12 допологових занять йогою, які можна проводити безкоштовно на YouTube

Не дивно, що заняття йогою корисні для розуму, тіла та душі. Краще здоров’я серця, яскравіший настрій і менше стресу – це лише невелика частина переваг регулярних занять йогою. Але чи знаєте ви, що йога також є чудовою вправою для вагітності?

Пренатальна йога спеціально розроблена для вагітних жінок, тому кілька поз і позицій дещо змінено відповідно до змін вашого тіла. Якщо ви хочете розслабитися та обійняти своє вагітне тіло, додайте ці безкоштовні пренатальні заняття йогою на YouTube до свого розпорядку тренувань.

Незалежно від того, чи виповнилося вам шість місяців чи лише кілька тижнів, заняття йогою Сари Бет безпечні для всіх триместрів. Оскільки це швидке й просте заняття (триває лише 10 хвилин), це ідеальне місце для початку, якщо ви ніколи раніше не займалися йогою.

Практика починається в позі дитини — базовому положенні відпочинку — і прогресує до поз стоячи. Нарешті, ви спуститеся на килимок, щоб закінчити розширеною позою цуценя, щоб витягнути хребет і відкрити груди.

Ви можете знати YouTube-канал Boho Beautiful Yoga вже, оскільки має майже 3 мільйони підписників. У ньому представлено все, що пов’язано з йогою, від посібників з пози йоги та занять йогою, що транслюються в прямому ефірі, до кількох фантастичних пренатальних практик йоги, які допоможуть вам залишатися активними під час вагітності.

Це 30-хвилинне пренатальне тренування йоги для всього тіла — це заняття, яке потрібно спробувати, щоб опрацювати все тіло від верхньої частини тіла до ніг. Коли ви закінчите це безкоштовне заняття, ви можете приєднатися до Програма Boho Beautiful Prenatal Journeyякий складається з понад 30 занять з йоги, фітнесу та уважності.

Якщо ви віддаєте перевагу швидкій практиці йоги, коли у вас бракує часу, або просто хочете уникнути тривалого тренування, тоді цей курс для вас. Зверніть увагу, що це онлайн-заняття для майбутніх мам підходить лише для вашого першого триместру.

При цьому PregActive пропонує a 7-денне завдання йоги для вагітних з більш тривалими заняттями, безпечними для всіх триместрів.

На YouTube-канал Вагітність і післяпологовий ТБви знайдете пренатальні заняття йогою, а також низку інших безпечних для вагітності тренувань, від кардіо-занять до тренувань з обтяженнями для збільшення м’язової маси.

Переходячи з першого триместру до другого чи третього, обов’язково приєднуйтесь до занять йогою для гарного самопочуття на каналі Pregnancy and Postpartum TV. Це заняття закінчується савасаною, останньою позою для відпочинку, тому переконайтеся, що у вас є подушка для йоги (або будь-яка звичайна подушка підійде).

Для занять йогою, які зосереджені не лише на розтяжці, а й на силі, спробуйте відео про пренатальну йогу Лорен Екстрем «Сильна як мати». Він поєднує в собі розслаблюючі пози йоги з рівною кількістю складних вправ для створення красивого, потужного заняття йогою.

Цей 45-хвилинний урок є частиною Lauren’s Запуск програми Мати. Програма досить тривала на терміні 40 тижнів, але ідеальна, якщо ви хочете продовжувати займатися йогою протягом усієї вагітності.

Оскільки це заняття від Breath and Flow досить тривале, важливо завжди прислухатися до свого тіла та робити стільки перерв, скільки вам потрібно. Орієнтований на всі триместри, клас є потужною послідовністю віньяса-йоги, яка також включає медитацію та дихальну роботу.

По суті, це ідеальний потік йоги, оскільки він приділяє деяку увагу зміцненню верхньої частини тіла, щоб підготуватися до того, щоб тримати дитину та піклуватися про неї після народження. Усе обладнання для вправ, яке вам знадобиться, — це килимок для йоги, кілька подушок і ковдра для колін.

