12 навчальних ресурсів дизайну UX для розробників і дизайнерів

Хороший UX-дизайн може допомогти залучити більше відвідувачів і покращити конверсії, лояльність клієнтів, SEO та дозволить вам виділитися у світі, повному конкуренції.

Покращення взаємодії з користувачем стало більш важливим, ніж будь-коли, на цьому насиченому ринку. Тому, щоб справити міцне враження на аудиторію, компанії повинні виділятися з точки зору продуктів або послуг і дизайну, щоб покращити взаємодію з користувачами.

Це також є причиною зростання попиту на UX-дизайнерів у всьому світі.

Отже, будувати кар’єру навколо дизайну UX є прибутковим.

Є багато можливостей вчитися та розвиватися, якщо ви серйозно ставитеся до цього. Ви можете знайти багато платних і безкоштовних курсів дизайну UX в Інтернеті, щоб отримати навички та підготуватися до викликів. Це допоможе створити міцну основу для побудови успішної кар’єри в UX-дизайні.

Отже, ви любите дизайн?

Вам цікавий шлях UX-дизайну?

Давайте обговоримо кілька речей про UX-дизайн, перш ніж дивитися деякі з найкращих онлайн-курсів UX-дизайну.

Що таке UX Design?

Взаємодія з користувачем (UX) — це те, як почувається користувач під час використання продукту чи послуги. Продукти та послуги можуть бути будь-чим матеріальним або нематеріальним, наприклад, автомобілем, смартфоном, мобільним додатком, веб-сайтом тощо. UX може включати будь-яку взаємодію між продуктом або послугою та користувачем, наприклад, як продукт/послуга виглядає, як впливають елементи їх та їхній досвід використання або взаємодії з ним.

Отже, UX-дизайн — це процес створення продукту чи послуги, щоб користувач міг легко ним користуватися та отримувати задоволення від взаємодії з ним. Він спрямований на покращення взаємодії з користувачем шляхом покращення зручності використання, ефективності та доступності.

Дизайн UX передбачає ретельні дослідження, планування та аналіз даних. Процес керується результатами тестування, щоб зробити продукт максимально зручним для користувача та покращити загальний досвід користувача.

Він відрізняється від дизайну інтерфейсу користувача (UI), який зосереджується на розробці інтерфейсу продукту чи послуги, наприклад веб-сайту, і керується думками та естетикою. З іншого боку, дизайн UX включає всі аспекти користувацького досвіду, такі як корисність, легкість використання, бажаність, продуктивність і сприйняття бренду.

Як дизайн UX вписується в процес розробки та дизайну?

Процес проектування UX для однієї організації може відрізнятися від іншого. Однак ключові напрямки залишаються незмінними. Ось як дизайн UX вписується в процес розробки та проектування.

Під час створення продукту чи послуги, наприклад веб-сайту, в основному беруть участь вісім етапів:

 • Розуміння вимог: це розуміння мети клієнта щодо створення сайту або продукту/послуги та бізнесу. Це вимагає від вас дослідження цільової аудиторії, її труднощів, того, як продукт може вирішити ці проблеми, і відповідного мозкового штурму.
 • Планування: тут ви виберете методологію розробки програмного забезпечення, стек технологій, визначите результати, оціните ресурси та графік завершення проекту. Це також включатиме структурування та структурування веб-сайту, кількість сторінок, які він матиме, функції, які він повинен мати тощо.
 • Розробка: користувальницький інтерфейс і UX вступають у гру для розробки веб-сайту шляхом перетворення каркасів на графіку, кольори, типографіку, кнопки, анімацію, меню, брендинг тощо.
 • Розробка: включає як зовнішню, так і зовнішню розробку шляхом перетворення дизайну на спеціальні ефекти та анімацію, інтеграції функцій на основі вибраних інструментів і технологій, інтеграції бізнес-логіки, бази даних тощо.
 • Вміст: додавання вмісту для веб-сайту на основі мети та цільової аудиторії, щоб залучити їх.
 • Тестування: Перевірка веб-сайту на його продуктивність, надійність, безпеку, зручність використання тощо, гарантуючи відсутність помилок або помилок.
 • Запуск: коли веб-сайт пройшов тестування та отримав схвалення від групи контролю якості, він запускається або розгортається для користувача.
 • Технічне обслуговування: передбачає періодичне технічне обслуговування веб-сайту для усунення помилок та оновлення його компонентів для усунення вразливостей безпеки та застарілих технологій.

