11 рішень для чату в програмі для кращого залучення користувачів

| | 0 Comments| 12:45 PM
Categories:

Хочете бути в курсі залучення користувачів до свого продукту чи програми? Ви повинні вбудувати в програму рішення чату. І ви можете отримати найкращі результати, якщо спробуєте надефективні інструменти, згадані нижче.

Функція чату в додатку зростає, оскільки вона дозволяє компаніям спілкуватися зі своїми клієнтами, аудиторією та потенційними клієнтами 24 години на 7 днів. Користувачі також розвивають довіру та лояльність до вашого бізнесу, щоб забезпечити підтримку клієнтів у разі потреби.

Однак розробка та керування такими системами вимагає значного внеску команд розробників інтерфейсу та серверів. Натомість ви можете просто отримати рішення для чату в програмі від будь-якого з наведених нижче постачальників і зосередитися на речах, які є найважливішими.

Що таке чат у програмі?

Чат у додатку – це інтерфейс для надсилання текстових повідомлень у мобільних додатках або веб-додатках, який дозволяє споживачам взаємодіяти з командою клієнтів компанії.

Ви, мабуть, використовували такі програми, як WhatsApp або Facebook Messenger, щоб спілкуватися з друзями, членами родини та професійними зв’язками. Уявіть, як включити цю функцію в такі програми, як Amazon, eBay, Walmart, AT&T, Uber тощо.

Різниця лише в тому, що ви зараз спілкуєтесь із представниками служби підтримки клієнтів, а в інтерфейсі відображається брендинг відповідних компаній. Але загальна тема та сама, двостороння розмова.

Такі системи вже існують для вищевказаних додатків для підтримки користувачів і клієнтів відповідних підприємств. Це практичні приклади чату в програмі.

Різниця між чатом у додатку та обміном повідомленнями в додатку

Обмін повідомленнями в програмі та чати в програмі – це принципово різні послуги. Але обидва вони сприяють залученню користувачів і створенню цінності бренду.

Двосторонній зв’язок

Чат у програмі — це спілкування 1:1 між компанією та її клієнтами, постачальниками, замовниками, партнерами по доставці, представниками служби підтримки клієнтів тощо. І навпаки, обмін повідомленнями в додатку показує багату та односторонню інформацію від компанії клієнтам.

Групове спілкування

Чати в програмі можуть сприяти груповому обміну повідомленнями між групами клієнтів, спільнотою, робочими групами тощо. Але обмін повідомленнями в програмі не може полегшити цю послугу.

Інформативний

Повідомлення в додатку – це інформаційне рішення, яке інформує клієнтів або користувачів про такі дії, як статус замовлення, акції, знижки, майбутні розпродажі тощо. Навпаки, чат у додатку зосереджений на вирішенні запитів користувачів і проблем, пов’язаних із продуктами чи послугами.

Чому чат у програмі вкрай необхідний для програм?

Сьогодні більшість підприємств мають додатки, а також підтримку клієнтів. Але не всі мають інтегроване обслуговування клієнтів зі своїми програмами. Такі великі бренди, як Amazon і Uber, пропонують безперебійну взаємодію з клієнтами за допомогою чатів у програмі.

Нижче пояснюється, чому рішення чату в додатку стає актуальним:

Постійний користувацький досвід

Клієнти можуть ініціювати чат або дзвінки з програми, яку вони краще знають. Якщо ви направляєте користувача до стороннього інтерфейсу, це може стати для нього складним завданням. Деякі також можуть відмовитися від вашої програми.

Персоналізована підтримка клієнтів

Коли чат або телефонна підтримка є в додатку, ваші представники можуть легко налаштувати спілкування залежно від уподобань клієнта щодо мови, годин зв’язку, пріоритету тощо.

Виявляйте проблеми з продуктами/послугами

Коли ви інтегруєте програму, орієнтовану на клієнтів, із функцією чату в програмі, стає легше виявляти замовлення, проблеми з обслуговуванням або проблеми з програмою безпосередньо з боку представника служби підтримки.

