11 розширень Chrome, щоб зосередитися на роботі та усунути відволікання

Запобігайте тому, щоб відволікаючі фактори в Інтернеті привертали вашу увагу та впливали на вашу продуктивність за допомогою розширень Chrome.

Людській природі властиво відволікатися від надзвичайно важливої ​​роботи. Це було споконвіку. У результаті це відволікання впливає на вашу щоденну продуктивність. У цю сучасну епоху прогресивні технології багато в чому роблять вас ідеальним працівником. Однак велика кількість відволікаючих факторів також вийшла на перший план.

Одне неправильне клацання може відвернути вашу увагу від продуктивної сесії та витратити дорогоцінні хвилини. Це тому, що ви входите в нескінченний Інтернет, який може заціпеніти ваш розум. І як тільки ви відволікаєтеся від роботи, відновити втрачену концентрацію буде непросто.

Цей вид відволікання здається набагато ефективнішим під час віддаленої роботи, коли за вами немає нікого. Пара взуття, яка з’являється на веб-сторінці, або пропозиція смачної піци, виділена на бічній панелі, — все це відволікає увагу.

І як тільки ви відволікаєтеся, згідно зі статистикою, це займає навколо 23 хвилини, щоб відновити концентрацію на ваше завдання. Яким би не було робоче середовище, Google Chrome є найпоширенішим веб-браузером у всьому світі. Якщо відкриття вкладки в Chrome може відволікати увагу, у той же час він пропонує багато корисних розширень. Ці розширення можуть мінімізувати відволікання та спонукають вас залишатися зосередженими.

Давайте дослідимо такі чудові розширення Chrome.

Імпульс

Імпульс це чудове розширення для Chrome, яке допоможе вам перетворити сторінку нової вкладки на надихаючу інформаційну панель.

Ваша надихаюча інформаційна панель міститиме ваші щоденні зосереджені дії, список справ, посилання та закладки та багато іншого. Усе це не дасть вам відволіктися та підтримуватиме мотивацію протягом дня. Це безкоштовне доповнення Chrome, яке можна встановити у веб-переглядачі Chrome.

  Що таке критичні сповіщення на iPhone та iPad і як їх увімкнути?

Нойслі

Нойслі це унікальне розширення для хрому, яке може допомогти вам залишатися спокійним і розслабленим, залишаючись зосередженим. Це дозволяє маскувати дратівливі звуки та слухати заспокійливі звуки, які можуть підвищити вашу продуктивність.

Він постачається з бібліотекою високоякісних звуків, які можна мікшувати та створювати список відтворення за вашим інтересом. Noisli дозволяє вам працювати в сесіях за допомогою свого таймера. Ви також можете використовувати для роботи його текстовий редактор, який не відволікає увагу.

Ви можете зареєструватися безкоштовно, щоб почати користуватися різними функціями Noisli.

Час порятунку

Якщо ви шукаєте спеціальний інструмент, який підтримуватиме вашу пильність і мотивацію, виберіть Rescue Time. Це програмне забезпечення для керування часом, яке дає змогу працювати на основі щоденної мети. Коли ви працюєте над своєю системою, вона стежить за вашою діяльністю.

Розширення Rescue Time для Chrome відстежує, над чим ви працюєте, і попереджає, щоб ви залишалися зосередженими, докладаючи зусиль безперервно. Він автоматично відстежує, якщо ви втрачаєте увагу або виконуєте забагато завдань одночасно.

Він також допомагає вам, блокуючи ваші основні відволікання, і таким чином пропонує звіти про вашу концентрацію.

OneTab

Іноді відкриття занадто великої кількості вкладок Chrome також стає головним відволіканням. Через те, що з великою кількістю вкладок перемикання між миттєво потрібними вкладками стає безладним. Щоб впоратися з цією ситуацією, OneTab вступає в гру.

OneTab дозволяє конвертувати всі ваші вкладки в список. Щоразу, коли вам потрібно знову відкрити вкладки, ви можете відновити їх окремо та всі одночасно.

Окрім підвищення ефективності, ще однією важливою перевагою цього є збереження близько 95% пам’яті. Це розширення для Chrome абсолютно безкоштовне.

