12 виправлень для Minecraft. Існуюче підключення було примусово закрито через помилку віддаленого хосту

Майнкрафт, безсумнівно, дуже популярна багатокористувацька онлайн-гра. І тому його сервер завжди зайнятий, що призводить до того, що геймери час від часу стикаються з кількома проблемами та помилками. Minecraft Існуюче з’єднання було примусово закрито віддаленим хостом, це означає, що у вас виникла проблема з підключенням до Інтернету, і він не може підключитися до сервера Minecraft. Багатьом користувачам вдається виправити проблему Connection Lost Internal Exception: java.io.IOException, вимкнувши програми безпеки, встановлені на їхніх комп’ютерах. Тим не менш, є кілька інших способів усунення несправностей, які допоможуть вам виправити існуюче з’єднання, яке було примусово закрито через помилку віддаленого хоста Minecraft на вашому ПК.

Як виправити Minecraft. Існуюче підключення було примусово закрито через помилку віддаленого хосту

Можливо, ви не знаєте, чому на вашому комп’ютері з Windows 10 може виникнути внутрішня виняткова ситуація втрати з’єднання. Перш ніж застосовувати будь-які методи усунення несправностей, ви повинні знати, чому виникає проблема. Ось кілька можливих причин, які викликають обговорювану проблему.

  • Непотрібні програми, що працюють у фоновому режимі, конфліктують з Minecraft
  • Проблеми з підключенням до сервера
  • Брандмауер Windows Defender блокує URL-адресу або програму
  • Застарілі або несправні графічні драйвери
  • Пошкоджені кеш-файли в хост-файлі
  • Конфлікти в діяльності з обслуговування програми та сервера

Тепер ви знаєте причини, через які наявне підключення Minecraft було примусово закрито під час запуску. Перейдіть до наступного розділу, щоб знайти способи усунення несправностей.

Основні дії з усунення несправностей

Ось кілька основних методів усунення несправностей, які допоможуть вам виправити помилки Minecraft за допомогою простих хаків.

1. Використовуйте офіційну програму запуску Minecraft

У випадку, якщо ви використовуєте програму запуску третьої сторони для відкриття Minecraft, це може спричинити проблему підключення Minecraft. Завжди використовуйте офіційний лаунчер щоб увійти в Minecraft. Крім того, переконайтеся, що ви використовуєте оновлену версію Minecraft, щоб уникнути будь-яких помилок.

2. Очистіть кеш браузера

Якщо ви зіткнулися з Minecraft Наявне підключення було примусово закрито віддаленим хостом Windows 10 Проблема в будь-якому браузері, спробуйте скористатися іншим браузером. Відкрийте нову вкладку в іншому браузері та перейдіть на Minecraft.net. Увійдіть, використовуючи свої облікові дані. Якщо ви не зіткнулися з жодними помилками в новому веб-переглядачі, очистіть історію веб-перегляду та кеш у своєму основному браузері.

3. Перевірте статус сервера

Незважаючи на те, що Minecraft не має офіційної сторінки статусу, ви можете перевірити її статус в обліковому записі служби підтримки Twitter. Якщо виникла будь-яка проблема з проблемою внутрішнього винятку втрати з’єднання, ви можете знайти її на цій сторінці. Крім того, якщо є якісь дії з обслуговування сервера, ви можете зіткнутися з тією ж проблемою.

1. Відвідайте Сторінка статусу Mojang на Twitter.

2. Перевірте, чи немає проблем, пов’язаних з Minecraft.

3. Також перевірте Reddit і Minecraft.net і перевірте, чи всі інші користувачі повідомляли про проблему.

4. Якщо ви виявите будь-яку роботу сервера або технічне обслуговування, у вас немає іншого вибору, окрім як чекати.

4. Перезапустіть програму запуску Minecraft

Як основний метод усунення несправностей спробуйте перезапустити програму запуску Minecraft. Тобто вийдіть зі свого облікового запису Minecraft, а потім увійдіть знову через деякий час. Це обхідне рішення досить просте, і ось кілька кроків, щоб перезапустити програму запуску.

