11 рішень SASE для захисту корпоративних мереж для малого та середнього бізнесу

| | 0 Comments| 7:09 AM
Categories:

Secure Access Service Edge (SASE) поєднує в собі кілька функцій безпеки та мережевих функцій, щоб допомогти захистити корпоративні мережі, дані, системи та додатки, одночасно підвищуючи їх робочу продуктивність і заощаджуючи витрати.

У сучасну епоху більшість додатків знаходяться поза центром обробки даних, і багато хмарних служб мають конфіденційну інформацію. Не кажучи вже про те, що підприємства прагнуть швидко розвиватися, використовуючи різні хмарні системи та оперуючи масивними даними.

Крім того, розподілена робоча сила стає помітною по всьому світу, де користувачі підключаються з будь-якого пристрою з будь-якого місця, розширюючи або розмиваючи периметри. Тому безпека мережі є важливою для кожної організації.

Однак традиційні системи безпеки, такі як фізичні брандмауери, можуть не забезпечувати стабільну та надійну безпеку через поточні вимоги до безпеки та зростання кіберзлочинності.

Для цього SASE, здається, пропонує розширені можливості для захисту ваших даних і систем незалежно від того, з якого пристрою ви працюєте. Ось чому компанії з різних галузевих вертикалей використовують цю технологію.

У цій статті я розповім про SASE, про те, як він може допомогти малому та середньому бізнесу, а також про найкращі рішення SASE, які ви можете розглянути.

Давайте почнемо!

Що таке SASE?

Secure Access Service Edge (SASE) — це хмарна технологія безпеки, яка забезпечує контроль безпеки та глобальну мережу (WAN) безпосередньо до джерела з’єднання, такого як пристрій, користувач, крайовий обчислювальний пристрій, пристрій Інтернету речей (IoT), філія офіс тощо, замість використання центру обробки даних.

Термін «SASE» був введений у 2019 році Gartner, технологічною дослідницькою та консультаційною компанією. Він поєднує в собі функції безпеки мережі з програмно визначеною глобальною мережею (SD-WAN), надаючи їх за допомогою лише одного постачальника послуг.

SASE пропонує покращену видимість і кращий контроль над трафіком організації, користувачами та доступом до даних у мережі та з неї. Це життєво важливо для сучасних організацій, розподілених по всьому світу, для масштабованості та безперебійної віддаленої роботи, з’єднуючи офіси та співробітників, які працюють будь-де з будь-яким пристроєм.

Як працює SASE?

У SASE безпека працює над цифровою ідентифікацією, дотриманням нормативних вимог, політикою компанії та в контексті реального часу. Цифрова ідентичність може бути надана будь-якому користувачеві чи пристрою, хмарному сервісу, системі IoT, програмі тощо.

Оскільки SASE поєднує в собі можливості SD-WAN з декількома функціями безпеки мережі, що надаються з хмарної платформи, це пропонує багато переваг. SASE дозволяє співробітникам організації безпечно підключатися, автентифікувати та отримувати доступ до внутрішніх служб з будь-якого місця чи пристрою. Таким чином організації можуть краще контролювати свої дані та трафік, що входить у мережу та виходить із неї.

Є чотири основні компоненти SASE:

#1. Брокер безпеки доступу до хмари (CASB)

У зв’язку зі зростаючою потребою в переході систем на додатки SaaS такі методи, як авторизація, автентифікація та безпечний контроль доступу, стали важливими. Ось тут CASB допомагає.

Для послуг, розміщених у хмарі, CASB виконує різні функції безпеки, такі як:

  • Виявлення неавторизованих корпоративних програм і систем
  • Забезпечення відповідності нормативним вимогам шляхом впровадження узгоджених політик конфіденційності даних
  • Захист конфіденційних даних за допомогою захисту від втрати даних (DLP) і контролю доступу

#2. Захищені веб-шлюзи (SWG)

Сучасний бізнес працює в розподіленому середовищі, не обмеженому певним периметром. Співробітники, підрядники, фрілансери, продавці тощо можуть працювати з будь-якого місця, використовуючи будь-який пристрій чи систему. Їм також може знадобитися доступ до різних ресурсів, але це може спричинити загрозу безпеці з боку шкідливих сайтів, і навіть внутрішній користувач може спробувати розкрити ваші конфіденційні дані.

