techukraine.net Twitter 11 статистичних даних Twitter/X, які б хотів знати навіть Ілон Маск

11 статистичних даних Twitter/X, які б хотів знати навіть Ілон Маск

Categories:

Платформи соціальних медіа, такі як Twitter, допомагають спілкуватися та спілкуватися з іншими користувачами. Джек Дорсі, Ноа Гласс, Біз Стоун і Еван Вільямс створили Twitter 21 березня 2006 року. Відтоді Twitter став важливою платформою для обміну новинами, оновленнями та ідеями.

Багата культурна платформа є осередком впливових і потужних ідеологів. Дебати, як і жарти, поширюються в Twitter швидше, ніж на інших платформах.

27 жовтня 2022 року Ілон Маск придбав Twitter для 44 мільярди доларів. Майбутнє цієї платформи – одна зупинка для всіх потреб соціальних мереж. Twitter служить для просування бізнесу, спілкування, розваг, знань і багатьох інших цілей. Незабаром Маск готовий скласти конкуренцію порталам вакансій, оскільки в майбутньому планує їх запровадити.

Перед цими оновленнями він звільнив 7500 співробітників і розпустив раду директорів. Всього за рік він повністю змінив логотип і назву платформи на X.

Важливість Twitter/X

  • Twitter є найшвидшою платформою соціальних мереж для обміну новинами та оновленнями. Інформація досягає цільової аудиторії набагато раніше будь-якої іншої платформи. Цікаво, що опція в Twitter містить список популярних тем у кожному регіоні.
  • Ця платформа соціальних мереж дозволяє користувачам відповідати на твіти. Люди можуть ділитися своїми думками та ідеями з іншими.
  • Маркетологи B2B (бізнес для бізнесу) і B2C (бізнес для клієнтів) використовують Twitter для просування своїх брендів. B2C можуть охопити свою цільову аудиторію, використовуючи хештеги у своїх твітах. Професіонали можуть співпрацювати з іншими компаніями для покращення послуг.
  • Знання та ресурси також доступні в Twitter. Крім розваг, користувачі можуть отримувати цінні новини, інформацію та оновлення, щоб бути в курсі світу.
  • Платформа спілкування в реальному часі доставляє твіти, як миттєві повідомлення. Twitter має потужний алгоритм охоплення, який вигідний медійникам. Вони можуть миттєво ділитися новинами та інформацією без будь-яких обмежень.
  • Twitter має функцію ретвітів, яка дозволяє робити ретвіти іншим. Перевагою цього варіанту є те, що інформація може охопити максимальну кількість людей, не стежачи за ними.
  • З моменту свого запуску Twitter був націлений на різні аудиторії. Це єдина платформа для новин і політики, де люди та особистості, як-от журналісти, знаменитості, спортсмени та політики, можуть підняти свій голос на різні теми. Політичні та інколи суперечливі думки швидко поширюються серед цільової аудиторії.

Ось деякі дивовижні статистичні дані Twitter/X, які ви повинні знати:

Географічна статистика

Джерело зображення – www.demandsage.com

Згідно з DemandSage, Twitter має 572 мільйони користувачів у всьому світі, а 237,8 мільйонів щоденних активних користувачів користуються платформою. У списку він на третьому місці після Facebook і Instagram. З року в рік цифри постійно зростають.

Сполучені Штати є країною номер один у світі за ВВП і населенням, а також у списку активних користувачів Twitter. У США є 77,75 млн щомісячно активних користувачів платформи, а за списком йдуть Японія (58,2) та Індія (24,45). Розбираючи статистику США, тільки 52% користувачів щодня стежать за Twitter.

Згідно з опитуванням, 84% від загальної кількості відвідувань приходять на Twitter щотижня, а 96% відвідують Twitter раз на місяць. Дані показали, що Америка витрачає на Twitter 6 хвилин на день.

У регіональному розрізі Північна Америка лідирує в списку активних користувачів Twitter — 15% від загальної кількості користувачів у цьому регіоні.

