11 програм для віддаленого перегляду фільмів разом з друзями

Програми Watch Party дозволяють дивитися фільми разом із друзями чи родиною, незалежно від місця розташування. Отже, незалежно від того, чи перебуваєте ви в стосунках на відстані зі своїм партнером чи друзями, дивіться разом улюблені фільми чи телешоу на потокових платформах.

Завжди найцікавіше дивитися фільми чи телесеріали з друзями та родиною, сидячи на дивані. Але відстань змусила нас сумувати за цими моментами і насолоджуватися ними.

Технологічний прогрес дозволив нам дивитися онлайн-контент разом із нашими близькими без подорожей. Кілька онлайн-сервісів, наприклад переглядів, синхронізуватимуть відео, які ви переглядаєте, і залишатимуться на зв’язку протягом усього часу.

Як працюють вечірки перегляду?

Перший крок — вибір програми для перегляду фільмів з друзями. Кожному потрібна активна підписка на ту саму програму потокового передавання, наприклад Netflix або Amazon Prime. Для роботи більшості програм потрібен комп’ютер і браузер Google Chrome.

Увійшовши до своїх пристроїв і додатків, ви можете розпочати спільний перегляд фільму. Служби перегляду синхронізують відео для всіх, хто дивиться. Якщо одна особа робить паузу, це буде призупинено для всіх. Сервіс дозволяє спілкуватися з друзями під час перегляду фільму. Деякі програми дозволяють відеочат. Ви можете насолоджуватися коментарями з друзями, роблячи момент надзвичайно приємним.

Ось деякі з найпопулярніших програм для перегляду онлайн-фільмів.

TeleParty

TeleParty, яка раніше називалася вечіркою Netflix, — це розширення для браузера Chrome, яке дозволяє переглядати фільми чи телешоу на Netflix, Disney+, Hulu, HBO Max або Amazon Prime. Він має бути встановлений лише на одному комп’ютері та дозволяє створювати посилання на вечірку перегляду, щоб поділитися з друзями чи родиною.

Вимога

  • Кожному потрібен браузер Chrome, встановлений на комп’ютері.
  • Розширення Teleparty Chrome потрібне на одному комп’ютері.
  • Доступ до потокової програми Netflix.

Як це працює?

Завантажте розширення TeleParty у свій браузер Chrome. Після встановлення відкрийте Netflix і почніть відтворювати фільм, який хочете переглянути. Далі – унікальне посилання, яке призупиняє відео та ділиться ним з іншими. Teleparty синхронізує відтворення відео в потокових додатках.

Переваги

Розширення Teleparty Chrome потрібно встановити лише на одному комп’ютері. Не всім він потрібен для спільного віддаленого перегляду фільмів. Ще одна перевага полягає в тому, що не всім також потрібна підписка на Netflix.

Amazon Prime Watch Party

Amazon Prime Watch Party дозволяє дивитися фільми з вашими близькими на Amazon Prime. Це дає змогу одночасно дивитися разом із 100 друзями чи родиною та спілкуватися з ними. Ви можете дивитися будь-який фільм або телешоу, включені в Prime.

Вимога

Кожен, хто дивиться відео, має перебувати в тій самій країні, що й організатор, бути основним учасником або принаймні придбати відео.

Як це працює?

Виберіть фільм або телешоу, які ви та інші бажаєте переглянути. Клацніть піктограму вечірки перегляду на Amazon Prime, щоб створити групу перегляду та введіть своє ім’я. За посиланням можна надіслати запрошення на вечірку перегляду до 100 осіб. Коли всі приєднаються, ведучий може відтворити, призупинити, пропустити або зупинити фільм.

  Виправте, як Samsung Інтернет постійно відкривається сам

Переваги

Він може працювати в кількох браузерах, крім Safari або Internet Explorer. Ця вечірка перегляду дає змогу дивитися фільми разом зі 100 людьми та спілкуватися з ними одночасно — не потрібно завантажувати плагіни чи розширення, щоб почати роботу з вечіркою перегляду Amazon.

