11 інструментів CSV для перетворення, форматування, перевірки тощо

Вам цікаво, що таке файл CSV, чи шукаєте інструменти для його редагування, конвертації чи форматування? Ви потрапили в потрібне місце, оскільки ми пропонуємо найкращі інструменти для всіх ваших потреб, пов’язаних із CSV.

CSV (значення, розділені комами) — це, по суті, текстовий файл, який зазвичай містить дані з бази даних і відокремлює їх комами. Якщо ви відкриєте файл CSV за допомогою текстового редактора, такого як Блокнот, ви все одно зможете зрозуміти, але читати його набагато складніше, ніж аркуш Excel. Отже, чому ми використовуємо файли CSV, незважаючи на такі м’які можливості представлення даних?

Довга відповідь коротка; ми не використовуємо файли CSV напряму, але вони мають величезне значення для підтримки роботи баз даних у всьому світі. У вас не буде програмного забезпечення для керування базами даних, яке не підтримує CSV, і все завдяки його простому формату, легкій природі та величезній ємності для передачі даних. Усе це робить CSV універсальною мовою для передачі даних через бази даних по всьому світу.

Хоча файли CSV чудові, ми вже згадували про їхній найбільший недолік; їх важко читати звичайному користувачеві. Вам краще конвертувати, форматувати або перевіряти файли CSV за допомогою спеціальних інструментів, а не текстового редактора.

Тут ми перелічуємо найкращі інструменти для всіх ваших потреб, пов’язаних із CSV, а також їхні переваги та недоліки:

CSV в JSON

Як випливає з назви, CSV в JSON Інструмент дозволяє конвертувати файли CSV у JSON за допомогою багатофункціонального та простого інтерфейсу користувача. Ви побачите два великих розділи, як тільки потрапите на їхній веб-сайт; один для CSV, а інший для JSON. Ви можете бачити зміни в JSON у режимі реального часу під час редагування CSV за допомогою текстового поля CSV. Крім того, ви можете завантажити файли CSV і отримати JSON у форматі, який можна завантажити.

Ви отримуєте деякі основні параметри зміни роздільника, аналізу чисел, аналізу JSON і налаштування виводу як масивів, хешу або мінімізації. Крім того, ви можете використовувати інструмент Flatfile, щоб вбудувати функції інструмента CSV у JSON у веб-програму.

CSV Lint

Файли CSV зазвичай містять величезну кількість даних, і ви завжди повинні перевіряти їх, перш ніж надсилати їх у будь-яку програму. Ця веб-утиліта дозволяє робити саме це за допомогою швидкого та простого інструменту перевірки CSV.

Ви можете завантажити файли через їхній веб-сайт або додати посилання на схему, яка описує вміст вашого файлу CSV. CSV Lint проводить ретельні тести ваших файлів і показує розгорнутий звіт, включаючи попередження та структурні проблеми.

  Як вирішити проблеми зі звуком зустрічі Zoom

Зверніть увагу, як платформа знайшла потенційні помилки в нашому файлі CSV, а потім вичерпно повідомила про це. Ви також можете використовувати CSV Lint Webservice API щоб інтегрувати функції цього інструменту у вашу веб-програму.

UltraEdit

Як згадувалося вище, файли CSV є громіздкими для читання та розуміння, головним чином, через зігнуте представлення даних. Фіксована ширина — це ще один текстовий формат файлу, який має на меті розчистити файл CSV шляхом підтримки постійного інтервалу між стовпцями. The UltraEdit Інструмент дозволяє конвертувати файли CSV у формат із фіксованою шириною або навпаки за допомогою інтерактивного та адаптивного інтерфейсу користувача.

UltraEdit може легко змінювати файли з тисячами або навіть мільйонами точок даних і відображати результати за лічені секунди. Ви отримуєте кілька зручних опцій для автоматичного сканування всього файлу та визначення ширини полів. Крім того, ви можете змінити ширину поля символів-роздільників або вибрати ігнорування символів відповідно до ваших уподобань.

Комплект CSV

Усі згадані раніше інструменти в цьому списку були або веб-сайтом, або програмою для завантаження, але ні Комплект CSV. CSV Kit — це набір інструментів командного рядка, спеціально створених для об’єднання всіх утиліт CSV під одним дахом.

Ось як можна встановити CSV Kit за допомогою командного рядка:

sudo pip install csvkit

Деякі корисні команди для цієї утиліти:

Перетворення Excel у CSV:

in2csv data.xls > data.csv

Перетворення JSON на CSV:

in2csv data.json > data.csv

Імпортувати в PostgreSQL:

csvsql --db postgresql:///database --insert data.csv

Конвертувати CSV

Ви втомилися від інструментів, які дозволяють виконувати лише один конкретний тип перетворення? Навіщо вибирати різні платформи для кожної конверсії, якщо у вас є Конвертувати CSV на ваш порятунок. Для довідки ви можете конвертувати файли Fixed Width, GeoJSON, HTML, JSON, KML, SQL, XML і навіть YAML у файли CSV і з них.

Не лише конвертації, але й ви також отримуєте засіб перегляду, редактор і надзвичайний набір інструментів для вилучення файлів CSV із електронних листів і URL-адрес. Інструмент шаблону CSV є ще одним чудовим доповненням до цієї платформи, який дозволяє створювати результати на основі вказаного шаблону. Крім того, інструмент EDA та функція видобування через RegEx роблять його феноменальною пропозицією.

