11 інструментів зміни розміру зображень для Instagram, Facebook, Twitter тощо

Categories:

Засоби зміни розміру зображень — це неймовірно корисні інструменти, які допомагають забезпечити правильний візуальний вміст, який ви розміщуєте в мережі.

Засіб зміни розміру зображення може зменшити розміри файлів, підвищити продуктивність і значно полегшити роботу з візуальними елементами. Найкраща частина використання засобу зміни розміру зображення полягає в тому, що ви можете зменшити роздільну здатність і зменшити розмір файлу без втрати якості зображення. За допомогою засобу зміни розміру зображення ви можете повністю налаштувати зовнішній вигляд зображення на свій розсуд!

Якщо ви також шукаєте надійний засіб зміни розміру зображення, який зручний у використанні, залишайтеся тут до кінця.

У цій статті ми розглянемо найкращий інструмент зміни розміру зображення. Багато з яких можна використовувати безкоштовно.

Adobe Express

Abode Express — програма для зміни розміру зображень професійного рівня. Він може обробляти кілька файлів із зображеннями різних розмірів і форматів одночасно. Це дозволяє швидко вибрати цільовий розмір або формат і пакетно конвертувати зображення.

Ви навіть можете налаштувати вихід. Це дозволить вам гарантувати, що ви не втратите жодної інформації, зменшуючи розмір файлу.

Крім того, Adobe Express має інтерактивний інтерфейс користувача. Інтерфейс користувача полегшує вибір зображень і забезпечує негайний попередній перегляд після перетворення. За допомогою цього засобу зміни розміру зображення ви можете отримати швидкий і точний вихід, гарантуючи, що бажані зображення будуть створені з найвищою якістю.

Adobe Express також має безкоштовний та преміум-план.

Промо

Promo — це ще один простий у використанні та комплексний засіб зміни розміру зображення. Це передове програмне забезпечення дозволяє налаштовувати зображення в різних форматах. Ви отримуєте численні параметри для налаштування розмірів зображення, оптимізації роздільної здатності зображення, налаштування якості стиснення, керування співвідношенням сторін тощо – і все це за допомогою лише кількох натискань кнопки.

Більше того, Promo також містить інші чудові функції. Є кнопка скасування та повторення, маска вибору зображення, підтримка шарів, маска вибору пікселів, перетворення відтінків сірого, шкала часу анімації та багато іншого.

Promo має базовий план, стандартний план і план Pro. Ціни на них починаються від 29 доларів США на місяць.

iLoveIMG

iLoveIMG — це фантастичний засіб зміни розміру зображень, створений для забезпечення найефективніших результатів під час зміни розміру та оптимізації зображень. Він має кілька розширених функцій, включаючи стиснення, обрізання та гортання. Ви навіть можете регулювати контрастність і яскравість зображень.

  Як додати інший обліковий запис Facebook

Це також дозволяє оптимізувати зображення в пакетному режимі. Ці функції корисні професіоналам, яким потрібно частіше оптимізувати зображення. Крім того, ви отримуєте інструмент попереднього перегляду, щоб побачити зміни перед їх застосуванням.

iLoveIMG пропонує безкоштовний план і два платних плани. Безкоштовна версія буде чудовою, якщо вам потрібні основні функції редагування. В іншому випадку ви можете скористатися їхніми платними планами.

PicResize

PicResize — це багатофункціональний онлайн-інструмент зміни розміру зображень, який пропонує потужне рішення для швидкого налаштування ваших фотографій до будь-якого бажаного розміру. Цей інструмент дозволяє легко налаштовувати зображення під будь-який розмір або навіть змінювати формат файлу з JPG на PNG. Це також один із найкращих інструментів для розмивання зображень.

Крім того, його функція оптимізації зображення дозволяє легко зменшити розмір файлу без шкоди для якості. Щоб ще більше спростити процес, ви можете зберігати кілька версій зображення в одному файлі. PicResize забезпечує безпроблемний спосіб забезпечити правильний розмір ваших зображень, чудовий вигляд і економію місця для зберігання!

PicResize має два плани зміни розміру зображення. У них є звичайний план, який назавжди безкоштовний, і план Pro від 75 доларів США.

BeFunky

BeFunky — це інтуїтивно зрозумілий і потужний інструмент для зміни розміру зображень, ідеальний для будь-якого користувача, як новачка, так і досвідченого. Вражаючий набір функцій доповнює його зручний дизайн.

Декількома простими клацаннями миші ви можете створити приголомшливі візуальні результати, завдяки яким ваші фотографії будуть сяяти. На додаток до основних інструментів ви можете отримати доступ до більш розширених інструментів редагування, включаючи параметри коригування та ефекти кольорових плям.

Найкраще те, що він безкоштовний для використання, тому ви можете експериментувати та грати з усіма функціями без турбот!

Wix

Онлайн-інструмент зміни розміру зображень Wix пропонує просте у використанні та зручне для початківців рішення для ефективної зміни розміру фотографій. Він надає низку функцій, призначених для максимальної зручності та мінімізації зусиль.

Wix дозволяє користувачам змінювати розмір кількох зображень одночасно, скорочуючи час, необхідний для роботи над фотопроектом. Він забезпечує гнучкість, дозволяючи встановити конкретний розмір або вибрати з різних попередньо встановлених роздільних здатностей.

