11 цікавих речей, які можна зробити з функцією зображення та голосу ChatGPT

| | 0 Comments| 5:36 AM
Categories:

Коли ChatGPT було випущено наприкінці 2022 року, це було все, що могли обговорювати всі.

Канали соціальних мереж, новини, статті на веб-сайтах, вебінари, онлайн-форуми та будь-які інші платформи обговорювали його переваги, підводні камені, масштаби тощо. Перенесімося до 2023 року, а ми все ще про це говоримо. чому

ChatGPT представив дві найцікавіші функції, які змінять нашу взаємодію з чат-ботом – зображення та голос. Досі ми могли спілкуватися з чат-ботом лише за допомогою текстових повідомлень. Але тепер ми також можемо використовувати зображення та голос, щоб змусити ChatGPT вирішити наші проблеми.

Ви усвідомлюєте, наскільки легким стало б наше життя за допомогою цих функцій? Якщо ви ні, ця публікація для вас. Я збираюся розповісти про кілька дуже цікавих речей, які ви можете робити за допомогою функцій зображення та голосу, представлених ChatGPT.

ChatGPT – наступна хвиля революції ШІ

ChatGPT — це потужний чат-бот штучного інтелекту, який може стимулювати людську розмову завдяки передовій моделі NLP (обробка природної мови), яка дозволяє імітувати людську мову.

Скажу чітко: ChatGPT — не єдиний існуючий чат-бот. Існує маса інших чат-ботів, які виконують ту саму функцію, що й ChatGPT. Отже, що робить цей винахід OpenAI таким особливим?

Різниця полягає в розмірі його набору даних. ChatGPT підтримує понад 170 мільярдів параметрів у 550 гігабайтах. Він був попередньо навчений величезній кількості текстових даних і скарбів веб-сторінок в Інтернеті.

Читайте також: Вам цікаво, що таке ChatGPT і як він може вам допомогти?

Крім того, у той час як інші чат-боти попередньо запрограмовані на визначений і обмежений набір відповідей, ChatGPT може генерувати відповіді на основі контексту та тону запиту, наданого користувачем. Це дозволяє ChatGPT пропонувати більш персоналізований досвід. З цих причин, коли був представлений ChatGPT, він захопив світ, як не міг зробити жоден інший Chatbot.

Ось чому ChatGPT такий популярний:

#1. Зручний інтерфейс 🧑‍💻

Якщо ви користувалися ChatGPT, ви б знали, як легко орієнтуватися в моделі ШІ. Він працює як вікно чату. Ви можете ввести підказку, і вона згенерує відповідь. Якщо вам не подобається відповідь, ви можете її відновити. Усі останні взаємодії з ChatGPT зберігаються на лівій бічній панелі екрана, щоб ви могли легко переглянути старі розмови.

#2. Наявність 🕑

ChatGPT 3.5 є безкоштовним і доступним цілодобово. Це дає змогу кожному в різних часових поясах отримати доступ до чат-бота та використовувати його, щоб відповідати на свої запитання чи навіть писати завдання, не те щоб я це заохочував. 🤫

#3. Точність 🎯

ChatGPT використовує передову технологію штучного інтелекту та доступ до маси інтернет-даних. Це робить інформацію, яку надає ChatGPT, точною та надійною. Ви навіть можете підключити ChatGPT до свого браузера, щоб читати інформацію в Інтернеті в режимі реального часу, роблячи дані, які він надає, ще точнішими.

#4. Економить час ⏳

ChatGPT може дати результати за лічені секунди. Ви можете попросити ChatGPT розв’язати математичне запитання, написати твір або відповісти на запитання, і це займе 2-3 секунди, щоб отримати точні та надійні результати. Незалежно від того, чи ви студент, професіонал чи любитель, ви можете використовувати ChatGPT для швидкого та широкого дослідження або швидкого виконання роботи.

#5. Безкоштовне використання 🆓

Як згадувалося раніше, ChatGPT 3.5 можна використовувати безкоштовно. Будь-хто, хто хоче отримати відповіді на свої запитання, може перейти до чат-бота та ввести підказку, не заплативши ні копійки. Хоча слід зазначити, що GPT 3.5 містить інформацію лише до червня 2021 року. Наступною версією чат-бота є GPT 4, яка містить інформацію до вересня 2021 року, але постачається з підпискою.