Для цього SWG може допомогти захистити вашу мережу, дані, системи та програми від таких випадків. Його можливості шифрують трафік у хмарі та працюють разом з іншими системами безпеки мережі, щоб:

  • Виконуйте політику безпеки
  • Ефективно керуйте безпекою
  • Запобігайте кіберризикам, фільтруючи шкідливий вміст із вашого веб-трафіку та блокуючи зловмисних користувачів

#3. Доступ до мережі без довіри (ZTNA)

В епоху кібербезпеки ви не можете нікому довіряти, незалежно від того, працює він у вашій організації чи поза нею. Загрози можуть надходити з усіх боків і навіть у вашій власній команді!

Отже, нікому не довіряйте, коли йдеться про ваші дані, системи, програми та інші активи. Це те, що передбачає концепція нульової довіри.

Рішення ZTNA приховують внутрішні ресурси від зовнішнього або публічного зору, щоб захистити ваші системи, дані та програми від ризиків кібербезпеки, таких як порушення даних. Для цього потрібна авторизація в реальному часі для кожного пристрою та кожного користувача, коли вони намагаються отримати доступ до активу організації, нікому не довіряючи.

#4. Брандмауер як послуга (FWaaS)

У сучасному середовищі розподіленої робочої сили обчислювальні ресурси та користувачі знаходяться на межі мережі. Щоб захистити їх, потрібен хмарний і гнучкий брандмауер або FWaaS. Він може підтримувати зростаючу кількість пристроїв IoT і вимоги периферійних обчислень.

FWaaS забезпечує такі можливості безпеки, як фільтрація URL-адрес, керування політикою, запобігання вторгненням тощо, на відміну від традиційних брандмауерів. Таким чином вам стане легше керувати мережевою безпекою, швидко виявляти випадки, вносити зміни та встановлювати тверді політики. Це допомагає захистити ваші хмарні програми, платформи та інфраструктуру.

  Що означає «OP» в Інтернеті та як ви його використовуєте?

Чому організаціям потрібні рішення SASE?

Звичайні методи безпеки добре захищали користувачів, пристрої та системи всередині периметра мережі.

Проте корпоративна мережа розширюється і переходить у хмару. Переважає розподілена робоча сила, і співробітники працюють віддалено з усього світу за допомогою будь-яких пристроїв і систем.

Отже, існує потреба в застосуванні передових технологій, які можуть захистити ваші дані, користувачів, пристрої та системи незалежно від того, де вони розташовані. Вам також потрібні потужніші засоби контролю доступу та механізми захисту від загроз для боротьби зі складними кібер-зловмисниками, які шукають слабкі місця у ваших мережах і системах.

Крім того, передача всього трафіку WAN для безпеки до центрів обробки даних на великій відстані створює затримку мережі, особливо в сценаріях розподіленої робочої сили.

Для цього такі технології, як SASE, видаються корисними. Отже, давайте дізнаємося, наскільки рішення SASE є корисними для малого та середнього бізнесу.

Покращена безпека

SASE пропонує стабільну безпеку за допомогою єдиної хмарної служби для WAN-з’єднань і функцій безпеки. Він використовує універсальний набір правил, політик і функцій безпеки для кожного сеансу доступу, незалежно від користувачів, пристроїв, програм або місць призначення.

Крім того, SASE працює за моделлю Zero Trust, щоб надати доступ до даних і програм лише після авторизації користувача або пристрою. Його компоненти CASB і FWaaS допомагають пом’якшувати внутрішні атаки та зовнішні загрози, такі як атаки DDoS, захищаючи як хмарні, так і локальні системи. Вони також фільтрують URL-адреси, вхідний і вихідний трафік і DNS-запити, щоб запобігти розкриттю даних, шкідливому програмному забезпеченню та іншим загрозам.