  Як змінити регіон Netflix і дивитися будь-яку країну Netflix (на кожному пристрої)

Усунення несправностей

Команди технічної підтримки або служби підтримки другого рівня можуть легко скерувати клієнта через віддалену підтримку, залишаючись на зв’язку з ним через ваш додаток. Користувачі з більшою ймовірністю довірятимуть запитам віддаленої підтримки від вашої програми, а не третім сторонам, які можуть бути шахраями.

Інтеграція з бізнес-додатками

Ви можете легко імпортувати розмови сеансів підтримки в CRM і аналізувати дані, щоб покращити свої програми, продукти чи послуги.

Медіа вкладення

Клієнти можуть легко надсилати знімки екрана, відео, зображення, документи тощо за допомогою рішень чату в програмі.

Можливості збільшення продажів

Оскільки представники бачать вибір і вподобання користувачів, вони можуть просувати оновлення, доповнення тощо.

Це були основи обміну повідомленнями та чату в програмі, щоб ви могли почати. Нижче наведено кілька надзвичайних інструментів для створення унікального досвіду для клієнтів:

OneSignal

OneSignal — одне з найпопулярніших рішень для обміну повідомленнями у веб-додатках, мобільних додатках тощо. Це рішення може стати вашим чудовим другом, коли вам потрібно залучати нових клієнтів, надсилати рекламні пропозиції, пояснювати оновлені функції продукту тощо.

Програма постачається з популярними шаблонами повідомлень, які можна використовувати в мобільній програмі. Усі рішення не містять коду, тож будь-хто, хто має базові знання про функції мобільних додатків із серверної частини, може використовувати більшість функцій OneSignal.

Основні функції обміну повідомленнями в додатку:

 • Реалізація обміну повідомленнями в додатку без коду
 • Вам не потрібно отримувати схвалення в App Store або Google Play
 • Він поставляється з вбудованою аналітикою даних для цілей маркетингу та вдосконалення продукту
 • Підходить для обміну повідомленнями в програмі, як-от кошики електронної комерції, пропозиції, опитування, рейтинги, підказки щодо дозволів, рекомендації тощо.

Ви можете спробувати безкоштовний план, щоб швидко ознайомитися з послугою. Спробуйте свій додаток і подивіться, як відреагують клієнти. Якщо вам і вашим клієнтам це подобається, ви можете вибрати платні плани, такі як Growth, Professional або Enterprise.

CometChat

Ви хочете сприяти змістовній і плідній взаємодії та розмові один на один у вашому бізнесі? Шукаєте просте у використанні рішення для чату в програмі, яке повинно бути масштабованим? Тоді ви повинні спробувати комунікаційне рішення CometChat у додатку.

Його пакет розробки програмного забезпечення (SDK) поставляється для більшості популярних фреймворків і мов розробки мобільних додатків. Наприклад, розробники ваших мобільних програм можуть використовувати SDK у проектах, створених на Swift, Kotlin, React, React Native, Laravel, PHP тощо.

Основні функції цього SDK для чату в додатку:

 • Розробникам просто потрібно встановити SDK, підключитися за допомогою одного рядка коду та почати створювати неймовірні враження.
 • Надсилання текстових повідомлень один на один
 • Групові текстові повідомлення
 • Голосові дзвінки
 • Відеодзвінки
 • Медіа вкладення

Наразі CometChat пропонує безкоштовні можливості створення за допомогою основних функцій, попередньо створених наборів інтерфейсу користувача та віджетів. Ви можете підтримувати до 25 активних користувачів на місяць у безкоштовному плані. Для масштабування можна отримати платні підписки.

