12 гаманців Tether, які збережуть вашу криптовалюту в безпеці

Categories:

Ось найкращі гаманці Tether для зберігання та захисту криптотокенів.

Криптовалюта — це цифровий інструмент, який дозволяє нам надсилати, отримувати та зберігати різні криптовалюти. Крім того, ці гаманці забезпечують контроль, зручність і безпеку над вашими криптоактивами.

Окрім вищезгаданих функцій, ви також можете використовувати криптогаманець для взаємодії з різними децентралізованими програмами (DApps). Наприклад, ви можете використовувати гаманці для зберігання та торгівлі на децентралізованих біржах (DEX).

Загальний розмір ринку крипто-гаманців у 2022 році становив 8,42 мільярда доларів США, і очікується, що з 2023 по 2030 рік він зросте на 24,8%. Крім того, загальна кількість користувачів крипто-гаманців у серпні 2022 року перевищила 84 мільйони.

Tether (USDT) є третьою за величиною криптовалютою з ринковою капіталізацією понад 77 мільярдів доларів. Крім того, через стабільний характер Tether більше трейдерів та інвесторів віддають перевагу цій криптовалюті для зберігання та транзакцій.

Тепер давайте подивимося на гаманець Tether. Залишайтеся на зв’язку!

Що таке гаманець Tether?

Гаманець Tether — це крипто-гаманець, який дозволяє зберігати токени Tether (USDT). Оскільки Tether є стабільною монетою з вартістю, еквівалентною долару США, вам не потрібно турбуватися про високу волатильність крипторинку.

Це звучить вражаюче, чи не так?

Токен Tether (USDT), запущений у 2014 році, був побудований на блокчейні біткойна платформою Omni. Наразі Tether підтримується такими популярними блокчейнами, як Ethereum, Algorand, Bitcoin Cash, Polygon і Tron.

Ви можете знайти різні гаманці Tether залежно від їхніх особливостей і переваг. Основні типи гаманців Tether включають:

🔷 Апаратні гаманці: ви можете використовувати апаратні гаманці Tether, щоб зберігати свої токени в автономному режимі, щоб уникнути онлайн-злому.

🔷 Мобільні гаманці: мобільні гаманці Tether дозволяють миттєво підключатися та взаємодіяти з біржами чи програмами за допомогою мобільних пристроїв.

🔷 Настільні гаманці: ви можете використовувати цей тип гаманця, встановленого на вашому комп’ютері, для зберігання та обміну своїми токенами Tether.

🔷 Веб-гаманці: ці гаманці Tether доступні для доступу за допомогою підтримуваних веб-переглядачів із мобільних пристроїв або комп’ютерів.

Тепер, коли ви знаєте про гаманець Tether, давайте перевіримо, як вибрати для нього найкращий гаманець.

Як вибрати найкращий гаманець Tether?

Розглядаючи вибір гаманця Tether, важливо враховувати основні фактори, перелічені нижче:

#1. Безпека

Функції безпеки є найважливішим фактором при виборі гаманця Tether. Будь-який збій безпеки може призвести до втрати всіх ваших токенів, які зберігаються у вашому гаманці.

Завжди вибирайте гаманці з такими функціями безпеки, як PIN-код, блокування відбитками пальців, двофакторна автентифікація або ідентифікація обличчя. Крім того, перевірте, чи відповідає гаманець останнім стандартам безпеки та шифрування.

#2. Сумісність

Якщо ви використовуєте кілька пристроїв, переконайтеся, що ваш гаманець Tether підтримує різні операційні системи. Таким чином ви зможете уникнути труднощів із передачею токенів під час перемикання пристроїв.

Крім того, виберіть гаманці Tether, які пропонують мобільні програми для ваших пристроїв Android або iOS. Ця функція буде корисною для надсилання та отримання токенів USDT, коли ви в дорозі.

#3. зручність

Гаманці Tether розроблені, щоб допомогти користувачам здійснювати швидші криптовалютні транзакції. Для цього ви повинні вибрати гаманець, який забезпечує зручний інтерфейс для зберігання та транзакцій.

Більшість гаманців Tether дозволяють здійснювати транзакції за кілька простих кроків і завжди вибирати ці типи гаманців. Крім того, краще віддавати перевагу гаманцям, які не вимагають створення облікового запису та верифікації.

  Додаток для запису на основі жестів із текстом, фотографією, голосовими нотатками та нагадуванням

#4. Підтримка клієнтів

Погана підтримка клієнтів завжди завдає шкоди користувачам у будь-якому секторі послуг. Вибирайте гаманці Tether, які вирішують ваші проблеми за менший час.

