11 сучасних бізнес-розрахункових рахунків для стартапів і малого бізнесу в США

Якщо ви володієте малим бізнесом або стартапом, наявність спеціальних поточних рахунків є обов’язковою умовою для збереження ваших грошей і створення надійної фінансової звітності.

Керувати стартапом або малим бізнесом означає працювати з сотнями речей — відстежувати запаси, генерувати рахунки-фактури, оплачувати постачальникам і співробітникам і керувати різними способами оплати. Стандартного поточного рахунку недостатньо для задоволення потреб сучасного власника бізнесу.

Ви повинні мати поточний рахунок, щоб забезпечити зростання та сталість вашого бізнесу. Це відокремлює ваші бізнес-фінанси від вашого особистого облікового запису та дозволяє вам краще обробляти фінансові операції.

Що таке бізнес-розрахункові рахунки?

За допомогою бізнес-розрахункових рахунків ви можете керувати всіма основними фінансовими завданнями, пов’язаними з вашим бізнесом. Такими завданнями можуть бути оплата постачальнику шляхом виписування чеків, депонування чеків, отриманих від клієнтів, транзакції електронних коштів, внесення та зняття грошей та багато іншого.

Ви можете не знайти жодної різниці між поточними рахунками для бізнесу та звичайними особистими поточними рахунками. Але, на відміну від особистого рахунку, ці бізнес-рахунки в більшості випадків мають пов’язані комісії.

Хоча багато банків відмовляються від таких комісій, ви повинні відповідати особливим вимогам, які, як правило, вищі, ніж їхні персональні аналоги. Незважаючи на все це, поточні рахунки можуть задовольнити потреби нових і малих підприємств.

Раніше компанії могли створювати поточні рахунки в банках, таких як Citibank або Банк Америки. Нині різні фінтех-компанії дозволяють відкривати у них ці поточні рахунки. Ці нові платформи часто пропонують додаткові атрибути управління бізнесом, і їх варто спробувати.

Стандартні функції бізнес-розрахункових рахунків

Банки та організації, які надають послуги з поточних рахунків, пропонують своїм клієнтам різні відповідні функції. Ось збірка деяких стандартних функцій цих облікових записів.

#1. Більшість компаній пропонують опції онлайн-банкінгу, які є важливими для сучасного бізнесу.

#2. Банки часто пропонують бізнес-розрахункові рахунки без або з низькими комісіями для стартапів і малого бізнесу.

#3. Багато організацій дозволяють інтегрувати обліковий запис підприємства з популярними програмами для ведення бухгалтерського обліку та розрахунку заробітної плати.

#4. Для безперебійного оновлення цими обліковими записами також можна керувати через мобільні програми.

#5. Більшість компаній пропонують високий ліміт для щоденних або місячних транзакцій, тоді як деякі не мають обмежень.

#6. Багато поточних рахунків малого бізнесу мають привабливі винагороди та знижки, які можна використовувати в професійних і особистих цілях.

#7. Деякі банки дозволяють безкоштовно переказувати гроші між декількома рахунками, рахунками партнерів або особистими чи бізнес-рахунками.

#8. Деякі банки не пропонують жодних лімітів або додаткових комісій за обробку депозитів готівкою для компаній із великою кількістю готівки.

#9. Багато банків і фінтех-компаній пропонують власникам бізнес-рахунків послуги в неробочий час для прострочених депозитів або зняття коштів.

#10. Багато банків пропонують функцію захисту від відповідальності, щоб захистити вас від несанкціонованого використання рахунку.

Ось найкращі поточні рахунки для малого та середнього бізнесу в США:

Ново

Якщо ви вважаєте себе власником бізнесу, який хоче збільшити прибуток за рахунок скорочення витрат часу, зусиль і грошей, вам слід вибрати Novo. Його онлайновий бізнес-продукт поточного рахунку є безкоштовним. У той же час його простий у використанні інтерфейс онлайн-банкінгу економить час і зусилля.