Зменшена складність

Використання одного постачальника та хмарної моделі для функцій безпеки мережі та WAN зменшує складність порівняно з використанням кількох систем безпеки від різних постачальників для різних місць. Це також спрощує перевірку трафіку за допомогою єдиного механізму політики.

Висока продуктивність

SASE зменшує затримку, скеровуючи ваш мережевий трафік через глобальну периферійну мережу, обробляючи трафік ближче до користувача. Він оптимізує маршрутизацію та дозволяє визначати швидший мережевий шлях відповідно до таких факторів, як перевантаження мережі. Це також корисно для чутливих до затримки додатків для співпраці, систем VolP і відео.

Ефективність витрат

Хмарні послуги можуть заощадити ваші витрати, перемістивши авансові капіталовкладення на щомісячну підписку або оплату за використання. Це також зменшує потреби в обслуговуванні для малих і середніх підприємств, оскільки вони можуть залишити все постачальнику для оновлень, виправлень і перевірки безпеки. Все це значно економить кошти, сили та час.

Безпечний і швидкий доступ

SASE пропонує швидкий, безпечний і послідовний доступ до програм, систем і мереж для користувачів і пристроїв з будь-якого місця та будь-якого пристрою. Крім того, запровадити SASE у вашій організації також легко, з меншою кількістю агентів і програм для пристроїв.

Ось наші найкращі рішення SASE для захисту корпоративних мереж малого та середнього бізнесу.

Периметр 81

Модернізуйте свій спосіб захисту користувачів, ресурсів і даних Периметр 81 Рішення Secure Access Service Edge (SASE). Ця платформа SASE поєднує в собі безпеку та мережеві функції в економічну, хмарну та масштабовану службу.

Периметр 81 надає найменший доступ до сегментів мережі на основі ролі, пристрою, ідентичності тощо. Ви також можете захистити свою мережу за допомогою доступу без агентів або на основі клієнта. Крім того, він забезпечує низьку затримку та безпечні з’єднання завдяки шифруванню тунелів через загальнодоступні чи приватні шлюзи.

Завдяки всім функціям безпеки організація може контролювати взаємодію між ресурсами на основі різних факторів. Ця архітектура дозволяє організаціям впроваджувати ключові можливості хмари, які забезпечують гнучку, адаптивну, самооновлювану та цілісну систему безпеки.

Крім того, філії, хмарні ресурси, віддалені користувачі, центри обробки даних, мобільні користувачі тощо можуть підключатися до однієї мережі для забезпечення багаторівневої безпеки. Perimeter 81 пропонує багаторегіональну мережу SASE для безпечних мережевих опцій для організацій.

Ви отримаєте брандмауер як послугу, посередника служби хмарного доступу, захищений веб-шлюз, захист кінцевої точки, SD-WAN тощо. Ви також можете дізнатися про можливості моделі SASE та відчути, як вона може змінити безпеку ваших підприємств.

Плани Pais починаються від 8 доларів США за користувача на місяць. Не задоволені сервісом? Подайте заявку на повне відшкодування протягом 30 днів після підписки.

NordLayer

Захистіть ваші бізнес-ресурси, дані та користувачів у вашій мережі за допомогою Рішення NordLayer SASE. Він надає рішення безпеки доступу до мережі для вашого сучасного бізнесу.

NordLayer захищає ваші критично важливі ресурси, створюючи зашифровані тунельні з’єднання, запроваджуючи багатофакторну автентифікацію, перевіряючи особистість користувачів за допомогою біометрії та дозволяючи умовний доступ до різноманітних бізнес-додатків. Ви отримаєте багаторівневі функції безпеки для боротьби з будь-якою загрозою.