Сценарист

Сценарист це розширення Chrome, яке дозволяє до десяти людей приєднуватися та дивитися фільми разом на потокових платформах. Додаток має функцію живого чату та відеодзвінка.

Вимога

Кожен повинен мати ноутбук або комп’ютер з доступом до Інтернету, мікрофоном, веб-камерою та підпискою на потокову платформу.

Як це працює?

Завантажте та встановіть розширення Scener для Chrome на свій настільний пристрій. Наступним кроком буде додати всіх ваших друзів, які вже є на платформі, виконавши пошук за їхніми іменами та натиснувши кнопку «Додати друга». Це дозволяє користувачеві з дистанційним керуванням відтворювати, призупиняти, пропускати, перемотувати або зупиняти фільм. Віртуальний пульт можна передати іншим, перемістивши курсор до імені особи та натиснувши кнопку пульта.

Переваги

Scener дозволяє переглядати відео на кількох платформах, таких як Netflix, Amazon Prime Video, Hulu (без реклами), Disney+, HBO Max, YouTube тощо. За допомогою Scener ви можете спілкуватися в чаті або здійснювати відеодзвінки з друзями, щоб побачити їхні обличчя та реакцію під час перегляду фільму. Ще одна унікальна перевага — перегляд фільмів із незнайомцями, як у кінотеатрі під час запланованої публічної вечірки.

Chrome Watch Party

Chrome Watch Party це безкоштовний інструмент для перегляду фільмів або телешоу з ваших улюблених потокових служб.

Вимога

Він сумісний з браузерами Firefox, Microsoft Edge і Google Chrome.

Як це працює?

Завантажте розширення Chrome, надбудову Firefox або надбудову Microsoft edge у свій відповідний браузер. Натисніть піктограму Watch Party і заповніть три текстові поля, необхідні для створення або приєднання до вечірки.

Переваги

Chrome Watch Party — це абсолютно безкоштовний інструмент. Платформа синхронізує фільми чи телешоу з кількох потокових платформ, таких як Netflix, Hulu, Disney+, YouTube, HBO Max, Amazon Prime Video та багатьох інших. Він дозволяє проводити групові відео- та аудіочати та пропонує необмежену кількість GIF для чатів. Чати автоматично видаляються через 24 години.

Рейв

Рейв це безкоштовна програма, яка дозволяє користувачам дивитися фільми або фотографії Google разом, розмовляючи або спілкуючись один з одним.

Вимога

Для цього користувачі повинні мати обліковий запис Rave і доступ до того самого потокового сервісу.

Як це працює?

Один із користувачів може створити кімнату, надіславши запрошення іншим за посиланням або виконавши пошук свого імені на платформі. Він підтримується контентом із YouTube, Netflix, Amazon Prime, Disney+, Google Drive, Vimeo, Google Photos тощо.

  Що таке Мхм?

Переваги

Це дозволяє синхронізувати потокові сервіси, як-от Netflix, Hulu, HBO Max тощо, на всіх пристроях користувачів. Це безкоштовно. Rave доступний на iPhone, Android, Mac і Windows. Немає межі ні. осіб, які можуть приєднатися до групи перегляду.

погляд

погляд Платформа вечірки для перегляду відео YouTube. Це дозволяє лише двом користувачам дивитися YouTube або локально зберігати відео разом.

Вимога

Погляньте на обліковий запис, щоб почати переглядати відео YouTube, бачачи один одного. Один і той же локальний файл на пристроях обох користувачів для їх синхронізації.

Як це працює?

Один із користувачів може створити кімнату спостереження та надіслати посилання, щоб запросити іншу особу. Інша особа може натиснути посилання, і воно синхронізує відео YouTube або локально збережене відео.

