12 надійних послуг хостингу електронної пошти для малого та великого бізнесу

Електронні листи залишаються ключовим фактором залучення та утримання клієнтів для малого та середнього бізнесу. Незважаючи на те, що соціальні мережі процвітають своїми лайками, коментарями, твітами та поширенням, це все одно не затьмарює важливості електронних листів.

За статистикою, 81% малого та середнього бізнесу все ще залежать від електронної пошти як основного каналу залучення клієнтів. Отримані дані показують, що надсилання електронних листів залишається найкращим способом прямого охоплення та впливу.

Оскільки компаніям потрібно надсилати й отримувати тисячі електронних листів щодня, керувати ними не таке вже й просте завдання. Крім того, ваші ділові електронні листи містять доменне ім’я вашої компанії, що, у свою чергу, допомагає підвищити довіру до вас. Отже, компаніям має сенс перекласти хостинг електронної пошти на експертів.

Отже, коли клієнт отримує вашу електронну пошту з назвою компанії, він може шукати вашу компанію, щоб отримати більше інформації про ваші продукти чи послуги, які можуть привернути його увагу.

Чому варто вибрати хостинг для корпоративної електронної пошти замість безкоштовних послуг, як-от Gmail?

Компанії, які користуються безкоштовними послугами, можуть здатися непрофесійними. Отже, це може призвести до того, що люди оцінять законність вашої компанії. Деякі люди помилково вважають, що ви несерйозно ставитеся до свого бізнесу, тоді як інші можуть думати, що ваш бізнес не буде працювати в довгостроковій перспективі. Існує велика ймовірність того, що ваш бізнес стане вразливим для кіберзлочинців.

І це останнє, що ви можете хотіти для свого бізнесу!

Таким чином, замість отримання безкоштовних електронних листів для вашого бізнесу, таких як Gmail, Outlook, Yahoo тощо, гарною ідеєю буде заплатити та вибрати надійний хостинг. Інвестування кількох доларів у хостинг бізнес-електронної пошти може врятувати ваш бізнес від такого негативного сприйняття та допомогти вам зробити свій бізнес законним і надійним. Це безпрограшна ситуація як для вашого бізнесу, так і для ваших клієнтів, захищаючи їхні інтереси.

Давайте дізнаємось про деякі переваги використання корпоративної електронної пошти.

Зміцнює довіру

Якщо ви хочете, щоб ваші клієнти сприймали ваш бізнес серйозно, мати анонімну особу не спрацює. Отримати безкоштовний обліковий запис електронної пошти сьогодні неважко, і якщо ви бізнес, який хоче завоювати довіру, вам потрібно виділятися серед натовпу.

Завдяки корпоративній електронній пошті ваші клієнти можуть визнати вашу компанію надійною, що є першим кроком до успішного бізнесу. Навіть якщо у вас невелика команда, ви можете диверсифікувати свою організацію за допомогою різних ідентифікаторів електронної пошти для виставлення рахунків, продажів, роботи та підтримки.

Справляє професійне враження

Хтось правильно сказав –

Перше враження — останнє враження.

Це справді справедливо, коли справа стосується бізнесу. Здебільшого ви спілкуєтеся зі своїм клієнтом за допомогою електронних листів. У той момент, коли ваш потенційний клієнт або клієнт відкриває електронний лист, вам потрібно встановити цей зв’язок, щоб розвивати свій бізнес.

Ділова електронна адреса створює професійний імідж вашого бренду в очах ваших цільових клієнтів, що може допомогти вам отримати конкурентну перевагу над іншими.

Захищає конфіденційні бізнес-дані

Сервіси безкоштовного хостингу електронної пошти часто зазнають атак зловмисного програмного забезпечення та схильні до спаму та цільової реклами. У них відсутні основні заходи безпеки, необхідні для захисту інтересів користувачів. Крім того, ви не маєте повного контролю над своїми електронними листами.

Якщо ви керуєте бізнесом, вам потрібно захистити свій бізнес, а також інтереси своїх клієнтів разом із їхніми даними. Отже, ви не повинні ризикувати своїм бізнесом, використовуючи безкоштовні служби електронної пошти, які можуть зробити ваш бізнес вразливим.

