11 розширень стенограми, які революціонізують ваш робочий процес

Шукаєте найкращі розширення транскрипції? Якщо так, то ви натрапили на правильну веб-сторінку.

Незважаючи на те, що відео та подкасти зараз у моді, письмові тексти мають власне значення. Перекласти письмові тексти з однієї мови на іншу досить легко, що, на жаль, не так легко зробити з відео- та аудіоконтентом.

Крім того, письмові тексти надзвичайно спрощують пошук будь-якої конкретної інформації та дозволяють переробляти скільки завгодно разів. І, мабуть, тому письмові тексти незамінні в секторах, які включають дослідження, освіту та документацію.

Але коли справа доходить до транскрибування відео чи аудіовмісту, все стає справді складним. Транскрипція вручну потребує досить багато часу та зусиль, і саме тут у гру вступають розширення транскрипції.

Однак знайти гарне розширення стенограми все ще залишається завданням. Існують сотні варіантів, і кожен з них претендує на те, щоб бути найкращим.

Випробовувати інструмент за інструментом, щоб знайти правильний, було б неправильним підходом, і я це розумію. Ось чому я зробив важку роботу та ретельно випробував 100 розширень транскрипції, щоб вам не довелося цього робити.

Нижче я поділився списком найкращих розширень транскрипції, які пройшли моє тестування та можуть стати чудовим інструментом для революції у вашому робочому процесі.

Отже, без зайвих слів, давайте почнемо –

Стенограма

Стенограма від Transcript.study це, мабуть, найкращий інструмент транскрипції, розроблений для студентів. Однією з найкращих особливостей цього розширення є функція вирішення питань одним клацанням миші. Ця функція надає докладні відповіді майже на будь-яке запитання, включно зі складними математичними рівняннями.

Це розширення використовує вдосконалену систему штучного інтелекту та алгоритм пошуку для надання точних і детальних відповідей. Крім того, розширення ексклюзивно оптимізоване для 16 платформ LMS (система управління навчанням), включаючи Brightspace, Apex Learning і Blackboard. Але, на жаль, він більше не підтримує McGraw Hill.

Переваги

 • Цей інструмент ексклюзивно оптимізований для 16 платформ LMS із розширеною підтримкою.
 • Функція вирішення проблем одним натисканням робить пошук рішень складних концепцій надзвичайно легким.
 • При ціні 3,99 доларів на місяць це цілком доступно.
 • Окрім веб-розширення, цей інструмент також доступний для пристроїв Android та iOS. А завдяки можливості синхронізації в реальному часі ви завжди матимете безперервний доступ до всіх своїх нотаток і документів.
 • Надзвичайно простий у використанні.

Однак Transcript не має основної функції, якою має похвалитися будь-яке розширення стенограми – здатність транскрибувати відео чи аудіо в текст. Тому він не може допомогти вам створити нотатки ваших онлайн-занять або підготувати документацію зустрічей.

Крім того, незважаючи на те, що його передовий механізм штучного інтелекту неймовірний, ви можете отримати подібні результати від безкоштовних чат-ботів штучного інтелекту, таких як ChatGPT або Google Bard.

Лаксіс

Коли справа доходить до записів онлайн-зустрічей, вебінарів і занять, Лаксіс це інструмент, якому можна довіряти. Це чудовий інструмент, який допоможе вам підготувати теми та порядок денний перед нарадою, отримувати розшифровку в режимі реального часу під час зустрічей і створювати нотатки.

Крім того, Laxis може похвалитися доповненою ШІ функцією підсвічування наради, яка надає важливу інформацію про розмову в межах вашої розмови. Веб-додаток Laxis сумісний із Zoom, Microsoft Teams і Webex, тоді як вони спеціально пропонують розширення Chrome для Google Meet.

Переваги

 • Сумісний з усіма основними службами відеоконференцій, включаючи Microsoft Teams, Google Meet, Zoom і Webex.
 • Безкоштовний план здається більш ніж достатнім для більшості користувачів.
 • Інструмент транскрипції Laxis дуже ефективний у створенні точної транскрипції з розпізнаванням мовця.
 • Удосконалений автор і чат-бот Laxis на основі ШІ є досить потужними.
 • Досить простий і зручний у використанні.

Цей інструмент призначений, перш за все, щоб допомогти вам записувати онлайн-зустрічі та заняття, а не стенограмувати відео загалом. Тому ви не можете використовувати Laxis для створення транскрипцій відео на YouTube, Udemy чи будь-якій іншій платформі.

