Linked In, Vimeo, TikTok і дозвольте своїй аудиторії ділитися зі своїми знайомими.

Люди частіше діляться відео, ніж текстовими блоками.

Що робить відео з поясненням хорошим?

Існує багато чудових пояснювальних відео. Ви можете використовувати їх як джерело натхнення, перш ніж почати створювати власне пояснювальне відео.

Під час пошуку цікавих пояснювальних відео відео від Cleanshot виглядало досить привабливо. Вони полегшили людям розуміння продукту та всіх його функцій.

Отже, на чому вам потрібно зосередитися, щоб створити класне пояснювальне відео?

  • Зберігайте його оригінальним
  • Спробуйте зробити це смішним, тому що люди більше діляться цим, коли вважають це трохи смішним.
  • Будьте простими та по суті. Основна мета пояснювального відео – допомогти людям легко зрозуміти ваш продукт або послугу.
  • Дізнайтеся більше про свою аудиторію та дотримуйтесь того стилю, який вони оцінять

Тепер давайте подивимося на найкраще програмне забезпечення для створення пояснювальних відео.

Adobe Animate

с Adobe Animate, будьте готові анімувати будь-що. Незалежно від того, чи плануєте ви зробити пояснювальне відео чи створити інтерактивну анімацію для своєї гри, ви можете зробити все це з цим. Ви також можете опублікувати анімацію на кількох платформах, щоб охопити більше глядачів.

Ви можете використовувати потужні інструменти анімації, надані Adobe, щоб створити інтерактивне та зрозуміле пояснювальне відео. За допомогою простої покадрової анімації ви можете змусити своїх героїв ходити і говорити. Завдяки простим рухам мишки користувачем ваші інтерактивні персонажі можуть виконувати різні операції.

Ви можете експортувати свою анімацію на різні платформи, такі як Flash/Adobe AIR, HTML5 Canvas і навіть на різні спеціальні платформи, як-от SVG. Ви можете додавати дії без будь-якого коду. Отже, ви можете безпосередньо дозволити своїй уяві зробити всю роботу. Немає кінця способам використання Adobe для створення анімаційного відео. За допомогою цього інструменту креативність зможе поєднатися з вашою уявою.

Анірель

Незалежно від того, чи хочете ви продати свій продукт, поділитися знаннями чи надати онлайн-навчання, Anireel ідеально підходить для всіх подібних цілей. Це дозволяє створювати захоплюючі анімаційні пояснювальні відео з готовими до використання сценами та елементами.

  Як оповідання може допомогти вам завершити продаж

Навіть якщо ви новачок у цій галузі, ви можете легко зрозуміти весь процес. Його технологія глибокого навчання дозволяє вам спілкуватися з інтерфейсом за допомогою методу синтезу мовлення. Редагування перетягуванням робить Anireel найпростішим програмним забезпеченням для створення анімаційних відео.

Anireel пропонує вам понад 40 попередньо розроблених шаблонів відео, які ви можете використовувати для створення відео з нуля. Ви можете налаштувати вибраний шаблон із звуковими доріжками, кадрами та анімацією. Це програмне забезпечення дозволяє миттєво експортувати створені відео на ваш веб-сайт або в соціальні мережі.

Anireel доступний для завантаження для Windows. Ви можете завантажити Anireel безкоштовно. Щоб отримати додаткові функції, ви можете придбати преміум-плани.

Аніматрон

Аніматрон це чудовий виробник онлайн-анімації для легкого виконання кількох функцій. Незалежно від того, чи збираєтеся ви створити пояснювальне відео, анімацію для дошки, приголомшливі презентації чи навіть анімацію HTML5, ви можете зробити все це за допомогою Animatron. Це чудовий інструмент для компаній і стартапів, художників і аніматорів, викладачів або будь-кого, хто цікавиться створенням анімаційних відео.

Є тисячі безкоштовних ресурсів, таких як фони, реквізит і анімовані персонажі, які полегшують процес створення відео. Ви можете створити всю сцену за кілька хвилин завдяки інфографіці, значкам і анімованим темам, доступним на ринку Animatron.

