techukraine.net techukraine.net 12 найкращих альтернатив Miro для вдосконаленої візуальної співпраці

12 найкращих альтернатив Miro для вдосконаленої візуальної співпраці

| | 0 Comments| 7:35 AM
Categories:

Хіба ми просто не любимо працювати вдома? Насамперед тому, що це включає в себе роботу, подрімати і навіть прибирання вашого будинку. Проте ще важливішим є той факт, що він практичний і ефективний.

Тоді як ми сюди потрапили? Хто б міг подумати, що це стане «новою нормою»? Згідно з галузевими прогнозами, «робота вдома» буде тільки більш поширеною в найближчі роки, оскільки це можливо, доступно і, що найважливіше, більш продуктивно як для компаній, так і для працівників.

Як «робота вдома» перетворилася з концепції на реальність? Щоб це сталося, потрібна була глобальна пандемія, доступні технології та маса чудових інструментів для віддаленої роботи. Сьогодні практично все є цифровим, включаючи зустрічі, розмови та управління проектами.

Білі дошки природно також приєдналися до групи, і тепер у нас є програми для цифрових дошок, такі як Miro. Ваша команда може віддалено співпрацювати в будь-який час і з будь-якого місця за допомогою Miro, яка є веселою (і безкоштовною!) програмою. Він містить усе, що вам потрібно для віддаленої співпраці, від ідеї та стратегії до дизайну та реалізації.

Але вам важко користуватися Miro? Або ви просто досліджуєте альтернативи Miro, тестуючи ринок? У будь-якому випадку ви знайдете рішення сьогодні. У цій статті ми поговоримо про найкращі альтернативи Miro.

Чому Miro є найкращим візуальним інструментом для співпраці?

Існує маса причин, які роблять Міро таким популярним. Для початку Miro пропонує цікавий, простий у використанні інструмент для співпраці з різними варіантами для асинхронної роботи або роботи в режимі реального часу. Дошку легко персоналізувати, її можна використовувати для чого завгодно: від керування проектами до створення ідей.

Завдяки наявності багатьох шаблонів легко впорядковувати та записувати думки. Ви можете з легкістю проводити мозковий штурм, планувати проекти, створювати організаційні діаграми та наносити інформацію на карту за допомогою онлайн-дошки.

Miro має багато доступних програмних інтерфейсів, що дозволяє інтегрувати їх із улюбленими програмами та організовувати всі рухомі частини проекту.

Блискавичний⚡швидкість Miro дозволяє легко співпрацювати одразу. Крім того, ви можете відчувати себе в безпеці, знаючи, що платформа має розширені засоби контролю безпеки та відповідності, а також конфіденційність і безпеку, включені в її структуру.

Але навіщо шукати альтернативу Miro?

Безсумнівно, Miro займає перше місце, коли йдеться про найкращі візуальні інструменти для співпраці. Однак немає причин не досліджувати інші альтернативи. Незважаючи на те, що Miro безперечно є переможцем, у кожного є переваги, і якщо один із ваших вказано нижче, ви завжди можете пошукати альтернативи та повернутися до Miro🤫, якщо виявиться, що він краще відповідає вашим вимогам!

#1. Обмежена безкоштовна версія

Той факт, що Miro є безкоштовним інструментом, є фантастичним. Однак він пропонує відносно невелику кількість безкоштовних функцій. Наприклад, ви можете змінити лише три дошки одночасно. У результаті вам доведеться почекати, доки три людини закінчать розмірковувати, перш ніж почати

#2. Користувацькі шаблони не можна зберегти

Користувачів може дратувати те, що вони не можуть створити та зберегти свої унікальні шаблони для повторного використання, що обмежує здатність команди стандартизувати процеси.

#3. Вражаюча функціональність

Інтерфейс користувача Miro має масу функцій і можливостей. Хоча це може здатися чудовим на перший погляд, ці функції можуть легко стати непосильними для новачка.

