11 способів зростання, щоб просувати свій бізнес без платної реклами

Маркетинг є основною причиною зростання будь-якого продукту чи послуги на ринку.

Маркетинг є важливою частиною розвитку бізнесу. Від зростання впізнаваності бренду до залучення клієнтів, від збільшення продажів до розширення бізнесу, маркетинг відіграє центральну роль. Це гарантує, що люди знають про всі тонкощі продукту та про те, наскільки цей продукт змінить їхнє життя.

Найважливіше те, що це робить бізнес вулицею з двостороннім рухом, залучаючи споживачів. За допомогою маркетингу компанія отримує відгуки клієнтів, працює над налаштуванням і створює міцну базу. Він також застосовує ефективні комунікаційні стратегії та стратегії зв’язків з громадськістю для формування репутації бізнесу протягом певного періоду часу.

Кожен прагне до простих і доступних методів бізнес-маркетингу. Проте більшість бізнесменів звертаються до миттєво оплачуваної реклами, яка коштує величезну суму.

Натомість проявите творчий підхід до просування бізнесу за допомогою наступних прийомів розвитку.

Злом бета-версії

Це маловідомий секрет, яким користуються багато компаній. Перш ніж випустити на ринок свій фактичний веб-сайт або продукт, оголосите про його бета-версію. Як би дивно це не здавалося, це справді допоможе створити відчуття бажання у вашої аудиторії. Це також дасть вам оцінку початкової продуктивності продукту.

Використовуйте свою бета-версію, щоб зібрати початкову клієнтську базу, а потім відповідно сформуйте маркетингову стратегію свого продукту. Крім розробки та вдосконалення продукту, використовуйте бета-версію для збору відгуків про самі маркетингові методи. Це також створить атмосферу ексклюзивності навколо продукту, оскільки клієнти будуть довго випробувати його.

Крім того, ті, хто бере участь у тестуванні вашої бета-версії, відчують за честь бути частиною «інсайдерів», які отримають першу кульку морозива раніше за всіх. Якщо це спрацює добре, ви навіть можете розраховувати на лояльну аудиторію, створену з уст у вуста, перш ніж фактичний продукт з’явиться в картині.

Ви можете запустити бета-версію продукту на Product Hunt та інших.

Забуті форуми

Найпростіший спосіб створити довгострокову аудиторію – це використовувати спеціальні маркетингові форуми для просування свого бізнесу. Спілкуйтеся з іншими промисловцями, додатковими підприємствами та колегами-маркетологами. Чим більше ви спілкуєтеся з найкращими представниками інших галузей, тим більше у вас шансів просувати свій бізнес і розвиватися органічно.

  Як виправити повторне надсилання форми під час оновлення

Маючи належну маркетингову стратегію на форумі, ви можете брати участь у дискусіях, пов’язаних із певним доменом, і надавати свій досвід зацікавленій базі клієнтів. Зроблено добре, незабаром ця аудиторія може перетворитися на лояльну на довгострокову перспективу!

Публікаційні платформи

Якщо ви хочете, щоб ваш продукт охопив завзятих читачів, постарайтеся потрапити в основні маркетингові журнали. Будьте в курсі останніх тенденцій і готуйте докладні звіти для рекламних видань.

Ви можете охопити такі теми, як зв’язки з громадськістю, брендинг, кар’єрні можливості, цифровий маркетинг, автоматизація, галузеві події, тематичні дослідження та розробка стратегії. Крім того, коли ви надаєте цінність через редакційні статті, інформаційні бюлетені та публікації, ваш продукт отримує популярність в елітному колі промисловців.

Остаточний користувач

Люди схильні більше довіряти діям, ніж словам. Незалежно від того, як голосно чи часто ви розповідаєте людям про свій продукт, справжній вплив досягне їх лише тоді, коли вони побачать, що ви ним користуєтеся самі. Це просто: станьте головним користувачем, який перетворився на амбасадора власного бренду.

Крім того, коли ви станете найбільшим користувачем продукту, який ви розробляєте, ви дізнаєтесь про його переваги та обмеження та вдосконалите його.

Рецепт рекомендації

Одним із найдоступніших маркетингових планів є побудова ланцюга розповсюдження із вуст в уста із залученням існуючих клієнтів. Насправді, 78% експертів B2B використовують цей тип маркетингу в соціальних мережах, щоб отримати чудові потенційні клієнти.

Реферали включають досвідчених користувачів вашого продукту, які поширюють інформацію через свою мережу друзів і родичів, щоб залучити більше клієнтів. Ви можете запропонувати винагороду за кожну рекомендацію, перетворену на клієнта, щоб заохотити їх.

Однак, щоб скористатися цим маркетинговим хаком, що базується на довірі, скористайтеся програмним забезпеченням реферальної програми, наприклад GrowSurf.

