11 хороших посібників з Docker для початківців

Хороші новини: DevOps користується попитом. Погана новина: ви все ще використовуєте застарілі інструменти. Хороші новини: використовуйте Docker

У цій статті, по-перше, ми розберемо DevOps і попит на DevOps в ІТ-індустрії. Ми обговоримо важливість Docker у світі DevOps, включаючи деякі з найкращих онлайн-посібників для вивчення Docker.

Що таке DevOps?

В ІТ-індустрії програмне забезпечення розробляється технічною командою, і ця технічна команда була поділена між двома підгрупами, які називаються розробниками та операторами. Завдання команди розробників полягає в тому, щоб розробити програму за допомогою кодів, після того як кодування буде виконано, його потрібно передати групі операцій, завдання якої полягає в розгортанні програми на сервері.

Виглядає круто і так просто, правда?

Але зачекайте секунду; це не так просто.

Обидві команди зазвичай конфліктують із такими проблемами, як дизайн, тестування, безпека, залежність, невідповідність середовища та багато іншого. Через ці проблеми було багато «туди-сюди» між командами розробників і операторами. Це була основна проблема, і її потрібно було вирішити, і вони були вирішені за допомогою концепції DevOps.

Індустрія програмного забезпечення зазвичай розглядає DevOps як поєднання розробника та експлуатації. DevOps — це ідея, яка є сполучною ланкою між командою розробки та експлуатації програмного забезпечення. Зазвичай інженер DevOps співпрацює, інтегрує та спілкується між відділами розробки й операцій організації.

Основна роль DevOps полягає в постійному моніторингу та автоматизації кожного етапу процесу розробки програмного забезпечення. Якщо ми подивимося на життєвий цикл DevOps, то він нагадує символ нескінченності (∞).

Це безперервний процес, який починається з планування, кодування, побудови, тестування, випуску, розгортання, експлуатації та закінчується моніторингом. Ці етапи життєвого циклу зазвичай досягаються за допомогою інструментів DevOps. Git, Jenkins, Splunk, Nagios, Chef, Puppet, Ansible, Docker і Kubernetes є найпопулярнішими інструментами DevOps.

Професіонал DevOps — це, по суті, ІТ-фахівець із досвідом роботи з інструментами DevOps, сценаріями, кодуванням тощо.

Затребуваність в IT-індустрії

У всьому світі підхід DevOps дуже допоміг компаніям у прискоренні процесів розробки. Було виявлено, що компанії, які найняли професіоналів DevOps, отримали значне прискорення циклу розгортання з меншою кількістю збоїв або без них.

  Що таке постпродакшн або постобробка у фотографії та відеозйомці?

Згідно з приголомшливим зростанням і, отже, впровадженням культури DevOps, прогнозується, що до 2021 року понад 50% багатих компаній матимуть величезний попит на спеціалістів DevOps.

Попит на інженерів DevOps у галузі вже спостерігає фантастичне зростання на 75% порівняно з минулим роком. Оскільки для цього профілю необхідний набір нішевих навичок, компенсаційна частина для цієї ролі також приваблива.

Згідно зі статистичними даними Glassdoor, середня річна зарплата інженера DevOps в Індії становить близько ₹6 06 445, у США — 99 604 $, у Великобританії — 45 679 фунтів стерлінгів на рік і в Німеччині — 58 211 євро.

Натисніть тут щоб дізнатися середньорічну зарплату DevOps у вашій країні. Заробітна плата зазвичай вища для кандидатів з багатими знаннями інструментів DevOps, а іноді також залежить від вашого досвіду в цій галузі. Загалом аспекти кар’єри та зарплати інженерів DevOps у всьому світі виглядають дуже складними.

Інструменти DevOps і Docker

У першому розділі ми дізналися, що DevOps — це концепція, яка зменшує конфлікти між розробником і командою операцій. Це робиться за допомогою деяких інструментів DevOps, якими зазвичай користуються інженери DevOps. Кожен інструмент DevOps вирішує проблему, пов’язану з життєвим циклом розробки програмного забезпечення. Якщо взяти проблему невідповідності середовища, то це можна вирішити за допомогою Docker.

Давайте спочатку детально обговоримо постановку задачі та рішення.

Проблема

Додаток було розроблено та створено командою розробників і відправлено на тестування. Оскільки середовище розробки та тестування машин відрізняються, тому програма не працює. Ця проблема називається невідповідністю середовища. Тепер давайте обговоримо рішення.

Рішення

Є два рішення цієї проблеми, перше — віртуальна машина, а найважливіше — Docker. Але проблема віртуальної машини полягає в тому, що вона потребує багато ресурсів. Тож лівий — Docker, найкраще вирішення цієї проблеми. Ви можете прочитати це, щоб зрозуміти різницю між VM і Docker.

Як це вирішується?

Docker — це легкий контейнер, який відтворює те саме середовище в кількох системах. Тепер розробники розроблятимуть програмне забезпечення всередині цього контейнера, і вони передадуть цей контейнер команді тестування. Оскільки цей контейнер має те саме середовище; Таким чином, програма працюватиме без проблем, і проблему невідповідності середовища було вирішено.

Отже, Docker — це інструмент, який ідеально підходить для екосистеми DevOps.

Чому важливо вивчати Docker?

Основна мета Docker — автоматизувати процес розгортання програми, дозволяючи кільком контейнерам працювати на одній машині. Docker завжди гарантує, що якщо програма добре працює в середовищі розробки, вона працюватиме і в середовищі проміжної обробки та виробництва.