Також краще вибрати гаманець Tether, який надає кілька варіантів вирішення через чати, електронну пошту та Telegram.

#5. Додаткові можливості

Окрім надсилання, отримання та зберігання токенів Tether, ви також можете шукати додаткові послуги, які відповідають вашим цілям. Наприклад, припустімо, що ви криптотрейдер. У такому випадку ви можете вибрати гаманці Tether, які забезпечують відстеження портфоліо та реальні ціни на криптовалюту.

Інші додаткові функції, на які варто звернути увагу на гаманці Tether, включають:

 • Наявність QR-сканера для миттєвого надсилання та отримання токенів.
 • Можливість безперешкодного підключення до DApps.
 • Гаманці, які підтримують кілька блокчейнів.
 • Підтримує різноманітні варіанти оплати для покупки токенів Tether.

Тепер давайте подивимося на найкращі гаманці Tether.

Вихід

Заснована в 2015 році компанія Exodus надає гаманці Tether для мобільних і настільних користувачів. Ви можете використовувати цей крипто-гаманець для плавного керування своїми токенами Tether з різних блокчейнів.

Exodus шифрує ваші дані транзакцій і закриті ключі гаманця для безпеки та конфіденційності. Крім того, цей гаманець Tether має зручний інтерфейс і підтримку клієнтів 24/7.

Exodus доступний як апаратні, мобільні, настільні та веб-гаманці. Ви можете вибрати будь-який із цих гаманців для миттєвої торгівлі, переказу чи отримання жетонів Tether. Крім того, ви отримаєте дані портфоліо в реальному часі та живі графіки криптовалютного ринку.

Користувачі мобільних пристроїв можуть встановити гаманець Exodus Tether з Google Play або App Store. Крім того, настільна версія Exodus підтримує Windows, Mac і Linux.

Якщо ви віддаєте перевагу веб-гаманцям, ви можете встановити Exodus на свій браузер Brave або Chrome. Крім того, для додаткової безпеки ви можете вибрати апаратний гаманець, створений у партнерстві з Trezor, одним із найкращих виробників криптоапаратних гаманців.

Білизна

Гаманець Tether від Linen захищений за допомогою облікових записів смарт-контрактів Safe, популярної платформи криптобезпеки. Окрім функцій безпеки, цей мобільний гаманець пропонує простий інтерфейс користувача для легкого зберігання та передачі токенів Tether протягом кількох секунд.

Linen надає вам 3 особисті ключі для захисту вашого гаманця Tether. Перевагами наявності цих ключів є:

 • Ви можете отримати доступ до свого гаманця, навіть якщо втратите один із закритих ключів.
 • Якщо хтось вкраде один із ваших закритих ключів, він усе одно не зможе отримати доступ до вашого гаманця.

Крім того, ви також можете купити Tether та інші криптовалюти на Linen за допомогою кредитної чи дебетової картки. Крім того, ви завжди можете зв’язатися з їхньою службою підтримки електронною поштою.

Якщо ви є користувачем пристрою iOS, ви можете встановити гаманець Linen’s Tether з App Store. Однак користувачам Android потрібно почекати, доки він стане доступним у Google Play.

AlphaWallet

Шукаєте мобільний гаманець, який допоможе вам заробляти відсотки та зберігати ваші токени Tether у безпеці? Спробуйте AlphaWallet, відомий крипто-гаманець.

Ви можете використовувати цей гаманець для підключення до довірених програм DApps для кредитування. Тут ви отримуватимете відсотки за токени Tether безпосередньо на свій AlphaWallet.

Крім того, ваші збережені токени Tether захищені за допомогою Secure Enclave. Крім того, AlphaWallet не збирає ваші дані чи деталі KYC, щоб захистити вашу конфіденційність.

Остання версія AlphaWallet доступна в App Store і Google Play. Крім того, користувачі Android також можуть безпосередньо завантажити цей мобільний гаманець з веб-сайту AlphaWallet.

AlphaWallet також надає чарівні посилання для безперешкодного надсилання токенів Tether. Крім того, їх офіційна підтримка клієнтів доступна електронною поштою та Telegram.

Гаманець Infinity

Ви можете керувати своїми токенами Tether на настільних і мобільних пристроях за допомогою Infinity Wallet. Крім того, цей гаманець дозволяє запитувати токени з інших гаманців за допомогою QR-коду.