#4. Проблеми із закінченням сесії

Деякі користувачі стверджують, що сеанси іноді закінчуються раніше, ніж очікувалося, що може призвести до втрати попередньо збереженої роботи або збоїв у процесі співпраці під час використання дошок.

  Створіть вражаюче відеорезюме за допомогою цих 11 інструментів

#5. Навігація складних, взаємопов’язаних проектів

На ефективність і загальну взаємодію з користувачем може негативно вплинути керування численними підключеними проектами та навігація ними.

#6. Обмежені посадові функції

Щоб краще обслуговувати певні сектори чи робочі посади, Miro може отримати користь від додавання більш спеціалізованих робочих функцій. Це підвищить його застосовність для ширшого кола команд.

Google Jamboard

Jamboard від Google це практичний інструмент для співробітників, щоб висловити свою творчість і краще ідейні думки. Jamboard створено для гнучких робочих місць і дозволяє компаніям накреслювати свої ідеї на підключеному полотні, яким можна ділитися, використовуючи цифрову дошку.

Використовуючи технологію Jamboard від Google, ви можете взаємодіяти з членами команди з будь-якого місця та безпосередньо додавати нотатки та зображення на свою дошку з Інтернету.

Функції співавторства в режимі реального часу дозволяють членам команди вносити ідеї одночасно, навіть якщо вони віддалені. Крім того, члени команди можуть брати участь за допомогою мобільного додатка або служби настільного комп’ютера, усуваючи необхідність купувати периферійні пристрої Jamboard для ваших віддалених працівників.

Microsoft Whiteboard

На відміну від інших програм для дошок, таких як Stormboard, Mural і Miro, які мають більше функціональних можливостей, Microsoft Whiteboard пропонує простий підхід. За допомогою Microsoft Whiteboard ви можете створити дошку, скопіювати на неї посилання та поділитися нею з усіма учасниками наради — незалежно від того, присутні вони особисто чи віддалено.

Коли всі приєднаються до дошки, вони зможуть додати скільки завгодно наліпок і малювати будь-яким способом, одночасно переглядаючи внески всіх інших у режимі реального часу. На цих віртуальних дошках немає рамок, тому ви можете прокручувати їх у будь-якому напрямку, щоб створити додатковий простір для нових ідей.

Whiteboard — це простий візуальний інструмент для співпраці, який працює лише для швидких сеансів спільної роботи для віддаленої роботи, де вам не потрібні додаткові функції.

Пояснити все

The Пояснити все Дошка зручна і розроблена з урахуванням вчителів. Щоб краще залучити учнів, це дає змогу вчителям розробляти, оцифровувати та організовувати навчальні ресурси для відео, живих інструкцій та класних заходів.

Цей візуальний співавтор навіть отримав категорію «Корисність» у Найкраще в Apple App Store 2020 року: провідні нагороди Classroom за чудовий набір функцій.

Він ідеально підходить для всіх типів сесій, включаючи гібридне, онлайн і особисте навчання. Програмне забезпечення допомагає вчителям, студентам, а також лікарям і творчим професіоналам у їхніх щоденних процесах навчання та спілкування, маючи понад 20 мільйонів завантажень по всьому світу.

Lucidspark

За допомогою зручної віртуальної дошки, Lucidspark гарантує, що ви отримаєте найкраще від кожного мозкового штурму. Він пропонує простір, де окремі люди, групи та концепції можуть об’єднатися, щоб сприяти інноваціям у віртуальному чи фізичному середовищі.

Додавши вправи з обмеженням часу, ви можете привернути увагу всіх і підвищити концентрацію за допомогою Lucidspark. Ви можете стежити за справами за допомогою вбудованого таймера, який відображає зворотний відлік на пристроях кожного.