  Як створювати, ділитися та дивитися ролики Instagram

Він також має зручну функцію масштабування для точного налаштування окремих пікселів, що дозволяє користувачам застосовувати потрібну кількість редагувань. Нарешті, він підтримує миттєве збереження в папку, вибрану користувачем, тобто вам не потрібно чекати, щоб поділитися або переглянути свої фотографії.

Завдяки безкоштовному засобу зміни розміру зображень Wix розширює чотири платні плани, включаючи деякі бізнес-плани. Їхні плани починаються від 80 рупій на місяць.

Shopify

Засіб зміни розміру зображень Shopify містить широкий набір універсальних і комплексних інструментів. Він має потужні параметри зміни розміру цифрових зображень, які можна повністю налаштувати. Незалежно від того, змінюєте ви розмір зображень для свого онлайн-магазину, веб-сайту чи кампаній електронною поштою, платформа пропонує гнучкість щодо розміру та роздільної здатності.

Цей інструмент також містить функції кадрування, які допомагають масштабувати та панорамувати фотографію, а також інструменти для обертання, різкості та швидкого додавання ефектів фільтрів. Платформа Shopify також дозволяє швидко змінювати розмір фотографій і пакетів зображень, дозволяючи вибрати кілька зображень для обробки за один раз.

Shopify має безкоштовний засіб зміни розміру зображень разом із трьома платними планами. Якщо ви хочете придбати будь-який із них, ви можете продовжити їх безкоштовні пробні версії!

Натисніть Воронки

Інструмент зміни розміру зображень Click Funnels має неймовірно корисні функції для тих, хто хоче змінити свої зображення відповідно до своєї веб-сторінки.

По-перше, цей засіб зміни розміру дозволяє користувачам вибирати між чотирма популярними розмірами або визначати власні розміри, автоматично зберігаючи співвідношення сторін.

Крім того, ви можете обрізати зображення вручну або автоматично налаштувати область обрізання. Крім того, ви також можете налаштувати якість, насиченість, контрастність і рівні яскравості, щоб отримати бажані результати. Засіб зміни розміру зображень Click Funnels можна використовувати безкоштовно.

Капвінг

Kapwing Image Resizer — це інтуїтивно зрозумілий онлайн-інструмент, який допоможе швидко й легко оптимізувати зображення. Його функції призначені для покращення процесу редагування фотографій і надання найкращих результатів. Ви навіть можете використовувати цей інструмент для зміни розміру відео для Instagram, Facebook та інших каналів.

Цей інструмент дозволяє генерувати нестандартні розміри полотна або додавати рамки та рамки до ваших зображень. Ви також можете застосувати розширені функції, такі як непрозорість, співвідношення сторін і різкість для додаткового уточнення. Інструмент дозволяє ділитися отриманим зображенням безпосередньо на платформах соціальних мереж, таких як Instagram, Twitter і Facebook. Ви також можете завантажити зображення з фоном або без нього.

  Як вимкнути конфіденційний вміст у Twitter

Kapwing має безкоштовний інструмент зміни розміру зображень, який має деякі основні функції. У них також є три платні плани, починаючи від 6 доларів на рік.

Fotor

Завдяки зручному інтерфейсу та простим функціям Fotor дозволяє легко змінювати розмір зображення. Ви можете миттєво налаштувати розмір зображення, щоб зробити його придатним для використання на веб-сайті чи платформі соціальних мереж, або налаштувати його відповідно до спеціального розміру чи співвідношення сторін.

Те, що відрізняє Fotor від інших інструментів зміни розміру зображень, це його функції перетягування, які спрощують процес. Він також пропонує офлайн-режим, у якому ви можете працювати із зображеннями, навіть якщо ви не підключені до Інтернету. Він доступний як для Windows, так і для Mac.

Fotor Image Resizer можна завантажити безкоштовно з офіційного сайту.

Піксельний

Pixelied Image Resizer має низку потужних функцій, які дають вам максимальний контроль над виглядом ваших зображень. Програмне забезпечення дозволяє швидко та легко змінювати розмір фотографій високої роздільної здатності в різні формати файлів, включаючи JPG, GIF, PNG тощо.

Крім того, Pixelied Image Resizer дозволяє налаштовувати розміри фотографій і створювати мозаїку та спеціальні ефекти.

Більше того, ви можете оптимізувати зображення, щоб покращити візуальний вигляд фотографій. Pixelied Image Resizer має вбудовані фільтри та ефекти, такі як корекція гами, контраст, яскравість і насиченість. Цей інструмент також включає пакетну обробку для зміни розміру кількох зображень простими кроками. Крім того, він підтримує автоматичне додавання метаданих до фотографій для ефективної організації.

Pixelied пропонує безкоштовний інструмент зміни розміру зображення для тих, хто хоче підправити своє зображення. Окрім безкоштовної версії, є два платних плани: план Pro та план Pro plus.

Висновок

Використовуючи ці інструменти, ви можете легко налаштувати розмір і розміри своїх зображень відповідно до конкретних вимог кожної платформи соціальних мереж. Це допоможе переконатися, що ваш вміст виглядає професійно, вишукано та привабливо.

Отже, якщо ви хочете покращити свою присутність у соціальних мережах і значуще спілкуватися зі своєю аудиторією, скористайтеся одним із інструментів зміни розміру зображень, згаданих у цій публікації блогу!

Ви також можете ознайомитися з деякими інструментами для розмивання зображень і покращення якості фотографій.