Крім того, ще одним недоліком Laxis є те, що вам потрібно ввімкнути субтитри, щоб інструмент працював належним чином. Інакше він припинить транскрибування.

Нотта

Нотта це, мабуть, один із найкращих інструментів транскрибування, який здатний транскрибувати будь-який аудіокліп, який у вас є. Тож, якщо ви хочете транскрибувати відео YouTube, подкаст, відеодзвінок, онлайн-зустріч, вебінар чи будь-який аудіофайл, Notta допоможе вам транскрибувати це миттєво.

Найкраще в Notta те, що воно досить просте у використанні. Notta пропонує веб-програму, розширення Chrome і мобільні програми, що робить її доступною майже на всіх пристроях. Однак їхні плани, політика та практика продажу змусили мене скептично поставитися до продукту.

Переваги

 • Він здатний транскрибувати аудіофайли майже з будь-якої веб-сторінки. Крім того, ви можете імпортувати будь-який відео- чи аудіофайл зі свого ПК для транскрипції.
 • Він пропонує бота Notta, який може забезпечувати транскрипцію зустрічей у реальному часі в Zoom, Webex, Google Meet і Microsoft Teams.
 • Генератор підсумків зі штучним інтелектом виконує гідну роботу, узагальнюючи всі транскрипції та роблячи швидкі нотатки.

Наприклад, безкоштовний план, який пропонує Notta, більше схожий на трюк. Вони кажуть, що пропонують вам 120 хвилин на місяць у безкоштовному плані, але ви будете обмежені лише 3 хвилинами запису в реальному часі та транскрипції онлайн-зустрічі та 5 хвилинами транскрипції на основі файлів і живого екрана як безкоштовний користувач.

Крім того, вас попросять вибрати преміум-підписку через спливаючі вікна, а їхня політика відшкодування жахлива.

MeetInOne

Поки MeetInOne не є перш за все розширенням, яке допоможе вам транскрибувати відео- чи аудіофайли, цей інструмент може допомогти вам покращити враження від зустрічі. Найкраще в MeetInOne те, що це розширення є абсолютно безкоштовним для використання.

Переваги

 • Вам не потрібно витрачати жодної копійки, щоб скористатися будь-якою з функцій, які пропонує розширення MeetInOne. MeetInOne абсолютно безкоштовний у використанні.
 • Деякі функції, такі як «картинка в картинці», темний режим, статистика зустрічей, автоматичний прийом і відхилення запитів та інші, дійсно корисні та можуть вивести вашу зустріч на новий рівень.
 • Незважаючи на те, що функція запису зустрічі все ще знаходиться в стадії розробки, ця функція дійсно може стати порятунком для багатьох, оскільки вона полегшить ведення запису всіх зустрічей.

Розширення MeetInOne може похвалитися кількома чудовими функціями, такими як «Натисни і говори», темний режим, статистика зустрічей, покращене керування обліковим записом тощо. Але, на жаль, він підтримує лише Google Meet.

Але незважаючи на те, що він безкоштовний і дуже зручний інструмент, він не набув достатньої популярності. І тому, я вважаю, розробники не працюють над покращенням функціональності та продуктивності цього розширення. Як наслідок, цей інструмент не отримує регулярних оновлень.

Зустрічайте розширення

Перш ніж продовжити, дозвольте мені це пояснити Зустрічайте розширення не є інструментом транскрипції. Отже, якщо ви шукаєте інструмент для транскрибування зустрічей або відео загалом, Meet Extension — це не варіант. Але якщо ви хочете записати свої зустрічі або покращити загальний досвід зустрічі, ви можете розглянути цей інструмент.

Meet Extension — це безкоштовний інструмент із деякими надійними функціями безкоштовного рівня. Преміум-функції також виглядають досить вражаюче та дозволяють записувати зустрічі локально, завантажувати розмови та автоматично вмикати/вмикати мікрофон.

Переваги

 • Функція запису зустрічі Meet Extension дозволяє записувати та зберігати всі зустрічі локально у форматах MP4.
 • Його функція «картинка в картинці» дозволяє виконувати багатозадачність на комп’ютері, не пропускаючи жодного візуального ефекту.
 • Окрім відеозаписів, Meet Extension також дозволяє завантажувати історію чату та список учасників.

Єдине, що мені не сподобалося в Meet Extension, так це те, що воно збирає дані, пов’язані з діяльністю користувачів, як-от реєстрація клавіш, положення миші та кліки тощо. Мені це виглядає досить схематично.