Для організацій з невеликими командами або обмеженими бюджетами цей вибір може бути найкращим завдяки безкоштовному плану, а економічно ефективні командні плани починаються лише з 9 доларів США за користувача, тому варто розглянути його як альтернативу Miro.

  Найкращі альтернативи Nagios для моніторингу мережі

Читайте також: Lucidspark: найкращий інструмент для дошки для високоефективних команд?

Айоа

Айоа це комплексна онлайн-дошка, де ви можете співпрацювати, генерувати ідеї та виконувати завдання.

Окремі люди та команди будь-якого розміру можуть досягти чого завгодно, використовуючи спеціальну комбінацію дошок, інтелектуальних карт, інструментів керування завданнями та командної співпраці, незалежно від того, організовують вони проект, проводять продуктивні зустрічі чи щось середнє.

З Ayoa ви отримуєте зручний інтерфейс і всі інструменти, необхідні для ефективного планування, організації та виконання будь-якого завдання. Якщо говорити про функції, то функція розумової карти робить Ayoa особливою платформою для співпраці. Ці попередньо створені інтелект-карти дозволяють вам упорядкувати свої думки, і Ayoa має їх безліч, щоб відповідати майже всім робочим процесам.

ClickUp

Не дивно, чому ClickUp склали наш список альтернатив Miro для покращеної візуальної співпраці. ClickUp — це інструмент управління проектами, розроблений, щоб допомогти окремим особам, невеликим командам і компаніям організовувати, розподіляти та відстежувати дії. Платформа була створена як центральний центр для команд, щоб організовувати та співпрацювати над проектами.

ClickUp включає комунікаційні функції, інструменти відстеження проектів, інформаційні панелі звітів, створення робочих процесів і організацію документів для створення універсальної платформи продуктивності.

Це одна з найпоширеніших систем програмного забезпечення для управління проектами, яка може похвалитися такими функціями, як чати, цілі, дошки, автоматизація, інформаційні панелі, завдання, зберігання документів тощо. Підсумовуючи, ClickUp є чудовою альтернативою для будь-якої організації, яка прагне ефективніше керувати завданнями, проектами та людьми з однієї інформаційної панелі.

Читайте також: ClickUp замінює багато додатків, які ви використовуєте, і економить гроші

Stormboard

Stormboard це платформа спільного робочого процесу, що базується на даних, яка перетворює неструктуровану взаємодію в інформаційно багатий робочий простір, генеруючи організовані та придатні для використання дані в результаті звичайної корпоративної співпраці, будь то віч-на-віч або віддалена.

Окрім телефонів, віддалених зустрічей і обміну повідомленнями, платформа зосереджена на тому, щоб дозволити підприємствам, що керуються даними, перетворити свою неструктуровану взаємодію, зустрічі та сеанси мозкового штурму на багаті інформацією робочі простори для співпраці.

Це часто усуває потребу в зайвих зустрічах і полегшує прийняття рішень на основі даних і ефективні процеси. Поєднання структурованих даних і неструктурованого мозкового штурму в одному інструменті є перевагою!

Крім того, завдяки можливостям експорту користувачі можуть звітувати про семінари та зустрічі за частку часу. Академія Stormboard забезпечує самостійне навчання на вимогу як для адміністраторів, так і для кінцевих користувачів, що робить його зручним для користувача перехід від Miro.

Фреска

Іншим відомим програмним забезпеченням для групового мозкового штурму та створення розумових карт є Фреска. Це дозволяє створювати онлайн-дошки та полотна, де група людей може співпрацювати в режимі реального часу, малюючи, додаючи нотатки, закріплюючи файли та зображення тощо.

Mural вирізняється широкою сумісністю файлів, чудовими шаблонами та конкурентоспроможною ціною💵. Однак він трохи не вміє пропонувати інтерактивні графіки та звіти.

Незважаючи на те, що Mural є швидким і адаптованим інструментом для співпраці, він може не відповідати потребам складніших завдань. Він ідеально підходить для швидкої співпраці, але вам може бути важко виконувати більш складні функції.