Ви можете швидко імпортувати власні фотографії, відео та графіку, додаючи анімований текст, символи, анотації або навіть накладаючи медіа. Це дозволяє вам повністю налаштувати кожен ресурс, від базових форм до деяких повністю анімованих персонажів. Ви можете налаштувати все відповідно до ваших вимог за допомогою Animatron. Крім того, ви можете завантажити та експортувати створене пояснювальне відео в будь-який потрібний формат і поділитися ним безпосередньо на всіх платформах соціальних мереж.

VideoScribe

Якщо ви шукаєте саме виробника анімації для білої дошки, який може створювати чудові пояснювальні відео, тоді ви можете повністю покластися на VideoScribe. Ви можете завантажити програмне забезпечення для робочого столу, щоб використовувати інструмент офлайн. VideoScribe досить простий у використанні, і ви можете легко створювати анімовані пояснювальні відео.

Якщо ви плануєте створити пояснювальне відео, то вам слід почати з нуля. У колекції доступні дуже мінімальні шаблони з меншою різноманітністю стилів. Це надзвичайно універсальний інструмент, який використовується власниками бізнесу та маркетологами для створення пояснювальних відео.

Для безперебійної роботи з VideScribe вам потрібні аматорські знання з редагування відео. Піктограми, які використовуються у VideScribe, дещо застаріли, але ви точно можете вибрати цю, якщо вам подобається вигляд, намальований від руки. Функція перетягування дозволяє легко використовувати VideoScribe і створювати пояснювальні відео. Існує повна бібліотека з тисяч настроюваних музичних файлів і зображень, які можна додати до своїх пояснювальних відео.

Doodly

Doodly допомагає створити пояснювальне відео з анімацією на дошці. Для створення відео за допомогою Doodly не потрібні будь-які технічні чи дизайнерські навички. Ви можете легко створити потужні пояснювальні відео, щоб залучити відвідувачів до вашого бізнесу та перетворити їх на клієнтів.

Незалежно від того, чи хочете ви зробити своє відео розважальним або повністю пояснювальним, ви можете використовувати анімацію, щоб надати йому привабливого вигляду.

Не лише білу дошку, ви також можете створювати скляну дошку, зелений екран і анімаційні відео на дошці. Доступні різні чоловічі та жіночі руки, щоб ви могли вибрати на свій смак. Одним клацанням миші ви можете синхронізувати свій записаний голос і додати його до свого творіння Doodly.

Doodly пропонує тисячі власноруч намальованих дудл-зображень для білої дошки, які можна використовувати там, де вони потрібні. Звичайно, ці зображення можна використовувати лише на платформі Doodly. Ви також можете додати музику у фоновому режимі з кількох безкоштовних звукових доріжок, доступних на вибір відповідно до вашого жанру. Окрім цього, ви також можете встановити Doodly на скільки завгодно пристроїв. Він сумісний як з Mac, так і з ПК.

Powtoon

Якщо ви знайомі з основами програмного забезпечення для створення відео, ви побачите, що воно досить просте у використанні Powtoon. Платформа пропонує безліч ресурсів, таких як зображення, відео, музика та багато іншого, щоб полегшити роботу. Ви можете дуже легко створювати пояснювальні відео та презентації за допомогою Powtoon та його гігантської бібліотеки шаблонів.

  Як перевірити доступність електронної пошти в Outlook

Це універсальне рішення для створення, керування та розповсюдження всіх відео та керування вашими візуальними комунікаціями. Ви можете миттєво редагувати шаблони, а також можете вибирати з різних стилів шаблонів. Окрім шаблонів живої дії, ви також можете використовувати стилі анімації, які пропонує Powtoon, наприклад дошки, інфографіку та мультфільми.

Powtoon забезпечує досить чистий і простий у використанні інтерфейс. Ви можете використовувати безкоштовну версію, щоб досліджувати функціональні можливості, і якщо ви зацікавлені в користуванні кожною пропонованою функцією, ви безперечно можете почати з плану на основі підписки. Таким чином, ви можете створювати переконливі пояснювальні відео та залучати аудиторію, не потребуючи технічних навичок чи навичок створення відео.