XSV від Burnt Sushi

XSV це ще одна чудова утиліта командного рядка, яка дозволяє з легкістю виконувати операції індексування, нарізки, аналізу, розділення та об’єднання файлів CSV. Прості команди для виконання складних операцій є найбільшим USP інструменту XSV. Ось кілька зручних команд у цій утиліті з їх функціями:

  uTorrent застряг у підключенні до однорангових пристроїв: ось як це виправити

Cat – команда cat об’єднує файли CSV за рядками або стовпцями.

Підрахунок – як випливає з назви, він підраховує кількість рядків у вашому файлі CSV.

Частота – створення таблиці частот вручну здається клопотом, але не тоді, коли у вас є команда частоти. Ви можете створити таблиці частот для кожного стовпця за допомогою цієї команди.

Зворотний – це допомагає вам змінити порядок усіх рядків у даних CSV.

Цікаво, як встановити інструмент XSV на ваш комп’ютер? Використовуйте наступну команду, щоб продовжити встановлення на macOS Homebrew:

brew install xsv

Використовуйте таку команду для macOS MacPorts:

sudo port install xsv

Сучасний CSV

Використовувати утиліти командного рядка або інструменти на основі веб-сайтів – це добре, але великій кількості користувачів подобається робота з електронними таблицями. Сучасний CSV робить саме це, дозволяючи вам змінювати файли CSV у Windows, Mac і Linux за допомогою електронної таблиці. Досвід редагування подібний до таблиць Excel і Google із збереженням усіх функцій графічного інтерфейсу користувача.

Найкраща частина тут — підтримка кількох рядків і стовпців для кожної операції. Крім того, ви також отримуєте унікальні комбінації клавіш майже для кожної операції, яку ви виконуєте за допомогою інструмента Modern CSV. Ще одна велика перевага цієї утиліти полягає в тому, що вона підтримує величезні обсяги даних, одночасно безперебійно виконуючи всі операції.

Бути CSV

Як конвертувати CSV, Бути CSV створено спеціально для підтримки різноманітних перетворень, зосереджених навколо файлів CSV. Be CSV — це багатофункціональний інструмент, який містить майже всі основні перетворення, пов’язані з файлами CSV. Для початку ви можете конвертувати свої CSV-файли в таблиці, рядки, KML, XML, YAML, TXT і багато іншого. Перетворення файлів CSV на таблиці або рядки HTML — це колосальне завдання, якщо виконувати його вручну, але утиліта Be CSV працює як шарм.

Утиліта також підтримує зворотне перетворення з таблиць, XML, YAML, JSON, SQL тощо на CSV. Є кілька зручних інструментів, як-от переглядач CSV та інструмент транспонування. Серед інших зручних функцій інструмент перегляду може сортувати та змінювати розмір стовпців.

CSV Explorer

У цьому списку ми представили безліч чудових інструментів, редакторів CSV, але CSV Дослідженняr є на сходинку вище за всіх, коли йдеться про простоту та ефективність. Надпростий інтерфейс користувача з можливістю виконувати складні операції над мільйонами рядків робить його винятковим редактором CSV, який вам обов’язково варто перевірити. Так, ви правильно почули! Інструмент CSV Explorer може обробляти до мільйона рядків з одного CSV і легко виконувати всі операції в книзі.

Ще однією чудовою пропозицією CSV Explorer є його простота; ви можете шукати, фільтрувати, шукати та маніпулювати даними, навіть якщо у вашому розпорядженні є мільйон рядків. Крім того, ви можете будувати дані та графіки за допомогою даних CSV або експортувати дані в іншу програму для роботи з електронними таблицями, як-от Excel.

  8 послуг зі створення компаній, які допоможуть вам відкрити бізнес у Великобританії

Імпорт CSV

У вас є веб-додаток і ви плануєте створити в ньому опцію імпорту CSV? Імпорт CSV може бути просто ідеальним вибором для вас, і все завдяки ідеальному досвіду завантаження він обслуговує користувачів. Створення настроюваного імпортера CSV досить клопоту для значно невеликої функціональності. Крім того, кожен розробник додатків боїться підтримувати код, який обробляє технічні проблеми, забезпечуючи гідну взаємодію з користувачем.

Програми імпорту CSV дозволяють без проблем додати функцію імпорту до вашої програми. По суті, вам навіть не потрібно знати технічні особливості написання коду, щоб використовувати цю утиліту без коду. Остаточна реалізація виконується в простий чотириетапний процес; дозвольте користувачам вибрати файл, зіставити стовпці, перевірити дані та надіслати. Крім того, ви можете налаштувати правила перевірки та визначити модель даних відповідно до ваших потреб.

Конвертер CSV із Text Compare

Конвертер CSV це веб-програма, яка дозволяє конвертувати файли CSV в інші формати. Ця утиліта підтримує всі основні формати, такі як TSV, SQL, GeoJSON, JSON, Text, HTML, Markdown тощо. Ви можете завантажити, вставити або ввести URL-адресу файлів CSV в інтерфейс веб-сайту. Крім того, ви можете налаштувати вхідний файл CSV і вихідний файл відповідно до відповідних параметрів.

Найкраща частина утиліти полягає в тому, що вона ніколи не зберігає ваші дані після успішного перетворення. Однак ви можете поділитися перетвореними файлами безпосередньо через цю утиліту, але пам’ятайте, що це створить копію вашого файлу на серверах Text Compare.

Висновок

Будучи серцем багатьох баз даних у всьому світі, CSV є досить популярним форматом зберігання даних. У наведеній вище статті описано деякі з найкращих інструментів, які дозволяють легко конвертувати, форматувати та перевіряти файли CSV. Крім того, такі інструменти, як CSV Importer, дозволяють реалізувати функцію імпорту у ваших веб-програмах.

Тепер ви можете перевірити інструменти JSON для аналізу, форматування та перевірки.