12 виправлень для помилки YouTube 400 на Android

YouTube є найбільш використовуваною програмою для багатьох цілей у кожній віковій групі. Незалежно від того, чи причина полягає в навчанні, розвазі чи іграх, це справді є додатком для більшості користувачів. Однією з найкращих сторін YouTube є його доступність майже на всіх пристроях. Ви можете легко транслювати відео YouTube на своєму ноутбуці, ПК, iPad, iPhone та телефоні Android. Завдяки якісним потоковим даним ви можете легко дивитися необмежену кількість відео на YouTube на своєму телефоні. Хоча значна частина користувачів використовує телефони Android для перегляду відео на YouTube, існує ряд проблем, з якими можна зіткнутися на цих смартфонах під час роботи програми. Помилка YouTube 400 на Android є однією з тих проблем, які зазвичай виникають під час відкриття домашньої сторінки YouTube. Якщо під час запуску програми виникла проблема з сервером 400 на вашому Android, тоді ви прийшли в потрібне місце для швидкого вирішення. У нашому сьогоднішньому посібнику ми зосередимося на помилці підключення до сервера YouTube 400, причинах, які її викликають, і кількох її виправленнях. Отже, без зайвих слів, давайте почнемо негайно виправляти помилку 400 на вашому смартфоні.

12 виправлень для помилки YouTube 400 на Android

Помилка 400 на пристрої Android під час запуску YouTube може виникати через кілька проблем. Якщо ви помічаєте цю проблему протягом досить тривалого часу, її можуть спричинити деякі з наведених нижче причин.

  • Помилка 400 може просто виникнути, якщо сам додаток YouTube зламано.
  • Іншою важливою причиною проблеми є нестабільне підключення до Інтернету, через яке не вдається підключитися до сервера YouTube.
  • Кеш YouTube також може викликати помилку 400 на вашому мобільному телефоні.

  • Якщо ви ввімкнули VPN, YouTube може перестати нормально працювати, що призведе до помилки.
  • Якщо ваш телефон Android або програма YouTube мають помилки, вони можуть бути ще однією причиною помилки 400.

Незважаючи на те, що помилка 400 спрацьовує на вашому телефоні Android з багатьох причин, її можна легко вирішити, ретельно спробувавши деякі виправлення. Ось деякі з перевірених і перевірених рішень, які ми зібрали для вас:

Примітка. Налаштування пристроїв Android можуть відрізнятися. Будь ласка, перевірте налаштування свого пристрою, а потім виконуйте кроки далі. Наступні методи виконуються на Vivo 1920.

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

1. Перезапустіть додаток

Одне з перших, що ви можете спробувати, це перезапустити програму YouTube. Це надзвичайно корисний метод, який допомагає усунути проблеми, пов’язані з незначними збоями, які можуть перешкоджати безпомилковій роботі програми. Ви можете зробити це, просто закривши YouTube з фону. Після закриття програми зачекайте кілька секунд і знову відкрийте програму на своєму Android.

1. На телефоні Android торкніться трьох вертикальних ліній унизу, щоб відкрити фонові програми.

2. Тепер торкніться піктограми X, щоб закрити програму YouTube у фоновому режимі.

3. Через кілька секунд запустіть YouTube на своєму пристрої та перевірте, чи він працює без помилок.

2. Вирішіть проблему підключення до Інтернету

Якщо простий перезапуск програми не допоміг усунути помилку, а під час роботи YouTube виникла проблема з сервером 400, необхідно перевірити підключення до Інтернету на вашому пристрої. Помилка 400 — це насамперед проблема з підключенням, і будь-яка проблема з сервером або підключенням може перешкодити вам переглядати вміст YouTube. Отже, ви повинні перевірити, чи слабке з’єднання даних вашого пристрою чи ні. Ви можете перевірити підключення до Інтернету, виконавши наведені нижче дії.

1. У панелі програм вашого пристрою Android запустіть Налаштування.

2. Якщо ви використовуєте Wi-Fi, торкніться опції Wi-Fi.

3. Потім вимкніть Wi-Fi і знову підключіться до мережі.

Якщо здається, що у вас слабке інтернет-з’єднання з мобільною мережею, ви можете спробувати підвищити швидкість Інтернету за допомогою нашого посібника про те, як збільшити швидкість Інтернету на вашому телефоні Android.

3. Перезапустіть пристрій Android

Ви також можете спробувати перезавантажити свій Android-пристрій, якщо здається, що помилка не зникає, просто перезапустивши програму або налаштувавши підключення до Інтернету, якщо виникла проблема з сервером 400. Таким чином ви можете виправити різні технічні збої та інші незначні проблеми в ваш пристрій. Незважаючи на те, що перезавантаження смартфона є легким завданням, ви можете переглянути наш посібник про те, як перезавантажити або перезавантажити телефон Android, щоб дослідити кілька способів зробити це.

4. Ще раз увійдіть за допомогою ідентифікатора Gmail

Останній спосіб, який ми збираємося обговорити сьогодні, щоб вирішити помилку YouTube 400 на Android, передбачає вихід із системи та повторний вхід із вашим ідентифікатором Gmail на Android. Для цього вам спочатку потрібно видалити обліковий запис із мобільного телефону, а потім додати його знову.

1. Відкрийте програму «Налаштування», натисніть «Обліковий запис і синхронізація».

2. Тепер торкніться ідентифікатора Gmail, за допомогою якого ви ввійшли.

3. Далі торкніться свого Google ID.

4. Нарешті виберіть Видалити обліковий запис внизу.

5. Тепер знову запустіть Налаштування та торкніться Google.

6. У ньому торкніться свого профілю та виберіть Додати інший обліковий запис.