Анімакер

Якщо ви шукаєте швидку та просту альтернативу After Effects, Анімакер має бути вашим улюбленим програмним забезпеченням. Він працює з функцією перетягування, щоб полегшити роботу навіть для людей, які не мають технічних знань або знань у дизайні. Ваше пояснювальне відео не тільки виглядатиме привабливо, але ви також помітите, що вам довелося докласти небагато зусиль, щоб створити його за допомогою Animaker.

Існує 6 різних стилів відео, таких як 2.5D, типографіка, інфографіка та інші, щоб полегшити процес створення відео. Окрім цього, 120 різних типів анімацій працюють як ідеальний додаток для створення чудового пояснювального відео. Ви можете легко оживити своє відео, використовуючи діаграми, значки та символи з усієї колекції інструменту.

Ще одна дивовижна функція Animaker полягає в тому, що ви можете легко оптимізувати відео по вертикалі відповідно до екрана вашого мобільного телефону. Безкоштовні шаблони, доступні на Animaker, набагато кращі, ніж шаблони, доступні на інших платформах. Незалежно від того, який стиль відео ви хочете створити, ви легко знайдете для нього корисні навчальні посібники. Ви можете додати відповідні переходи між двома різними сценами за допомогою доступних анімованих переходів.

Майя

Якщо ви шукаєте преміум-опцію для створення пояснювальних відео, вам слід вибрати Autodesk Maya. Це інструмент 3D-комп’ютерної анімації, симуляції, моделювання та візуалізації. Завдяки широкому набору інструментів ви можете втілити свою уяву в життя. Від імітації тканини до ефекту вибуху ви можете створювати реалістичні ефекти для кожної окремої анімації.

Майя досить швидка у створенні та редагуванні відео. Він цілком здатний обробляти великі набори даних. Щоб працювати з Adobe Maya, вам потрібні хороші знання зі створення та редагування відео. Функції 3D-анімації містять кілька інших функцій: редактор часу, редактор графіків, редактор ореолів, швидке відтворення та ефекти деформації.

Ви також можете створювати анімаційну графіку за допомогою різних функцій, доступних у програмному забезпеченні. Програмне забезпечення дозволяє налаштувати його зовнішній вигляд відповідно до вашої системи. Maya призначена не лише для пояснювальних відео, але ви також можете створювати неймовірні світи та втілювати їх у реальність завдяки її силі. Все, що вам потрібно зробити, це керувати інтуїтивно зрозумілим інструментом і вирушити в подорож створення анімації.

Вйонд

Раніше Vyond був відомий як GoAnimate. Це хмарний інструмент для створення відео, який допомагає створювати вражаючі анімаційні відео для всіх галузей. Найкраще у Vyond полягає в тому, що ви можете створювати чудові пояснювальні відео з різними стилями анімації, такими як анімація на білій дошці, відеоінфографіка та навіть зручні для бізнесу.

Ви можете познайомитися зі створенням відео, навіть якщо у вас нульові знання в дизайні. Завдяки оптимізованому потоку й сотням попередньо створених шаблонів, медіа-ресурсів, концепцій і елементів керування перетягуванням ви побачите, що ним користуватися досить легко. Коли справа доходить до анімації та персонажів, це може бути вашим інструментом.

Ви можете повністю налаштувати попередньо доступних персонажів в інструменті, від кольору шкіри до виразу обличчя. Налаштування типу кузова все ще недоступне в інструменті. Кожен елемент можна анімувати для створення кращих анімованих пояснювальних відео. Ви можете безпосередньо налаштувати кожен реквізит або персонажа з самої сцени за допомогою функції шкали часу, розташованої внизу екрана.

Щоб створити насичений анімаційний досвід у своєму пояснювальному відео, ви також можете встановити додаткові камери для кожної сцени. Шаблони, доступні у Vyond, можна використовувати не лише для пояснювальних відео, але й створювати чудові навчальні та інформаційні відео з їх використанням.