Фрешчат

Freshchat — це не просто рішення для зручних систем чату в додатку. Це також надійне рішення для підтримки клієнтів. Окрім інтерфейсу чату, він пропонує такі потужні функції:

 • Чат-боти задовольняють прості запитання та регулярні запити від користувачів і клієнтів.
 • Інтеграція облікового запису WhatsApp Business для чат-бота.
 • Сучасний обмін повідомленнями через веб-віджети.
 • Ви можете налаштувати мову месенджера на 33+ мовах.
 • Freshchat SDK дозволяє впроваджувати всі надійні функції веб-програм у мобільні програми.
 • Ви можете зберігати стандартні відповіді та заощаджувати час і зусилля представників служби підтримки клієнтів.
 • Для підтримки клієнтів на рівні підприємства ви можете використовувати функцію IntelliAssign, щоб автоматично направляти чати до потрібного агента.
  Безкоштовні послуги перевірки справ: чи варто ними користуватися?

Найкраще те, що Freshchat пропонує безкоштовний план для початку з до 100 агентами. Якщо вам подобається послуга, ви можете розширити її, отримавши відповідний тарифний план.

PubNub

Звичайні функції обміну повідомленнями PubNub дозволяють створювати індивідуальні, групові та масштабні чати в програмі для вашої аудиторії та користувачів. Крім того, вам не потрібно підтримувати серверну інфраструктуру для чату або серверної частини чату.

Відомі особливості цього постачальника рішень для чату в програмі:

 • Усі види медіаобміну
 • Підрахунок непрочитаних повідомлень
 • Реакції в чатах у програмі
 • Підказка та індикатори
 • Метадані користувача, групи та каналу
 • Контроль ненормативної лексики, спам-фільтри, бан користувачів тощо.
 • Видалення та оновлення повідомлень
 • Push-повідомлення в програмі
 • Налаштування користувача

PubNub також пропонує безкоштовний план обслуговування, за допомогою якого ви можете створити початкову концепцію чату в програмі для своєї програми. Він має більшість основних функцій для обмеженої кількості MAU. Його платна підписка включає пакети Starter і PRO.

Чат у програмі

In-App Chat пропонує рішення наступного покоління для спілкування з клієнтами мобільних і веб-додатків. Він пропонує чат-ботів для керування повним обслуговуванням клієнтів і відділом підтримки. Ви можете використовувати один чат-бот для задоволення простих запитів, доступних для вашої бази знань.

Ви можете призначити кілька чат-ботів для одного випадку, якщо вам потрібна надійна система для задоволення складних запитів. Ці чат-боти здійснюють зв’язок між машинами та між машинами та клієнтами для вирішення вхідних запитань.

А в ті моменти, коли машини не можуть вирішити запити, ви можете викликати представника служби підтримки клієнтів.

Використовуючи безкоштовний план, ви можете спробувати функції чату в додатку до 5000 користувачів. Коли ви будете готові оновити план передплати, ви можете вибрати Premium Starter або Professional.

Чат із Twilio

Chat by Twilio — це важливий інтерфейс програмування додатків (API), який дає змогу додавати функції чату один на один до вашої веб-програми чи програми для мобільних пристроїв. Крім чату, це також дає вам змогу створювати систему обміну повідомленнями в програмі.

Conversations API обслуговує службу обміну повідомленнями, тоді як Programmable Messaging API обслуговує служби обміну повідомленнями в програмі. Крім того, ви можете інтегрувати ці функції у свій обліковий запис WhatsApp Business, якщо ви зараз обслуговуєте клієнтів за допомогою WhatsApp.

І не лише через WhatsApp, ви також можете керувати обслуговуванням клієнтів для бізнесу на інших каналах, таких як Facebook Messenger для бізнесу, Google Business Messages, звичайні чати, MMS і мобільна служба коротких повідомлень (SMS).

Firebase від Google

Як щодо того, щоб Google допоміг вам створити сучасне рішення для обміну повідомленнями в програмі для вашої програми Google Play? Ви правильно почули! Google Firebase – це інструмент для створення потужних систем обміну повідомленнями в програмі, які отримують більше звернень і кліків.