  Як використовувати Twitter Spaces

Азіатський регіон став нижче Північної Америки. 69,5 млн і 40,7 млн користувачі зі Східної та Південної Азії відповідно. Загалом 40% користувачів Twitter активні в цих трьох регіонах і постійно зростають.

Демографічні дані

Платформи соціальних мереж популярні серед підлітків та молоді. У всьому світі 97% підлітків користуються соціальними мережами, а 75% мають принаймні один акаунт у соціальних мережах. Але Twitter популярний серед людей середнього віку. 38,5% користувачів до 2022 року належать до вікової групи 25-34 роки. 37% молоді та 24% підлітків використовувати Twitter для багатьох цілей.

Відповідно до Statista 2021, шість із десяти користувачів у віці 25-49 років проводять час у Twitter. Одним із факторів, що впливає на демографічну статистику Twitter, є його пільги.

Більшість людей використовують Twitter для обміну новинами та інформацією. Він відрізняється від інших платформ, де користувачі проводять найбільше часу, що призвело до підвищення репутації платформи, оскільки ми бачимо більшість вмісту для дорослих у Twitter.

База користувачів Twitter складається з більшої кількості чоловіків, ніж жінок. 71,2% користувачів у Twitter чоловіки, а решта жінки. Але, навпаки, жінки лідирують у чартах взаємодії та комунікацій з брендом. Це є результатом пасивного підходу чоловіків, переважно використання Twitter для оновлень і новин.

Щоденні взаємодії в Twitter/X

Джерело зображення – https://www.dsayce.com/

Twitter — це платформа для взаємодії з клієнтами, яка записує 6000 твітів на секунду. У всьому світі користувачі надсилають у середньому 350 000 твітів за хвилину та 500 мільйонів твітів щодня.

Дані показують, як часто люди активні в Twitter. Середній час, проведений у Twitter у всьому світі у 2023 році становив 31 хвилинакращий за конкуруючі платформи, такі як Facebook і Instagram.

Дохід, створений Twitter/X

Джерело зображення: www.businessofapps.com

Порівняно з іншими платформами, доходи Twitter нижчі, ніж очікувалося. За словами генерального директора Twitter Ілона Маска, загальний дохід у 2023 році становить 3 мільярди доларів, що на 1,4 мільярда доларів менше, ніж у 2022 році. Дохід Twitter у 2022 році складе 4,4 мільярда доларів.

Його загальний дохід у 2022 році становив 4,4 мільярда доларів. Якщо розбити загальний дохід, то 4 мільярди доларів отримали від реклами та 0,4 мільярда доларів від даних і ліцензування. Але ця цифра постійно знижується з четвертого кварталу 2021 року. 17% від загальної кількості користувачів Twitter походять із США, але 50% загального доходу припадає на цю країну. Наприкінці 2022 року внесок зробили США 2,4 мільярда доларіва 2 мільярди доларів надійшли з решти світу.

За час пандемії залученість у соціальні мережі зросла на 10,5%. Люди підтримували зв’язок із родиною чи друзями, роботою та інформацією. Це також вплинуло на доходи Twitter з кінця 2019 по 2021 рік. Прибуток Twitter збільшився на 32% з 3,4 мільярда доларів до 5 мільярдів доларів.

За час пандемії залученість у соціальні мережі зросла на 10,5%. Люди хотіли залишатися на зв’язку з родиною чи друзями, роботою та інформацією. Це також вплинуло на доходи Twitter. Twitter побачив a Збільшення прибутку на 32%. з кінця 2019 до 2021 року з $3,4 млрд до $5 млрд.

Twitter/X для бізнесу

Платформа соціальних мереж призначена не лише для розваг; це чудова платформа для маркетингу. До 2023 року 93% маркетологів використовувати онлайн-платформи для охоплення цільової аудиторії.

Поважні бренди та підприємства середнього розміру продають себе в Інтернеті, тому що вони можуть легко досягти думки своїх клієнтів. 71% компаній середнього бізнесу в усьому світі використовують ці платформи, а 52% розміщують публікації раз на день.

