11 інструментів перефразування для покращення якості вашого вмісту

Categories:

Якщо ви намагаєтеся отримати надійний додаток для перефразування для академічної чи професійної роботи, ось підібраний список найкращих інструментів для перефразування.

Незалежно від того, чи пишете ви веб-вміст, бізнес-звіт чи наукову роботу, опис має бути унікальним. Немає шкоди в тому, щоб брати ідеї з різних ресурсів, але ви повинні за будь-яку ціну уникати плагіату або посилатися на оригінальний вміст.

Інструмент перефразування може допомогти вам позбутися всіх цих клопотів і все одно створювати всебічний та унікальний вміст для вас. У цій статті буде розглянуто процес перефразування, випадки його використання та найкращі інструменти перефразування.

Що таке перефразування?

Перефразування означає переписування будь-якого вмісту по-іншому, зберігаючи його початкове значення недоторканим.

Перефразовуючи наявні статті, ви можете зрозуміти значення складних понять і творчо перефразувати ідеї для включення в есе. Ви повинні уникати поганого перефразування та використовувати деякі потужні рішення для перефразування, щоб запобігти ймовірності плагіату.

Інструменти перефразування: випадки використання

Створення речень коротше та чіткіше

Найпоширенішою причиною перефразування є полегшення розуміння змісту. Якщо ви читаєте роман, написаний 200 років тому, вам потрібно буде перефразувати його, щоб зробити його легко зрозумілим.

Допомога студентам в академічних цілях🎓

Інструмент перефразування дуже корисний для студентів, які пишуть есе та дисертації. Це дозволяє їм створювати кращі есе, перефразуючи свою власну роботу чи оригінальні ресурси, зберігаючи значення незмінним.

Допомога блогерам у написанні контенту

Професійним блогерам постійно потрібно доносити новий контент до своєї аудиторії. Інструменти перефразування допомагають їм переписувати свої блоги та таким чином створювати унікальний вміст.

Створення зручного для читання вмісту

У наші дні читачі мають вузький діапазон уваги, тому ви повинні пропонувати їм легкозрозумілий матеріал для читання. Перефразування допомагає перетворити будь-яке складне і довге речення в просте.

Написання помітних маркетингових електронних листів📧

Перефразуючи, ви також можете створювати унікальні маркетингові копії з конструктора шаблонів електронної пошти, зберігаючи при цьому привабливість.

Створення публікацій для соціальних мереж

Пости в соціальних мережах мають бути короткими та чіткими. Ви можете швидко перетворити розділ блогів або путівників на короткі публікації, придатні для соціальних платформ.

Говоріть прямо

Створюючи навчальний матеріал, ви повинні уникати будь-якого неправильного тлумачення та неправильного розуміння. Замість того, щоб використовувати заплутані речення з оригінального тексту чи ресурсів, ви можете перефразувати їх, щоб представити студенту в простий спосіб.

Переставте слова в потрібному порядку

Іноді перефразування також можна використовувати для зміни порядку слів у реченні. Хоча неефективні автори часто не пишуть речення правильно, ви можете перефразувати їх, щоб підкреслити необхідну частину речення.

  П'ять найкращих оновлень ПК для підвищення продуктивності

Зараз ми перерахуємо найкращі інструменти перефразування для всіх цілей.

QuillBot (безкоштовно)

QuillBot це онлайн-інструмент перефразування, який можна використовувати для будь-якого типу вмісту. Тут ви можете перефразувати 125 слів за раз. Якщо ви хочете перефразувати більше слів одночасно, вам потрібно підписатися на їхній преміум-план.

Ви можете вставити скопійований текст у його інтерфейс або завантажити текстовий файл, перетягнувши або вибравши з його локального розташування. Вибираючи з різних категорій перефразування, таких як стандартний, простий, вільний, формальний, креативний, розширений і скорочений, ви можете конвертувати будь-який текст у бажаний формат.

Крім того, QuillBot дозволяє визначати рівень змін залежно від потрібної точності. Він постачається з тезаурусом на основі штучного інтелекту, який дозволяє вручну вибрати будь-який синонім слова з перефразованого тексту.

Користувачі можуть вибрати перефразування цитат і використання скорочень під час перефразування. QuillBot також пропонує окремі розширення для Google Chrome, Microsoft Word і Google Docs. Таким чином, усі ваші основні онлайн-платформи для написання текстів охоплені прямим перефразуванням.

Парафрази (безкоштовно)

Перефразувальник це ще один безкоштовний інструмент для перефразування, якщо ви не бажаєте витрачати гроші на створення нового та унікального вмісту з існуючого. Ця платформа перефразування на основі штучного інтелекту зберігає початкове значення тексту, змінюючи структуру речення.