  Як виправити Netflix «Здається, ви використовуєте розблокувальник або проксі». 2023 (Грудень)

Ви можете доставляти контекстні та цільові повідомлення за допомогою Google Firebase. Наприклад, коли користувач завершує певний рівень, ви можете подякувати йому або показати одноразову знижку у спливаючому вікні.

Більшість процесу налаштування є візуальним. Отже, ви можете перевірити це, перш ніж обговорювати створення клієнтського досвіду з будь-яким розробником.

MirrorFly

MirrorFly — це надійне рішення API, яке можна інтегрувати в будь-яку програму для кращої взаємодії з користувачем. Це дозволяє додати понад 150 сучасних функцій обміну повідомленнями до вашої поточної програми. Роблячи це, ви можете повністю контролювати роботу користувача та дані.

Основні функції програми MirrorFly:

 • Зашифровані повідомлення для розширення можливостей бізнесу
 • Текстове повідомлення
 • Відеодзвінки для користувачів у всьому світі
 • Офлайн повідомлення
 • Push-повідомлення
 • Пряма трансляція та трансляція
 • Сумісність із кількома пристроями
 • Кілька каналів
 • Вбудований інструмент модерації
 • Безпечний обмін файлами
 • Аналітичні дані

Ви можете спробувати її безкоштовно, якщо хочете побачити, як працює ця платформа, перш ніж вибрати будь-який із її планів платної підписки.

Потік

Stream — це один із найкращих API чату в додатку для спеціальних програм обміну повідомленнями. Використовуючи його надійну інфраструктуру чату та багатофункціональні пакети SDK, ви можете швидко створювати обмін повідомленнями в чаті в реальному часі. Його основні функції включають:

 • Допомагає створити безпечну інфраструктуру обміну повідомленнями, сумісну з HIPAA, Soc2 і GDPR
 • Більше 5 мільйонів одночасних підключень без жодних проблем в одному каналі
 • Параметри для додавання таких функцій, як реакції, збагачення URL-адрес, потоки, індикатори введення, стан читання тощо.
 • Підтримка кількох орендарів для створення програм SaaS

Stream пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію для всіх із такими функціями, як обмін повідомленнями в чаті та гнучкі API. Ви також можете вибрати будь-який із платних планів.

ZEGOCLOUD

Якщо ви хочете створити масштабований чат у реальному часі в програмі, ZEGOCLOUD — ідеальний варіант. Його настроюваний SDK для чату дає змогу швидко створювати потужні можливості чату в веб-програмах і мобільних програмах. Найкращі функції ZEGOCLOUD:

 • Підрахунок непрочитаних повідомлень для повернення користувачів у чат
 • Приватний чат один на один
 • Приватний груповий чат
 • Мультимедійні вкладення
 • Офлайн повідомлення
 • Громадський канал
 • Історія повідомлень
 • Push-сповіщення

Щомісяця ZEGOCLOUD надає перші 10 000 хвилин безкоштовно, а після цього потрібно платити по ходу. Ви можете перевірити ціни кожної послуги на цій платформі.

Домофон

Intercom дозволяє встановити прямий канал зв’язку між вами та клієнтами з вашого додатка чи веб-сайту. Цей канал залучення можна використовувати для продажу, маркетингу та підтримки.

Компанії можуть отримати більше конверсій за допомогою ABM, чат-ботів і автоматизованих налаштувань зустрічей. Це також дозволяє проводити всередині продукту та багатоканальні кампанії та опитування, щоб підвищити залученість у кожній точці взаємодії. Ви навіть можете надавати персоналізовану та проактивну підтримку своїм клієнтам.

Заключні слова

Наразі ви знайшли кілька чудових інструментів, SDK і API, які пропонують чудові рішення для чату в програмі за доступною ціною. Більшість функцій також доступні перед вами, і вам, можливо, не доведеться витрачати більше часу на дослідження.

Вас також може зацікавити найкраще програмне забезпечення для чату з відкритим вихідним кодом для підтримки ваших клієнтів у всьому світі.