Розраховуйте на конкурси

Проведення конкурсу з винагородою за ваші власні продукти — чудовий спосіб поширити впізнаваність бренду та створити зацікавлену аудиторію. Конкурси також можуть допомогти підприємствам у дослідженні ринку та обізнаності про конкурентів.

Ви можете влаштовувати конкурси на День Святого Валентина, День пожертвування органів або на свята відповідно до вашої цільової аудиторії. Так само ви можете організувати опитування для збору прямої інформації про переваги вашої клієнтської бази. Зрештою ви можете вручити приз, щоб вони, знову ж таки, могли вибрати з кількох варіантів.

  Попередження про шахрайство: ні, Netflix не призупиняє ваш обліковий запис

Більш цікавим варіантом конкурсу є проведення вікторини із поєднанням простих і складних запитань, щоб залучити аудиторію до вашого бренду та дрібниць, пов’язаних із ним. Ще краще, запустіть змагання в соціальних мережах із завданнями, які вимагають від людей завантажити свою фотографію з вашим продуктом у рамці. Ви не тільки краще дізнаєтесь про свою споживчу базу, але й залучите клієнтів через різні канали соціальних мереж.

Захоплення готівкою

Найкращий стимул, який ви можете дати своїм клієнтам, — це готівка. Запропонуйте їм грошову винагороду або еквівалент, коли вони приведуть до вашої аудиторії нового учасника. Це може бути змусити когось зареєструватися на вашому веб-сайті, завантажити вашу мобільну програму, зареєструвати ваш продукт або навіть опублікувати інформацію про вашу компанію в соціальних мережах.

Коли ви почнете винагороджувати людей за такі невеликі дії з просування бренду, вони автоматично зацікавляться вашою компанією та послугами. Цей маркетинговий секрет дає високу віддачу від невеликих інвестицій.

Мережевий хак

Створіть потужну мережу однодумців із різних галузей промисловості за допомогою торгових зустрічей, конференцій, виставок і публічних шоу. Коли ви знайдете потенційних інвесторів, клієнтів або додаткових партнерів, презентуйте свій продукт і перспективні плани просування свого бренду.

Ви не тільки зв’яжетеся з клієнтурою, але й об’єднаєте зусилля з розробниками, контент-стратегами, бухгалтерами та дизайнерами, які можуть допомогти вам підняти свій бізнес за допомогою своїх послуг.

Громадські памфлети

Один із чудових способів зробити ваш бренд таким, що запам’ятовується, – інвестувати в розповсюджувані брошури, брошури, значки та наклейки. Зрозумійте свою аудиторію та базуйте листівки на основі AIDA (увага, інтерес, бажання та дія). Додайте CTA із привабливими термінами, щоб розпалити у читачів відчуття терміновості. Найважливіше, щоб читачам було легко зв’язатися з вами через веб-сайт або додаток.

Обов’язково скористайтеся першокласними службами копірайтингу, дизайну та диспетчеризації, щоб стратегічно реалізувати цей маркетинговий хід. Якщо ви хочете зробити ще один крок далі, запевніть читачів листівок, що немає жодного ризику підписатися на ваш продукт, включивши опцію гарантії повернення грошей.

  Виправлення Неможливо запустити програму Відмовлено в доступі Visual Studio

Чим ефективніше вам вдасться розповсюдити такі брошури публічно, тим кращим буде відгук. Крім того, рекламні дисплеї бренду на стінах і рекламних щитах можуть зробити ваш продукт незабутнім і захоплюючим для спілкування.

Кампанія за справу

Проведення кампанії з соціальної мети, як-от підвищення обізнаності про донорство органів, усунення дитячого голоду, збереження води від забруднення тощо, може залучити до вашого бренду клієнтів із добрими намірами. Коли ви пов’язуєте себе з кампанією, спрямованою на покращення суспільства, вас сприймають як соціально відповідальну компанію.

Такі ініціативи можуть навіть принести вам краудфінансову підтримку. У день заходу ви можете роздати футболки з назвою свого бренду або роздати листівки про те, як ваш бізнес узгоджується з соціальною справою. Таким чином створіть спільноту, яку потім зможете перетворити на споживачів.

Вірусне відео

Використання таких програм соціальних мереж, як Instagram, YouTube, Facebook і Twitter, зростає з кожним днем. Таким чином, найрозумніший спосіб розвитку маркетингу – створити візуально привабливе відео, яке має вплив. 81% компаній обирають відеомаркетинг, докладно пояснюючи продукт і творче застосування.

Ви можете зробити відео надзвичайно смішним або надзвичайно перебільшеним, щоб широка публіка поширила його. Якщо це відео стане вірусним, ваш бренд миттєво стане відомим майже у всіх соціальних колах!

Ви можете переглянути відео Intel, щоб краще зрозуміти це.

Висновок

Маркетинг виходить далеко за межі платної реклами. Використовуйте свою стратегію просування бренду та поінформованості про продукт якомога ефективніше, використовуючи всі можливі способи розвитку, згадані вище. Невдовзі ваш бізнес піде до неба!