12 додатків, які платять за прогулянки

Categories:

Пройдіть милі і отримуйте за це гроші. Звучить добре? Це можливо, якщо ви знаєте правильні програми, щоб заробляти на кожному кроці. Давайте дамо вам кілька імен.

Незалежно від того, чи є ви фанатиком фітнесу чи ненавидите багато ходити, вам буде приємно, якщо ви отримаєте винагороду. Ходьба є невід’ємною частиною нашого життя і має ряд переваг для здоров’я.

Це є частиною нашого повсякденного життя, наприклад, виконання доручень, заняття спортом, відвідування друзів і навіть переміщення з однієї кімнати в іншу. Мета полягає в тому, щоб ви почувалися здоровими та кращими.

Неактивний здоровий спосіб життя може збільшити ризик хронічних захворювань і послабити імунну систему. Тому важливо рухати ноги та ходити якомога більше.

Заробіток на кожному кроці – лише вишенька на торті. Отже, давайте перейдемо до найкращих програм, які платять за ходьбу.

Sweatcoin

Отримайте гроші за прогулянки, щоб зберегти своє здоров’я Sweatcoin. Він пропонує валюту нового покоління як винагороду за кожен ваш крок. Можна пожертвувати валюту на благодійність, витратити на круті продукти або конвертувати її в криптовалюту.

Додаток пропонує понад 1000 фірмових сервісів і цілей, як-от заняття антигравітаційною йогою, Audibles, iPhone, Apple Watch тощо, за які користувачі можуть отримати винагороди. Sweatcoin забезпечує +20% збільшення активності, 100% конфіденційність даних і гарантує, що користувачі можуть дотримуватися здорового способу життя.

PK Нагороди

Під девізом «Отримайте винагороду за тренування», PK Нагороди допомагає користувачам досягти фітнес-цілей. Додаток пропонує користувачам подарункові картки, поїздки та винагороди за одяг для таких брендів, як Amazon і Starbucks. PK Rewards відстежує будь-яке тренування для користувачів, щоб оцінити їхні зусилля.

Він працює на революційній технології, вимірюючи будь-яку активність, будь-де та будь-коли. Персоналізована оцінка зусиль, яку можна конвертувати в монети. Можна швидко викупити ці монети для торгівлі такими брендами, як Nike, Amazon, Lululemon та багатьма іншими.

  Як (і чому) запустити Microsoft Word з командного рядка

FitPotato

Дотримуйтеся свого розкладу тренувань, наприклад, тренажерний зал, вигулюйте собаку, бігайте, гуляйте або займайтеся йогою, і FitPotato заплатить вам за це. Додаток також дозволяє користувачам кидати виклик друзям і завершувати сесії, щоб отримати нагороди. Він пропонує щотижневу призову групу, щоб отримувати гроші під час тренування. FitPotato відстежує кроки користувача, а GPS для бігу протягом тренування визначає винагороду.

Runtopia

Runtopia дозволяє користувачам почати з одного кроку та йти вперед, щоб отримати нагороди та неймовірні призи. Додаток для фітнесу відстежує роботу на вулиці чи в приміщенні, а також пропонує аудіоінструктаж у режимі реального часу. Користувачі можуть аналізувати дані, щоб знаходити дані про фітнес і особисті тренування для таких основ, як кількість кроків за хвилину та спалені калорії.

Runtopia також дає змогу почати заробляти за допомогою спортивних монет, щоб відстежувати щоденні кроки, тренуватися та заохочувати інших процвітати, отримуючи натомість винагороди. Користувачі можуть обмінювати монети на пропозиції, знижки та призи під час підключення до соціальної спільноти.

StepBet

StepBet дозволяє користувачам перемагати разом і досягати своїх фітнес-цілей. Мета полягає в тому, щоб подолати персоналізовані кроки та підключитися до фітнес-трекера, одночасно вкладаючи реальні гроші. Це мотивує користувачів продовжувати роботу та гарантує, що фізичні вправи можуть стати пріоритетом.

Додаток дозволяє користувачам встановлювати цілі, приєднуватися до банку, рухатися з персональними цілями кроків протягом тижня, а потім почати вигравати гроші, щоб отримати джекпот. StepBet гарантує, що кроки враховуються, будь то вигул собаки, вибір сходів замість ліфтів, активний спосіб життя та побудова збалансованого графіку тренувань.

Lifecoin

Якщо ви хочете отримати подарункові картки, призові пропозиції та знижки, Lifecoin може бути чудовим місцем для початку. Lifecoin дозволяє користувачам обмінювати монети на спортивні товари, подарункові картки тощо, такі як Amazon Gift Card, Paypal Gift Card, Apple iPhone, DJI Spark Drone тощо.