1. По-перше, клацніть ВИХІД із свого облікового запису Minecraft, як показано на малюнку.

3. Тепер клацніть правою кнопкою миші порожнє місце на панелі завдань.

4. На вкладці «Процеси» вікна «Диспетчер завдань» знайдіть і виберіть завдання Minecraft, які виконуються у фоновому режимі.

5. Потім натисніть Завершити завдання у верхньому правому куті вікна.

6. Перезавантажте комп’ютер.

  Які функції Minecraft має на комутаторі Nintendo?

7. Знову ввійдіть до системи за допомогою облікових даних.

Тепер перевірте, чи ви виправили проблему з наявним з’єднанням, яке було примусово закрито.

5. Знову увійдіть до облікового запису Microsoft

Щоб уникнути Minecraft. Існуюче підключення було примусово закрито через проблему з віддаленим хостом, повторний вхід у свій обліковий запис Microsoft може вам дуже допомогти. Це вирішить усі проблеми із синхронізацією облікового запису, і ви можете спробувати виконати наведені нижче інструкції.

1. Перейдіть до меню пошуку та введіть Microsoft Store. Потім натисніть Відкрити.

2. Тепер клацніть піктограму свого профілю, а потім виберіть опцію «Вийти».

3. Тепер натисніть Увійти, як показано.

4. Тепер виберіть свій обліковий запис Microsoft і натисніть кнопку «Продовжити».

5. Введіть облікові дані для входу та знову ввійдіть у свій обліковий запис Microsoft.

6. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо можливо)

Ще однією можливою причиною обговорюваної проблеми Minecraft є ваш пакет безпеки. Коли ваші антивірусні програми виявляють файли та папки Minecraft як загрозу, ви зіткнетеся з кількома конфліктами. Отже, прочитайте наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, і дотримуйтеся вказівок, щоб тимчасово вимкнути антивірусну програму на вашому ПК.

Після усунення обговорюваної проблеми Minecraft на вашому комп’ютері з Windows 10 переконайтеся, що повторно ввімкнули антивірусну програму, оскільки система без пакету безпеки завжди є загрозою.

7. Вимкніть проксі-сервер

Якщо будь-які невідповідні параметри мережі спричиняють внутрішній виняток утрати з’єднання, їх можна вирішити шляхом скидання налаштувань мережі. Небагато користувачів переконаються, що проксі-сервери приховують свою мережеву ідентифікацію. Але це може призвести до кількох проблем із програмами та програмами на вашому комп’ютері.

Прочитайте наш посібник «Як вимкнути VPN і проксі-сервер» у Windows 10 і виконайте кроки, як описано в статті.

Після вимкнення VPN-клієнта та проксі-серверів перевірте, чи ви виправили обговорену проблему у своєму обліковому записі. Проте, якщо ви не досягли жодного виправлення, спробуйте підключитися до мобільної точки доступу.

8. Оновіть ОС Windows

Усі помилки та несправні оновлення на вашому комп’ютері можна виправити за допомогою оновлень Windows. Microsoft часто випускає оновлення, щоб вирішити всі ці проблеми.

Отже, переконайтеся, що ви використовуєте оновлену версію операційної системи Windows і чи очікуються якісь оновлення, скористайтеся нашим посібником Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Після оновлення операційної системи Windows перевірте, чи вирішено проблему підключення Minecraft.

9. Оновіть драйвери GPU

Оскільки гра містить інтенсивну графіку, ваш графічний драйвер є надзвичайно важливим для вашого досвіду гри. Якщо драйвери застарілі або несправні, обов’язково оновіть їх. Ви можете шукати найновіші випуски драйверів на офіційних веб-сайтах або оновлювати їх вручну.

Дотримуйтесь нашого посібника «4 способи оновлення графічних драйверів у Windows 10», щоб оновити драйвер і перевірити, чи ви вирішили проблему.

