11 рішень для чату в програмі для кращого залучення користувачів

Хочете бути в курсі залучення користувачів до свого продукту чи програми? Ви повинні вбудувати в програму рішення чату. І ви можете отримати найкращі результати, якщо спробуєте надефективні інструменти, згадані нижче.

Функція чату в додатку зростає, оскільки вона дозволяє компаніям спілкуватися зі своїми клієнтами, аудиторією та потенційними клієнтами 24 години на 7 днів. Користувачі також розвивають довіру та лояльність до вашого бізнесу, щоб забезпечити підтримку клієнтів у разі потреби.

Однак розробка та керування такими системами вимагає значного внеску команд розробників інтерфейсу та серверів. Натомість ви можете просто отримати рішення для чату в програмі від будь-якого з наведених нижче постачальників і зосередитися на речах, які є найважливішими.

Що таке чат у програмі?

Чат у додатку – це інтерфейс для надсилання текстових повідомлень у мобільних додатках або веб-додатках, який дозволяє споживачам взаємодіяти з командою клієнтів компанії.

Ви, мабуть, використовували такі програми, як WhatsApp або Facebook Messenger, щоб спілкуватися з друзями, членами родини та професійними зв’язками. Уявіть, як включити цю функцію в такі програми, як Amazon, eBay, Walmart, AT&T, Uber тощо.

Різниця лише в тому, що ви зараз спілкуєтесь із представниками служби підтримки клієнтів, а в інтерфейсі відображається брендинг відповідних компаній. Але загальна тема та сама, двостороння розмова.

Такі системи вже існують для вищевказаних додатків для підтримки користувачів і клієнтів відповідних підприємств. Це практичні приклади чату в програмі.

Різниця між чатом у додатку та обміном повідомленнями в додатку

Обмін повідомленнями в програмі та чати в програмі – це принципово різні послуги. Але обидва вони сприяють залученню користувачів і створенню цінності бренду.

Двосторонній зв’язок

Чат у програмі — це спілкування 1:1 між компанією та її клієнтами, постачальниками, замовниками, партнерами по доставці, представниками служби підтримки клієнтів тощо. І навпаки, обмін повідомленнями в додатку показує багату та односторонню інформацію від компанії клієнтам.

Групове спілкування

Чати в програмі можуть сприяти груповому обміну повідомленнями між групами клієнтів, спільнотою, робочими групами тощо. Але обмін повідомленнями в програмі не може полегшити цю послугу.

Інформативний

Повідомлення в додатку – це інформаційне рішення, яке інформує клієнтів або користувачів про такі дії, як статус замовлення, акції, знижки, майбутні розпродажі тощо. Навпаки, чат у додатку зосереджений на вирішенні запитів користувачів і проблем, пов’язаних із продуктами чи послугами.

Чому чат у програмі вкрай необхідний для програм?

Сьогодні більшість підприємств мають додатки, а також підтримку клієнтів. Але не всі мають інтегроване обслуговування клієнтів зі своїми програмами. Такі великі бренди, як Amazon і Uber, пропонують безперебійну взаємодію з клієнтами за допомогою чатів у програмі.

Нижче пояснюється, чому рішення чату в додатку стає актуальним:

Постійний користувацький досвід

Клієнти можуть ініціювати чат або дзвінки з програми, яку вони краще знають. Якщо ви направляєте користувача до стороннього інтерфейсу, це може стати для нього складним завданням. Деякі також можуть відмовитися від вашої програми.

  Як змінити регіон Netflix і дивитися будь-яку країну Netflix (на кожному пристрої)

Персоналізована підтримка клієнтів

Коли чат або телефонна підтримка є в додатку, ваші представники можуть легко налаштувати спілкування залежно від уподобань клієнта щодо мови, годин зв’язку, пріоритету тощо.

Виявляйте проблеми з продуктами/послугами

Коли ви інтегруєте програму, орієнтовану на клієнтів, із функцією чату в програмі, стає легше виявляти замовлення, проблеми з обслуговуванням або проблеми з програмою безпосередньо з боку представника служби підтримки.