Захищає ваші електронні листи від потрапляння у фільтри спаму

Зловмисне програмне забезпечення та спамери можуть легко націлюватися на безкоштовні електронні листи. Якщо ви використовуєте маркетингові заходи електронною поштою, щоб стимулювати продажі, використання безкоштовних електронних листів може вплинути на ваш дохід. Це тому, що ваші надіслані листи можуть відображатися як спам. Отже, якщо ваші клієнти не перевірятимуть папки зі спамом, усі ваші зусилля будуть марними.

Але якщо ви користуєтеся хостингом електронної пошти від експертів, це вбереже вашу електронну пошту від повернення або потрапляння в папки спаму. Таким чином, ви можете насолоджуватися спілкуванням зі своїми клієнтами за допомогою електронних листів і продовжувати використовувати переваги.

Резервне копіювання та конфіденційність

Безкоштовні електронні листи зазвичай піддаються високому ризику збою, закриття без попереднього попередження або навіть злому. Якщо це відбувається без будь-яких резервних копій, це може коштувати вашому бізнесу через важливу бізнес-інформацію, яку неможливо відновити. Ви втрачаєте конфіденційну інформацію та важливі електронні листи від своїх клієнтів і потенційних клієнтів.

  Як знайти відсоток різниці між значеннями в Excel

брендинг

Професійна електронна пошта створює сильний бренд для вашого бізнесу, рекламуючи назву вашої компанії. Це робить ваш бренд надійним в очах клієнтів, дивлячись лише на назву.

Тепер, коли ви маєте чітке уявлення про те, наскільки важливі ділові електронні листи для вашого бізнесу, нижче наведено деякі з надійних послуг хостингу електронної пошти, які є у вашому розпорядженні.

Google Workspace

Створіть професійну електронну адресу для свого бізнесу Google Workspace (раніше відомий як G Suite), який є Gmail, який ви вже обожнюєте. Він пропонує елементи керування адміністратора та купу цікавих функцій без надокучливої ​​реклами. Хостинг електронної пошти наділений інструментами, призначеними для підвищення продуктивності вашого бізнесу, дозволяючи вам працювати швидше та розумніше!

Google Workspace не лише полегшив спілкування електронною поштою, але й став інноваційним: ви можете працювати над своїми файлами в режимі реального часу та мати доступ до календаря, щоб планувати зустрічі. Побудований на основі надійної інфраструктури Google, захищає всі ваші бізнес-дані, користувачів і пристрої. Він також створює резервні копії ваших даних у хмарі, і ви отримуєте повний контроль над своєю електронною поштою.

Він пропонує такі функції: Gmail, Календар, Currents, Chat, Meet, Docs, Sheets, Forms, Slides, Sites, Apps Scripts, Drive, Cloud Search, Keep, Admin, vault, Endpoint і доповнення.

A2 Хостинг

A2 Хостинг наповнений корисними інструментами та функціями електронної пошти, які допоможуть вам у маркетингу електронною поштою. Ви можете використовувати IMAP або POP3 для надсилання та отримання електронних листів. А якщо ви хочете використовувати веб-пошту, у вашому розпорядженні попередньо встановлені RoundCube та Horde. Крім того, він містить Mailman, який допоможе вам зв’язатися зі списку електронної пошти.

Послуга хостингу електронної пошти пропонує вам більший час безперебійної роботи для забезпечення надійної роботи. Кожен обліковий запис хостингу електронної пошти безкоштовно завантажується купою електронних ресурсів. Ви можете знайти ці ресурси та керувати ними за допомогою панелі керування під назвою cPanel.

Ці безкоштовні ресурси включають наступне.

 • Облікові записи хостингу електронної пошти для керування обліковими записами та паролями та налаштування параметрів POP3 або IMAP.
 • Веб-пошта через Roundcube і Horde
 • BoxTrapper для перевірки відправника
 • SpamAssassin для фільтрації спаму
 • Barracuda для покращеної фільтрації спаму шляхом перевірки кожного вхідного електронного листа
 • Автентифікація та пересилання електронної пошти
 • Запис MX для надсилання електронних листів
 • Автовідповідачі, список розсилки, шифрування та багато іншого

ScalaHosting

ScalaHosting — безпечний постачальник послуг хостингу електронної пошти для вашого бізнесу, який забезпечує максимальну доступність і безпеку. Існує багато переваг наявності скриньок електронної пошти в окремому хмарному середовищі за допомогою ScalaHosting.

ScalaHosting пропонує найкращий спосіб уникнути фільтрів спаму та підвищити впізнаваність бренду.