  Smartsheet проти Asana – повне порівняння

Крім того, вам не потрібно експортувати банківські та фінансові дані з порталу онлайн-банкінгу та завантажувати файли в бізнес-інструменти сторонніх розробників. Натомість за допомогою модуля інтеграції додатків ви можете підключити інструменти сторонніх розробників, такі як QuickBooks, eBay, Zapier, Square, Stripe, Shopify тощо.

Його основні особливості:

 • Вбудований інструмент виставлення рахунків для автоматичного виставлення рахунків без помилок
 • Нульова щомісячна плата за обслуговування рахунку
 • Позначайте транзакції за клієнтами, продуктами, агентами тощо
 • Безкоштовні чеки поштою
 • Безтурботний, безпечний і безкоштовний переказ коштів

Однак мінімальна вимога щодо готівкового депозиту для відкриття рахунку становить 50 доларів США. Після того, як обліковий запис буде запущено, вимог до мінімального балансу немає.

Естафета фінансова

Ще одним зручним постачальником послуг поточного рахунку для бізнесу є Relay. Ця платформа управління грошима може швидко розвиватися, оскільки вона надає безкоштовний онлайн- і мобільний банкінг. Крім того, якщо ви бажаєте отримати високу цінність коштів для свого бізнесу, масштабовану структуру комісії, гнучкі послуги облікового запису та низькі банківські комісії, відвідайте його веб-сайт і ознайомтеся з його пропозиціями.

Вам не потрібно турбуватися про штрафи та комісії за великі суми прямих депозитів, переказів ACH або банківських переказів. Сервіси мають високу масштабованість, і ви можете будь-коли поговорити з менеджером із зв’язків, щоб внести зміни.

Бізнес-банкінг потребує надійного страхування своїх банківських послуг. Таким чином, Relay Financial пропонує страхування на суму до 250 000 доларів США, пов’язане з Федеральною корпорацією страхування вкладів (FDIC). Банківські картки, які використовуватиме ваш бізнес, будуть забезпечені страховим покриттям нульової відповідальності Mastercard. Крім того, ви отримуєте двофакторну автентифікацію для надзвичайної безпеки банківської діяльності.

Мудрий

Якщо ваш бізнес працює по всьому світу, ви повинні надсилати й отримувати гроші за кордон. Надсилання та отримання іноземної валюти (форекс), як-от долари США, передбачає численні комісії за конвертацію та комісії за транзакції. Такі збори накопичуються та негативно впливають на ваш дохід. Отже, ви можете скористатися Wise, лідером у сфері грошових переказів між країнами з найменшими комісіями за конвертацію, націнкою та комісіями за транзакції.

Хоча Wise не є звичайною банківською платформою, ви можете керувати своїм форексом онлайн на Wise онлайн. Якщо вам знадобляться кошти на вашому місцевому банківському рахунку в національній валюті, ви можете конвертувати збережені форекс і переказати їх на свій банківський рахунок.

Крім того, Wise пропонує мультивалютні бізнес-рахунки. Таким чином, замість того, щоб отримувати лише долари США або євро від клієнтів, отримуйте платежі в інших валютах і конвертуйте їх безпосередньо в національну валюту, коли це необхідно. Ви заощаджуєте багатосторонню конверсію та транзакції. Крім того, ви можете підключити QuickBooks для легкого та ефективного обліку господарських операцій.

Революція

Ви власник бізнесу, який усвідомлює бренд, і хочете мати зв’язок або вести бізнес із брендами, які демонструють елегантний дизайн? Тоді ви можете відвідати Revolut’s і перевірити його чудовий бренд. Ви отримуєте високотехнологічні бізнес-банкінги, бізнес-видаткові картки та грошові перекази за низькими комісіями. Це ще не все! Ви можете отримати від 1,5% до 1,9% кешбеку від кожної дійсної витрати за допомогою банківської картки від Revolut. Немає авіамиль або бонусних балів, які можна витрачати, лише пряма готівка.