Усунення несправностей

Команди технічної підтримки або служби підтримки другого рівня можуть легко скерувати клієнта через віддалену підтримку, залишаючись на зв’язку з ним через ваш додаток. Користувачі з більшою ймовірністю довірятимуть запитам віддаленої підтримки від вашої програми, а не третім сторонам, які можуть бути шахраями.

Інтеграція з бізнес-додатками

Ви можете легко імпортувати розмови сеансів підтримки в CRM і аналізувати дані, щоб покращити свої програми, продукти чи послуги.

Медіа вкладення

Клієнти можуть легко надсилати знімки екрана, відео, зображення, документи тощо за допомогою рішень чату в програмі.

Можливості збільшення продажів

Оскільки представники бачать вибір і вподобання користувачів, вони можуть просувати оновлення, доповнення тощо.

Це були основи обміну повідомленнями та чату в програмі, щоб ви могли почати. Нижче наведено кілька надзвичайних інструментів для створення унікального досвіду для клієнтів:

OneSignal

OneSignal — одне з найпопулярніших рішень для обміну повідомленнями у веб-додатках, мобільних додатках тощо. Це рішення може стати вашим чудовим другом, коли вам потрібно залучати нових клієнтів, надсилати рекламні пропозиції, пояснювати оновлені функції продукту тощо.

Програма постачається з популярними шаблонами повідомлень, які можна використовувати в мобільній програмі. Усі рішення не містять коду, тож будь-хто, хто має базові знання про функції мобільних додатків із серверної частини, може використовувати більшість функцій OneSignal.

Основні функції обміну повідомленнями в додатку:

 • Реалізація обміну повідомленнями в додатку без коду
 • Вам не потрібно отримувати схвалення в App Store або Google Play
 • Він поставляється з вбудованою аналітикою даних для цілей маркетингу та вдосконалення продукту
 • Підходить для обміну повідомленнями в програмі, як-от кошики електронної комерції, пропозиції, опитування, рейтинги, підказки щодо дозволів, рекомендації тощо.

Ви можете спробувати безкоштовний план, щоб швидко ознайомитися з послугою. Спробуйте свій додаток і подивіться, як відреагують клієнти. Якщо вам і вашим клієнтам це подобається, ви можете вибрати платні плани, такі як Growth, Professional або Enterprise.

CometChat

Ви хочете сприяти змістовній і плідній взаємодії та розмові один на один у вашому бізнесі? Шукаєте просте у використанні рішення для чату в програмі, яке повинно бути масштабованим? Тоді ви повинні спробувати комунікаційне рішення CometChat у додатку.

Його пакет розробки програмного забезпечення (SDK) поставляється для більшості популярних фреймворків і мов розробки мобільних додатків. Наприклад, розробники ваших мобільних програм можуть використовувати SDK у проектах, створених на Swift, Kotlin, React, React Native, Laravel, PHP тощо.

Основні функції цього SDK для чату в додатку:

 • Розробникам просто потрібно встановити SDK, підключитися за допомогою одного рядка коду та почати створювати неймовірні враження.
 • Надсилання текстових повідомлень один на один
 • Групові текстові повідомлення
 • Голосові дзвінки
 • Відеодзвінки
 • Медіа вкладення

Наразі CometChat пропонує безкоштовні можливості створення за допомогою основних функцій, попередньо створених наборів інтерфейсу користувача та віджетів. Ви можете підтримувати до 25 активних користувачів на місяць у безкоштовному плані. Для масштабування можна отримати платні підписки.