Крім того, це допоможе вам налаштувати адреси продажів і електронні адреси, які допоможуть вашій команді швидко підходити до кожного потенційного клієнта чи запиту. Крім того, він використовує SShield, яке є найкращим рішенням для кібербезпеки, розробленим власними силами. SShield дотримується простої логіки, перевіряє та перевіряє код, а також виявляє зловмисну ​​діяльність, щоб уберегти бізнес від хакерів.

Ви матимете SPanel і SWordPressManager, розроблені та розроблені власними силами на основі досліджень і практичного досвіду команди ScalaHosting протягом понад 11 років. Кожен план включає базові функції, такі як безкоштовний домен електронної пошти, безкоштовне переміщення, виділене середовище, виділена IP-адреса, професійний захист від спаму, щоденне резервне копіювання, захист від списків блокування та багато іншого.

Виберіть свій план від 9,95 доларів США на місяць, включаючи 1 ядро ​​ЦП, 2 ГБ оперативної пам’яті, 20 ГБ SSD і 30-денну гарантію повернення грошей.

Титан

Пакет бізнес-електронної пошти Titan розроблено, щоб допомогти малим підприємствам розвивати свій бренд і будувати значущі стосунки з клієнтами, пропонуючи електронну пошту в їхньому домені та інструменти, які оптимізують продуктивність.

Комплексний набір інструментів Titan включає електронну пошту, спільний календар і достатню пам’ять, а також корисні властивості як от:

 • Шаблони електронних листів для збереження та повторного використання листів, які часто надсилаються. Це допомагає користувачам економити час під час надсилання повторюваних електронних листів, таких як нагадування про зустріч або подальші продажі.
 • Розклад надсилання, який дозволяє користувачам створювати електронний лист і планувати його надсилання в оптимальний час.
 • Сповіщення про прочитання, які сповіщають користувачів, коли їхні надіслані електронні листи було відкрито — ідеальна функція, щоб знати, коли слід відповісти.
 • Подальші нагадування можна налаштувати, щоб підштовхнути користувача до подальших дій у разі відсутності відповіді.

Titan також дозволяє легко імпортувати контакти з інших служб електронної пошти та керувати кількома обліковими записами в одному інтерфейсі. Крім того, їх доброзичлива та обізнана команда підтримки клієнтів доступна цілодобово та без вихідних, якщо потрібна допомога. Завдяки гарантії безвідмовної роботи на 99,99%, малі підприємства можуть бути впевнені, що їхні електронні листи завжди отримуватимуть.

  Як завантажити файл, який ви пропустили в торренті

DreamHost

Скористайтеся послугами професійного хостингу електронної пошти DreamHost створити сильний діловий імідж як для клієнтів, так і для потенційних клієнтів. Ви зможете надсилати повідомлення зі своєї електронної адреси, що відповідає вашому веб-сайту.

Щоб розпочати роботу з DreamHost, вам не обов’язково змінювати тарифний план хостингу. Ця надійна, проста, але міцна платформа працює з будь-яким доменним іменем, яким ви володієте.

Ви можете перетягувати електронні листи між різними папками, маршрутизувати повідомлення через власні імена та автоматично налаштовувати фільтри доставки. Завдяки інноваційній підтримці IMAP він завжди синхронізує ваші електронні листи, незалежно від того, використовуєте ви ноутбук, смартфон, планшет, розумний годинник, настільний комп’ютер тощо.

DreamHost автоматично безкоштовно надає фільтр вхідного спаму, щоб перевіряти онлайн-загрози та захищати вашу папку “Вхідні” від фішингових атак, вірусів тощо. Крім того, план хостингу також включає вбудовану веб-пошту без реклами.

Потужний план хостингу електронної пошти DreamHost є доступним і починається лише з 1,67 доларів США на місяць за поштову скриньку, включаючи 25 ГБ пам’яті. У вас також є можливість підписатися Google Workspace.

Zoho Mail

Хочете користуватися зашифрованим, безпечним і безкоштовним хостингом?

Zoho може охопити їх усі разом із гарантованою конфіденційністю. За допомогою цього хостингу електронної пошти ви можете досягти гнучкого та покращеного захисту від зловмисного програмного забезпечення та спаму. Він надає професійні ідентифікатори електронної пошти, щоб надати вашому бренду кращої видимості та автентичності.

