12 безкоштовних програм для ідентифікації рослин для Android, щоб розшифрувати зелений світ

Смартфони полегшують виконання будь-яких завдань. Ідентифікація рослин 🔍 – ще одна річ, можлива за допомогою смартфонів і програм.

Нещодавно були створені програми для смартфонів на основі фотографій, які допомагають ідентифікувати рослини. Ці програми пишаються своєю точністю, і деякі стверджують, що вони можуть ідентифікувати різні види лише на основі зображення листя 🌳.

Яка це рослина?

Вас коли-небудь захоплювала краса різнобарвної квітки чи невпізнаної рослини? Зрештою, ви не самотні! Ідентифікація рослин нещодавно привернула масу інтересу з боку любителів, любителів природи та навіть зацікавлених новачків. Люди все більше усвідомлюють вражаюче розмаїття сусідніх видів рослин і важливість їх розуміння та цінування.

Багато людей ведуть більш екологічний спосіб життя і хочуть вирощувати власні сади або садити кімнатні рослини. Знання того, як розпізнавати різні рослини, дає нам можливість вибрати найкращі види для наших унікальних вимог, забезпечуючи оптимальний ріст і підтримку. Крім того, визначати рослини, які ми зустрічаємо на природі, викликає очевидне захоплення.

У цій ситуації може допомогти програма для точної ідентифікації рослин. Завдяки технологічним удосконаленням величезні інструменти доступні під рукою. Використовуючи алгоритми розпізнавання зображень і великі бази даних рослин, програма ідентифікатора рослин може швидко й точно ідентифікувати неідентифіковані рослини на зображеннях. Це як носити ботаніка з собою, куди б ти не попрямував, навіть коли гуляєш із собакою🐶!

Наявність такого додатка робить ідентифікацію рослин легшою та доступнішою для всіх, незалежно від рівня їх досвіду. Крім того, давайте тепер розглянемо деякі переваги та випадки використання програми ідентифікації рослин.

Любите прогулянки на природі зі своїм вихованцем? Перегляньте ці програми, спеціально створені для батьків собак!

Програми для ідентифікації рослин: використання та переваги

Уявіть собі, що ви неспішно прогулюєтеся парком і випадково помічаєте чудову квітку. Замість того, щоб з’ясовувати, що це таке, сфотографуйте додаток і дайте йому зробити свою справу. Сумісні алгоритми програми швидко проаналізують фотографію та нададуть вам ідентифікацію заводу, детальну інформацію та навіть поради щодо обслуговування.

Любителі садівництва також можуть отримати значну користь від програм ідентифікації рослин. Додаток може ідентифікувати рослини, дерева та кущі, щоб ви могли вибрати, що посадити. Крім того, ви також можете навчитися доглядати за ним, незалежно від того, доглядаєте за своїм садом чи розсадником.

Ці програми створюють світ пригод для туристів і любителів активного відпочинку. Ваш досвід у природі покращиться, коли ви дізнаєтеся більше про середовище існування видів, моделі росту та потенційне застосування.

Програми для ідентифікації рослин також сприяють екологічній обізнаності. Ці програми сприяють збереженню та охороні видів, що знаходяться під загрозою зникнення, допомагаючи користувачам розпізнавати та розуміти флору їхнього найближчого оточення. Уся інформація про рослини доступна лише за кілька клацань за допомогою додатків. Це значно збагачує ваші знання про рослини та змушує вас дізнатися про них щось нове.

Якщо ви хочете отримати точну інформацію про завод, ось кілька програм, якими ви можете скористатися. Використовуйте ці програми, щоб насолодитися зеленим способом життя.

Кожен любитель природи повинен мати відмінне [email protected] додаток для ідентифікації рослин 🔍 на своєму телефоні. Ви можете скористатися цією програмою, щоб ідентифікувати рослини, натиснувши зображення 📸 на своєму смартфоні.

Потім зображення аналізується [email protected]потужні алгоритми, які порівнюють його з великою базою даних рослин, яка включає тисячі видів у всьому світі.

Спільний характер програми – це те, що виділяє її. Користувачі також можуть доповнювати базу даних програми, завантажуючи свої фотографії рослин і досвід. Ця стратегія, керована спільнотою, ще більше гарантує це [email protected] з часом буде розширюватися та вдосконалюватися.

За допомогою цього додатка ви зможете точніше зрозуміти Царство рослин. Вчені з усього світу збирають і досліджують кожне зроблене вами фото, щоб зрозуміти еволюцію біорізноманіття рослин і покращити його збереження.

Завантажити [email protected]: для Android

PictureThis

Усім, хто любить рослини, новачкам у садівництві або просто цікавим природою, сподобається PictureThis додаток Ця програма може ідентифікувати будь-яку рослину, яку ви зустрінете, за допомогою лише швидкого фото з камери. Він має точність 98% при ідентифікації понад 1 000 000 рослин щодня🌲, перевершуючи більшість професіоналів.