Otter.ai

Otter.ai це, можливо, одна з найкращих послуг транскрипції, яку ви можете придбати прямо зараз. Це чудовий інструмент, який можна використовувати для нотаток онлайн-зустрічей, мозкових штурмів і онлайн-лекцій. Крім того, його функція чату Otter.ai допоможе отримати докладні відповіді на запитання зустрічі.

Крім того, цей інструмент може похвалитися функціями транскрибування попередньо записаних відео, аудіофайлів і подкастів. Окрім транскрибування ваших зустрічей, Otter також записує кожну зустріч.

Переваги

 • Otter сумісний з усіма основними службами онлайн-конференцій, включаючи Zoom, Google Meet і Microsoft Teams.
 • Otter доступний для Chrome, Android та iOS. Крім того, ви можете інтегрувати його зі Slack, Calendar і Dropbox, щоб легко синхронізувати все.
 • Otter не надає багато на безкоштовному рівні, але безкоштовний план досить вражаючий порівняно з його конкурентами. Ви отримуєте 300 хвилин щомісячної транскрипції з 30 хвилинами на розмову та транскрипцію трьох попередньо записаних аудіо- та відеофайлів на все життя.

Завдяки своєму алгоритму на основі ML Otter є досить потужним і забезпечує високу точність транскрипції. Але все ж цей інструмент бореться з сильними акцентами або коли кілька людей говорять одночасно.

Автоматичне створення нотаток

Автоматичне створення нотаток це дивовижний інструмент транскрипції, розроблений і розроблений окремим розробником на ім’я Нітін С. Єдина мета створення цього інструменту – допомогти студентам створювати ефективні нотатки, і тому цей інструмент безкоштовний.

Інструмент дуже легкий і простий у використанні. Однак цей інструмент має деякі проблеми, які слід розглянути, перш ніж використовувати його.

Переваги

 • Однією з найкращих переваг цього розширення стенограми є те, що воно абсолютно безкоштовне для використання.
 • Auto-Notes Taker сумісний з усіма основними платформами для зустрічей, включаючи Google Meet, Microsoft Teams і Zoom Web.
 • Це безкоштовне розширення стенограми також використовує штучний інтелект для створення швидких нотаток і коротких підсумків важливих тем, які обговорювалися під час зустрічі.

Цей інструмент був розроблений окремим розробником, тому йому не вистачає належної підтримки клієнтів. Отже, ви будете самі, якщо виникнуть проблеми, оскільки відповідь розробників може тривати кілька днів.

Крім того, останнє оновлення, яке отримав цей інструмент, було випущено в січні 2021 року, і є велика ймовірність, що цей інструмент не отримає оновлень найближчим часом. Отже, усі помилки та проблеми, які зараз має цей інструмент, не будуть виправлені найближчим часом.

Транскриптор

Що стосується автоматизованої транскрипції, Транскриптор це розширення, яке справді сяє. Це преміальний інструмент транскрипції, який обслуговує понад 100 тисяч клієнтів у всьому світі. Transkriptor — це багатофункціональний інструмент із десятками чудових функцій, які допомагають йому вирізнятися з-поміж конкурентів.

Переваги

 • Transkriptor підтримує понад 100+ мов, якими ви можете транскрибувати зустрічі та файли, а також перекладати існуючі транскрипції.
 • Сучасний алгоритм штучного інтелекту Transkriptor відомий тим, що забезпечує вищу точність, яка може досягати 99%.
 • На мою думку, Transkriptor, мабуть, має одну з найкращих служб підтримки клієнтів. Хоча підтримка клієнтів не працює цілодобово без вихідних, ви можете зв’язатися з ними багатьма способами, наприклад у чаті, електронною поштою тощо.

Починаючи з найважливіших, Transkriptor допоможе вам легко транскрибувати онлайн-зустрічі, семінари та відео з точністю 99%. Крім того, ви також можете завантажити свої відео чи аудіофайли, щоб миттєво перетворити їх на текст.

Хоча це не є великою проблемою, Transkriptor фіксує та транскрибує всі слова-заповнювачі, такі як гмм, ааа, хмм тощо.

YTScribe

Якщо ви насамперед шукаєте розширення стенограми для транскрибування відео YouTube, YTScribe може бути ідеальним рішенням для вас. Це інструмент freemium. Безкоштовна версія YTScribe здається мені досить солідною, і якби у мене не було грошей, я б напевно вибрав безкоштовне розширення YTScribe.

Переваги

 • YTScribe робить чудову роботу, надаючи високоточні транскрипції, особливо відео з чітким звуком і одним диктором.
 • Безкоштовне розширення YTScribe досить надійне, і якщо ви готові докласти зусиль до редагування вручну, воно буде для вас достатньо.