Користуватися NordLayer просто та легко. Ви можете швидко розгорнути програму у своїй системі та відчути кращий світ. Він не вимагає апаратного забезпечення, тому розгортання відбувається миттєво. Крім того, NordLayer легко поєднувати в підприємства будь-якого розміру та сумісні з різними хмарними службами. Ви можете легко інтегрувати рішення з поточною інфраструктурою.

  Автоматично переміщуйте повідомлення Slack на інші канали за допомогою Reacji

Крім того, NordLayer дозволяє керувати та відстежувати все з самого початку в одному місці. Він пропонує корисні можливості безпеки для захисту мережі вашої організації та розроблений, щоб заощадити ваш час завдяки своїй інтуїтивно зрозумілій панелі керування.

Почніть використовувати рішення SASE за кілька хвилин і дозвольте NordLayer адаптуватися відповідно до вимог вашого бізнесу. Отримайте це потужне рішення за 7 доларів США за користувача на місяць, включаючи необмежену кількість користувачів і цілодобову технічну підтримку.

Zscaler

Отримайте сучасну архітектуру мережевої безпеки для своєї організації на платформі SASE Zscaler. Він може вирішити проблеми, з якими стикається кожне підприємство щодо безпеки мережі, і визначити безпеку разом із продуктивністю, масштабованістю та надійністю.

Ви можете легко розгорнути цю модель SASE та керувати хмарними та автоматизованими службами. Це може допомогти зменшити складність і витрати на ІТ, забезпечивши безпечну трансформацію без будь-яких технічних боргів. Крім того, він може усунути непотрібну транзитну передачу, забезпечуючи низьку затримку та оптимальну пропускну здатність, щоб наблизити політику та безпеку до користувачів у всьому світі.

Zscaler захищає ядро ​​мережі кожної організації, гарантуючи безпеку всіх з’єднань, незалежно від доступу програми, типу шифрування та розташування. SASE від Zscaler є унікальним, оскільки забезпечує багатокористувацьку та власну хмарну архітектуру, яка масштабується відповідно до потреб вашого бізнесу.

Крім того, він забезпечує архітектуру на основі проксі для повної перевірки захищеного трафіку та доступу до мережі Zero Trust, що усуває доступ для сегментації додатків. Ви також запровадите сувору безпеку та політику для обмеження зворотного зв’язку.

Cloudflare One

Виправте ваші корпоративні тріщини за допомогою Платформа SASE від Cloudflare і підключати користувачів до ресурсів на основі контролю безпеки особи. Cloudflare One замінює стару модель вашої мережевої інфраструктури безпечним периметром локальної мережі.

Cloudflare поєднує службу підключення до мережі з службою безпеки Zero Trust у глобальній мережі. Ваша організація більше не потребуватиме власних і дорогих схем. Ця єдина глобальна мережа забезпечує пом’якшення DDoS, прискорення трафіку, мережевий брандмауер, окрім функції Zero Trust.

Блокуйте програми-вимагачі, зловмисне програмне забезпечення, фішинг і сторонні переміщення, щоб підключити користувачів до ресурсів організації напряму. Ви також можете легко розгорнути модель SASE у своїй мережі та керувати повною безпекою без ручного керування.

Кожен центр обробки даних забезпечує однопрохідну маршрутизацію та перевірку трафіку, що однаково захищає користувачів у всьому світі без шкоди для швидкості. Крім того, підключіть свої інтернет-сервіси, програми, сервери, віддалених користувачів, програми SaaS та офіси за допомогою Cloudflare One і захистіть усе, що знаходиться у вашому периметрі.

Зробіть своє інтернет-з’єднання швидким, надійним і безпечним для свого бізнесу, розпочавши свій шлях трансформації з Cloudflare. Ви також можете проконсультуватися з ними, щоб зрозуміти, як це може забезпечити кращу модель безпеки для вашої організації.

FortiSASE

Забудьте про традиційні рішення безпеки та надайте своїй організації сучасне рішення за допомогою хмарної служби Fortinet – FortiSASE. Він базується на інноваціях FortiGuard Labs Threat Intelligence та FortiOS.