Важливість гарного дизайну UX

Збільшує кількість конверсій

Навколо велика конкуренція. Клієнти, які бажають щось придбати або шукати інформацію, матимуть багато варіантів. І якщо вони заходять на ваш веб-сайт і не можуть знайти те, що шукають, або відчувають труднощі з доступом до певної інформації через поганий дизайн, вони можуть залишити ваш сайт заради іншого.

Хороший UX-дизайн із відповідними CTA допоможе вам виділитися серед інших, залучити більше клієнтів і підвищити конверсію. Але якщо ви створите свій сайт зручним для користувачів, їм легше отримувати доступ до інформації, без проблем купувати товари тощо. Вони це оцінять і розглядатимуть ваш сайт над іншими.

Зменшує витрати

Розробка сайту без мети чи уваги до клієнта може призвести до того, що ви витратите великі гроші на вирішення проблем, які можуть виникнути на пізніших етапах. Якщо ви зможете забезпечити хороший дизайн із самого початку, буде менше помилок, і вам доведеться витрачати менше часу, ресурсів і грошей на їх усунення.

Покращує SEO

Взаємодія з користувачем — це не лише задоволення ваших клієнтів, але й покращення рейтингу SEO. Пошукові системи також роблять акцент на досвіді користувачів, і сайти з хорошим UX-дизайном можуть мати вищі позиції в результатах. Це також допомагає в PPC-маркетингу (наприклад, Google Ads) для оптимізації успіху вашої кампанії.

Лояльність і довіра

Хороший UX-дизайн завжди важить більше, ніж дизайн із поганими елементами дизайну та труднощами з навігацією та доступом до інформації. І знаєте, «перше враження – це останнє враження»; хороший дизайн допоможе підвищити ваш авторитет. Це також залучить більше відвідувачів і підвищить лояльність клієнтів завдяки бездоганній взаємодії з користувачем.

брендинг

Завдяки індивідуальному дизайну UX ви можете утримати більше клієнтів. Ваші щасливі клієнти впізнають вас здалеку, дивлячись на ваш солідний дизайн і логотипи. Вони також можуть повідомити ваші продукти, послуги чи веб-сайт своїм друзям і родині. Це допомагає збільшити ваш дохід.

Поєднуючи всі ці переваги, дизайн UX відіграє життєво важливу роль у сучасному діловому світі. І якщо ви хочете побудувати в цьому кар’єру, ви можете навчитися UX-дизайну онлайн за допомогою різноманітних доступних програм і курсів.

Ось кілька найкращих курсів дизайну UX для розробників і дизайнерів.

Udemy

Основи UX Design – Adobe XD UI UX Design

стати а UX дизайнер з використанням Adobe XD і працювати над UX-проектами від початку до кінця. Курс охоплює багато тем, від створення до тестування та обміну проектами з вашими зв’язками. Це допоможе вам отримати знання про все, що UX-дизайнер має працювати в реальному світі.

Ви отримаєте 93 добре структуровані лекції крок за кроком, щоб отримати більш глибокі знання. Ви також дізнаєтеся, як використовувати готові набори, створювати UX-бриф і працювати зі шрифтами та кольорами. Крім того, ви дізнаєтесь про комбінації клавіш і прийоми робочого процесу, щоб заощадити час на завершенні проекту.

Після закінчення або під час курсу ви можете вибрати проект, створити повну структуру UX і додати її до свого резюме. Udemy навчить вас професійно спілкуватися з іншими досвідченими професіоналами щодо будь-якого проекту. Він також навчить, як вибрати ідеальні шрифти для вашого дизайну та програм і перевірити їх на мобільних телефонах і веб-сайтах.

Ви навчитеся створювати прототип із тими ж функціями та діями, але з мікровзаємодіями для ефективного тестування. Крім того, ви можете експортувати готові інструменти, навчитися створювати швидкі каркаси та полегшити собі роботу. Для цього не потрібен попередній досвід розробки та використання Adobe XD.

Майстер-клас Adobe XD

Adobe XD є найбільш широко використовуваним і популярним інструментом для дизайну UX. в цей курс, ви знайдете все, що вам потрібно знати, щоб опанувати його як професіонал. Він навчить вас усім деталям програмного забезпечення та інструментам і процедурам, які є його частиною. Він не безкоштовний, але за кілька доларів пропонує вам 2,5 години відеоуроків на вимогу, довічний доступ до своїх матеріалів і сертифікат про навчання.