7. Після виконання кроків знову запустіть YouTube на мобільному телефоні та перевірте, чи помилку вирішено.

Спосіб 2: Встановіть правильну дату й час

Незважаючи на те, що це рідко викликає помилку YouTube 400 на Android, але якщо налаштування дати й часу на вашому телефоні неправильні, ви можете побачити спливаюче вікно про помилку без попередження. Отже, ви повинні налаштувати ці параметри та встановити їх на автоматичні, щоб вирішити проблему.

1. Відкрийте програму Налаштування на своєму смартфоні.

2. Тепер натисніть опцію «Керування системою».

3. Далі натисніть Дата й час у списку параметрів.

4. Увімкніть «Авто», щоб змінити налаштування дати та часу.

Спосіб 3. Очистіть кеш YouTube

Наступний спосіб, за допомогою якого ви можете спробувати позбутися помилки 400 на своєму пристрої Android, це видалити кеш YouTube. Очищення даних з YouTube допоможе очистити всі каталоги, збережені на вашому пристрої. Цей метод також допоможе вам усунути помилки та інші подібні проблеми.

1. Перейдіть до програми Налаштування свого телефону та відкрийте її.

2. Тепер відкрийте Програми та дозволи.

3. Далі натисніть «Менеджер програм» у списку параметрів.

4. Тепер знайдіть YouTube у списку та відкрийте його.

5. Далі натисніть Пам’ять в інформації про програму.

6. У ньому спочатку натисніть Очистити дані, а потім Очистити кеш.

Спосіб 4. Оновіть програму YouTube

Застаріла програма також може бути однією з основних причин помилки підключення до сервера YouTube 400. Якщо останнє оновлення вашої програми очікує на розгляд, ви можете оновити її, виконавши такі дії:

1. Запустіть утиліту Play Store на своєму пристрої Android.

2. Далі в рядку пошуку вище введіть YouTube, щоб відкрити його.

3. Якщо оновлення очікує на розгляд, натисніть «Оновити», щоб завантажити останню версію.

Спосіб 5: оновіть пристрій Android

Якщо оновлення YouTube не допомогло, ви можете спробувати оновити свій телефон Android. Використання застарілої операційної системи на вашому мобільному телефоні також може призвести до різного роду помилок і проблем у програмі YouTube. Тому ви повинні регулярно оновлювати свій пристрій, щоб виправити можливі помилки та помилки. Ви можете переглянути наш посібник про те, як вручну оновити Android до останньої версії, і продовжити вирішення цієї проблеми.

Спосіб 6: видаліть оновлення YouTube

Ви також можете видалити оновлення програми, щоб вирішити помилку YouTube 400 на Android. Якщо очищення кешу та даних не допомагає усунути помилку під час запуску програми, потрібно відновити її версію за замовчуванням, відновивши її оновлення. Ви можете дізнатися про видалення оновлення, прочитавши наш посібник про те, як повернутися до попередньої версії програми Android без видалення.

Спосіб 7. Примусово зупиніть додаток YouTube

Якщо виникла проблема з сервером 400 навіть після виконання кількох описаних вище методів, спробуйте примусово зупинити програму YouTube на своєму пристрої. Відомо, що цей метод вирішує проблеми, пов’язані з програмою, включаючи збій програми та не завантаження вмісту. Отже, щоб виправити всі ці збої, ретельно виконайте наведені нижче дії.

1. У налаштуваннях телефону Android відкрийте Програми та дозволи.

2. Потім натисніть «Менеджер програм», щоб відкрити YouTube зі списку.

3. Нарешті торкніться Примусова зупинка вгорі.

4. Тепер натисніть OK, щоб підтвердити свої дії.

Спосіб 8: Вимкніть VPN

Як згадувалося вище в причинах помилки 400 на Android, YouTube часто призводить до помилки через увімкнену VPN, як-от ProtonVPN, NordVPNтощо на вашому пристрої. Віртуальна приватна мережа (VPN), якщо ввімкнено, створює IP-адресу, відмінну від фактичної, яка може надходити між підключенням до сервера YouTube. Отже, ви повинні вимкнути VPN на своєму мобільному телефоні, виконавши такі дії:

1. У програмі «Налаштування» свого Android натисніть «Інші мережі та підключення».

2. Тепер торкніться VPN.

3. У ньому натисніть «Вимкнути VPN», щоб вирішити помилку YouTube 400.

Спосіб 9: Скидання налаштувань мережі

Інший спосіб вирішення помилки 400 передбачає скидання мережевих налаштувань вашого телефону Android. Щоб отримати доступ до відео на YouTube, адреса Інтернет-протоколу (IP) надсилає запит на сервер програми. Якщо на сервері 400 виникла проблема з мережею вашого пристрою, вам потрібно буде скинути налаштування, оскільки це призведе до відновлення попередніх і поточних збережених налаштувань до стандартних.

1. Для цього відкрийте налаштування свого пристрою та натисніть Керування системою.

2. Далі натисніть Резервне копіювання та скидання.

3. У наступному вікні натисніть Скинути налаштування мережі.

4. Нижче натисніть Скинути налаштування.

5. Підтвердьте процес, знову натиснувши «Скинути налаштування».

***

Ми сподіваємося, що наш посібник із виправлення помилки YouTube 400 на Android був достатньо інформативним, докладним і докладним, щоб ознайомити вас із помилкою 400, причинами її виникнення та кількома виправленнями, які можуть допомогти вам вирішити цю помилку. Якщо у вас є до нас запитання чи пропозиції, будь ласка, залишайте їх у розділі коментарів нижче.

  Доступ до цифрової клавіатури та пошуку Google у плаваючому вікні [Android]