  Як використовувати ваш Google Home Hub як цифрову фоторамку

Це допомагає отримати вищий рівень контролю над усіма модифікаціями, оскільки вони створюються за допомогою тих самих контейнерів Docker. Це, у свою чергу, допомагає досягти високої продуктивності, високої рентабельності інвестицій та економії коштів.

Завдяки всім цим перевагам компанії впровадили Docker із надзвичайною швидкістю. На сьогоднішній день через Docker було надіслано понад 35 мільйонів додатків. Наразі завантажено не тільки понад 37 мільйонів додатків Docker.

Кожна компанія, яка прийняла культуру DevOps, використовує Docker для надання ефективних і швидких програм своїм клієнтам, і саме тому компанії, які шукають професіоналів DevOps, повинні шукати фахівця/професіонала Docker як ключову вимогу в описі посади.

Онлайн-платформа для вивчення Docker

Нижче наведено деякі з найкращих ресурсів, доступних в Інтернеті. Можна спробувати будь-який з них залежно від рівня досвіду. Я ділюся посиланнями як на текстові, так і на відеоуроки, які підходять для всіх типів користувачів, тобто від початківців до рівня майстерності.

🧑‍💻 Навчання на основі відео

Для початківців

Цей курс має право для новачків інструктор Деметріус Джонсон. Це платний курс на Udemy. Усі лекції цього курсу прості та зрозумілі. Курс містить демонстрацію та вправу з кодування, які допомагають нам відпрацьовувати команди Docker і швидко навчатися.

Сертифікований юрист Docker

Як щодо отримання сертифікату Docker?

Якщо ви дихаєте Docker або ваша організація збирається прийняти його найближчим часом, і вас просять взяти участь, тоді буде сенс пройти належне навчання та отримати сертифікат Docker.

Whizlabs пропонує понад 6 годин навчання Docker, усе, що вам потрібно навчитися та розпочати роботу. Коли ви будете впевнені, ви можете спробувати їхній практичний тест, щоб оцінити себе перед складанням іспиту. Сертифікаційний іспит Docker містить наступне.

  • Оркестровка
  • Мережа
  • Створення іміджу та управління ним
  • Встановлення та налаштування
  • Захист Docker
  • Зберігання та обсяги

Ви можете прочитати це, щоб дізнатися, як інсталювати Docker на CentOS, Ubuntu, Debian і Windows.

Від нуля до героя

Цей курс є у вільному доступі на YouTube завантажено Едурека. Цей курс ідеально підходить для початківців і професіоналів, які хочуть освоїти контейнеризацію за допомогою Docker.

Прискорений курс

Ще один платний від Udemy; Це курс починається з фундаментальних понять і поступово занурюється в глибину. Як видно з назви курсу, ідеальною аудиторією будуть як початківці, так і професіонали.

Починаємо

Початок роботи з Docker отримує вказівки від Найджела з Pluralsight. Цей посібник ідеально підходить для початківців; це допомагає отримати глибоке розуміння основ Docker.

Глибоке занурення

Цей курс призначений як для новачків, так і для професіоналів. Цей також із Pluralsight з інструктором Найджелом. Курс містить багато практичних лабораторних робіт і вправ. Після закінчення цього курсу можна підняти свою кар’єру на наступний рівень.

  Менеджер буфера обміну, який зберігає вашу історію та підтримує сценарії

Від початківця до просунутого

Останній у списку Комплексний Docker: від початківця до досвідченого, платний курс від Experfy. Як видно з назви, ідеальною аудиторією були б новачки та професіонали. Він починається з основ і охоплює всі додаткові функції

📚 Текстові ресурси

Докер для розробників

Докер для розробників є платним курсом Арно Вейля з Educative. Посібник в основному призначений для розробників, які мають попередні знання з програмування або мов сценаріїв, таких як .NET Core, Java, Node.JS, PHP або Python, JavaScript тощо. Він починається з дуже низького рівня деталей і переходить до верхнього рівня без дозволяючи нам загубитися в будь-якому жаргоні. Цей курс призначений для читачів усіх рівнів.

Для абсолютних новачків

Підручник Docker для абсолютних початківців це ще один текстовий посібник від Tutorials Point. Він є у вільному доступі та пояснює всі аспекти служби Docker Container. Він також починається з базової інсталяції та конфігурації Dockers і поступово переходить до складних тем, таких як мережі та реєстри.

Для Java-розробника

Підручник Docker для Java Developer від Java Code Geeks є найбільш читаним посібником серед розробників Java. Написав її досвідчений програміст Андрій Редько. За допомогою цього підручника ми можемо запустити та запустити нашу програму на основі Docker за мінімальний час. Хоча це стосується розробників Java, відверто кажучи, цей посібник може отримати користь від читачів усіх рівнів.

Докер 101

Цей підручник створено самим Docker. Цей курс ідеально підходить як для початківців, так і для професіоналів. Це самостійний практичний посібник, який охоплює основи складних тем, таких як створення іміджу, створення мереж тощо.

Висновок

Зрештою, я сподіваюся, ви краще розумієте, чому професіонали DevOps необхідні компаніям, які хочуть виводити свої програмні продукти на ринок швидше та надійніше. Ви також маєте гарне уявлення про те, чому важливо вивчати Docker і яке місце він має у світі DevOps.