11 Хмарний аналізатор журналів для операційної інформації ІТ

Categories:

Збільшення кількості пристроїв, вимог до відповідності та бізнес-потреби для збору даних для подій необхідні для всіх видів бізнесу.

Аналіз журналів може дати реальне уявлення про те, що відбувається у вашому ІТ-середовищі.

Деякі приклади в реальному часі:

 • Планування потужностей
 • Раннє виявлення проблеми
 • Дійсне звітування
 • Управління доступністю
 • Моніторинг подій

Якщо у вас є кілька Мб файлу журналів, то їх можна переглянути вручну; однак, коли ви працюєте в середньому та корпоративному бізнесі, де журнали доступні в ГБ, аналіз журналів вручну стає кошмаром.

Якщо ви шукаєте рішення для моніторингу та аналізу журналів веб-додатків, включаючи інфраструктуру, тоді ви можете розглянути наступне керування журналами на основі хмари. Більшість із них мають безкоштовний план із обмеженнями, де ви можете спробувати його, щоб побачити, як він працює.

Якщо ви шукаєте рішення з відкритим кодом, перегляньте цю публікацію.

Papertrail

Керуйте та аналізуйте журнали за допомогою Papertrail.

Зберіть усі журнали програм, системні журнали та документи текстових журналів в одному місці. Для пошуку в реальному часі можна використовувати API, командний рядок або браузер.

Papertrail миттєво сповіщає вас і дає можливість виявляти та архівувати тенденції. Насолоджуйтесь блискавичним пошуком журналів за лічені секунди. Цей аналізатор простий у використанні, розумінні та застосуванні. Ви можете миттєво отримати видимість у різних системах.

Використовуйте аналітику журналу швидкості та усувайте несправності, зареєстровані за останні хвилини чи години.

Грейлог

Грейлог доставлений у хмарі, забезпечує безперебійне, гнучке та потужне керування журналами, уникаючи тягаря операційних чи інфраструктурних витрат. Це для клієнтів, які хочуть безперебійного збору даних, швидкого пошуку, гнучкого аналізу та більшої доступності без клопоту щодо обслуговування та оновлення систем, на яких він працює.

Інструмент забезпечує більший охоплення, знижує витрати, знижує ризики, забезпечує безпечну передачу даних і забезпечує надійну та масштабовану інфраструктуру. Він гарантує 99,9% безвідмовної роботи за угодою про рівень обслуговування, що забезпечує впевненість щодо його доступності. Ви також отримаєте зашифровану та автентифіковану передачу даних із архівними даними на один рік, гарантуючи, що все, що вам потрібно, готове.

Еластична хмара

Швидше за все, ви чули про еластичний пошук. чи не ти?

Знаходьте інформацію легко та швидко за допомогою Еластична хмара.

Він також дає вам змогу отримати статистику та стежити за інвестиціями в технології на таких платформах, як Google Cloud, Amazon Web Services (AWS) або Microsoft Azure. Дозвольте Elastic Cloud керувати та підтримувати ваші рішення, щоб ви могли зосередитися лише на отриманні глибшої інформації, щоб продовжувати вести свій бізнес.

  Як дивитися фільми «Форсаж» на Netflix з будь-якого місця?

Elastic Cloud забезпечує розширений пошук, адаптований до ваших програм, веб-сайтів або робочих місць. Він надає вам інструменти, які можуть передати ваш пошуковий досвід на ринок і швидко їх масштабувати. З його допомогою ви можете зробити свій контент доступним для пошуку.

Це також дозволяє об’єднати такі платформи, як Salesforce, Google Drive тощо, у природний і персоналізований пошук. Використовуйте Elasticsearch у своїх програмах і доповнюйте їх вдосконаленими API, елементами керування релевантністю, надійною аналітикою та інтуїтивно зрозумілими інформаційними панелями.

Об’єднайте всі свої трасування APM, показники та журнали в один стек, щоб реагувати на навколишні події. Додайте свої дані та візуалізуйте, а потім за допомогою функції перетягування в Kibana Lens. Elastic Security допомагає виявляти та запобігати загрозам, інтегруючи Elastic SIEM у безпеку кінцевої точки.