Отримавши рейтинг 4,2 із п’яти, цей курс призначений для всіх, хто хоче почати розробляти інтерфейси користувача. Студенти попрацювали над двома прикладами: повним додатком із шістьма сторінками та інтерфейсом веб-сайту з продажу автомобілів.

Coursera

Вступ до дизайну взаємодії з користувачем

Coursera представляє a Курс дизайну користувацького досвіду (UX). яка орієнтована на користувача. Ви навчитеся створювати артефакти, які забезпечують задоволення користувачів і кращий досвід.

Вивчіть цикл відкриттів, щоб оцінити та налаштувати свої методи для ефективного обслуговування користувачів. Це навчить вас дисциплінам дизайну UX набагато ефективніше.

Після закінчення курсу ви можете називати себе професійним UX дизайнером. Ви дізнаєтеся від початку до кінця протягом 5 тижнів, включаючи вступ, огляд, вимоги, альтернативи, прототипування та оцінку. Поділіться своїм сертифікатом з іншими, щоб вас помітили роботодавці.

Професійний сертифікат Google UX Design

Coursera пропонує a Сертифікат дизайну Google UX щоб допомогти вам побудувати багатообіцяючу кар’єру. Coursera навчає вас процесу проектування шляхом мозкового штурму ідей, визначення проблемних точок, ідеалізації рішень, створення каркасів, прототипування, тестування, ітерації та оцінювання.

Навчіться застосовувати базові концепції, засновані на UX, як-от доступність, дизайн, орієнтований на справедливість і орієнтований на користувача. Це допомагає вам краще зрозуміти речі, від планування досліджень до досліджень зручності використання та синтезу результатів.

Створіть надзвичайне портфоліо з принаймні трьома всіма задоволеними продуктами, веб-сайтом, додатком, що добре реагує, тощо. Отримайте знання про те, як зробити щоденну взаємодію користувачів із пристроями приємною, доступною та цінною. Це не вимагає попереднього ступеня чи досвіду.

Udacity

Станьте UX-дизайнером за допомогою Курси дизайну Udacity і створити корисну взаємодію з продуктами в реальному світі. Дозвольте світу побачити вашу здатність перетворювати дослідження користувачів у високоякісний інтерактивний дизайн.

Орієнтовна тривалість курсу дизайну UX становить три місяці, і вам знадобиться 10 годин щотижня, щоб навчатися. Кожен, хто цікавиться UX-дизайном, може зареєструватися без попереднього досвіду та одразу отримати доступ до курсу.

Отримайте навички створення користувацького досвіду від початку до етапу розробки. Ви навчитеся аналізувати свої ідеї відповідно до потреб користувачів і використовувати їх для розробки невеликого прототипу для тестування. Ви також навчитеся завершального процесу, тобто перетворення вашого прототипу в основний дизайн.

Курс навчить вас створювати привабливий UX для нашого цифрового світу, як-от цифрові інтерфейси, веб-платформи, веб- та мобільні програми. Udacity включає реальні проекти від експертів, технічну підтримку, кар’єрні послуги та гнучку навчальну програму в кожному курсі.

LinkedIn

Розширюйте свої знання та покращуйте навички дизайну UX за допомогою Навчання LinkedIn створити кращий портфель. Це допоможе вам вивчити методи перевірки, особливості дизайну мобільних пристроїв, створення прототипів тощо, щоб ви могли розширити свої навички.

Є багато відео на різних курсах, пов’язаних з дизайном UX, наприклад:

 • Ескіз для дизайну UX
 • InVision для дизайну UX
 • Створення системи дизайну за допомогою Adobe XD
 • Ілюстратор для дизайну UX, мобільного прототипування
 • Портфоліо дизайну UX
 • Ескіз необхідного навчання

Після завершення повного навчання ви отримаєте значок. LinkedIn Learning включає сім курсів і загалом 10 годин контенту. Отже, розпочніть безкоштовну 1-місячну пробну версію зараз.

FutureLearn

Покращуйте свої цифрові навички в розробці користувацького досвіду за допомогою FutureLearn через розуміння важливості дизайну UX, як досліджувати, основи дизайну, інструменти, техніки та підсумкові тести.