10. Відкотити драйвери GPU

Іноді поточна версія драйверів GPU може викликати будь-які конфлікти запуску, і в цьому випадку вам доведеться відновити попередні версії встановлених драйверів. Цей процес називається відкатом драйверів, і ви можете легко відкотити драйвери комп’ютера до попереднього стану, дотримуючись нашого посібника «Як відкотити драйвери в Windows 10».

11. Перевстановіть драйвери GPU

Якщо ви все ще стикаєтеся з Minecraft. Існуюче з’єднання було примусово закрито віддаленим хостом після оновлення драйверів графічного процесора, а потім перевстановіть драйвери пристроїв, щоб вирішити будь-які проблеми несумісності. Існує кілька способів перевстановити драйвери на вашому комп’ютері. Тим не менш, ви можете легко перевстановити графічні драйвери, як описано в нашому посібнику Як видалити та перевстановити драйвери на Windows 10.

Після перевстановлення драйверів GPU перевірте, чи можна отримати доступ до Minecraft без помилок.

Спосіб 1: Запустіть Minecraft від імені адміністратора

Для доступу до деяких функцій Minecraft вам потрібні права адміністратора. Таким чином, вам рекомендується запустити Minecraft з правами адміністратора, як описано нижче.

1. Клацніть правою кнопкою миші ярлик Minecraft на робочому столі або перейдіть до каталогу встановлення та клацніть його правою кнопкою миші.

2. Тепер натисніть «Властивості».

3. У вікні Властивості перейдіть на вкладку Сумісність.

4. Тепер установіть прапорець Запускати цю програму від імені адміністратора.

5. Нарешті натисніть «Застосувати» та «ОК», щоб зберегти зміни.

Спосіб 2: завершіть несумісні фонові процеси

Якщо існує так багато несумісних програм, як-от AVG Antivirus, BitDefender, ByteFence, Comcast Constant Guard, Comodo Internet Security, ESET Antivirus, Kaspersky Internet Security, Lavasoft Ad-aware Web Companion, McAfee Anti-virus / Intel Security, Norton Antivirus, PCKeeper / MacKeeper, Reason Security, Webroot SecureAnywhere, ZoneAlarm Firewall, які заважатимуть Minecraft. Якщо на вашому комп’ютері є будь-яка з цих програм, спробуйте вимкнути їх, як описано в нашому посібнику про те, як завершити завдання у Windows 10.

  Які функції Minecraft має Wii U Edition?

Спосіб 3. Видаліть кеш магазину Windows

Видалення кешу Microsoft Store виправить наявне підключення, яке було примусово закрито через помилку віддаленого хосту Minecraft. Це можна зробити, виконавши просту команду. Дотримуйтеся наведених нижче інструкцій, щоб реалізувати те саме.

1. Натисніть і утримуйте одночасно клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати».

2. Тепер введіть wsreset.exe і натисніть Enter.

Переконайтеся, що ви виправили обговорену проблему.

Спосіб 4: Вимкніть режим 3D-відображення (NVIDIA)

І все ж, якщо вас дратує Minecraft. Існуюче з’єднання було примусово закрито віддаленим хостом, це може бути через несумісні налаштування, пов’язані з вашою графічною картою. Якщо ви використовуєте графічні карти вищого класу, ви побачите налаштування режиму 3D-відображення. Радимо вимкнути цю функцію, як описано нижче.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування Windows.

2. Тепер натисніть «Система», як показано.

3. На лівій панелі клацніть «Дисплей» і прокрутіть униз до правого екрана. Потім натисніть Розширені параметри відображення, як показано.

4. Тепер знайдіть функцію додаткових налаштувань дисплея та вимкніть цю опцію. Перевірте, чи можете ви вирішити обговорену проблему. Якщо ні, перейдіть до наступного способу усунення несправностей.