Це передбачає глибокі робочі процеси розслідування, зростаючу інтеграцію та керування справами, щоб запобігти пошкодженню ваших даних загрозами. Його Elastic Stack складається з Elasticsearch, Beats, Logstash і Kibana.

Графана

Ви шукаєте розміщені рішення Grafana?

Насолоджуйтесь повністю керованою платформою Графана для спостереження за вашою інфраструктурою та додатками, включаючи інформаційні панелі, журнали та показники.

Використовуйте показники Graphite, журнали Loki та показники Prometheus на цій платформі, яка є високопродуктивною та доступною. З цією платформою вам не доведеться шукати кілька інструментів і вкладок, оскільки всі показники даних і джерела доступні в одному місці.

Grafana забезпечує централізований перегляд сповіщень і запитів щодо різних екземплярів Prometheus. Це також забезпечує 13-місячне збереження для планування потужностей і аналізу тенденцій. Отримайте ширшу видимість стека додатків із понад 40 плагінами для корпоративних і стандартних джерел даних.

Додавати джерела в хмару Grafana легко за допомогою одного кліка або через API. Швидко почніть роботу зі своїм екземпляром Grafana, тому що він не потребує встановлення та налаштування. Просто виберіть плагіни та почніть імпортувати популярні інформаційні панелі. Ціна Grafana Cloud починається від 49 доларів США на місяць.

DataDog

Кредитне плече DataDog для моніторингу ваших журналів, трасування запитів і показників на одній платформі. Шукайте, аналізуйте та швидко фільтруйте свої журнали для дослідження даних і усунення несправностей.

DataDog дає вам можливість аналізувати журнали та досліджувати їх у всіх ваших програмах, платформах і службах. Ви можете швидко фільтрувати та шукати свої журнали за допомогою фасетів, які генеруються автоматично. Візуалізуйте дані журналу або створюйте сповіщення на інформаційній панелі.

Ви отримуєте чітке уявлення про все у своїх системах. Переведіть безпосередньо з метричних графіків до ваших пов’язаних журналів, використовуючи схожі теги, як-от служба, хост тощо. Переведіть до APM, щоб розмістити свої журнали за його продуктивністю. Обробляйте та надсилайте кожен журнал, створений вашою інфраструктурою або програмами, без обмежень.

  Як перенести файли з VirtualBox на хост

Глибоко проаналізуйте, щоб вирішити, як ви будете продовжувати динамічне індексування за допомогою фільтрів. DataDog дозволяє спостерігати за кожним аспектом у реальному часі через Live Tail, який не потребує жодного індексування. Архівуйте те, що ви хочете, оскільки воно зберігає вашу історію централізовано та не залишає нічого на своїх серверах.

Автоматично збирайте та позначайте журнали та інтегруйте їх із вбудованими функціями. Ви можете автоматично застосовувати фасети до даних журналу, як-от код статусу HTTP, роль, зона доступності тощо. Використовуйте сторонні програми для доставки журналів, як-от Logstash, FluentD, NXlog і Rsyslog. За допомогою DataDog ви можете збагачувати журнали за допомогою технологій або створювати власні конвеєри. Ви можете клонувати конвеєри або змінювати їх для захоплення фасетів і полів.

Логлі

Логлі є одним із найпопулярніших засобів керування журналами для аналізу майже будь-якого типу джерела журналу, включаючи наступні.

 • Веб-додатки – Apache, Nginx, PHP, Node.js, NET, Java, JavaScript
 • ОС – Linux, Windows

За допомогою Loggly ви можете збирати дані (журнали) для аналізу та створення значущої інформаційної панелі для моніторингу потрібних показників. І, звичайно, ви можете виконувати пошук у журналах з інтерфейсу Loggly.

Loggly отримав потужний пошук, де ви можете налаштувати та відфільтрувати повний текст, одне поле та логічні значення. Ви також можете інтегруватися з електронною поштою, PageDuty, Slack, HipChat тощо, щоб активувати сповіщення.

SumoLogic

Отримайте інформацію про роботу ІТ у реальному часі за допомогою SumoLogic для моніторингу, аналізу, усунення неполадок і захисту бізнес-додатків та інфраструктури.