Однак є ще більше! PictureThis йде далі, ніж просто називати рослини. Він пропонує докладні пояснення та поради щодо догляду та навіть пропонує споріднені рослини, які можуть привернути вашу увагу!

Він також простий у використанні, точний і постійно готовий, щоб допомогти вам дізнатися більше про захоплюючий світ рослин.

PictureThis — ідеальний компаньйон, незалежно від того, чи є ви садівником-ентузіастом, який намагається поповнити свою колекцію, чи допитливим мандрівником, який бажає дізнатися більше про рослини, які вам трапляються, чи навіть студентом ботаніки.

Завантажити PictureThis: для Android

PlantSnap

Якщо під час ваших прогулянок на свіжому повітрі вам коли-небудь було цікаво назвати приголомшливу квітку чи дивну рослину, яку ви зустріли, PlantSnap ви охопили. За допомогою PlantSnap ви можете швидко ідентифікувати понад 600 000 видів рослин, включаючи квіти, дерева, сукуленти, гриби, кактуси тощо.

За допомогою цієї програми ви можете отримати оперативні точні результати. PlantSnap доступний 37 мовами та працює в будь-якій точці Землі. і простий в експлуатації.

Крім того, PlantSnap розпізнає 90% усіх видів рослин і дерев, що включає більшість видів, які ви зустрінете в кожній країні Землі.

Завантажити PlantSnap: для Android

NatureID

Ця чудова програма допомагає вам точно та захоплююче ідентифікувати рослини. NatureID завжди тут, щоб зробити ваше життя зеленішим і щасливішим, незалежно від того, чи є у вас досвідчений зелений палець, чи ви тільки починаєте свою ботанічну подорож.

Ви можете дізнатися про те, як часто поливати рослини, скільки сонячного світла їм потрібно, та іншу корисну інформацію. Крім того, він надає компонент спільноти, де люди, які поділяють ваш інтерес до рослин, можуть спілкуватися, обмінюватися досвідом і отримувати поради.

Ви можете брати участь у бесідах, приєднуватися до груп рослин і навіть демонструвати свою чудову колекцію рослин.

Вас турбує відсутність доступу до Інтернету? Будь спокійним! Завдяки офлайн-зберіганню ідентифікаційної інформації про рослини NatureID ви можете ідентифікувати рослини будь-де та будь-коли.

Завантажити NatureID: для Android

PlantApp

З фантастичним додатком ідентифікатора рослин PlantApp, ви можете впізнати рослини, просто зробивши фото. Ця програма дозволяє вам втратити свого внутрішнього ботаніка чи ентузіаста рослин. Він надає всі деталі конкретної рослини, зображення якої ви клацнули, від її наукової назви до природних середовищ існування.

PlantApp також дозволяє створювати персоналізовану колекцію рослин, які ви виявили або про які хочете дізнатися більше. Соціальні мережі дозволяють упорядковувати свою колекцію, додавати коментарі та ділитися своїми відкриттями з іншими любителями рослин.

Тож, незалежно від того, спостерігаєте ви за рослинами в саду друга, блукаєте парком чи досліджуєте свій задній двір, ця програма стане ідеальним супутником, щоб викликати ваш інтерес і зміцнити ваш зв’язок із світом природи.

Завантажити PlantApp: для Android

цвітіння

цвітіння це дивовижна програма, яка допоможе вам визначити рослину, яку ви бачите навколо себе. Тоді ви зможете знати все про конкретну рослину чи групу рослин у цілому. Додаток також дозволяє встановити нагадування поливати рослину та дає поради щодо правильного догляду за ними.

Він також має функцію ідентифікації хвороб рослин на основі штучного інтелекту. Використовуючи цю функцію, ви можете дізнатися про здоров’я рослин, направивши камеру на рослину. Крім того, ви також можете отримати розумний план догляду за своїми зеленими друзями.

Це робить садівництво ідеальним фітнес-хобі, щоб ви знову стали друзями зі своїми розумними вагами, удосконалюючи свій зелений великий палець!

Слідкуйте за всіма своїми рослинами в профілі «Мій сад». Завантажте програму на свій смартфон зараз і збережіть свої рослини здоровими й оновленими. Додаток також дає вам ідеї щодо найкращих практик щодо садівництва.

Завантажити Blossom: for Android

PlantCam

Зробіть знімок за допомогою камери та залиште його на цьому фантастичному пристрої PlantCam генерувати кожну інформацію про нього з точністю понад 96%. Навіть люксметр включено в додаток, щоб допомогти вам знайти ідеальне місце для ваших рослин.

База даних програми з понад 100 000 рослин постійно розширюється, і це найкраща частина.

