techukraine.net techukraine.net 12 дивовижних програм для персоналізації дизайну домашнього екрана iPhone

12 дивовижних програм для персоналізації дизайну домашнього екрана iPhone

Categories:

Чи знаєте ви, що можете персоналізувати головний екран свого iPhone за допомогою віджетів і спеціальних піктограм програм? Тож яку естетику ви обираєте — пастельні тони, мінімалізм чи мультяшні малюнки? Ви можете знайти додаток для будь-якого з них.

Давайте подивимося на найкращі програми для iPhone, щоб налаштувати тему головного екрана та знайти свій ідеальний стиль. Хоча більшість із них мають моделі підписки та покупки через програму, все одно є безкоштовні теми для iPhone, які можна завантажити.

Ми вивчимо діапазон тем, які вони пропонують, і поговоримо про деякі додаткові функції, які ви можете очікувати від програм.

Маючи понад 400 000 оцінок в App Store, Widgetsmith є надзвичайно популярною програмою для користувацьких піктограм головного екрана. Це одна з найкращих програм для створення тем для iPhone. Вам не потрібно турбуватися про те, що ви технічний експерт, щоб почати давати волю своїй творчості, оскільки Widgetsmith має дуже зручний інтерфейс.

Програма дає вам чудовий контроль над тим, як ви хочете персоналізувати свій головний екран. Завдяки великій колекції віджетів і настроюваних шаблонів ви точно створите бажаний вигляд головного екрана. Ви також можете створити власні градієнтні шпалери.

Віджети також можна запланувати для відображення на головному екрані на основі встановлених вами правил. Ви можете дізнатися більше з нашого повного посібника з використання Widgetsmith.

Завантажити: Widgetsmith (Безкоштовно, доступна підписка)

Більшість тем на Color Widgets, якими користуються понад 30 мільйонів користувачів, демонструють плоский дизайн і мінімалістичні піктограми, допомагаючи вам почуватися зібраним, але зі смаком модним на вашому iPhone. До основних категорій тем належать Мінімальна, Нейтральна та Градієнтна, але є й більш унікальні варіанти, як-от Ігри, Аніме та Гордість.

Якщо ви бажаєте додати барвистості своєму головному екрану, у Color Widgets є широкий вибір приголомшливих готових віджетів. Досліджуйте захоплюючі параметри, такі як Зворотний відлік, Цитати та інші, щоб налаштувати головний екран вашого iPhone.

Завантажити: Кольорові віджети (Безкоштовно, доступна підписка)

10. Латунь

Додаток Brass дуже популярний, займаючи перше місце в категорії «Графіка та дизайн» App Store у 36 країнах. Брас має сотні тем, як-от Природа, Неон і Аніме, доступні для вибору. Ви можете знайти сезонні теми, як-от осінь і зима, а також святкові, як-от Різдво. Більшість із них — безкоштовні теми для iPhone.

  6 платформ аналізу аудиторії, які варто спробувати як маркетологу

Для корисних віджетів iPhone, як-от погоди та календаря, програма також пропонує прозорі параметри — вам просто потрібно надати програмі Brass знімок екрана вашого порожнього головного екрана, щоб фон віджета міг плавно зливатися.

Завантажити: Латунь (Безкоштовно, доступна підписка)

9. ScreenKit

ScreenKit — ще одна добре прийнята тематична програма для iPhone. Він може похвалитися більш ніж 5000 значками, 500 темами та великою кількістю віджетів, що дозволяє вам ефективно налаштовувати головний екран вашого iPhone за допомогою віджетів і значків програм.

Коли ви вперше запускаєте ScreenKit, програма запропонує вам вибрати бажані стилі та інтереси. Потім він надасть вам персоналізований список тем на основі вибраних параметрів. Ви знайдете поєднання платних і безкоштовних тем для iPhone.

ScreenKit пропонує класичні естетичні теми, такі як мінімалістський, пастельний і суцільний колір. Однак ви також знайдете спеціальні варіанти, як-от Kawaii Anime і Harry Potter, якщо ви фанат цих шоу та книг.

Завантажити: ScreenKit (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

8. Естетичний комплект

Як один із найкращих додатків для пошуку тем для iPhone, Aesthetic Kit включає круті теми Neon, Retro, Music та багато інших. Ви можете переглянути теми, створені іншими користувачами Aesthetic Kit, а також проголосувати за свої фаворити. Якщо вам нічого не подобається, ви можете почати з чистого полотна, безкоштовно створити власну тему для iPhone і, якщо хочете, поділитися нею з рештою світу.

Окрім тем і віджетів, програма пропонує естетичні стилі клавіатури для вас, додаючи ще один особливий штрих, коли ви хочете використовувати програму для налаштування стилю свого iPhone. Ви також можете отримати унікальні шрифти та каомоджі з програми, щоб завершити свій вигляд.

Завантажити: Естетичний комплект (Безкоштовно, доступна підписка)

Photo Widget — це ідеальне поєднання простоти та привабливості. Набридло бачити однакові кольорові теми знову і знову? Перегляньте ці химерні мультфільми та поверніть у своє повсякденне життя веселу, дитячу уяву.