Перевірити YouTube-канал Ларі Мідкіфф щоб знайти список відтворення допологових тренувань із вибором класів вправ, розроблених для вагітних жінок, від силових і кардіотренувань до йоги та тренувань баре для зміцнення та тонусу.

Коли справа доходить до пренатальної йоги, її 35-хвилинний Prenatal Yoga Flow for Hips найкраще підходить для йогів на більш просунутому рівні, оскільки він включає пози експертного рівня, такі як поза жаби. Однак вона пропонує більш зручний для початківців клас: 20-хвилинна допологова розтяжка йоги.

Безпечна для всіх триместрів, 30-хвилинна програма йоги BrettLarkinYoga — це саме те, що вам потрібно, щоб почуватися позитивно, бадьоро та розслаблено у своєму тілі. Заняття розпочинається в зручному сидячому положенні, а потім ви переходите до різних положень йоги, як-от поза корови та собака, яка дивиться вниз.

Весь сеанс обережно керує сама Бретт Ларкін, щоб переконатися, що ви знаєте всі правильні модифікації, безпечні для вагітності, і як безпечно виконувати кожен рух.

Як зазначено в ан стаття Національної служби здоров’я (NHS), біль у спині – часте явище під час вагітності. Якщо ви страждаєте від болю в спині, особливо в нижній частині спини, вам слід спробувати пренатальний курс йоги Йогінімельборна.

Цей курс йоги підходить для всіх триместрів і складається лише з положень на підлозі для зміцнення м’язів спини. Що чудового в YouTube-канал Yoginimelbourne полягає в тому, що він включає різні інші заняття йогою для полегшення поширених симптомів вагітності, таких як втома та проблеми з кровообігом.

Слідкуйте за тим, як сертифікований вчитель пренатальної йоги Тоня Кларк м’яко проведе вас через цю плавну послідовність йоги. Заняття, яке триває приблизно 30 хвилин, є потужним і рухливим і складається з різноманітних різноманітних рухів йоги.

Обертання стегнами, підйоми ніг і розтяжки в сторони, а також положення йоги, такі як поза ртуті, поза воїна та поза воїна II, включені в цю процедуру. І хоча ця пренатальна практика йоги є однією з найстаріших на YouTube, вона є однією з найкращих лише завдяки добірці вправ і експертному керівництву.

PsycheTruth пропонує пренатальну послідовність йоги для початківців і всіх триместрів. Кажуть, що ця практика допомагає при таких симптомах вагітності, як ранкова нудота, болі та стрес.

Крім того, практика — це просто ідеальне поєднання вправ йоги, тож ви не перестараєтеся, але все одно відчуваєте, ніби кинули собі виклик. Страждаєте від мігрені та головного болю, пов’язаних з вагітністю? Спробуйте прийняти PsycheTruth 45-хвилинний пренатальний курс йоги для полегшення мігрені та головного болю напруги щоб зменшити біль.

Yoga With Adriene — один із найпопулярніших каналів йоги на YouTube. Практики Adriene призначені для людей будь-якої комплекції та розміру, у тому числі для вагітних жінок. Yoga With Adriene пропонує список відтворення кількох безпечних для вагітності сеансів йоги, включно з наведеним вище відео, яке підходить для всіх триместрів.

Це справді чудовий вибір, якщо ви шукаєте легке домашнє заняття йогою, яке можна вписати у свій щоденний розклад. Перед тим, як почати, не забудьте взяти ковдру, подушку з підкладкою та килимок.

Чудовий спосіб спілкуватися з собою та дитиною

Від сприяння зв’язку з ненародженою дитиною до полегшення типових болів, пов’язаних із вагітністю, пренатальна йога є ідеальним способом для жінок залишатися у формі та здоровими протягом кожного триместру.

Щоб зробити позитивні зміни протягом цих важливих дев’яти місяців, обов’язково спробуйте ці безкоштовні заняття з пренатальної йоги на YouTube. І найприємніше те, що вам не обов’язково бути майстром йоги, щоб взяти в них участь!hr