  Як переглянути свої улюблені предмети на Roblox

Infinity Wallet має функції шифрування найвищого рівня для забезпечення максимальної безпеки для зберігання даних Tether і його транзакцій. Подібним чином ваші дані також зберігаються анонімними та конфіденційними для підвищення безпеки та конфіденційності вашого гаманця.

Крім того, ви можете відстежувати свій портфель Tether за його реальною ринковою ціною. Ви також можете скористатися функціями підтримки в чаті та електронною поштою Infinity Wallet, щоб вирішити свої проблеми та розвіяти сумніви.

Остання настільна версія Infinity Wallet підтримує такі операційні системи, як Linux, MacOS і Windows. Крім того, ви можете встановити їх мобільний гаманець для своїх пристроїв Android або iOS.

Довірена особа

Ви шукаєте гаманець Tether для зберігання токенів з різних стандартів блокчейну, таких як ERC-20, TRC-20 і BEP-20? Гаманець Trustee, розроблений компанією BlockSoft Lab, полегшує вам роботу.

Найбільш вражаючою особливістю цього гаманця є простота, яку він пропонує своїм користувачам. Ви можете активувати гаманець Trustee’s Tether лише одним клацанням миші.

Після завершення активації гаманця ви повинні встановити фразу відновлення з 12 слів. Припустимо, ви втратили свій пристрій; Ви можете відновити свій гаманець і збережені токени Tether за допомогою цієї фрази. Крім того, ви можете додати функції безпеки, такі як PIN-код, touchID або faceID відповідно.

Іншою важливою особливістю гаманця Trustee є підтримка кількох криптогаманців. Ви можете додавати та контролювати всі свої токени Tether за допомогою мобільного додатку.

Гаманець довіреної особи доступний для мобільних пристроїв. Ви можете встановити цей гаманець з App Store або Google Play.

Мінке

Вас цікавить гаманець Tether, який підтримує кілька блокчейнів із нульовою комісією за газ? Перегляньте Minke, щоб скористатися такими вражаючими функціями.

Цей мобільний гаманець, розроблений Minke Labs, стане в нагоді, коли справа доходить до безпечного депозиту або передачі токенів Tether. На момент написання статті гаманець Minke підтримує блокчейни Binance Smart Chain, Ethereum і Polygon.

Гаманець Minke дозволяє купувати Tether та інші криптовалюти за допомогою Google і Apple Pay. Крім того, цей гаманець також підтримує дебетові та кредитні картки, а також інші популярні методи банківського переказу.

Крім того, зручний інтерфейс допоможе вам додати токени Tether (USDT) до гаманця трьома простими кліками. Гаманець Minke доступний в App Store і Google Play.

Безкоштовний гаманець

Freewallet — це багатофункціональний гаманець Tether, розроблений для мобільних пристроїв і веб-браузерів, що підтримують Android та iOS. Ви також можете використовувати цей гаманець, щоб купувати токени Tether (USDT) за допомогою інших криптовалют.

Щоб користуватися функціями Freewallet, вам потрібно створити безкоштовний обліковий запис, використовуючи ідентифікатор електронної пошти. Крім того, ви також можете використовувати свій номер мобільного телефону та облікові записи Google або Facebook, щоб відкрити обліковий запис.

Freewallet пропонує одну з найкращих функцій криптобезпеки для захисту ваших токенів Tether. До цього гаманця входить наступне:

 • Підтвердження мультипідпису для кожної транзакції на основі гаманця.
 • Щоденний і тижневий ліміт транзакцій, щоб мінімізувати можливість крадіжки токенів.
 • PIN-код, відбиток пальця та функції безпеки 2FA.
 • Холодне зберігання токенів Tether для усунення онлайн-шахрайства.

Freewallet пропонує різні способи зв’язатися зі своїм центром підтримки. Ви можете зв’язатися з їхніми офіційними клієнтами через Telegram, Facebook Messenger, Skype або електронну пошту.

Довірена особа Плюс

BlockSoft Lab розробила набагато досконаліший гаманець Tether (USDT), Trustee Plus, для більш безпечного зберігання та передачі криптовалюти. Крім того, ви можете використовувати гаманець Tether TRC-20 для поповнення за допомогою банківських карт.

Trustee Plus використовує численні фактори безпеки та технологію аудиту в реальному часі для безпечного зберігання токенів Tether користувача.