  Що таке диски NVMe і чи варто їх купувати?

Інші цікаві функції:

 • Додайте кількох адміністраторів для бізнес-облікового запису через підписки
 • Фізичні та онлайн-картки передоплати для контрольованих і контрольованих витрат бізнесу
 • Мультивалютність включає до 28 валют, коди сортування, IBAN тощо.
 • Інструменти виставлення рахунків із автоматичним узгодженням, сповіщенням про надісланий рахунок, сповіщенням про оплату рахунку тощо.

Нарешті, для цілей бухгалтерського обліку та аудиту ви можете інтегрувати поточні рахунки бізнесу з Clear Books, Xero, QuickBooks тощо та здійснювати онлайн-облік безпосередньо з банківського порталу.

Банк Меркурій

Вибирають технічні стартапи, які люблять передові технології, впроваджені в їхній звичайний бізнес і особисті фінанси Банк Меркурій. Отже, якщо ви шукаєте технологію, Mercury Bank — ваше призначення.

Деякі визначні особливості бізнес-банкінгу Mercury:

 • Ощадні та чекові рахунки
 • Без мінімального балансу
 • Безкоштовні міжнародні та внутрішні банківські перекази
 • Банківські партнери Mercury застраховані FDIC

Як і на інших платформах, ви можете інтегрувати облікові записи Mercury з Gisto, Xero, QuickBooks, PayPal тощо. Таким чином, платежі та облік стануть безтурботними.

Крім того, якщо ваш баланс вищий, ви отримуєте ексклюзивний доступ до чайної Mercury і Mercury Treasury. Перевагами таких послуг є онлайн-знижки, знижки для розробників, доступ до грошового ринку, доступ до торгівлі цінними паперами тощо.

Bluevine

Ви малий бізнес і вам потрібен банківський партнер, який цінує невеликі підприємства? Спробуйте Bluevine! Щоб дозволити вам інвестувати більше грошей у свій бізнес, Bluevine усуває багато типових комісій за поточний рахунок.

Звільнення від комісії, на яке ви можете розраховувати з поточним рахунком компанії Bluevine, є:

 • Без мінімального балансу та штрафів за мінімальний баланс
 • Нульова комісія за транзакції для вхідних банківських платежів
 • Без комісії за недостатні кошти (NSF).
 • Без комісії з карток банкоматів, щомісяця чи року

LendingClub

Іншим варіантом для поточних рахунків для бізнесу є рахунок Tailored Checking Business Banking від LendingClub. Обліковий запис орієнтований на мобільні платформи та дозволяє вам виконувати такі бізнес-фінансові та банківські завдання безпосередньо зі свого мобільного пристрою iPhone або Android:

 • Внесіть чеки онлайн, завантаживши зображення чека за допомогою Mobile Check Deposit
 • Захищений мобільний гаманець для кредитних і дебетових карток
 • Завантажуйте електронні виписки на ходу з мобільного
 • Керуйте бухгалтерськими книгами, проводите аудит, звіряйте транзакції за допомогою Autobooks

Деякі особливості облікового запису:

 • Мінімальний депозит 100$
 • Щомісячна плата в розмірі 10 доларів США та відмова від плати за більший баланс
 • Мінімум 0,10% APY.

Нарешті, отримайте прямий кешбек на свій поточний рахунок до 1% від усіх витрат на поточну дебетову картку. Отже, ви заробляєте навіть тоді, коли витрачаєте гроші на бізнес.

Аксос Банк

Аксос це надійний банківський бренд, коли вам потрібні заощадження, поточні рахунки для бізнесу та кредитні рахунки. Скористайтеся обліковим записом Basic Business Checking, щоб спростити роботу та заробити 200 доларів США, якщо ви нещодавно створили малий бізнес.

