11 систем реагування аудиторії на інтерактивні події у 2023 році

Categories:

Взаємодія з аудиторією є однією з головних цілей проведення заходів та конференцій. Як доповідач, ви хочете залучити свою аудиторію протягом усієї сесії.

За даними Microsoft, середній проміжок часу людини становить 8 секунд. Так, у вас є лише 8 секунд, щоб утримати вашу аудиторію на гачку.

Ви не хочете, щоб вони втопили вашу аудиторію в нудьзі, перевіряйте соціальні мережі або спілкуйтеся один з одним. Зрештою, ваша наявна аудиторія стане потенційним лідером.

І сила маркетингу з уст в уста ніколи не застаріє.

Взаємодія зі своєю аудиторією протягом подій і вебінарів за допомогою запитань і відповідей, опитувань і опитувань або інших методів має ряд переваг. По-перше, це покращує взаємодію з аудиторією, надаючи позитивні відповіді протягом усієї події.

Окрім цього, організатор може оцінити знання своєї аудиторії за допомогою різноманітних вікторин та подібних взаємодій. Найважливіше те, що користувачі можуть швидко надати відгук за допомогою спливаючих опитувань або електронних форм одразу після події.

Однак вам може знадобитися спеціальний набір інструментів для спілкування з аудиторією протягом усієї події. Ось тоді стане в нагоді система реагування аудиторії.

У цій публікації буде обговорено найкращу систему реагування аудиторії на інтерактивні події.

Що таке система відгуків аудиторії?

Система реагування на аудиторію (ARS) — це інструмент, який поєднує в собі апаратне та програмне забезпечення, щоб зробити взаємодію між слухачем і доповідачем легким.

Доповідачі можуть використовувати безліч функцій для створення інтерактивних презентацій. Замість використання форм зворотного зв’язку після події, ведучі можуть збирати та аналізувати відгуки слухачів у режимі реального часу.

Більшість платформ ARS дозволяють анонімну участь, щоб слухачі могли легко взаємодіяти без вагань.

Які функції має мати система реагування аудиторії?

Системи ARS полегшують взаємодію слухачів і відвідувачів через єдиний інтерфейс. Існує безліч особливостей, на які варто звернути увагу, вибираючи правильну платформу:

#1. Хмара слів

Аудиторія може весело спілкуватися один з одним і зі слухачами за допомогою інтерактивних хмар слів. Припустімо, ви задаєте запитання з варіантами вашої аудиторії. Слухачі можуть голосувати за своїх фаворитів. У міру збільшення кількості голосів слова ставатимуть ще більшими.

#2. Вікторини

Системи ARS мають слайд колод цікавинок і тестів для створення інтерактивних тестів. Доповідачі можуть вибрати шаблони або створити спеціальну вікторину, щоб спілкуватися та дізнаватися більше про свою аудиторію.

#3. Запитання та відповіді в прямому ефірі

Соціальні та живі сеанси запитань і відповідей роблять це ще цікавішим способом дізнатися свою аудиторію. Учасники можуть задавати запитання в режимі реального часу та одразу отримувати відповіді. Ведучі можуть відсортувати запитання, які найчастіше задають, щоб першими відповісти на популярні.

#4. Опитування в прямому ефірі

Подібно до хмар слів, системи ARS включають функцію живого опитування, за допомогою якої доповідачі можуть легко залучати учасників до опитування. Будь то загальна думка чи пов’язана з компанією, користувачі можуть збирати дані опитування та аналізувати їх для різних цілей.

#5. Командні ігри

Командні зустрічі – це весело разом із командними битвами. Системи реагування на аудиторію пропонують інтерактивні командні ігри з різними командними вправами для підвищення продуктивності та спілкування.

  10 кулінарних додатків, щоб легко спробувати нові рецепти вдома

#6. Оцінки ведучого

Аудиторія також може оцінювати ведучих одразу після події та залишати відгуки. Навіть якщо на події є кілька доповідачів, користувачі можуть оцінювати кожного окремо, які пізніше можна завантажити та проаналізувати.