Спосіб 5: Вимкніть режим SLI (NVIDIA)

Scalable Link Interface (SLI) розроблено компанією NVIDIA для об’єднання двох графічних карт для отримання єдиного виходу. Це збільшує обчислювальну потужність вашого комп’ютера, але також створює помилки в ПК з Windows 10. Якщо на вашому комп’ютері ввімкнуто дві чи більше графічних карт, ви зіткнетеся з проблемою внутрішнього винятку втрати з’єднання. Дотримуйтеся наведених нижче інструкцій, щоб вимкнути цю функцію.

1. Клацніть правою кнопкою миші будь-яке порожнє місце на робочому столі та виберіть Панель керування NVIDIA.

2. На наступному екрані перевірте посилання «Установити конфігурацію SLI», яке знаходиться в меню налаштувань 3D.

Спосіб 6: Вимкніть Stereoscopic 3D (для NVIDIA Graphics)

Кілька відеокарт у вашому комп’ютері можуть мати функції Stereoscopic 3D, але ваші ігри можуть бути з ними несумісні. У результаті ви можете зіткнутися з внутрішньою винятковою ситуацією Connection Lost: java.io.IOException. Ось кілька інструкцій, як вимкнути цю функцію.

1. Вимкніть антивірусну програму на комп’ютері з Windows 10, як описано вище.

2. Тепер перейдіть до меню пошуку та введіть Панель керування. Потім натисніть Enter.

3. Тепер натисніть «Видалити програму», як показано.

4. Потім клацніть правою кнопкою миші Stereoscopic 3D і натисніть Видалити, як показано.

5. Зачекайте, поки програму буде видалено на вашому ПК, і перезавантажте комп’ютер. Також переконайтеся, що цей параметр видалено з панелі керування NVIDIA.

Спосіб 7. Встановіть значення згладжування за замовчуванням

Якщо ви випадково змінили налаштування згладжування на значення за замовчуванням, ви зіткнетеся з Minecraft. Існуюче з’єднання було примусово закрито через проблему з віддаленим хостом. Проте ви можете легко повернути налаштування до значень за замовчуванням, дотримуючись наведених нижче інструкцій.

1. Вийдіть із процесів Minecraft і одночасно натисніть клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник Windows.

2. Потім вставте наступний шлях у шлях навігації та натисніть Enter.

%LocalAppData%PackagesMicrosoft.MinecraftUWP_8wekyb3d8bbweLocalStategamescom.mojangminecraftpe

Примітка. Якщо Windows не може знайти вказане розташування, перейдіть до наступного методу усунення несправностей.

4. Тепер відкрийте файл options.txt.

5. Нарешті знайдіть наступний запис і встановіть значення 4 як gfx_msaa:4

Перевірте, чи ви виправили внутрішню виняткову проблему втрати зв’язку.

Спосіб 8: Змініть адресу DNS

Кілька користувачів припустили, що перехід на DNS-адреси Google може допомогти вам виправити наявне з’єднання, яке було примусово закрито через помилку віддаленого хосту Minecraft. Якщо ви правильно запустили Minecraft і побачили чорний порожній екран, дотримуйтесь нашого посібника, щоб змінити адресу DNS. Це допоможе вам вирішити всі проблеми DNS (система доменних імен), щоб ви могли запустити гру без жодних суєт.

Після зміни вашої DNS-адреси перевірте, чи можете ви запустити існуюче з’єднання, проблема була примусово закрита чи ні.

Спосіб 9: Видаліть записи Minecraft з файлу Hosts

Якщо у файлі hosts є відредаговані записи домену Minecraft.net або Mojang, ви зіткнетеся з проблемою внутрішнього винятку втрати зв’язку. Отже, вам потрібно видалити записи, щоб вирішити те саме. Ось кілька інструкцій щодо видалення записів Minecraft.

  Що означає код помилки 1 у Minecraft? Як це виправити

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник Windows.

2. Тепер перейдіть на вкладку «Перегляд» і встановіть прапорець «Приховані елементи» в розділі «Показати/сховати».

3. Тепер скопіюйте та вставте наступний шлях у шлях навігації Провідника файлів.

C:WindowsSystem32driversetc

4. Тепер виберіть і клацніть правою кнопкою миші на файлі хостів і виберіть опцію Відкрити за допомогою, як показано.