Окрім 100% онлайн-банкінгу та мобільного банкінгу, ось інші функції, які вам сподобаються:

 • Не потрібні готівка чи початковий депозит
 • Нульовий середній залишок за весь місяць
 • Необмежене відшкодування плати за банкомат
 • Перші 50 фізичних перевірок безкоштовно
 • Розширені переваги картки VISA

Усі депозитні рахунки, якими ваш бізнес може керувати за допомогою Axos, застраховані FDIC. Крім того, якщо ви хочете, щоб незадіяні гроші вашого бізнесу чудово розвивалися, ви можете обрати послуги Axos Invest. Це дозволяє інвестувати ваші гроші на ринку грошей, цінних паперів і облігацій.

  NOTEify Робіть нотатки під час телефонних дзвінків та керуйте контактами

Silicon Valley Bank (SVB)

Вибирайте банк, спеціально розроблений для стартапів Банк Кремнієвої Долини (СВБ). За перші три роки комісія не стягуватиметься, заощадження будуть мати чудову відсоткову ставку та необмежену кількість бонусних балів за покупки, здійснені за допомогою картки. Крім того, цей постачальник банківських послуг не має вимог щодо мінімального балансу.

Найсуттєвішою перевагою цього облікового запису є інструменти, які він надає для допомоги починаючим підприємствам.

Компанії можуть використовувати ресурси, рекомендації та можливості через семінари з найму, мережеві заходи, зустрічі засновників та інвесторів, а також поради та інструменти для збору коштів. Крім того, ви можете придбати понад 50 програм і сервісів, включаючи AWS, Salesforce і Zendesk.

Коник

Багато власників малого бізнесу вважають Коник як їхній улюблений поточний рахунок цифрового бізнесу, і ось чому: цей обліковий запис повністю безкоштовний і пропонує вам чудові переваги. Крім того, ви можете отримати необмежений 1% кешбек залежно від грошей, які ви витрачаєте через дебет.

Крім того, ви можете насолоджуватися необмеженою кількістю безкоштовних транзакцій (включаючи ACH та вхідні дроти) на Grasshopper. Також потрібно близько 5 хвилин, щоб відкрити бізнес-розрахунковий рахунок на цій платформі через онлайн-додаток.

Крім того, власники цього рахунку можуть безкоштовно знімати гроші з понад 46 000 банкоматів по всьому США. Вони також можуть максимально використати такі функції, як онлайн-банкінг і безкоштовна онлайн-оплата рахунків.

NorthOne

Якщо ви починаєте бізнес, NorthOne має для вас один із найкращих поточних рахунків для бізнесу. Використовуючи його, ви можете виконувати більшість бізнес-банківських завдань, таких як створення рахунків-фактур, платіжних відомостей і банківських платежів.

Ця платформа пропонує вам простий бізнес-банкінг у управлінні бізнесом за допомогою мобільних додатків. Ви можете зв’язатися з його командою підтримки за допомогою чату, якщо у вас виникли труднощі з розумінням будь-якої функції або керуванням обліковим записом.

Основні особливості цього фінтеху:

 • Швидкі депозити, щоб заощадити ваш дорогоцінний час
 • Реферальні бонуси за просування NorthOne іншим
 • Легка інтеграція з такими популярними програмами, як Shopify, Stripe, Freshbooks, Gusto, ADP
 • Підтримує всіх торгових постачальників платежів і терміналів торгових точок

Підводячи підсумки

Розрахункові рахунки компанії пропонують додаткову зручність для власників малого бізнесу. Використовуючи ці облікові записи, ви можете керувати всіма фінансовими операціями, пов’язаними з бізнесом, з одного облікового запису.

Тут ми перерахували деякі найкращі компанії, які пропонують бізнес-розрахункові рахунки. Оскільки банківські потреби відрізняються від людини до людини, ознайомтеся з функціями, щоб дізнатися, яка з них буде найкращою для вашого стартапу чи малого та середнього бізнесу.

Використовуючи ці рішення для керування витратами, ви також можете відстежувати витрати свого бізнесу.