Центри обробки даних Zoho Mail мають високоякісне спостереження та безпеку, щоб забезпечити вам надійну безвідмовну роботу. Для захисту ваших електронних листів разом із шифруванням повідомлень за допомогою S/MIME використовується наскрізне шифрування та шифрування в стані спокою.

Використовуючи потужну та зрозумілу панель керування Zoho, ви можете виконувати всі параметри, налаштування та налаштування. Ви можете плавно додавати користувачів, налаштовувати свої політики, керувати назвами груп і багато іншого. Зберігайте свої електронні листи протягом певного періоду, щоб протистояти будь-яким юридичним атакам. Він також пропонує e-Discovery, щоб допомогти вам швидко знайти збережені електронні листи.

Управління діловим спілкуванням є безпроблемним, оскільки програму Zoho Mail можна завантажити на пристрої Android або iOS. Цікаво, що ви також можете додавати смаки соціальних мереж безпосередньо до своєї поштової скриньки за допомогою потоків і команд тегів, коментувати, ділитися файлами та легко керувати завданнями.

Rackspace

Якщо ви шукаєте недорогий хостинг електронної пошти для свого бізнесу, Rackspace це один із найкращих варіантів, які у вас є. Малі підприємства можуть надати своїм електронним листам професійний вигляд без значних вкладень. Завдяки преміум-фільтрації ваша папка “Вхідні” буде вільна від спаму та шкідливих дій. Крім того, це також забезпечує повну конфіденційність і безпеку ваших конфіденційних бізнес-даних.

Rackspace також забезпечує плавний перехід із ваших попередніх електронних листів на нові професійні електронні листи з їх високовідданими експертами. Просто пам’ятайте, де ви зареєстрували своє доменне ім’я, а решту залиште експертам Rackspace.

За доступною ціною лише 2,99 дол. США за користувача щомісяця Rackspace пропонує все, що вам знадобиться для безперебійної роботи ваших ділових електронних листів, зокрема:

 • Поштова скринька 25 Гб
 • Outlook, веб-пошта та мобільний доступ
 • Необмежений список груп, псевдоніми та переадресація
 • Архівація електронної пошти

Microsoft 365

Створіть електронні листи бізнес-класу, вибравши Microsoft 365 як ваш хост електронної пошти та завжди залишайтеся на зв’язку. Отримуйте доступ до електронної пошти, спільних календарів і контактів з будь-якого місця за допомогою свого пристрою, комп’ютера чи мобільного телефону.

Якщо ви загубите телефон разом із усіма своїми корпоративними електронними листами, не панікуйте! У вас все ще є можливість видаляти електронні листи віддалено, щоб зберегти вашу ділову інформацію в безпеці. Microsoft 365 дає вам свободу налаштовувати кожну електронну пошту, створюючи власні формати, використовуючи ваше доменне ім’я та зображення тощо.

Ви можете надсилати файли розміром до 150 МБ за допомогою цього електронного хостингу. Він також надає 100 ГБ пам’яті, щоб ви могли зберігати свої електронні листи з власними зображеннями та форматами. Завдяки простому центру адміністрування ви можете краще керувати своїми електронними листами, зокрема створювати нові облікові записи, видаляти, створювати спеціальні сценарії тощо.

Microsoft 365 пропонує вам найкращу фільтрацію спаму та захист від зловмисного програмного забезпечення для захисту ваших електронних листів від потенційних кіберзлочинів. Крім того, ви також отримуєте функції архівування та eDiscovery.

GoDaddy

Справляйте незабутнє враження на своїх клієнтів, використовуючи професійно виглядаючі електронні листи від GoDaddy що доповнює ваш бізнес. Він містить такі прості у використанні функції, як контакти, календарі, портал веб-пошти та завдання. Електронні листи чудово працюють на багатьох пристроях, включаючи комп’ютери та мобільні телефони, і автоматично синхронізуються, щоб ваші електронні листи були актуальними.

  Як змінити налаштування DNS у вашій ОС або маршрутизаторі

GoDaddy містить галузевий стандартний фільтр спаму, який забезпечує чисту папку вхідних повідомлень, і може щодня блокувати понад 300 мільйонів потенційно шкідливих електронних листів за допомогою антивірусних фільтрів і 256-бітного шифрування. Він поєднує автоматизовані засоби моніторингу загроз, складну аналітику даних і спеціальну команду експертів з безпеки, щоб запропонувати найвищий рівень безпеки.