  Як оновити файл Dropbox, не порушуючи посилання

GroupMap

GroupMap це програмне забезпечення для спільної роботи з численними функціями, призначеними для малого та середнього бізнесу та великого бізнесу. Ця онлайн-система співпраці поєднує в собі співпрацю, редагування в реальному часі, інформаційні панелі активності та мозковий штурм на одній платформі. GroupMap пропонує понад 80 шаблонів мозкового штурму для ефективного планування, дебатів, семінарів і заходів.

Ви можете створювати налаштовані дії за допомогою готових шаблонів або створювати власні. GroupMap допомагає у створенні зустрічей, адаптованих до вимог вашої команди, будь то стратегічні сесії, дизайн-мислення, гнучкі ретроспективи або загальний мозковий штурм.

Безпека платформи є її відмінною рисою. Ваші дані та конфіденційність захищені найвищим ступенем безпеки, який використовує GroupMap.

WebBoard

Онлайн-менеджери, викладачі та інші лідери можуть використовувати WebBoard як сенсорне, безпечне рішення для різних пристроїв для розподілених команд. Він перетворює будь-який онлайн-форум на робочий простір або класну кімнату для мозкового штурму, навчання або конспектування.

Окрім малювання, WebBoard дозволяє писати текст, завантажувати файли, відстежувати дії тощо. Його простота використання є відмінною функцією — запустіть і використовуйте програму WebBoard безпосередньо з веб-браузера, відвідавши веб-сайт webboard.io. Запросіть інших взяти участь, встановивши приватний доступ до форуму через облікові дані для входу.

MindMup

MindMup це простий і ефективний інструмент для створення ментальних карт. Його різноманітні функції та зручний дизайн роблять організацію ідей і мозковий штурм легкими. Його функції для спільної роботи роблять його ідеальним для командної роботи, а його простий дизайн забезпечує простий у використанні інтерфейс.

За допомогою MindMup ви можете безкоштовно створити скільки завгодно розумових карт, і вони доступні з будь-якого пристрою та з будь-якого місця завдяки хмарному сховищу. Крім того, ви можете використовувати MindMup для мозкового штурму, розробки презентацій і документів, а також для обміну ідеями в соціальних мережах.

Завдяки функціям спільної роботи MindMup, як і Miro, є чудовим інструментом для візуального окреслення ідей і концепцій, як для роботи, так і для особистого використання.

Концептуальна дошка

Команди можуть збиратися у візуальному робочому просторі під назвою Концептуальна дошка генерувати ідеї, співпрацювати над проектами та організовувати документацію. За допомогою цієї багатофункціональної онлайн-дошки ви можете знайти кращий спосіб співпраці!

Команди різного розміру можуть зосередитися на проектах, працюючи як у режимі реального часу, так і асинхронно за допомогою Conceptboard, найбезпечнішої онлайн-дошки для спільної роботи.

Розподілені команди по всьому світу використовують Conceptboard для різних випадків використання, від віддалених семінарів і мозкових штурмів до планування проектів і гнучких процесів. Об’єднайте свої команди та створіть основний візуальний центр для всіх ваших ініціатив за допомогою Conceptboard.

Заключні слова

У просторі, повному вибору, ми досліджували різноманітні динамічні альтернативи Miro. Від давніх конкурентів до найсучасніших інструментів, ці рішення задовольняють різні потреби, від візуальної комунікації до управління проектами та специфічної функціональності.

Проте найкраще рішення залежатиме від конкретних потреб вашої команди, поточних робочих процесів і уподобань щодо співпраці. Скористайтеся різноманітністю варіантів, щоб покращити вашу командну роботу та процеси розробки ідей, і якщо ви не задоволені, завжди є Міро, до якого можна повернутися!

Далі — 5+ шаблонів OneNote, щоб упорядковувати роботу та залишатися ефективною.