Курс розроблено компанією Accenture. Його тривалість становить три тижні з 2 годинами щотижневого навчання. Ти навчишся:

 • UX і його важливість
 • Основи UX дизайну
 • Хороший UX проти поганого UX
 • Процес дизайну UX
 • Різні техніки в тестуванні та розробці
 • Випуск кінцевого продукту на ринок

Зареєструйтеся самостійно залежно від його наявності та навчайтеся зі своєю швидкістю. Під час курсу ви можете зустрітися з іншими учнями, щоб поділитися ідеями, обговорити проект тощо. Вам не потрібні будь-які попередні навички чи кваліфікація, щоб самостійно зареєструватися. Приєднавшись, ви отримаєте необмежений доступ до курсу дизайну UX, статей, експертних оцінок, тестів і відео.

Слідкуйте за своїм прогресом і оцінками, щоб знати свій рівень успішності. Коли ви закінчите крок, позначте його як завершений. Щоб отримати значок, потрібно виконати принаймні 90% кроків і оцінок.

Фонд дизайну взаємодії

Розвивайте свою кар’єру в дизайні UX, навчаючись у Interaction Основа дизайну. Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат, визнаний галуззю. Зареєструйтеся за фіксовану плату та йдіть у своєму власному темпі, щоб ніколи не програти урок.

Interaction Design Foundation пропонує 14 курсів у чотирьох частинах, щоб стати чудовим дизайнером UX. Стати експертом у дизайні UX – це лише один крок попереду. Давайте детально розглянемо чотири частини курсу:

Foundation (включає два курси):

 • Посібник для початківців
 • Остаточний путівник

UX Designer для початківців (5 курсів): тут ви дізнаєтеся:

 • Основи
 • Як запустити дизайн-проект, орієнтований на користувача
 • Створіть портфоліо
 • Взаємодія людина-комп’ютер
 • Станьте UX дизайнером з нуля
 • Картування подорожей
 • Дизайн, керований даними
 • Дизайн для 21 століття

UX Designer Intermediate (3 курси): отримайте навички роботи з основними інструментами з інструментарію UX design.

 • Шаблони дизайну інтерфейсу користувача для успішного програмного забезпечення
 • Методи дослідження користувачів і найкращі практики
 • Гнучкі методи для дизайну UX

UX Designer Advanced (4 курси): він навчить вас:

 • Дизайн мобільного користувача
 • Емоційний дизайн
 • UX менеджмент: стратегія і тактика
 • Доступність: як створити дизайн для всіх

Отримайте доступ до всіх курсів, які легко пов’язані з дизайном UX, і вдосконалюйте свої знання, щоб створити своє чудове портфоліо. Перегляньте свій улюблений курс, пройдіть його та отримайте сертифікат.

Генеральна Асамблея

Генеральна Асамблея пропонує найкращий курс дизайну UX для вас, а також навчання на кампусі. Виберіть відповідний час із доступних і почніть розвивати свої ідеї щодо UX. Це допоможе вам розвинути свої універсальні навички для вирішення навіть складних завдань.

Побудуйте перспективну кар’єру в UX-дизайні, щоб забезпечити кінцевим користувачам чудовий досвід і продемонструвати індивідуальні проекти, а також проекти груп і клієнтів.

Спілкуйтеся з досвідченими інструкторами з усього світу за допомогою Slack і Zoom. Не турбуйтеся, якщо ви повільно вчитеся; Генеральна Асамблея думає не тільки та надає вам додаткові години, щоб отримати додаткові вказівки, технічну допомогу, відгуки тощо.

Спілкуйтеся з технологами та UX-дизайнерами за допомогою віртуальних сесій, таких як гостьові виступи, панельні дискусії щодо найму та робочі години в студії. Перегляньте повну програму свого курсу, починаючи від основ UX до планування UX кар’єри.

Кар’єраЛиварний завод

Станьте професійним дизайнером UX протягом десяти місяців Кар’єраЛиварний завод. Це дозволяє гнучко вчитися, не порушуючи ваш розпорядок дня. Отримайте можливість попрацювати з експертами та створити гарне професійне портфоліо.

Цей курс UX-дизайну розрахований на шість або десять місяців по 30-40 годин на тиждень або 15-20 годин на тиждень відповідно. CareerFoundry забезпечує людиноорієнтоване навчання, гнучкість, задоволення та гарантію успіху.