Тепер, коли ви знаєте навороти інструментів ARS, давайте ознайомимося зі списком найкращих адаптивних систем аудиторії для створення інтерактивних подій.

WeVideo

WeVideo – це добре відома платформа для створення та редагування відео для бізнесу. Крім того, їх система реагування на аудиторію є однією з найкращих у галузі.

Він має всі основні функції, які вам знадобляться, щоб вигнати нудну подію, перетворивши її на привабливу. Бренд пропонує спеціальний презентаційний продукт – PlayPosit. Цей продукт збирає відгуки через живі сеанси, опитування, а також вікторини.

WeVideo ідеально підходить для онлайн-інструктажу або проведення командних зустрічей. Окрім систем реагування аудиторії, користувачі також можуть використовувати зелений екран і готові шаблони відео під час подій у прямому ефірі.

особливості:

 • Доповідачі можуть контролювати потік і запропонувати їм надати відгук у будь-який час. Крім того, вони можуть вибрати часові рамки для відповіді.
 • Він працює на будь-якому пристрої, включаючи телефон, ноутбук, а також мобільний.
 • Він також легко інтегрується з десятками платформ LMS, як-от Blackboard, Schoolguy та іншими наборами технологій.

Найкраща частина? Він має інший набір функцій для бізнесу та електронного навчання. І, очевидно, різні тарифні плани для цього.

Зохо за лаштунками

Zoho Backstage створено спеціально для онлайн-подій. Це хмарне програмне забезпечення допомагає користувачам легко планувати та проводити вебінари та заходи.

Zoho робить усе: від налаштування події до відстеження та отримання статистики.

Платформа збирає дані, що дозволяє проводити точний аналіз і подальші подальші дії.

Користувачі також можуть створити веб-сайт події, проводити кампанії електронною поштою та створювати настроювані соціальні банери, щоб поширити інформацію про свою подію.

Ключові особливості:

 • Керування аудиторією дозволяє швидко налагоджувати зв’язки за допомогою інструментів соціальної взаємодії, опитувань, плагінів для опитування та взаємодії 1:1.
 • Існують різноманітні відеоуроки та вебінари, які допоможуть у використанні інструментів.
 • Zoho також пропонує мобільний додаток для користувачів Android і iPhone.

Zoho ідеально підходить для проведення конференцій з великим обсягом.

Vevox

Vevox — це хмарне програмне забезпечення для реагування на аудиторію, яке пропонує такі функції, як опитування та функції запитань і відповідей для збору відповідей від аудиторії. Vevox добре підходить для живих подій, віртуальних вебінарів і попередньо записаних сеансів.

Аудиторія може надіслати відповідь безпосередньо зі своїх мобільних телефонів і планшетів. Доповідачі можуть використовувати такі функції, як хмари слів, опитування та опитування, щоб збирати відповіді від аудиторії.

Ключові особливості:

 • Користувачі можуть вставляти Vevox у малі та великі веб-сайти подій, щоб учасники могли взаємодіяти в своїх каналах зв’язку.
 • Його можна інтегрувати з різними системами LMS і управління освітою, такими як Blackboard і Moodle, які пропонують доступ до всіх інструментів навчання.
 • Аудиторія може анонімно відповідати на запитання або ставити запитання, підвищуючи рівень залучення.

Vevox легко інтегрується з такими платформами, як Microsoft Teams і Presentation, що дозволяє отримувати статистику в реальному часі.

Slideswith

Slideswith — це спеціальне програмне забезпечення для реагування на аудиторію для великих зібрань. У ньому є всі необхідні функції, щоб різко підвищити рівень залучення аудиторії та підвищити її відгук.

Slideswith пропонує різноманітні шаблони та слайди для інтерактивних особистих заходів, конференцій у прямому ефірі та вебінарів.

Так само, як ви використовуєте презентації Powerpoint, ви можете створювати запитання та відповіді, опитування та опитування за допомогою готових шаблонів і слайдів. Ваша аудиторія може приєднатися до інтерактивних подій за допомогою QR-коду або просто за URL-адресою.