За допомогою PlantCam ваш телефон стане рослинним лікарем, який дозволить вам точно діагностувати хворобу, дізнатися, що її спричинило, навчитися її лікувати та уникати. Він також своєчасно нагадуватиме про необхідність поливати та удобрювати ваші рослини.

Це фантастична програма для покращення ваших знань про царство рослин. Тому наступного разу, коли ви натрапите на рослину, дістаньте телефон і відкрийте додаток.

Завантажити PlantCam: для Android

Планта

Чудовий мобільний додаток називається Планта прагне зробити вас найкращим батьком для рослин. Ця програма кардинально змінить правила гри, якщо ви коли-небудь боролися за збереження щастя та здоров’я своїх рослин. Додаток повідомляє, коли потрібно поливати, удобрювати та навіть чергувати рослини для оптимального розвитку.

Він також має функцію люксметра. Крім того, Planta пропонує жваву та надихаючу спільноту однодумців-ентузіастів рослин. Ви можете брати участь у форумах, розміщувати там фотографії своїх рослин і отримувати поради від досвідчених садівників.

Це цінний додаток, який надає допомогу, коли це необхідно. Додаток діє як справжній друг і путівник для ваших зелених друзів, даючи підказки на кожному кроці вашої подорожі рослинами.

Завантажити Планта: для Android

Мелодія застрягла у вас під час роботи в саду? Чому б не знайти свою улюблену музику, наспівуючи на цих онлайн-платформах

LeafSnap

Для всіх любителів рослин, LeafSnap це фантастичний додаток! Ви можете швидко ідентифікувати різні рослини та дерева, зробивши знімок рослини чи листя дерева за допомогою LeafSnap. У додатку можна знайти значну базу даних фотографій листя багатьох видів.

90% точність можлива для ідентифікації понад 32 000 таксонів рослин за допомогою Leafsnap. Це фантастичний форум для вивчення та обміну інформацією про захоплюючий світ рослин.

Отже, якщо ви любите перебувати поруч із рослинами та доглядати за ними, ця програма спеціально для вас, оскільки вона ідеально підходить для здоров’я вашої рослини.

Завантажити LeafSnap: для Android

Сад Відповіді

Сад Відповіді це революційне програмне забезпечення для ідентифікації рослин, яке надає точну ідентифікацію понад 20 000 видів, а також повну інформацію. Доступний у вашій кишені, ви можете використовувати його будь-коли та будь-де.

За допомогою цієї програми Garden Answers Plant Identification тепер ви можете ідентифікувати квіти та рослини та дізнатися, чи є рослина у вашому дворі шкідливою для ваших домашніх тварин або маленьких дітей. Це одна з найкращих програм для збору знань про рослини.

Клацніть зображення, і за кілька секунд ви дізнаєтеся про назву рослини, походження тощо.

Завантажити Сад Відповіді: для Android

FlowerChecker+

Найнадійніший у галузі додаток для ідентифікації рослин FlowerChecker+. Багатонаціональна група висококваліфікованих експертів, а не комп’ютерний алгоритм, ідентифікує рослини. Ця програма також може розпізнавати лишайники, мохи та гриби.

Програма проста в експлуатації. Ви також можете дізнатися все про певну рослину, просто клацнувши фотографію та ще кілька клацань тут і там після цього.

Встановіть програму на свій Android пристрій і отримати почесті. Незалежно від того, чи ви студент, початківець ботанік або любите рослини від природи, програма для таких людей, як ви. Отримайте у професіоналів детальну інформацію про рослину, яку ви хочете знати.

Що це за квітка?

Що це за Квітка?‘ додаток є повним пакетом. Вам більше ніколи не доведеться вгадувати назву квітки під час наступної прогулянки на природі.

Від назви до порад щодо поливу, додаток допоможе вам повністю, тож не соромтеся виявляти садівника в собі!

Щоб отримати точну інформацію, ваші можливості скорочуються з понад 1000 до кількох десятків квітів, вибравши колір квітки, місце проживання та кількість пелюсток.

Далі прокрутіть список, зробіть відповідний вибір і повністю використайте отримані знання.

Завантажити ‘Що це за квітка?: для Android

Вам не потрібно вгадувати ім’я!

Користувачі Android можуть розшифрувати зелений світ за допомогою безкоштовних програм для ідентифікації рослин. Ці програми ще більше спрощують для користувачів вивчення навколишнього середовища, ідентифікуючи різні рослини за допомогою передової технології розпізнавання зображень.

Ці програми заохочують більше цінувати природу та піклуються про навколишнє середовище, надаючи користувачам можливість самостійно ідентифікувати рослини. Усі ці програми є безцінними інструментами для відкриття таємниць ботанічного світу та зміцнення наших стосунків із природою, чи то для садівництва, освіти чи просто цікавості.

Далі, вам дуже сподобається це читати, якщо ви любите відпочити на природі! Додайте цю пригоду також у свій список із цими найкращими програмами Geo Caching для любителів активного відпочинку!