5. Тепер виберіть опцію «Блокнот» зі списку та натисніть «ОК», як показано.

6. Тепер файл hosts буде відкрито в Блокноті наступним чином.

7. Тепер натисніть клавіші Ctrl + F, щоб відкрити вікно пошуку. Тут введіть Minecraft на вкладці «Знайти що» та натисніть «Знайти далі», як показано.

8. Якщо ви не отримали жодних результатів пошуку, це означає, що на вашому комп’ютері немає пошкоджених файлів Minecraft. Якщо ви знайшли розділ Minecraft, клацніть його правою кнопкою миші та видаліть їх.

9. Тепер збережіть файл, натиснувши одночасно клавіші Ctrl + S.

10. Вийдіть із Блокнота та перевірте, чи ви виправили перевірку, чи ви виправили обговорену проблему Minecraft.

Спосіб 10. Скидання Microsoft Store

Очищення всіх даних і пошкодженого кешу, пов’язаного з Minecraft, стало можливим шляхом скидання Microsoft Store. Цей метод є набагато радикальнішим, ніж очищення кешу Microsoft Store (як описано в Методі 3), але він не видаляє жодні вже встановлені програми та ігри.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Microsoft Store.

2. Тепер виберіть виділений параметр «Налаштування програми».

3. Тепер прокрутіть вниз екран налаштувань і натисніть виділену опцію «Скинути».

Примітка. Дані вашої програми буде видалено під час скидання Microsoft Store.

4. Тепер підтвердьте підказку, натиснувши Reset і перезавантаживши комп’ютер.

Спосіб 11: Перевстановіть Minecraft

Якщо жоден із способів вам не допоміг, то як останню можливість видаліть програмне забезпечення, перезавантажте комп’ютер, а потім перевстановіть його пізніше. Ось кілька кроків щодо того ж.

1. Натисніть і утримуйте одночасно клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування Windows.

2. Тепер натисніть Програми.

3. Тепер знайдіть і клацніть Minecraft Launcher і виберіть опцію «Видалити».

4. Тепер підтвердьте підказку, якщо вона є, і перезавантажте комп’ютер після видалення Minecraft.

5. Відвідайте Офіційний сайт Minecraft Launcher і натисніть кнопку ЗАВАНТАЖИТИ ДЛЯ WINDOWS 10/11, як показано на малюнку.

6. Тепер перейдіть до Мої завантаження та запустіть інсталяційний файл MinecraftInstaller.

7. Натисніть кнопку «Далі» у вікні налаштування Microsoft Launcher.

8. Потім натисніть кнопку Далі після вибору папки призначення.

9. Нарешті натисніть кнопку «Встановити».

Ось ви перевстановили програму запуску Minecraft на своєму комп’ютері. Це вирішило б усі проблеми, пов’язані з програмою.

Спосіб 12: перейдіть на стару програму запуску Minecraft

Цей метод є перевіреним обхідним шляхом для вирішення проблеми Minecraft. Існуюче з’єднання було примусово закрито віддаленим хостом на вашому ПК з Windows 10. Це включає в себе встановлення старішої версії Minecraft, а інструкції щодо її впровадження наведено нижче.

1. Перейдіть до офіційного Сайт для завантаження майнкрафт.

2. Тепер натисніть «Завантажити для Windows 7/8» у розділі «ПОТРІБНА ІНША ВІДПОВІДНІСТЬ?» меню, як показано.

3. Тепер зачекайте, доки програмне забезпечення завантажиться на ваш пристрій, і запустіть файл встановлення в розділі Мої завантаження, щоб установити його.

4. Скасуйте всі підказки та дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб установити попередню версію Minecraft.

Ви також можете підняти квиток щоб звернутися до служби підтримки Minecraft.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли виправити Minecraft. Існуюче підключення було примусово закрито віддаленим хостом на вашому пристрої. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, яку тему ви хочете, щоб ми дослідили далі.