  Перевірити кредитні показники легко за допомогою цих 8 інструментів

GPT 4 є більш досконалим і тренується на більшій кількості даних, ніж GPT 3. Однак, щоб використовувати його, ви повинні сплачувати щомісячну абонентську плату в розмірі 20 доларів США. Враховуючи величезні знання, які він може вам надати, це досить невелика ціна, яка того варта, якщо ви часто користуєтеся чат-ботом.

Як вишенька на вершині всіх цих переваг, ChatGPT розгортає дві видатні функції, які піднімуть революцію штучного інтелекту на висоту – тепер він зможе обробляти голос і зображення. Ці дві функції покращать вашу взаємодію та використання чат-бота для виконання завдань.

Представляємо функції зображення та голосу ChatGPT

ChatGPT тепер може писати, бачити, чути та говорити. Нова серверна модель чат-бота GPT-4V прийматиме вхідні зображення, а оновлена ​​модель DALL-E інтегруватиметься для створення зображень.

Він також зможе вести голосові розмови з людьми, завдяки чому користувачам буде набагато легше запитувати вхідні дані чат-бота. Він буде мати 5 варіантів голосу, поєднання чоловічих і жіночих голосів з американським акцентом. Голоси: Небо, Ялівець, Ембер, Бухта та Бриз.

Ці унікальні функції можна використовувати різними способами для вирішення різних проблем. Слід зазначити, що хоча голосова функція доступна лише в програмах Android та iOS, функція зображення доступна на всіх платформах.

Давайте обговоримо деякі з багатьох цікавих речей, які ви можете робити, використовуючи функції голосу та зображення нової моделі ChatGPT. Це лише деякі з них, але сфера їх використання набагато ширша.

Опанувавши основи, ви зможете знайти кілька креативних способів використовувати функції та полегшити своє життя та роботу. Давайте потрапимо в це!

Функція голосу

Голосова функція дозволяє вам спілкуватися з ChatGPT серед багатьох інших. Ось кілька способів використання голосової функції для виконання роботи.

Ведіть зворотну розмову

Написання текстів може бути частиною роботи. Саме тут голосова функція ChatGPT може виявитися перлиною. Ви можете спілкуватися з чат-ботом на ходу.

Ви можете використовувати свій голос, щоб віддавати йому команди, як-от розповісти вам історію чи придумати якісь ігри з алкоголем, поки ви з друзями.

По суті, усе, що ви можете змусити ChatGPT робити за допомогою письмових підказок, тепер можна зробити за допомогою голосових підказок. Це набагато простіше, ніж писати свої проблеми.

Дебати на будь-яку тему

Хочете попрацювати над своїми навичками спілкування чи дебатів? Або ви просто хочете поглибити свої знання з певної теми? Тепер ви можете використовувати ChatGPT для усного обговорення майже будь-якої теми під сонцем.

Chatbot навчений різноманітним наборам даних, щоб дати вам шанс отримати гроші з точки зору знань. Тож чому б не використати це та не розширити свої знання, працюючи над спілкуванням?

Декламуйте вірші/оповідання улюбленого поета/автора

Якщо ви любите прозу та поезію, вам пощастило. ChatGPT тепер може декламувати будь-яке оповідання чи вірш видатного поета чи письменника. Ви можете повідомити ChatGPT, чий саме твір ви хочете послухати, включно з назвою та автором, і він зможе продекламувати його.

Це може бути не таким душевним, як коли людина декламує це, тому що людина може вкласти емоції у свої слова, а комп’ютер не може; це все ще може зробити трюк для вас.

  Як увімкнути звуковий сигнал при запуску на вашому новому Mac

Проговоріть будь-який введений текст

Ще одна цікава річ, яку може робити голосова функція ChatGPT, — це промовляти будь-який текст, який ви вводите у вікні чату. Будь то вірш, есе, діалог чи проблема, все, що ви введете, буде повернено вам одним із 5 голосів ChatGPT.