  Як створити паперовий шаблон з точковою сіткою в Microsoft Word

Основні особливості мобільного гаманця Trustee Plus включають нульову плату за поповнення та перекази криптовалюти. Крім того, ви можете здійснювати операції купівлі-продажу за найкращими курсами.

Гаманець Tether від Trustee Plus можна встановити на пристрої Android або iOS. Крім того, ви також можете використовувати QR-сканер для миттєвої передачі криптотокенів. Також користувачі Trustee Plus можуть зв’язатися зі службою підтримки по телефону або електронною поштою.

ZenGo

Гаманець Tether від ZenGo допоможе вам захистити свої криптокошти найбезпечнішим способом. Крім того, ви можете відновити свій гаманець, якщо забудете пароль або втратите пристрій.

Вбудований онлайн-трекер портфоліо ZenGo дозволяє відстежувати реальну вартість ваших токенів Tether. Крім того, ви можете надсилати й отримувати Tether кількома дотиками на своєму мобільному пристрої.

ZenGo також надає різноманітні способи оплати для покупки токенів Tether. Ви можете оплатити за допомогою програми мобільних платежів, SWIFT-переказу, SEPA, Mastercard або Visa.

Гаманець ZenGo підтримує пристрої iOS і Android. Ви також можете отримати допомогу в чаті або електронною поштою від команди обслуговування клієнтів ZenGo.

Paybis

Paybis, заснована командою ентузіастів блокчейну в 2014 році, є провідним постачальником гаманця Tether. Цей криптогаманець призначений для легкої купівлі, продажу або зберігання токенів Tether (USDT).

Вам потрібно створити профіль Paybis, щоб відкрити гаманець у них. Коли ваш профіль буде готовий, ви зможете швидко створити безкоштовний гаманець Tether.

Гаманець Tether від Paybis має низку функцій безпеки, як-от:

 • Приватні ключі для захисту ваших токенів USDT.
 • Справжні транзакції в мережі, які завжди можна перевірити.
 • Наявність підземних споруд, які включають три рівні захисту.
 • Вбудований рівень безпеки для боротьби з можливими атаками.

Окрім вражаючих функцій безпеки, Paybis також забезпечує своїм користувачам цілодобову підтримку. Ви можете встановити гаманець Paybis Tether з App Store або Google Play.

Атомний гаманець

Ви шукаєте гаманець Tether, який добре працює з вашим ПК і мобільними пристроями? Тоді стане в нагоді Atomic Wallet.

Atomic Wallet зберігає ваші приватні ключі на ваших пристроях замість сервера чи централізованої біржі для підвищення безпеки. Ця функція безпеки дозволяє вам повністю контролювати свої токени Tether.

Окрім цього, Atomic Wallet не вимагає реєстрації облікового запису чи підтвердження KYC. Крім того, ваші дані не відстежуються. Крім того, ви можете зв’язатися з командою підтримки через чат або електронною поштою, якщо у вас виникнуть сумніви чи скарги.

Ви можете завантажити Atomic Wallet на свій ПК, який підтримує MacOS, Windows, Fedora, Ubuntu і Debian. Крім того, ви можете встановити їхні мобільні програми з App Store або Google Play.

CoinZoom

CoinZoom пропонує користувачам ефективний гаманець Tether, що підтримує стандарт токенів TRC-20. Щоб внести токени Tether на цей гаманець, вам потрібно створити безкоштовний обліковий запис CoinZoom.

Простий і зручний інтерфейс користувача цього гаманця Tether допомагає здійснювати транзакції швидше та ефективніше. Ви можете надсилати й отримувати USDT (TRC-20) кількома простими кліками.

Гаманець Tether від CoinZoom — це мобільний гаманець. Ви можете встановити цей гаманець, відсканувавши QR-код на веб-сайті CoinZoom або з Google Play чи App Store.

Ви також можете скористатися підтримкою клієнтів у чаті CoinZoom, щоб вирішити свої запитання чи проблеми. Крім того, ви також можете надсилати запити в службу підтримки та відстежувати їх статус.

Заключні слова

Підсумовуючи, безпека повинна бути вашим головним пріоритетом при виборі гаманця Tether. Після цього ви можете шукати інші основні функції, як-от зручність і сумісність пристроїв.

У цій статті ви можете вибрати будь-який гаманець Tether, який вам найбільше підходить. Нарешті, переконайтеся, що ви використовуєте максимальні функції безпеки, доступні на гаманцях, щоб захистити свої криптоактиви.

Також перегляньте найкращі гаманці Ethereum!