Ви можете легко налаштувати свою адресу електронної пошти, щоб вона привертала увагу та була унікальною, щоб вирізнятися серед натовпу та водночас підтримувати професійний вигляд завдяки планам без реклами. Ознайомтеся з вмістом вкладених файлів електронної пошти, перш ніж надсилати їх, використовуйте портал веб-пошти, щоб керувати своїм онлайн-простором за допомогою спеціальних віджетів, включаючи спорт, погоду, новини тощо.

Amazon Workmail

Amazon Workmail пропонує безпечну та просту в управлінні службу бізнес-електронної пошти, крім того, для підтримки існуючих мобільних і настільних поштових програм. Безболісно отримуйте доступ до своїх електронних листів, календарів і контактів, використовуючи клієнтські програми на ваш вибір, зокрема Outlook та інші рідні програми електронної пошти для Android або iOS, які підтримують протокол IMAP. Ви також можете отримати до них доступ за допомогою веб-браузера, якому ви віддаєте перевагу.

Інтегруйте свою електронну пошту з поточним корпоративним каталогом. Це також дає вам можливість шифрувати дані разом із місцем їх зберігання. Крім того, ви можете налаштувати сумісність Microsoft Exchange Server і керувати користувачами, ресурсами та групами за допомогою SDK.

Amazon Workmail забезпечує безпеку ваших даних на корпоративному рівні через службу керування ключами AWS. Це дозволяє отримати повний контроль над своїми електронними листами та даними, а також керувати ними так, як вам подобається. Він надає 50 ГБ пам’яті для ваших електронних листів і даних.

Fastmail

Fastmail дозволяє створювати електронні листи для вашого бізнесу, які можуть відповідати вашому веб-сайту, пропонуючи легке налаштування. Ви можете розумно керувати своїми електронними листами, використовуючи одну папку “Вхідні”, коли надсилаєте та відкриваєте листи. Ви можете ділитися папками електронної пошти, контактами та календарями зі своєю командою для плавного потоку інформації та швидкого планування зустрічей.

Він пропонує Topicbox, де ваші команди можуть ділитися ресурсами та думками, а також дозволяє охопити всю команду в одному місці. Ви також можете створити архів своєї компанії за допомогою цієї функції та керувати ним. За допомогою Fastmail ви можете керувати рівнями доступу до електронної пошти та використовувати розширені налаштування для захисту своїх даних.

Спробуйте його 30-денну безкоштовну пробну версію, а потім виберіть відповідний план відповідно до ваших вимог.

Назвати дешево

Назвати дешево це швидка, надійна та безпечна служба хостингу електронної пошти, розроблена спеціально для задоволення потреб вашого бізнесу. Управління електронною поштою, календарем, контактами та загальним маркетингом електронної пошти за допомогою цієї служби не викликає зусиль.

Ви навіть можете отримати безкоштовну пробну версію Namecheap протягом двох місяців, щоб відчути ефективність цієї платформи, а потім вибрати план, щоб продовжувати використовувати її переваги для всього свого бізнесу. Він швидко сумісний із вашими пристроями, включаючи Android, Windows або iOS. Він пропонує електронну пошту на основі домену, уніфіковану папку “Вхідні”, захист від спаму, підписи HTML, доступ POP3 або IMAP і безпечний доступ до електронної пошти з усіма планами.

Насолоджуйтесь безперебійною та безпечною співпрацею за допомогою вашої корпоративної електронної пошти, обмінюючись електронними листами, контактами, документами, зустрічами, електронними таблицями та списками завдань. Ви можете очікувати високої продуктивності від послуги хостингу, що вам не доведеться турбуватися про те, чи відправилися ваші електронні листи за призначенням чи ні, Namecheap подбає про це!

Двофакторна автентифікація забезпечує додатковий захист ваших електронних листів, одночасно зберігаючи облікові дані. Він забезпечує першокласний захист завдяки універсальному другому фактору (U2F) і тимчасовому одноразовому паролю (TOTP).

Висновок

Електронна пошта розвивається з новими та інноваційними функціями, які допомагають вам легко спілкуватися з клієнтами та потенційними клієнтами. Ділові електронні листи надають не лише професійний акцент вашому бізнесу, але й розширюють присутність вашого бренду. За допомогою наведених вище послуг хостингу електронної пошти ви можете легко керувати своїми електронними листами, захищати свої дані та зміцнювати довіру своїх клієнтів.

Далі ви також можете дізнатися про рішення електронної пошти для фільтрації спаму.