Фрешчат

Freshchat — це не просто рішення для зручних систем чату в додатку. Це також надійне рішення для підтримки клієнтів. Окрім інтерфейсу чату, він пропонує такі потужні функції:

 • Чат-боти задовольняють прості запитання та регулярні запити від користувачів і клієнтів.
 • Інтеграція облікового запису WhatsApp Business для чат-бота.
 • Сучасний обмін повідомленнями через веб-віджети.
 • Ви можете налаштувати мову месенджера на 33+ мовах.
 • Freshchat SDK дозволяє впроваджувати всі надійні функції веб-програм у мобільні програми.
 • Ви можете зберігати стандартні відповіді та заощаджувати час і зусилля представників служби підтримки клієнтів.
 • Для підтримки клієнтів на рівні підприємства ви можете використовувати функцію IntelliAssign, щоб автоматично направляти чати до потрібного агента.
  Безкоштовні послуги перевірки справ: чи варто ними користуватися?

Найкраще те, що Freshchat пропонує безкоштовний план для початку з до 100 агентами. Якщо вам подобається послуга, ви можете розширити її, отримавши відповідний тарифний план.

PubNub

Звичайні функції обміну повідомленнями PubNub дозволяють створювати індивідуальні, групові та масштабні чати в програмі для вашої аудиторії та користувачів. Крім того, вам не потрібно підтримувати серверну інфраструктуру для чату або серверної частини чату.

Відомі особливості цього постачальника рішень для чату в програмі:

 • Усі види медіаобміну
 • Підрахунок непрочитаних повідомлень
 • Реакції в чатах у програмі
 • Підказка та індикатори
 • Метадані користувача, групи та каналу
 • Контроль ненормативної лексики, спам-фільтри, бан користувачів тощо.
 • Видалення та оновлення повідомлень
 • Push-повідомлення в програмі
 • Налаштування користувача

PubNub також пропонує безкоштовний план обслуговування, за допомогою якого ви можете створити початкову концепцію чату в програмі для своєї програми. Він має більшість основних функцій для обмеженої кількості MAU. Його платна підписка включає пакети Starter і PRO.

Чат у програмі

In-App Chat пропонує рішення наступного покоління для спілкування з клієнтами мобільних і веб-додатків. Він пропонує чат-ботів для керування повним обслуговуванням клієнтів і відділом підтримки. Ви можете використовувати один чат-бот для задоволення простих запитів, доступних для вашої бази знань.

Ви можете призначити кілька чат-ботів для одного випадку, якщо вам потрібна надійна система для задоволення складних запитів. Ці чат-боти здійснюють зв’язок між машинами та між машинами та клієнтами для вирішення вхідних запитань.

А в ті моменти, коли машини не можуть вирішити запити, ви можете викликати представника служби підтримки клієнтів.

Використовуючи безкоштовний план, ви можете спробувати функції чату в додатку до 5000 користувачів. Коли ви будете готові оновити план передплати, ви можете вибрати Premium Starter або Professional.

Чат із Twilio

Chat by Twilio — це важливий інтерфейс програмування додатків (API), який дає змогу додавати функції чату один на один до вашої веб-програми чи програми для мобільних пристроїв. Крім чату, це також дає вам змогу створювати систему обміну повідомленнями в програмі.

Conversations API обслуговує службу обміну повідомленнями, тоді як Programmable Messaging API обслуговує служби обміну повідомленнями в програмі. Крім того, ви можете інтегрувати ці функції у свій обліковий запис WhatsApp Business, якщо ви зараз обслуговуєте клієнтів за допомогою WhatsApp.

І не лише через WhatsApp, ви також можете керувати обслуговуванням клієнтів для бізнесу на інших каналах, таких як Facebook Messenger для бізнесу, Google Business Messages, звичайні чати, MMS і мобільна служба коротких повідомлень (SMS).

Firebase від Google

Як щодо того, щоб Google допоміг вам створити сучасне рішення для обміну повідомленнями в програмі для вашої програми Google Play? Ви правильно почули! Google Firebase – це інструмент для створення потужних систем обміну повідомленнями в програмі, які отримують більше звернень і кліків.