FortiSASE може забезпечити безпеку високого класу та захистити вашу гібридну робочу силу по всьому світу. Ви також отримаєте кращу видимість і організований контроль політики, щоб захистити доступ до Інтернету для користувачів, незалежно від того, де вони знаходяться.

Fortinet надає користувачам уніфіковану та розподілену модель SASE для миттєвого розгортання рішення та легкого керування послугами, забезпечуючи при цьому стабільний захист. Він забезпечує безпеку корпоративного рівня, усуваючи загальні прогалини в безпеці та хмарне використання, не впливаючи на робочий процес.

FortiSASE допомагає усунути численні точкові продукти для захисту різних мереж. Він також пропонує єдине рішення для кожної мережі за низькою ціною, щоб ви не думали двічі, вибираючи його.

Крім того, FortiSASE пропонує різні можливості, такі як брандмауер як послуга, система доменних імен, запобігання вторгненням, запобігання втраті даних, безпечний веб-шлюз, VPN, ZTNA та пісочниця. Ці розширення роблять Fortinet унікальним постачальником, який забезпечує безпеку на межі мережі.

Cisco

Приєднуйтесь до революції безпечного доступу з Cisco. Він пропонує AnyConnect і SD-WAN для забезпечення безпечних і безперебійних з’єднань скрізь, а також встановлену безпеку та доступ Zero Trust із захистом від загроз.

Контролюйте свою безпеку за допомогою безпеки Cisco Umbrella та Duo. Ви також можете інтегрувати рішення SASE з системою безпеки вашої організації та отримувати цінну інформацію в будь-якій мережі. Прочитайте електронну книгу Cisco, щоб дізнатися, як інтегрувати архітектуру в структуру вашої мережі.

Крім того, Cisco надає всі будівельні блоки архітектури SASE, щоб ви могли:

  • Забезпечте безперебійне та безпечне з’єднання, щоб розкрити потужність робочої сили.
  • Оптимізуйте свою політику, покращте захист і спростіть безпеку за допомогою багатофункціональної служби безпеки
  • Об’єднайте мережу та безпеку за допомогою інтегрованого та гнучкого підходу для задоволення вимог безпеки ваших організацій
  Як налаштувати та використовувати Siri на iPhone

Cato Networks

Cato Networks пропонує хмарну платформу SASE, яку ви можете розгорнути сьогодні та скористатися перевагами високого рівня безпеки. Його архітектура поєднує SD-WAN, повний стек мережевої безпеки та безперебійну підтримку мобільних пристроїв і хмарних ресурсів.

Надайте своїм ІТ-командам легкість керування службою безпеки за допомогою єдиної консолі самообслуговування. Платформа забезпечує безпеку та корпоративні мережеві можливості для всіх країв через глобально розподілену службу.

Дозвольте своїм командам забезпечити потужний захист разом із оптимізованою мережею для кожної програми, користувача та сайту незалежно від їхнього місцезнаходження. Рішення SASE може максимізувати видимість подій безпеки та мережевого трафіку. Крім того, ІТ-фахівці можуть налаштувати рішення та запровадити політику на підприємстві.

Використання Cato Networks допоможе вам більше зосередитися на бізнесі, мати спрощену структуру витрат і скористатися багатьма іншими перевагами. Захистіть свої поточні та майбутні проекти, залишайтеся попереду в кожному аспекті та спостерігайте за загальним покращенням обслуговування та ефективною міжкомандною співпрацею.

Призма

Захистіть свою робочу силу за допомогою одного з найкращих рішень SASE – Призма. Це безпечніша платформа SASE для гнучких організацій із підтримкою хмари, яка об’єднується з наступним поколінням SD-WAN у хмарну платформу.

Prisma об’єднує інші точкові продукти, такі як Cloud SWG, ZTNA, ADEM, FWaaS і NG CASB, в єдину службу, яка зменшує складність вашої безпеки та мережі для підвищення гнучкості.