На курсі дизайну UX ви:

 • Вивчіть усі навички, процеси та інструменти, пов’язані з дизайном UX
 • Працюйте з експертом або репетитором і отримуйте персональні відгуки, а також повну інформацію про свій прогрес
 • Отримайте індивідуальний коучинг, щоб переконатися, що ви будете на вершині своєї кар’єри
 • Створіть чудове портфоліо із завершених проектів
 • Отримайте допомогу від кар’єрних спеціалістів, щоб стати UX-дизайнером

Ніякої попередньої кваліфікації чи технічних знань не потрібно. Зареєструйтеся, сплачуючи 650 доларів США на місяць протягом десяти місяців із передоплатою 1400 доларів США, або сплачуйте 7505 доларів США за раз, щоб отримати знижку.

трамплін

трамплін дає вам гнучкий курс дизайну UX, який відповідає вашому графіку. Удосконалюйте свої навички у власному темпі за допомогою індивідуального наставництва експертів. Співпрацюйте зі своїм наставником щотижня, щоб ділитися своїми думками та отримувати відгуки. Ви можете отримати реальні знання, щоб стати професійним дизайнером UX і створити вражаюче портфоліо.

Курс складається з понад 350 годин, включаючи докладні статті, відео, курсові роботи, пов’язані з кар’єрою, і практичні дизайнерські проекти. Перший крок включає дизайнерське мислення, дослідження користувачів, синтез, презентацію, створення ідей, проектування, ескіз каркасів, інтерфейс користувача, створення прототипів, спринт дизайну та спеціальні теми.

Ви навчитеся виявляти проблеми клієнтів, проводити всебічні дослідження, малювати та будувати прототип, а також виконувати тести для вдосконалення. Отримайте шанс попрацювати над галузевим проектом, де ви безпосередньо співпрацюєте з клієнтом, копаєте глибше та стаєте експертом у цій галузі.

Springboard пропонує гнучкі варіанти ціноутворення. Якщо ви хочете платити після отримання роботи UX, це коштуватиме вам 389 доларів США на місяць протягом 36 місяців. Платіть на початку курсу 7900 доларів США або платіть щомісяця по 1590 доларів США на місяць протягом шести місяців. Ви також можете фінансувати своє навчання. Якщо ви не задоволені курсом, подайте заявку на повне відшкодування протягом семи днів після реєстрації.

Айронхек

Приєднуйтесь Залізочack’s UX дизайн Bootcamp і отримайте навички UX дизайну. Цей курс допоможе вам стати UX-дизайнером без попереднього досвіду чи ІТ-тренування за 9 тижнів, якщо ви навчаєтеся на повний робочий день, або за 24 тижні, якщо ви займаєтеся неповний робочий день.

Курс включає онлайн-підготовку, модуль 1, модуль 2 і модуль 3, де ви дізнаєтесь від основ для просування та того, як розробити прототип для тестування перед остаточною розробкою.

Ви можете навчатися онлайн, у спільноті або особисто. Кожен, хто цікавиться технікою, може легко пройти курс і вдосконалити свої навички в галузі дизайну. Зв’яжіться з інструкторами з дизайну UX, щоб перетнути межі.

Designlab

Вивчайте дизайн UX за допомогою Designlab і отримати свою дизайнерську роль у провідних галузях промисловості. Він має потужну мережу наставників, яка є його секретною зброєю. Просто запишіться на курс, об’єднайтеся з досвідченим дизайнером за лічені хвилини та вдосконалюйте свої знання.

Вони підготують вас і допоможуть у вашій кар’єрі. Приєднайтеся до спільноти, щоб дізнатися більше через відгуки спільноти. Ви також можете очікувати певної взаємодії від Designlab, як-от індивідуальні виклики наставників для вдосконалення ваших навичок, регулярні відгуки про роботу, 12 групових кредитів і необмежений доступ до Slack.

Витратьте свої 480 годин на тренінг і станьте штатним UX-дизайнером. Створіть приголомшливе портфоліо з проектів під час навчання, щоб продемонструвати свої навички роботодавцям. Ви також дізнаєтесь про основи комунікації та дизайну, а також ознайомитесь із дизайном UX, різними методами дослідження та способами їх використання.

Крім того, ви дізнаєтесь про інформаційну архітектуру, дизайн взаємодії, взаємодію, реалізацію, налаштування портфоліо та завершальні проекти, такі як додавання функції, адаптивний веб-дизайн і наскрізна програма.

Зареєструйтеся зараз лише за одноразову оплату в розмірі $6249 або $1041/місяць.