Sumologic має свого агента збирача/хмарного збирача, який потрібно встановити на вашому сервері, щоб збирати та надсилати журнали в Sumologic. Ви можете перетворити будь-який тип журналу на інформаційну панель у реальному часі для моніторингу та попередження про досягнення порогового значення.

Sumologic попередньо налаштував деякі програми на основі найпоширеніших випадків використання, щоб прискорити оперативні завдання та розслідування проблем.

Приклад додатків:

 • MongoDB – загальний стан, оптимізація запитів, моніторинг безпеки
 • AWS Lambada – проактивний моніторинг, видимість витрат, глибоке розуміння
 • AWS – виявлення проблеми з продуктивністю, проактивний моніторинг безпеки, розширена аналітика
 • Salesforce – підвищення адаптації користувачів, журнали аудиту, порівняння даних.
 • Trend Micro – детально вивчайте вразливості, історію подій, розширену візуалізацію атак
 • Github – візуалізуйте продуктивність команди, продуктивність команди, створіть базові показники використання.
 • Docker – розширена аналітика, усунення несправностей
 • Linux – усунення несправностей і оптимізація ОС, сповіщення про доступ/аудит і події безпеки, інформаційна панель продуктивності.
 • Nginx – огляд, місцезнаходження відвідувача, час відповіді, визначення вузьких місць продуктивності.
 • Apache – зрозуміти відвідувачів, оптимізувати продуктивність, візуалізацію відвідувачів.
 • IIS – повна статистика, деталі трафіку, найповільніші сторінки
 • MySQL – загальний стан, основні помилки, моніторинг продуктивності запитів
  Не вдається встановити програми на Apple Watch? 10 способів вирішити проблему

У безкоштовному обліковому записі ви отримаєте 500 Мб обсягу на день із семиденним збереженням даних із будь-яким типом джерела збору даних.

Логсен

Логсен by Sematext — це ваш керований стек ELK у хмарі для керування й аналізу журналів. Ви можете надсилати журнали через зашифровані канали з будь-якого джерела, включаючи Syslog.

Він працює на AWS і відповідає вимогам SOC, SSAE, FISMA, DIACAP, HIPPA тощо.

Перевірте ДЕМО щоб побачити, як це працює.

Сплунк

Splunk Cloud доступний на AWS для збору та індексування будь-яких машинних даних. Splunk — це швидкий і простий спосіб аналізу та візуалізації даних, згенерованих фізичними, хмарними чи віртуальними пристроями.

За допомогою Splunk ви можете відстежувати та візуалізувати свої дані та налаштовувати порогове значення показників для сповіщень. Я не бачу БЕЗКОШТОВНОГО плану, але у них є пробна версія, яка дозволяє аналізувати та візуалізувати 5 ГБ даних протягом 15 днів.

Logz.io

Logz.io надає хостинг ELK як послугу. ELK (Elastic Search, Logstash, Kibana) — одна з найпопулярніших аналітичних платформ з відкритим кодом. Він може індексувати дані майже з усіх найновіших технологій і надавати практичний аналіз уявлень із візуалізацією даних і сповіщеннями.

Деякі з підтримуваних технологій

 • Apache HTTP/Tomcat
 • Nginx
 • Hadoop
 • Героку
 • Node.js
 • MongoDB
 • PostgreSQL
 • вікна
 • Linux
 • AWS

Безкоштовний план пропонує три дні зберігання з 1 ГБ даних на день.

Пиломатеріали

Платформа журналювання в реальному часі, розширена фільтрація та швидкий пошук, інтегрована в додаток.

Пиломатеріали можна інтегрувати з вашою програмою та платформою.

Бібліотеки доступні для Node, Ruby та Elixir і підтримують багато платформ, зокрема наведені нижче.

 • Logstash
 • Zeit (зараз)
 • AWS Лямбда
 • Докер
 • Linux
 • Героку
 • Kubernetes

Ви можете почати з БЕЗКОШТОВНОГО плану, щоб випробувати платформу.

Висновок

Я сподіваюся, що наведений вище аналізатор хмарних журналів допоможе вам шукати, аналізувати та візуалізувати ваші дані та полегшити ІТ-операції.