  Як перейти в режим анонімного перегляду на Chromebook (3 способи)

Ключові особливості:

 • Ви можете редагувати слайди та додавати свої бренди та колірні схеми відповідно.
 • Крім опитувань і опитувань, він пропонує такі функції, як вправи для створення команди, обмін фотографіями в реальному часі та хмари слів.
 • Slideswith дозволяє брати участь у заходах до 200 учасників.

Slideswith — це проста у використанні платформа, яка не потребує жодних знань програмування. Найкраща частина; його можна використовувати безкоштовно до десяти учасників.

Слідо

Slido — це відзначений нагородами інструмент взаємодії з клієнтами для проведення віртуальних зустрічей і презентацій.

Разом із відеоконференціями платформа пропонує такі інтегровані функції, як опитування, хмари слів, вікторини та живі запитання та відповіді, які допомагають їм проводити інтерактивні презентації.

Slido використовує дані в реальному часі, щоб аналізувати відповіді клієнтів і ділитися ними.

Ключові особливості:

 • Надійна функція аналітики, яка допомагає заглиблюватися в статистику клієнтів, як-от популярні теми та активних учасників.
 • Користувачі можуть створювати інфографіку із зібраних даних і ділитися нею з колегами та в соціальних мережах.
 • Користувачі можуть показувати свій екран або вбудовувати інструмент у такі програми для конференцій, як Webex і Teams.

Платформа працює на простих презентаціях Powerpoint, не впливаючи на функції інструментів опитування.

Опитування скрізь

Одним із найкращих інструментів для миттєвого збору відгуків є Poll Everywhere. Ця платформа може перетворити вашу нудну подію на двосторонню розмову завдяки інтеграції з PowerPoint, Apple Keynote, Google Slides і програмами для конференцій.

Ключові особливості:

 • Це настроюване програмне забезпечення, яке пропонує індивідуальне брендування та професійний вигляд.
 • Лідери команд можуть організувати організаційне навчання та презентувати в компанії.
 • Користувачі також можуть створювати контент для різних команд і забезпечувати швидший робочий процес.

Учасники можуть безперешкодно надсилати свої відповіді за допомогою мобільних телефонів. Крім того, користувачі можуть створювати команди за допомогою менеджера групи та призначати ролі членам команди.

Пульс зустрічі

Як випливає з назви, MeetingPulse визначає пульс вашої зустрічі. Це комплексне програмне забезпечення, створене спеціально для проектування та проведення інтерактивних зустрічей.

Користувачі можуть брати участь у різноманітних інтерактивних подіях, таких як опитування в реальному часі, опитування, відгуки аудиторії, живі сесії запитань і відповідей, розіграші та вікторини, а також оцінювати корисні дані.

Ключові особливості:

 • Він інтегрується з великою бібліотекою інструментів, як-от PowerPoint, Teams, Outlook і WebEx.
 • MeetingPulse пропонує функцію аналізу настроїв. Аудиторія може реагувати або залишати коментарі в режимі реального часу за допомогою емодзі.
 • Він також пропонує систему живого чату 1:1 для взаємодії з аудиторією в режимі реального часу.

Основна USP цієї платформи полягає в тому, що вона проста у використанні та дозволяє миттєво збирати відгуки. MeetingPulse спеціально розроблений для збору відгуків, проведення опитувань і організації командних вправ.

Crowdpurr

Crowdpurr — це першокласне програмне забезпечення для залучення аудиторії для створення інтерактивних сеансів, таких як вікторини, опитування та лото. Він використовує гейміфікацію для створення інтерактивних презентацій і підвищення рівня залучення аудиторії.

Однією з найдивовижніших особливостей є їхня соціальна стіна. Інструмент об’єднує всі публікації в Twitter і Instagram за допомогою #хештегу для події. Таким чином, більше користувачів можуть залучатися та дізнаватися про подію в режимі реального часу на платформах соціальних мереж.