Щотижневий дизайн

Підручники, ресурси, інтерв’ю

Пуніт Чавла біжить цей канал з великою кількістю відео про UX Design. Він трохи зосереджений на Adobe XD, але він також містить інформацію про інші інструменти та цікаві інтерв’ю з обговореннями на всілякі теми дизайну. Перегляньте розділ «Дизайн відстой», де ви знайдете аналіз і оцінку популярних інтерфейсів користувача, а також їхні недоліки та сильні сторони.

Книги про дизайн UX

Книги? Хто читає книжки, коли в онлайн-курсах, відео та блогах так багато контенту, чи не так? неправильно.

Багато людей все ще використовують книги як інструмент для навчання, тому що їх легко взяти з собою та навчатися у своєму власному темпі, коли ви в далекій подорожі або коли у вас є час для читання. Є багато чудових навчальних матеріалів у книгах, написаних відомими експертами з дизайну UX. І ми розповімо вам про ті, які вам дійсно варто прочитати, навіть якщо ви проходите курс або дивитеся навчальні відео.

#1. Про Face: The Essentials of Interaction Design

Як випливає з назви, це важливий посібник із проектування взаємодії. Це книга, яка сформувала ландшафт дизайну взаємодії. Його 4-е видання повністю оновлене та переглянуте для епохи мобільних пристроїв з урахуванням переходу на смартфони та планшети.

Завдяки цій книзі дизайн взаємодії вийшов із дослідницьких лабораторій і увірвався в повсякденне життя багатьох людей. Це вичерпний посібник, який містить обговорення сенсорних інтерфейсів, розмірів екранів, мобільних програм та багато іншого. Автори є відомими професіоналами в галузі обчислювальної техніки, програмування та дизайну, що дозволяє їм надати широкий погляд на сферу дизайну UX.

#2. Adobe XD Classroom in a Book

Ви хочете пройти курс з Adobe XD, але у вашому розкладі немає для цього місця? Нема проблем. Ця книга — це класна кімната Adobe XD, яку ви можете взяти з собою. Це бестселер від Adobe Press, тому ви не помилитеся.

У ньому є 11 уроків, які допоможуть читачам виконати всі необхідні кроки для вивчення ключових прийомів Adobe XD. Це проектні уроки для розробки та створення прототипів реального вмісту для реальних програм і веб-сайтів.

Разом із книгою ви отримуєте безліч супровідних файлів, які містять усі необхідні матеріали для читача, щоб завершити проекти, описані в кожному розділі.

#3. Надзвичайно простий посібник із програми Sketch

Назва розповість вам майже все, що вам потрібно знати про цю книгу. Якщо ви просто хочете дізнатися про Sketch неймовірно простим способом, ця книга для вас.

Надзвичайно простий посібник із додатка Sketch написаний для тих, хто не займається кодуванням і не є дизайнером, тобто звичайних людей, яким потрібно представити ідею потенційним інвесторам, але вони не мають знань, щоб матеріалізувати її.

З цією книгою ви навчитеся використовувати Sketch, щоб легко створювати макети, які виглядають і відчуваються як справжні. Після цього, якщо ви отримаєте кошти, то вам доведеться серйозно подумати, як перетворити свою ідею в робочу річ.

#4. Презентація дзен

Я б не рекомендував книгу Presentation Zen людям, які шукають практичну інформацію, щоб швидко почати працювати над дизайном UX. Але якщо у вас є вільний час, прочитайте, будь ласка. Це навчить вас цінним урокам того, як презентувати свої ідеї. Тому що різниця між середнім дизайном UX і чудовим може полягати не в самому дизайні, а в тому, як він представлений.

Її автор, Гарр Рейнольдс, ділиться своїм досвідом, як перетворити звичайну купу слайдів на яскраву, провокаційну, освітню та надихаючу презентацію. Ви можете перевірити його сайт, presentationzen.com, щоб зрозуміти його ідеї, перш ніж купити книгу.

Висновок

Хороший UX-дизайн пропонує багато переваг, таких як збільшення кількості конверсій, лояльність клієнтів, впізнаваність бренду, покращене вирішення проблем SEO тощо. Оскільки UX-дизайнери сьогодні дуже затребувані, робити кар’єру навколо них вигідно.

Тому, якщо ви серйозно ставитеся до цього, розгляньте згадані вище курси дизайну UX, щоб отримати навички та побудувати прибуткову кар’єру.

пов’язані:

12 курсів, щоб почати свою кар’єру в Conversation Design.