Голоси: Небо, Ембер, Ялівець, Кавер і Бриз. Ці голоси є сумішшю чоловічих і жіночих голосів, усі з американським акцентом. Ви можете переглядати різні параметри голосу та вибрати той, який вважаєте придатним для тексту, який ви надаєте ChatGPT.

Особливість зображення

Функція зображення дозволяє чат-боту обробляти будь-яке надане вами зображення. Якщо ви надасте йому зображення тексту, він зможе його обробити та створити відповідний результат.

Не лише текст, він також може обробляти об’єкти, людей, будівлі, картини тощо та надавати цінну інформацію. Завдяки надзвичайній потужності функції зображення ви можете змусити ChatGPT робити багато речей.

Ось кілька чудових способів використання функції зображення ChatGPT.

Поділіться знімком будь-якої суми або запитань, які у вас виникають

ChatGPT може зробити те, що не може зробити жодна інша пошукова система чи Chatbot. Він може прочитати математичну задачу на папері, обробити її та надати детальне, покрокове рішення. Якщо ви студент, вам сподобається ця чудова функція, яка допоможе вам у навчанні.

Візьміть будь-яку суму чи запитання зі свого підручника, зробіть її знімок, поділіться фотографією з ChatGPT і зачекайте, поки вона зробить свою магію. Переконайтеся, що знімок чіткий і виділяє всі слова чи цифри, щоб чат-боту було легше прочитати та придумати відповідну відповідь.

Поділіться зображенням будь-якої історичної пам’ятки чи особи

Переглядаючи соціальні мережі чи пошукові системи, ми часто бачимо фотографії різноманітних пам’ятників чи відомих особистостей, чиї імена нам би хотілося дізнатися. Можливо, ви натрапили десь у світі на красиву пам’ятку й хотіли б її відвідати, але не знаєте, де вона знаходиться.

Google може певною мірою допомогти вам у цьому відношенні, але немає впевненості, чи знайдете ви відповіді на це питання. На щастя, нова функція зображень ChatGPT дозволяє зробити саме це.

Ви можете просто поділитися фотографією пам’ятника чи людини, і чат-бот не лише повідомить вам його назву, але й розповість детальну історію. Він виходить на крок далі, ніж ви очікуєте, і ділиться всім, що знає про орієнтир, яким ви поділилися з ним.

Поділіться фотографією свого кухонного інвентарю, щоб отримати ідеї щодо їжі

ChatGPT стає все розумнішим і розумнішим. Одним із найкращих способів, якими він може вам допомогти, є приготування їжі. Незалежно від того, чи ви окрема людина, яка живе далеко від дому, чи домогосподарка, яка не знає, що приготувати на обід із наявних інгредієнтів, ChatGPT допоможе вам.

Розширені можливості ChatGPT можуть допомогти йому обробити кухонний інвентар і розповісти вам усі рецепти, які ви можете приготувати з наявної у вас сировини.

Зберіть усі кухонні речі, які є у вашому розпорядженні, і сфотографуйте їх. Поділіться цим із ChatGPT за допомогою відповідної підказки та подивіться, як Chatbot за лічені секунди підготує для вас рецепт.

Ви можете використовувати функцію зображення для цієї мети регулярно. Більше не потрібно витрачати час на рішення, що приготувати далі. Просто попросіть помічника та виконайте кроки рецепта, які він вам надасть.

Запитайте, як замінити шини вашого автомобіля/велосипеда

Чи знаєте ви, що ChatGPT також може допомогти вам відремонтувати автомобіль? Незалежно від того, чи йдеться про заміну шин чи будь-яку іншу проблему, пов’язану з вашим автомобілем, мотоциклом чи велосипедом, ChatGPT знає, як це зробити, і може надати вам покроковий посібник.

  При наведенні курсора Reader забезпечує миттєвий попередній перегляд посилань у плаваючому вікні [Chrome]

Все, що вам потрібно зробити, це поділитися фотографією свого транспортного засобу з маркою та моделлю, яку видно на зображенні. ChatGPT обробить інформацію, пориється в Інтернеті та згенерує детальний процес, за допомогою якого ви зможете замінити шини та виконати роботу.