  Як додати кілька облікових записів Twitter у Twitter Web

Станом на січень 2023 року Twitter посідав друге місце серед усіх платформ соціальних медіа за темпами зростання кількості відвідувачів веб-трафіку. Темпи зростання зросли до 34,3%, поступаючись Instagram (114,4%). Бренди стрімко розвиваються в Twitter, займаючи друге місце в списку платформ маркетологів.

Близько 82% використовують Twitter для B2B (бізнес-бізнес) контент-маркетингу. Вони діляться та просувають свій продукт з різними брендами та досягають цільової аудиторії.

Люди стежать за своїми улюбленими брендами, щоб дізнатися про останні оновлення та пропозиції. Бренд також не розчаровує, регулярно оновлюючи їх. 79% користувачів Twitter негайно стежать за брендами, щоб дізнатися про останні оновлення, а бренди відповідають розважальними публікаціями та пропозиціями.

Графи падіння Twitter/X

Джерело зображення – https://www.similarweb.com/blog/insights

Незважаючи на хорошу базу користувачів і залученість, Twitter постійно несе збитки. Згідно з даними компанії, з 2012 по 2017 рік Twitter залишався в чистих збитках. Платформа відновилася в основному протягом наступних двох років, але історія продовжилася. У 2020 році Twitter втратив 1136 мільйонів доларів, що стало найрізкішим падінням з моменту запуску.

Про це повідомляє Similar Web Twitter втратив 7,75% його трафіку в березні 2023 року. Щоденні активні користувачі додатків Android також скоротилися на 9,8%. Причиною цього падіння став платний план Twitter.

Основним джерелом доходу Twitter є доходи від реклами. За останні вісім років з інших джерел надійшло максимум 0,5 мільярда доларів. 90% доходу Twitter надходить від реклами, але після придбання Маском доходи Twitter від реклами зменшилися на 50%.

Оскільки Elon накладає багато обмежень на користувачів, компанії покладаються на інші платформи соціальних мереж, щоб підтримувати витрати на маркетинг.

Нещодавно Ілон Маск підтвердив, що грошовий потік буде негативним до середини 2023 року. Компанії потрібна була допомога з боргом у розмірі 13 мільярдів доларів, які мали бути погашені до липня 2023. Структура збитків така сама й до кінця року. Зараз Twitter покладається на нерекламні послуги, такі як підписки, щоб відновити втрати.

Майбутнє Twitter/X

Довговічність Twitter залежить від сучасного покоління, і ми не відступаємо від цього. У 2023 році 52% твітів походять від людей 1997-2012 років народження. За останні кілька років кількість активних користувачів Twitter залишається незмінною.

Прогноз користувачів щодо Twitter виглядає багатообіцяючим у 2024-2027 роках. Як повідомляється, 42,3 мільйона користувачів використовуватиме платформу для різних цілей, і швидкість приросту становитиме 10,19%.

Творці в Twitter/X

Gen-Z покоління, де більшість творців контенту заробляють більше, ніж наймані професіонали. Близько 207 мільйонів людей вважали себе творцями, але лише третина обрала цю роль на повний робочий день. Twitter принесе набагато кращі прибутки, ніж інші його конкуренти. У середині 2023 року Twitter оголосив про програму розподілу доходів від реклами. Творці отримають частку суми, яку Twitter заробив через них.

Близько 97% із загальної кількості, яку може отримати користувач. Зниження доходів Twitter від реклами з минулого року можна відновити за допомогою цієї програми. Проте програми отримання прибутку від реклами доступні для творців, які мають щонайменше 15 мільйонів показів за останні три місяці та мають 500 підписників.

Цінні дані про фінанси

Згідно з опитуванням Twitter, 53% людей отримати знання про фінанси та інвестиції з цієї платформи, тоді як 40% інвестують свої гроші на основі інформації з Twitter.