Prisma забезпечує доступ Zero Trust, щоб захистити всі програми, якими користуються працівники, незалежно від їх місцезнаходження. Крім того, він використовує засоби запобігання загрозам ML, щоб зупинити 95% онлайн-загроз і зменшити ризик втрати даних.

Ви отримаєте наскрізну статистику та видимість для всіх користувачів, щоб ваша команда могла бути більш продуктивною. Він також включає автономне керування цифровим досвідом (ADEM), щоб забезпечити винятковий досвід для кінцевих користувачів.

Netskope

Отримайте повну інформацію про безпеку за допомогою Netskope Рішення SASE, яке надає мережеві та послуги безпеки в хмарній архітектурі. Це спрощує підключення до служби SASE для безпечного доступу користувачів до веб-сервісів і використання даних, систем і програм із чудовою політикою безпеки.

Ця платформа SASE допомагає забезпечити безпечний доступ незалежно від користувачів, програм, даних або розташування пристроїв. Ви отримаєте вбудовані в хмару мікросервіси, можливість перевіряти TLS/SSL, вбудований проксі-сервер, захист від вторгнень, захист брандмауера, розширений захист даних, розвідку про загрози тощо.

Використовуючи хмарну платформу SASE, ви відчуєте гнучкість, меншу складність, підвищену продуктивність, економію коштів, доступ до мережі Zero Trust, захист від загроз, захист даних тощо.

Впровадьте SASE у свою робочу культуру та допоможіть своїй організації миттєво отримувати корисну інформацію про трафік, дані, діяльність, послуги тощо. Це допоможе зараз захистити вашу мережу та запобігти ризикам.

Versa

Versa SASE є однією з найкращих платформ для архітектури SASE, яка може відповідати вашим потребам безпеки та мережі. Він інтегрує служби через операційну систему Versa (VOS), яка забезпечує аналітику, роботу в мережі, безпеку та SD-WAN.

Versa забезпечує безпечне, масштабоване та просте розгортання архітектури SASE у вашій організації, щоб ви могли негайно почати захищати свою інформацію. Надаючи кращий сервіс, він зосереджується на продуктивності програми.

Крім того, він надає багато послуг в одному розгортанні, включаючи ZTNA, SWG, CASB, RBI, NGFWaaS, Routing, Analytics і SD-WAN. Ви можете вибрати будь-який варіант розгортання, як-от хмара, локальне або поєднання обох.

Versa пропонує контроль доступу на основі ролей (RBAC) для розділення орендарів, дозволяючи детальні ролі та сегментацію. Крім того, Versa Concerto є чудовою платформою, яка оновлює, оновлює та автоматизує програмне забезпечення VOS і пакети безпеки для захисту програм, пристроїв і користувачів.

Силова точка

Отримайте рішення SASE для своєї організації для рівномірного захисту даних від кінця до кінця в хмарі SASE компанії Forcepoint. Він охоплює додаткову милю з точки зору мережі та безпеки, пропонуючи унікальний контроль над усіма вашими даними.

Forcepoint може допомогти вам підвищити продуктивність і захистити ваші програми, пристрої та користувачів. Він захистить вашу робочу силу від складних загроз незалежно від їхнього розташування за допомогою хмарного SASE.

Не допускайте зловмисних програм у свою мережу, усувайте прогалини в безпеці та ефективно контролюйте доступ за допомогою цього рішення. Ця архітектура SASE також допоможе вам писати політики та стати потужнішими, ніж будь-коли раніше.

Крім того, Forcepoint допоможе реалізувати доступ Zero Trust і запобігти розкриттю конфіденційних даних за допомогою технології DLP корпоративного рівня. Крім того, використання цього рішення допоможе вам зменшити вартість і складність.

Висновок

Такі технології безпеки, як SASE, відіграють важливу роль у захисті даних, мереж і систем, одночасно пропонуючи спрощене керування безпекою та заощаджуючи кошти, зусилля та час. Таким чином, якщо ви шукаєте найкраще рішення SASE, ви можете розглянути наведені вище варіанти.