Використовуючи це рішення, ви можете отримати до 500 слів у переписаному форматі за один раз. Однак можна збільшити ліміт слів до 1000 слів, отримавши професійний план.

Користувачі можуть вводити або вставляти свій вміст у вихідне текстове поле. Якщо вони хочуть, вони також можуть завантажити будь-який текстовий або документальний файл зі свого комп’ютера. На цій платформі також доступне копіювання перефразованого тексту в один клік.

У Paraphraser ви можете вибирати з вільного, стандартного та творчого режимів перефразування. Він також позначає слова та фрази, змінені під час переписування для вашої зручності. Окрім англійської, за допомогою цього інструменту можна перефразувати такі мови, як іспанська, російська, німецька, турецька, норвезька, голландська, китайська, в’єтнамська та індонезійська.

Перефраз онлайн (безкоштовно)

Шукаєте перефразувальник із мінімалістичним інтерфейсом, який можна використовувати для щоденних потреб? Тоді настав час використовувати Перефраз онлайн. Більше того, цей інструмент доступний безкоштовно.

Веб-інтерфейс рішення містить два розділи: Текст до та Текст після. Все, що вам потрібно зробити, це ввести або вставити вміст у поле «Текст перед». Тут ви можете конвертувати до 1000 слів одночасно. Натисніть кнопку перефразу між двома полями, і інструмент надасть переписаний вміст у текстовому полі після.

Якщо вас не влаштовує парафраз, ви можете клацнути будь-яке слово, щоб відредагувати його самостійно, використовуючи синонім або зберігши вихідний текст.

Інструмент перефразування це програмне забезпечення, яке використовує інтелектуальний алгоритм для представлення найбільш прийнятного підходу до перефразовування будь-якого тексту. Ті, хто шукає безкоштовний інструмент перефразування, знайдуть його корисним для професійних і особистих потреб.

Під час перефразування програмне забезпечення враховує контекст кожного слова та речення тексту ресурсу. У результаті ви отримуєте унікальний контент як кінцевий продукт, який був правильно інтерпретований.

  Як зробити це швидко та легко

Користувачі можуть розпочати роботу на цій платформі, вставивши або набравши текст у веб-інтерфейсі Інструменту перефразування. Він має обмеження на перефразування 10 000 символів за один раз, але ви можете використовувати його скільки завгодно разів.

Ви також можете включити або виключити слова з великої літери для перефразування. Крім того, ви можете скопіювати весь перефразований текст у буфер обміну📋 в один клік і вставити його в будь-який інший файл.

WordAi

Ви хочете створювати високоякісний контент, який сподобається Google і читачам? WordAi це ваш вибір у такому випадку. Цей платний інструмент використовує технологію штучного інтелекту та вдосконалені моделі машинного навчання, щоб скоротити час обробки вмісту та створити вміст, який неможливо відрізнити від контенту, написаного людьми.

Це надійне програмне забезпечення може перефразувати для різних цілей, таких як реструктуризація речень, покращення ясності, поділ речень, покращення якості та збагачення тексту. Він може створити до 1000 варіантів тексту, з яких ви можете вибрати найкращий для використання.

Масовий експорт перефразованого вмісту також можливий на цій платформі. Серед інших особливостей — перезапис на рівні речень і фраз, підвищена пропускна здатність і перезаписи Copyscape.

WordAi підтримує масове завантаження вмісту, щоб ви могли завантажити всі необхідні документи одночасно. Користувачі також можуть переглядати та редагувати переписаний вміст у форматованому тексті та HTML. Крім того, ви можете використовувати його API у будь-якому робочому процесі для простоти та комфорту.

Spinner Chief

Spinner Chief це ще одне потужне програмне забезпечення, яке може перефразувати ваш текст за допомогою аналізу природної мови та технології ШІ. Безкоштовна версія дозволяє перефразувати 10 000 символів за раз.

Його різноманітні платні плани пропонують додаткові функції, як-от пакетне обертання кількох статей, граматичне виправлення, обертання абзаців і речень, персоналізоване правило обертання абзаців і речень і скребок статей.

Програма дозволяє вводити або вставляти вихідний текст в онлайн-інтерфейс. У разі будь-якої помилки кнопка видалення стає зручною, видаляючи весь вихідний текст одним натисканням. Користувачі отримують можливість вибрати правильну інтенсивність віджиму між слабкою, нормальною та сильною.

Весь перефразований текст також можна скопіювати в один клік. Після початкового перефразування ви можете повернути його знову в режимі Word, щоб отримати вкладені складені статті.