  Як записати та надіслати голосовий твіт у додатку Twitter

Після пандемії кількість зросла, і нинішній генеральний директор Twitter може змінити долю будь-якого бізнесу чи криптовалюти лише одним твітом. Лише про криптовалюти під час пандемії було зроблено понад 1 мільярд твітів.

У 2021 році Маск оголосив, що Tesla отримуватиме платежі в біткойнах, підвищивши його ціну на понад 20% лише за один день. Найбагатша людина у світі має певні грошові повноваження маніпулювати фінансовим світом. Люди стежать за фінансовими новинами в Twitter, тому що знають, що в будь-який момент Ілон Маск може зробити їх прибутковими.

Знаменитості в Twitter/X

Крім генерального директора Twitter Ілона Маска, жоден інший генеральний директор або власник платформи соціальних мереж не очолив список найбільшої кількості підписників на їхній платформі. Він є особистістю, яка найбільше підписується на Twitter 155 мільйонів підписників, за ним Барак Обама та Джастін Бібер. Дві світові ікони спортсменів очолили список спортсменів, на яких найчастіше підписуються у Twitter.

У Кріштіану Роналду та Ліонеля Мессі 108 мільйонів і 61 мільйон підписників, відповідно. Станом на 2019 рік улюблений ігровий бренд людей, PlayStation, був найбільш популярним брендом у Twitter із 17 мільйонами підписників. Xbox, ще один ігровий бренд, був трохи позаду з 13,5 мільйонами підписників.

Підписки на Twitter/X

Платформи соціальних медіа для розважальних цілей переважно безкоштовні для своїх користувачів. Twitter був безкоштовним до 2021 року, але генеральний директор Twitter оголосив, що користувачі повинні платити 8 доларів щомісяця, щоб отримати значок перевірки на свій обліковий запис. Таким чином Twitter отримуватиме 3,4 мільйона доларів щомісяця від 424 тисяч перевірених користувачів. Слідую Придбання МаскаTwitter наклав деякі обмеження на використання.

Раніше це була безкоштовна платформа, але тепер користувачі можуть відправляти лише 500 повідомлень будь-кому в день. Так само безкоштовний користувач може зробити лише 2400 твітів, включаючи ретвіти. Технічно користувач може лише стежити 400 акаунтів через день. Платформа мікроблогів заборонила агресивну поведінку підписників, щоб контролювати фальшиве охоплення та отримання прибутку від твітів.

Суперник Twitter/X

11 липня 2023 року Марк Цукерберг запустив Теми «Вбивця Twitter».. Лише за п’ять днів на платформі зареєструвалися 100 мільйонів користувачів. Однак через 15 днів потік втратив 75% свого трафіку через потребу в більшій ясності. Люди шукали альтернативу Twitter, оскільки Ілон Маск розрізняв безкоштовних і платних користувачів.

Теми в деякому роді схожі на Twitter. Але, за словами керівника Threads, вони хочуть уникнути втручання в політику, як Twitter. Отже, тепер це просто платформа для обміну зображеннями та відео, як і її материнська компанія Instagram.

Висновок

Twitter є чудовим джерелом інформації, і молоді люди використовують цей ресурс, щоб охопити свою цільову аудиторію. Статистика показує, що Twitter продовжує підніматися над іншими платформами соціальних мереж. Незалежно від того, чи ви студент, працюєте чи безробітний, ця платформа допоможе вам у житті. Twitter підходить для спілкування з родиною, родичами, друзями та колегами.

Але з моменту придбання Маском деякі функції доступні лише для передплатників, і ви повинні жити з обмеженнями. Більшість користувачів приймають свої фінансові рішення через твіти, але, на жаль, чутки також поширюються в Твіттері. Користувач повинен перехресно перевіряти свої оціночні судження за допомогою кількох ресурсів.

Ви також можете ознайомитися з деякими інструментами аналітики Twitter та маркетинговими інструментами Twitter для законодавців моди, щоб підвищити залучення.