Ви можете доставляти контекстні та цільові повідомлення за допомогою Google Firebase. Наприклад, коли користувач завершує певний рівень, ви можете подякувати йому або показати одноразову знижку у спливаючому вікні.

  Як виправити Netflix «Здається, ви використовуєте розблокувальник або проксі». 2022 (Вересень)

Більшість процесу налаштування є візуальним. Отже, ви можете перевірити це, перш ніж обговорювати створення клієнтського досвіду з будь-яким розробником.

MirrorFly

MirrorFly — це надійне рішення API, яке можна інтегрувати в будь-яку програму для кращої взаємодії з користувачем. Це дозволяє додати понад 150 сучасних функцій обміну повідомленнями до вашої поточної програми. Роблячи це, ви можете повністю контролювати роботу користувача та дані.

Основні функції програми MirrorFly:

 • Зашифровані повідомлення для розширення можливостей бізнесу
 • Текстове повідомлення
 • Відеодзвінки для користувачів у всьому світі
 • Офлайн повідомлення
 • Push-повідомлення
 • Пряма трансляція та трансляція
 • Сумісність із кількома пристроями
 • Кілька каналів
 • Вбудований інструмент модерації
 • Безпечний обмін файлами
 • Аналітичні дані

Ви можете спробувати її безкоштовно, якщо хочете побачити, як працює ця платформа, перш ніж вибрати будь-який із її планів платної підписки.

Потік

Stream — це один із найкращих API чату в додатку для спеціальних програм обміну повідомленнями. Використовуючи його надійну інфраструктуру чату та багатофункціональні пакети SDK, ви можете швидко створювати обмін повідомленнями в чаті в реальному часі. Його основні функції включають:

 • Допомагає створити безпечну інфраструктуру обміну повідомленнями, сумісну з HIPAA, Soc2 і GDPR
 • Більше 5 мільйонів одночасних підключень без жодних проблем в одному каналі
 • Параметри для додавання таких функцій, як реакції, збагачення URL-адрес, потоки, індикатори введення, стан читання тощо.
 • Підтримка кількох орендарів для створення програм SaaS

Stream пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію для всіх із такими функціями, як обмін повідомленнями в чаті та гнучкі API. Ви також можете вибрати будь-який із платних планів.

ZEGOCLOUD

Якщо ви хочете створити масштабований чат у реальному часі в програмі, ZEGOCLOUD — ідеальний варіант. Його настроюваний SDK для чату дає змогу швидко створювати потужні можливості чату в веб-програмах і мобільних програмах. Найкращі функції ZEGOCLOUD:

 • Підрахунок непрочитаних повідомлень для повернення користувачів у чат
 • Приватний чат один на один
 • Приватний груповий чат
 • Мультимедійні вкладення
 • Офлайн повідомлення
 • Громадський канал
 • Історія повідомлень
 • Push-сповіщення

Щомісяця ZEGOCLOUD надає перші 10 000 хвилин безкоштовно, а після цього потрібно платити по ходу. Ви можете перевірити ціни кожної послуги на цій платформі.

Домофон

Intercom дозволяє встановити прямий канал зв’язку між вами та клієнтами з вашого додатка чи веб-сайту. Цей канал залучення можна використовувати для продажу, маркетингу та підтримки.

Компанії можуть отримати більше конверсій за допомогою ABM, чат-ботів і автоматизованих налаштувань зустрічей. Це також дозволяє проводити всередині продукту та багатоканальні кампанії та опитування, щоб підвищити залученість у кожній точці взаємодії. Ви навіть можете надавати персоналізовану та проактивну підтримку своїм клієнтам.

Заключні слова

Наразі ви знайшли кілька чудових інструментів, SDK і API, які пропонують чудові рішення для чату в програмі за доступною ціною. Більшість функцій також доступні перед вами, і вам, можливо, не доведеться витрачати більше часу на дослідження.

Вас також може зацікавити найкраще програмне забезпечення для чату з відкритим вихідним кодом для підтримки ваших клієнтів у всьому світі.