Spin Rewriter

Spin Rewriter є ідеальним інструментом для керівників SEO, яким регулярно потрібна велика кількість унікального вмісту людської якості. Він використовує технологію Emulated Natural Language (ENL) для створення нового вмісту, який має шанс отримати вищі позиції в Google.

Тут потрібно додати вихідний текст і вибрати кількість (доступно до 1000 статей) вихідних перефразованих статей. Spin Rewriter також підтримує порівняння оригінального та перефразованого вмісту поруч.

Іншими корисними функціями цього інструменту є обертання групових статей, підтримка всіх популярних форматів spintax, створення абзаців та інтеграція стокових зображень.

Переписувач шимпанзе

Переписувач шимпанзе або Aiditorial — це програмне забезпечення для переписування статей. Він використовує технології штучного інтелекту та обробки природної мови (NLP), щоб ви могли переписати статтю за лічені секунди.

  Що таке:blank і як його видалити?

За допомогою цього інструменту користувачі можуть створювати складний оригінальний контент для будь-якої галузі. Крім того, він підтримує переписування вмісту кількома мовами. Це не онлайн-рішення. Натомість вам потрібно завантажити програмне забезпечення та запустити його у своїй системі.

Інструмент перефразування це безкоштовна програмна програма, за допомогою якої можна перефразувати всі мови. Він дозволяє перефразувати 1000 символів за раз.

У той час як інструмент безкоштовно перефразовує в стандартному режимі, абоненти преміум-класу також можуть насолоджуватися іншими режимами, такими як академічний, креативний, зрозумілий, складний, простий, формальний, згуртований і виразний. У разі як оригінального, так і перефразованого вмісту інструмент перефразовування відображає доступну та поточну кількість символів.

Оскільки він не підтримує пряме завантаження файлів із локальної системи чи служб онлайн-сховища, вам потрібно вставити текст або ввести в онлайн-інтерфейсі, щоб додати оригінальний вміст для перефразування. Для перефразованого тексту вам потрібно вибрати та скопіювати вміст, щоб використовувати його деінде.

SpinBot

SpinBot є ще одним популярним інструментом для перефразовування. Ви можете використовувати його, щоб перефразувати 10 000 символів за раз. Це дозволяє вибрати бажану довжину перефразованого тексту. Таким чином, ви можете зробити текст коротшим або довшим або використати налаштування за замовчуванням для довільної довжини.

Також можна змінити слова з великої літери. За потреби ви також можете ввести цілі або часткові слова в окреме поле, яке інструмент має ігнорувати під час перефразування. Після перетворення переписаний вміст можна скопіювати одним клацанням миші та перемістити в будь-який інший файл чи документ.

SpinBot не підтримує пряме додавання файлів із вашого комп’ютера чи будь-якої платформи хмарного зберігання. Отже, вам потрібно скопіювати необхідний текст з джерела та вставити його в онлайн-інтерфейс цієї платформи.

PrePost SEO

PrePost SEO пропонує потужний безкоштовний інструмент перефразування для швидкого перетворення складного тексту на зрозумілий. Введіть або вставте текст у поле для оригінального вмісту, і інструмент перефразує його одним клацанням. Крім того, ви можете вибрати будь-який файл документа (DOC, DOCX, TXT, PDF) зі свого комп’ютера для перефразовування або завантажити файли з Google Drive і Microsoft OneDrive.

Якщо ви бажаєте пропустити деякі розділи у введеному тексті, ви можете розділити їх комами. Це рішення пропонує чотири типи перефразування: просте, просунуте, плавне та творче. Щоб скористатися останнім варіантом, ви повинні бути власником преміум-облікового запису цієї платформи.

Після перефразування результат міститиме слова з жовтим підкресленням. Ви можете двічі клацнути на них, щоб отримати додаткові синоніми цих слів і фраз. Ви можете завантажити перефразований текст у форматі DOCX або PDF, натиснувши кнопку Завантажити звіт.

Окрім англійської, ця платформа надає послуги перефразування для таких мов, як французька, німецька, індонезійська, турецька, іспанська, голландська, російська, арабська, китайська та португальська.

Висновок 📝

Написання потребує креативності та рішучості, але інструменти перефразування полегшують процес, водночас виділяють вміст. Різні інструменти ідеально підходять для різних завдань, таких як редагування блогу, перефразування речень і повторне створення завдання.

Як користувач, ви повинні вибрати рішення перефразування залежно від типу завдання, яке ви виконуєте. Закінчивши перефразування, не забудьте перевірити вміст на наявність плагіату за допомогою інструментів перевірки на плагіат.