Ключові особливості:

 • Платформа пропонує мобільний інтерфейс для аудиторії.
 • Таблиця лідерів у прямому ефірі дозволяє організаторам аналізувати кожного учасника та визначити, хто з них перевершує іншого.
 • Учасники можуть приєднатися до події за допомогою простого QR або URL.
  9 найкращих постачальників виділених серверів у Великобританії

Доповідачі можуть збирати дані учасника, які потім можна експортувати та використовувати. Найкраща частина? Його можна використовувати безкоштовно до 20 учасників.

AhaSlides

Якщо ви хочете створювати ідеальні та захоплюючі презентації за допомогою готових шаблонів, AhaSlides — це правильне місце. Не буде помилкою назвати AhaSlides ідеальною альтернативою Powerpoint.

Ця платформа призначена для всіх типів презентацій; віртуальні, гібридні та особисті.

Лише одним клацанням миші ви можете вибрати свій улюблений шаблон і поділитися ним із аудиторією. Окрім схожих функцій, таких як хмари слів і опитування, AhaSlides також пропонує функції мозкового штурму та обміну для отримання ідей.

Ключові особливості:

 • Функція Spin Wheel дозволяє учасникам вводити свої імена та брати участь у живих вікторинах, опитуваннях і опитуваннях.
 • AhaSlides можна безкоштовно використовувати до 7 учасників із необмеженою кількістю запитань і необмеженим створенням вікторин.
 • Ви можете додавати або видаляти часові рамки для своїх опитувань і опитувань.

AhaSlides може похвалитися великою бібліотекою шаблонів і колод, які майже не потребують редагування. Тож ви можете натиснути та трохи налаштувати його.

Омбеа

Ombea — це програмне забезпечення для зворотного зв’язку в реальному часі, яке відображає відповіді клієнтів на основі їхньої думки та досвіду.

Ця платформа зворотнього зв’язку бездоганно працює з Microsoft Powerpoint для відображення слайдів для голосування та оцінювання.

Ключові особливості:

 • Користувачі можуть миттєво завантажувати звіти у форматі презентації PowerPoint або PDF.
 • Функція групового аналізу розділяє аудиторії за демографічними ознаками.
 • Ombea ідеально підходить для проведення класних заходів, оскільки дає учням доступ до показників успішності та показників успішності.

Організатори можуть розділити аудиторію на команди та проводити вікторини на ходу. Користувачі можуть ранжувати продуктивність команди та відокремлювати найкращих осіб.

Pigeonhole Live

Pigeonhole Live — це інтерактивна система реагування на аудиторію, яку можна використовувати для планування та організації конференцій. Головною перевагою є його легкий доступ.

Ключові особливості:

 • Учасники можуть отримати доступ до запитань і відповідей у ​​прямому ефірі та опитувань, використовуючи лише посилання.
 • Ведучі отримують детальні звіти про взаємодію між доповідачами та аудиторією.
 • Ви можете використовувати дані в реальному часі, які допомагають у розробці та адаптації презентації.

Платформа дозволяє брати участь понад 1000 учасників у безкоштовній версії. Pigeonhole пропонує спеціальне брендування та бездоганну інтеграцію з різними платформами, такими як YouTube, Vimeo та Zoom.

Примітка автора

Системи реагування аудиторії – ідеальний еліксир для нудних заходів. Використовуючи такі інструменти, навіть сором’язливий глядач може підняти руки та взаємодіяти з ведучими. Інструменти допомагають зробити сесії інтерактивними та підвищити взаємодію.

Система відгуків аудиторії підтримує зацікавленість вашої аудиторії, створюючи інтерактивні та веселі презентації. Додавання бренду та кольорів на ваш вибір може оживити нудні події та вебінари.

Отримуйте задоволення від своїх вебінарів і перетворюйте їх на щось цікаве за допомогою цих дивовижних інструментів реагування аудиторії.

Далі ознайомтеся з найкращими інструментами для створення тестів, щоб більше зацікавити свою аудиторію.