Однак вам доведеться вручну редагувати транскрипцію, згенеровану безкоштовним розширенням, оскільки вона не матиме належної пунктуації та позначок часу. YTScribe вирішує цю проблему в підписці Pro. Але підписка Pro виглядає дещо дорогою, особливо якщо порівняти її з цінами на інші розширення транскрипції та врахувати, що YTScribe обмежено лише YouTube.

Тим не менш, YTScribe здається дещо завищеним, особливо якщо порівнювати його з іншими службами транскрипції, такими як Transkriptor або Notta. Інші служби, які я згадав, мають аналогічну ціну, але пропонують набагато більше функцій, ніж YTScribe.

Отримайте стенограму YouTube

Як випливає з назви, Отримайте стенограму YouTube від CakeAI — це розширення стенограми відео YouTube. Це розширення без особливих зусиль працює з усіма видами відео YouTube, окрім прямої трансляції, і найкраще те, що воно досить просте у використанні.

Це розширення створює точні транскрипції та дозволяє експортувати транскрипції в трьох форматах – CSV, SRT і TXT. Якщо ви виберете формат CSV, ви отримаєте транскрипцію з точними часовими мітками.

Переваги

 • Це розширення є досить надійним і забезпечує високу точність транскрипції з часовими мітками.
 • З безкоштовною підпискою ви отримуватимете одну високоякісну транскрипцію на день безкоштовно. Крім того, транскрипція матиме точні мітки часу та пунктуацію.

Існує безкоштовна версія цього розширення, але вона обмежена лише однією транскрипцією на день. У мене з цим немає проблем, оскільки я розумію, що розробник створив цей продукт, щоб заробити трохи грошей, але це агресивне обмеження також є причиною того, що цей інструмент не дуже популярний.

Крім того, незважаючи на те, що мені сподобався інструмент і я захищав його обмежений безкоштовний доступ, я б не рекомендував обирати його платну підписку. Це тому, що його розробникам бракує професіоналізму. Сторінка інструменту не містить належної інформації про виставлення рахунків, підписку, методи конфіденційності тощо.

Крім того, багато користувачів повідомили, що вони не можуть скасувати свої підписки, оскільки немає можливості.

Scribbl

Scribbl це нова служба транскрипції, яка мене дуже вразила. Незважаючи на те, що Scribbl зараз підтримує лише Google Meet, вони працюють над розширенням сумісності з іншими платформами, такими як Microsoft Teams і Zoom.

Scribbl не тільки допомагає з високоточною транскрипцією, але й дозволяє записувати всі ваші зустрічі та створювати нотатки зустрічей на основі ШІ. Крім того, він пропонує простий варіант обміну, що дозволяє легко ділитися всіма своїми відео та транскрипціями.

Переваги Scribbl

 • Незважаючи на те, що Scribbl не пропонує телефонну підтримку клієнтів, його підтримка клієнтів все одно є однією з найкращих порівняно з конкурентами. Ви можете зв’язатися з їх командою підтримки через чат або електронну пошту.
 • Scribbl досить простий у використанні. Але якщо вам важко, ви можете зв’язатися з їхньою командою підтримки клієнтів або перейти до розділу їхнього блогу.
 • Удосконалений алгоритм штучного інтелекту Scribbl розбиває всю дискусію на зустрічі на менші теми. Це може бути дуже корисним для перегляду тем, які обговорюються на зустрічах.

Єдиним недоліком Scribbl, на мій погляд, є ціна. Це досить дорого в порівнянні з іншими інструментами на ринку.

Заключні коментарі

Ось і все – детальна стаття про найкращі розширення транскрипції.

Рекомендувати розширення стенограми нелегко, оскільки це повністю залежить від ваших потреб. Сподіваюся, ця стаття допомогла вам зробити правильний вибір. Але якщо ви все ще розгублені, дозвольте мені дати вам свої рекомендації щодо різних випадків використання.

Якщо у вас є бюджет і вам потрібне розширення транскрипції для транскрипції відео YouTube, я рекомендую вам вибрати Notta. Але якщо у вас немає бюджету, я б порекомендував безкоштовні розширення YTScribe або CakeAI.

Подібним чином, якщо вам потрібно розширення стенограми для зустрічей, розгляньте Laxis, Notta, Otter або Transkriptor. Ви також можете скористатися іншими інструментами, перерахованими вище, але обов’язково прочитайте плюси та мінуси, перш ніж зробити вибір.

Далі ознайомтеся з найкращим програмним забезпеченням транскрипції для перетворення аудіо в текст.