Наступного разу, коли у вас проб’ється колесо посеред дороги, замість паніки та маніакально шукати допомоги, ви можете запустити програму ChatGPT на телефоні, і вона з ложки нагодує вас необхідною інформацією.

Поділіться зображенням/картиною та попросіть зобразити значення

Найновіша модель ChatGPT може обробляти твори мистецтва та картини. Якщо ви художник або ентузіаст мистецтва, вам сподобається цей варіант використання функції зображень чат-бота. Зробіть знімок будь-якої картини, на яку ви нещодавно натрапили, або завантажте зображення вашої улюбленої картини з Інтернету.

Поділіться фотографією з ChatGPT, який використовуватиме свої величезні набори даних, щоб надати інформацію про картину. Не лише інформацію про художника чи дату завершення та іншу інформацію, яку ви можете отримати з Google, але інформацію про значення та загальновизнану інтерпретацію мистецтва.

Саме це робить функцію зображення ChatGPT такою особливою. Він може зрозуміти глибину картини, яка в основному відображає переживання, думки та емоції художника, і надати вам аналіз.

Поділіться зображенням будь-якої сцени з фільму та запитайте про назву

Ми часто зустрічаємо діалог із певного фільму або знаменитості, яка з’явилася в телевізійному шоу, але не знає, звідки це. Знову ж таки, це може бути надзвичайно складно, оскільки ви не можете отримати таку інформацію з Google.

Введіть ChatGPT. Поділившись фотографією сцени з фільму в чат-бот, ви можете запитати назву фільму, і він надасть вам всю необхідну інформацію. Це може спростити для вас отримання різноманітних рекомендацій щодо фільмів і телешоу. Наступного разу, коли ви побачите знімок фільму, який вас зацікавив, перейдіть до ChatGPT і дізнайтеся назву за лічені секунди.

Поділіться зображенням жарту, який ви не змогли зрозуміти

Ах, зберіг найкраще наостанок. Ви коли-небудь чули жарт, який, здається, всі розуміють, а ви ні? Був там. Відчуття пропущеного веселого жарту може бути приголомшливим, і просити когось пояснити це може бути незручно.

Що ж, тепер вам не потрібно вибирати між запитом і непитанням. Ви можете написати жарт на ChatGPT, і це допоможе вам зрозуміти, чому всі вважають його таким смішним. Функцію зображення також можна використовувати для розуміння мемів.

Зараз меми є одним із найпоширеніших способів поділитися гумором і посміятися разом. Хоча деякі меми смішні на ваш погляд, деякі мають невеликий контекст, про який ви можете не знати. Знову ж таки, ви можете відчувати себе осторонь, тому що вам не до жартів. Ось тут ChatGPT знову може прийти на допомогу.

Ви можете завантажити скріншот мема та попросити чат-бота інтерпретувати його. Якщо це досить популярний шаблон мему, він може надати вам контекст і допомогти зрозуміти гумор, що стоїть за ним.

Заключні думки

З кожним новим оновленням ChatGPT приносить щось абсолютно нове та інноваційне. Їхня нещодавня інновація — це функції голосу та зображення, що робить його найпотужнішим чат-ботом у світі та навіть кращим за будь-яку пошукову систему.

Він може спілкуватися з вами за допомогою голосу, а також розуміти зображення, якими ви з ним ділитеся, і запропонувати відповідне рішення для всіх ваших проблем.

Наведені вище цікаві речі – це лише кілька способів використання функцій. Після того, як він стане доступним для загального користування, ви зможете використовувати ці підказки як відправну точку та відкрити для себе сотні інших творчих способів змусити ChatGPT вирішити ваші проблеми, розважити вас і просвітити вас.

Вважайте це універсальним кишеньковим помічником, який може допомогти вам вирішити всі проблеми, використовуючи лише прості письмові, усні чи візуальні підказки.

Далі дізнайтеся про деякі цікаві способи, якими ChatGPT може бути корисним для вас.