Photo Widget пропонує поєднання платних і безкоштовних тем для iPhone. Невимушено перегляньте список тем Photo Widget, і ви побачите очі чарівних персонажів тварин, які дивляться на вас.

  10 найкращих платформ хостингу Docker для ваших контейнерів

Вони обов’язково зігріють ваше серце кожного разу, коли ви розблокуєте свій iPhone, даруючи гарний настрій щоразу, коли ви бачите головний екран, що робить Photo Widget найкращим додатком для пошуку тем iPhone для тих, хто любить унікальний дизайн розробника.

Завантажити: Фото віджет (Безкоштовно, доступна підписка)

6. Теміфікуйте

Themify пропонує власні теми для iPhone, які варіюються від тихих тонів до тих, що надають сучасного відтінку вашому головному екрану. Від популярних пастельних відтінків до картин, ви обов’язково знайдете тему, яка відповідає вашому стилю. Якщо ви не бажаєте повністю змінювати зовнішній вигляд головного екрана, ви можете вибрати лише пакети значків.

Окрім тем і віджетів, ви також можете отримати чудові живі шпалери та фотографії від Themify. Додаток пропонує варіанти Ultra HD, які є додатковим задовільним зображенням на екрані блокування.

Завантажити: Теміфікувати (Безкоштовно, доступна підписка)

Якщо вам подобається оригінальність створеного користувачами вмісту, вам сподобається те, що пропонує Widgy Widgets. Існує великий вибір віджетів, у які ви можете заглибитися. Коли ви натискаєте на той, який привертає вашу увагу, коротке резюме містить ім’я автора віджета та час, витрачений на редагування віджета, а також додаткові дані та шари, використані для створення віджета.

Дізнавшись про зусилля, які були докладені для створення віджета, рішення про те, що розмістити на головному екрані iPhone, стає більш особистим. Якщо вам сподобався дизайн певної особи, ви можете просто натиснути кнопку «Більше від цього завантажувача», щоб переглянути інші створені нею віджети.

Завантажити: Widgy Widgets (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

4. Теми

Додаток «Теми» пропонує звичайні категорії тем, як-от «Мінімалізм», «Мультфільм» і «Природа». Але ви також натрапите на більш унікальні програми, недоступні в деяких інших програмах у цьому списку, як-от Architecture, Subjects і Cyberpunk.

Якщо ви не хочете повністю оновлювати головний екран свого iPhone, ви можете вибрати окремо завантажити спеціальний пакет значків, віджети та шпалери теми.

Завантажити: Теми (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

3. Значки програм

Значки додатків — це проста та проста у використанні програма для швидкої зміни головного екрана. Від стилів, натхненних природою, до мінімалістичних чорно-білих варіантів, прокрутіть уздовж горизонтального поясу тем програми, щоб знайти ту, яку можна встановити. Деякі теми для iPhone ви отримуєте безкоштовно, а інші потрібно придбати.

  Чи є Breezy HR універсальним рішенням для кращого найму?

Додаток також має вибір анімованих шпалер, відсортованих за такими категоріями, як вода, міста, вогонь і пейзажі. Щоб отримати більше варіантів шпалер, ви можете переглянути ці чудові місця, де можна отримати шпалери для iPhone.

Завантажити: Значки додатків (Безкоштовно, доступна підписка)

2. Ікона Темер

Куратор тем Icon Themer включає переважно святкові стилістичні малюнки рук і суцільні кольорові відтінки. Більшість із них створюють солодку, спокійну атмосферу. Він має менше варіантів тем, ніж такі популярні програми, як Brass або ScreenKit. Однак, якщо ви ненавидите фільтрувати лавину вражаючих кольорових тем, щоб знайти один простий, чистий дизайн, тоді Icon Themer — гарний додаток для вас.

Додаток пропонує як платні, так і безкоштовні теми для iPhone. Але якщо ви не зовсім задоволені готовими, у ньому також є велика колекція значків, які ви можете створити власні.

Завантажити: Іконка Themer (Безкоштовно, доступна підписка)

Як і Icon Themer, привабливість WidgetBox полягає в тому, що він не перевантажує вас нескінченним вибором. Додаток пропонує близько 10 класичних тем, як-от темний, білий, ретро, ​​і монохромні варіанти, як-от жовтий. Ви також можете створювати власні віджети.

Пропоновані дизайни чисті та прості, тому вони легко підходять до будь-яких шпалер iPhone, які у вас є. Ви також можете отримати власні клавіатури та змінити анімацію під час зарядки iPhone за допомогою WidgetBox.

Завантажити: WidgetBox (Безкоштовно, доступна підписка)

Легко налаштуйте головний екран свого iPhone

Незалежно від того, чи потрібні вам віджети, піктограми додатків або повна зміна теми, ці програми для налаштування iPhone — це цікавий спосіб продемонструвати свою індивідуальність на головному екрані. З великою кількістю високоякісних програм на вибір ви обов’язково знайдете безкоштовну тему для iPhone, яка відповідає вашому стилю.

За винятком Widgetsmith, який надає багато варіантів налаштування, інші програми, перелічені тут, зазвичай пропонують легкий процес встановлення одним дотиком. Вам просто потрібно вибрати потрібну тему та перевірити відповідність піктограм програми.