  Як прискорити робочий стіл Gnome Shell

Рендерліс

Рендерліс це онлайн-платформа для створення пояснювальних відео, фантастичних логотипів і багато іншого без необхідності завантажувати програмне забезпечення. Незалежно від події, ви можете використовувати Renderforest для створення відео. Цей онлайн-інструмент є чудовим вибором для пояснювальних відео, корпоративних презентацій, особистих відео, таких як дні народження та весілля, слайд-шоу та рекламних відео.

Renderforest наповнений функціями, які допоможуть вам прокласти шлях до творчості. Ви можете створювати високоякісні відеозаписи за лічені хвилини завдяки можливостям редагування, які ви отримуєте в руках. Існує багато медіашаблонів, ресурсів дизайну, цільових сторінок, сцен, елементів дизайну та логотипів, щоб почати процес створення відео.

Ви знайдете потрібний шаблон для будь-якої галузі від ІТ і телекомунікацій до фінансів і маркетингу. У Renderforest є велика колекція безкоштовних зображень і музики, щоб заощадити ваш час. У платній версії ви навіть можете використовувати функцію озвучення для запису та редагування відео.

Renderforest виділяється серед інших завдяки пакету пояснень 3D-анімації. Це також дозволяє користувачам створювати анімацію за допомогою пакетів анімації для білої дошки, пакетів сучасної інфографіки та пакетів лінійних ілюстрацій.

Укусний

Укусний це популярне програмне забезпечення для створення відео для створення фантастичних пояснювальних відео, інфографіки, відеовмісту для соціальних мереж, презентацій і маркетингових відео. Бібліотека медіаконтенту Biteable складається з понад 85 000 безоплатного контенту від Shutterstock.

За допомогою інтуїтивно зрозумілої платформи Biteable ви можете створювати пояснювальні відео, рекламні відео, слайд-шоу, рекламні відео та навіть навчальні відео. Кожна сцена відео виглядає жваво завдяки якісній графіці та передовим інструментам анімації. Існують вбудовані мультимедійні шаблони, такі як корпоративні, портфоліо, бізнес, весілля, нерухомість і багато іншого, щоб ви могли миттєво почати створення відео.

Ви можете або продовжити доступні зображення та відео, або завантажити потрібні фотографії, відео та музику до відео. Якщо ви новачок і шукаєте професійне пояснювальне відео, вам слід розглянути Biteable. Ви отримуєте можливість персоналізувати кожну сцену, а також додавати нові сцени між ними.

Виправдайся

Якщо ви можете щось уявити, то ви можете довести це до візуалізації за допомогою Виправдайся. Explee дозволяє створювати потужні та захоплюючі анімаційні відеоролики, які легко підключаються до аудиторії та привертають її увагу. Створення відео стало простіше за допомогою Explee.

Відео з поясненнями спрощують розуміння вашого бізнесу чи продукту, і ви можете створити чудовий, використовуючи Explee. Це дозволяє створювати приголомшливі пояснювальні відео з анімацією на дошці. Ці пояснювальні відео допоможуть вам привернути увагу аудиторії та завадити їм гортати ваш веб-сайт.

Explee — це хмарна програма для створення відео, яка полегшує використання програмного забезпечення на будь-якому пристрої та з легкістю отримує ваші останні твори. Отже, незалежно від того, чи бажаєте ви показати свою роботу зі смартфона чи ноутбука, ви можете це зробити, оскільки все зберігається в хмарі.

Заключні думки

Відео з поясненнями, безсумнівно, значно підвищить ваші коефіцієнти конверсії. Єдина причина полягає в тому, що людям досить легко зрозуміти будь-який продукт чи послугу за допомогою пояснювального відео. Більшість людей все ще покладаються лише на свої веб-копії. Ви можете легко виділитися серед натовпу, додавши пояснювальне відео на домашню сторінку свого веб-сайту.

Пояснювальні відео дуже захоплюючі, інформаційні, розважальні, а також легко запам’ятовуються. Пояснювальні відео також працюють як магія, коли справа доходить до SEO. Тож виберіть інструмент із наведеного вище списку та почніть створювати фантастичне пояснювальне відео для свого бренду.