Користувачі можуть перетворити свої щоденні прогулянки на сеанси майнінгу, щоб отримати чудові призи. Він пропонує радість здоров’я та винагороди за приєднання, щоб заробити ще більше за програмою посла.

  Як додати аудіо до Google Slides (повний посібник)

Благодійність Майлз

Благодійність Майлз це ваш перший крок до змін і кращого майбутнього, який дозволяє користувачам перетворювати милі на гроші залежно від відстані, яку ви долаєте. Він підтримує благодійні організації світового рівня та співпрацює зі спонсорами, щоб покращити здоров’я, здоров’я та громаду.

Благодійні милі спонукають користувачів бігати та ходити для веселого збору коштів або залучення групи. Це чудовий спосіб допомогти іншим і пройти додаткову милю, щоб досягти своїх цілей.

Підходить для баксів

Підходить для баксів дозволяє користувачам бути активними та отримувати винагороди під час покупки продуктів, виконання доручень, прогулянок, бігу та відкриття тренажерного залу. Він враховує кожну активність за допомогою Apple Watch або будь-якого іншого вибраного трекера активності. Коли потрібний трекер активності встановлено, почніть з танців, походів, бігу, вигулу собаки або відвідування тренажерного залу, щоб отримати винагороду.

Обмінюйтеся кроками з винагородами та використовуйте їх у спільноті. Користувачі можуть отримувати винагороди від кількох брендів, таких як Willow Spa, Rainbow Acres тощо. Fun For Bucks полегшила користувачам установку пріоритетів і мотивація людей займатися спортом за винагороду за спосіб життя.

winwalk

Як випливає з назви, winwalk дозволяє користувачам отримувати нагороди за ходьбу, потовиділення та виграш подарункових карток. Крокомір, відстеження кроків і додаток для здоров’я можуть допомогти отримати подарункові картки від криптовалюти Bitcoin і провідних брендів.

winwalk працює з вбудованими датчиками без відстеження GPS, відстежує пройдену відстань, час і спалені калорії. Мета полягає в тому, щоб мотивувати користувачів підтягуватися, худнути та залишатися здоровими, отримуючи винагороди чи знижки.

HealthyWage

HealthyWage пропонує призи до 10 000 доларів США за досягнення налаштованої цільової ваги та унікальні завдання. Додаток мотивує користувачів досягати своїх цілей, покращує успіх у схудненні та пропонує користувачам винагороди. HealthyWage представляє завдання зі схуднення за готівку, які використовують силу, щоб уникнути втрати ставки та припинити зволікання.

  Як заблокувати електронні листи в Gmail

МОРКВА

МОРКВА допомагає покращувати життя користувачів з кожним кроком, який вони роблять, і грати розумно. Мета полягає в тому, щоб вести активний спосіб життя, досягати особистих цілей діяльності та ходити, отримуючи винагороди. Ця програма дозволяє користувачам розважатися без будь-яких дорогих трекерів.

CARROT — це інтуїтивно зрозуміла програма, яка дозволяє користувачам миттєво реєструватися. Він взаємодіє з іншими (приєднуйтеся до змагань, беріть участь у змаганнях, беріть участь в аукціоні), щоб отримати нагороди або цифрові подарункові картки та працювати віддалено.

Оптимальність

Оптимальність це програма для мікронавчання, яка дозволяє користувачам жити багатшим, здоровішим і довшим. Додаток містить потужні виклики та дії, пропонуючи натомість винагороди. Це допомагає покращити якість життя за допомогою персоналізованої, гейміфікованої та корисної платформи.

Розгляньте Optimity як тренера з охорони здоров’я, розробленого з мікроцілями та заходами. Він також перевіряє самопочуття користувачів, пропонує їм поради та допомагає їм виконувати веселі завдання з родиною чи друзями. Це призведе до отримання винагороди за кожен здоровий крок, спрямований на піклування про фізичне здоров’я, психічне здоров’я та соціальні зв’язки.

Висновок

Підтримувати себе у формі є важливою умовою, яка потребує вкладення енергії та часу, щоб підтримувати себе в розумовій і фізичній формі. Ходьба допомагає зменшити ризики для здоров’я і навіть допомагає фінансово завдяки здоровому способу життя, який зменшує рахунки за лікування.

Найкраще, що можна зробити, коли справа доходить до заробітку на кожному кроці, це мати реалістичні очікування. Ці програми мають на меті підтримувати мотивацію людей і спонукати їх зробити ще кілька кроків, щоб отримати стимули.

Розпочніть свою подорож і залишайтеся мотивованими, щоб вести себе здорово в майбутньому та отримати винагороду як додаткову перевагу.

Хочете спеціально зосередитися на заробітку криптовалюти на кожному кроці? Найпопулярніші криптотокени M2E і як їх заробити.