Win The Day

Win The Day є ще одним хорошим інструментом фокусування у формі a Розширення Chrome. Це дозволяє встановлювати щоденні цілі. На основі цих цілей він відстежує ваші повсякденні дії та звички користування Інтернетом. Потім він сповіщає вас, надсилаючи звіти про фокус.

  Як увійти в Hulu за допомогою свого облікового запису Spotify

Win the Day нагадує вам про ваші щоденні цілі й таким чином зосереджує увагу на їх досягненні. Його режим фокусування дозволяє блокувати основні відволікаючі фактори та залишатися продуктивним протягом дня.

Відстеження часу

Відстеження часу, як випливає з назви, — це програмне забезпечення для відстеження часу, яке дозволяє відстежувати продуктивність вашої команди. Різні організації будь-якого розміру використовують цей інструмент для відстеження діяльності своїх співробітників.

Він надає вам повні записи про кількість годин, які працювали члени вашої команди. Це не обмежується відстеженням часу. Це універсальне рішення для ваших потреб щодо бюджетування проекту, виставлення рахунків, нарахування заробітної плати тощо.

Розширення для Chrome відстеження часу дозволяє контролювати роботу команди в режимі реального часу та вимірювати її продуктивність.

Ліс

Лісовий додаток це програма для фокусування, розроблена спеціально, щоб запобігти надмірному використанню смартфона. Якщо ви залежаєте від смартфонів і ця звичка заважає вам працювати, програма Forest App може стати для вас правильним вибором.

Він висвітлює свій слоган «Залишайтеся зосередженими, будьте присутніми». Цей слоган мотивує кожного до роботи. За допомогою цієї програми ви можете встановити обмеження на використання свого смартфона.

StayFocusd

Якщо ви не хочете відкривати непотрібні посилання та сайти в Інтернеті, вам слід встановити StayFocusd. Це обмежує час, який ви витрачаєте, відвідуючи посилання, які витрачають час.

Після використання всього відведеного часу заблоковані сайти залишаються недоступними на весь день. Використовуючи це розширення фокусу, ви можете блокувати-дозволяти певні сайти, певні субдомени, певні сторінки, певні шляхи та багато іншого.

BlockSite

BlockSite допомагає вам зосередитися на роботі, дозволяючи блокувати програми або сайти, які відволікають увагу. Цей інструмент призначений не тільки для професіоналів, а й для студентів. За допомогою цього інструменту ви можете контролювати свій доступ до Інтернету та вміст веб-перегляду.

  Що означає «AFK» і як ви його використовуєте?

Це дозволяє визначати щоденні цілі та зосереджуватися на них. Ви можете завантажити BlockSite безкоштовно та ефективно контролюйте свій час.

BeTimeFul

Якщо під час роботи ви часто захоплюєтеся соціальними мережами або стрічка новин часто витрачає ваш час, BeTimeFul може допомогти.

Це може допомогти вам, усунувши все, що відволікає, і допоможе зосередитися на роботі. The Розширення BeTimeful для Chrome працює як блокувальник реклами в соціальних мережах, який зменшує соціальні мережі, Youtube або подібні відволікання, видаляючи стрічки новин.

PomoDoneApp

PomoDoneApp дозволяє відстежувати хід вашого поточного проекту. Використовуючи цей інструмент, ви можете пов’язати свою службу керування завданнями з PomoDoneApp і миттєво скористатися всіма її перевагами.

Ви можете легко відстежувати час, який ви витрачаєте на свої завдання. Ви навіть можете створювати завдання прямо з браузера за допомогою ПомоДоне Розширення Chrome.

Висновок

Якщо ви зможете перемогти ці відволікання, ви зможете працювати набагато продуктивніше, ніж будь-коли. Тож, якщо ви опинились у пастці подібних відволікаючих факторів Інтернету, спробуйте будь-яке з цих розширень Focus Chrome. Вони чудово допоможуть вам повернути вас на правильний шлях.

Ви також можете завантажити ці розширення Chrome, щоб підвищити продуктивність.