Переваги

Платформа найкраще підходить для віртуального міжміського побачення або для двох друзів чи дітей, які хочуть весело провести ніч. Gaze дуже зручний.

TwoSeven

TwoSeven створюється парою, яка тривалий час живе у відносинах на відстані. Це одна з найпростіших платформ у списку.

Вимога

Вам потрібен обліковий запис у TwoSeven і програмах для потокового передавання медіа чи особистих відео.

Як це працює?

Вам потрібно отримати доступ до цього браузерного додатка. Після налаштування облікового запису ви зможете переглядати відео з потокових програм. Це також дозволяє користувачам переглядати приватні або власні відео.

Переваги

Це зручна програма на основі браузера з вбудованими можливостями для тексту та відео. Він поставляється з розширенням для Chrome, щоб перевірити, чи веб-сайт відео сумісний з платформою чи ні. Платформа підтримує перегляд відео з Netflix, YouTube, Vimeo та Crunchyroll і дозволяє переглядати приватні відео разом.

Watch2Gether

Watch2Gether робить перегляд відео, прослуховування пісень і покупки в Інтернеті з друзями та родиною цікавими та легкими.

Вимога

Вам знадобиться комп’ютер із підключенням до Інтернету та доступ до потокової платформи, де ви хочете дивитися відео зі своїми близькими.

Як це працює?

Для початку натисніть «Створити кімнату» на домашній сторінці платформи та введіть тимчасовий псевдонім. Потім вас буде спрямовано до віртуальної кімнати чату, де ви зможете додати своїх друзів. Ви можете запросити своїх друзів у віртуальну годинну кімнату або приєднатися до кімнати, створеної іншими.

Переваги

Щоб почати роботу з платформою, реєстрація не потрібна. Це дозволяє користувачам дивитися фільми або відео, слухати музику та робити покупки в Інтернеті. Користувачі можуть шукати та вибирати джерела відео з Vimeo, YouTube, DailyMotion або аудіо із SoundCloud.

Каст

Каст дозволяє користувачам не лише синхронізувати та переглядати відео, але й ігри, документи тощо. Платформа безкоштовна для YouTube і Tabi, але ви повинні заплатити невелику плату за перегляд вмісту з потокової платформи, як Netflix. Це дозволяє до 20 людей приєднатися до сесії.

Вимога

Ви можете почати з Kast web (доступно лише для Google Chrome і Microsoft Edge) або програми для настільного комп’ютера.

  6 найкращих інструментів для редагування, аналізу та створення метатегів

Як це працює?

Kast дозволяє користувачам дивитися фільми разом, грати в ігри та ділитися іншим вмістом. Ви можете завантажити настільну програму для Windows або macOS або скористатися веб-версією, яка підтримується Google Chrome і Microsoft Edge. Наступним кроком є ​​створення групи перегляду або приєднання до вже наявної.

Переваги

Це дозволяє користувачам ділитися браузером, екраном, камерою або запускати вміст через Kast TV під час перегляду. Він доступний як для робочого столу, так і для веб-додатків.

Syncplay

Syncplay — це платформа для вечірок із відкритим кодом і чудовий додаток для перегляду фільмів за допомогою улюбленого відеоплеєра.

Вимога

Користувачі повинні використовувати той самий відеофайл, щоб синхронізувати фільм і почати перегляд. Для голосового чи відеочату потрібно завантажити програми сторонніх розробників, такі як Skype або Mumble.

Як це працює?

Усі користувачі повинні завантажити відео з одного файлу та зберегти його локально на жорсткому диску. Після налаштування облікового запису Syncplay ви можете почати насолоджуватися фільмами.

Переваги

Syncplay — це безкоштовний інструмент для віддаленого перегляду фільмів разом з людьми. Він багатоплатформний і сумісний із багатьма додатками для відеопрогравачів, такими як VLC, Media Player Classic і KM Player.

Plex

Plex Виводить обмін відео на зовсім інший рівень, додаючи віртуальну реальність. Це дозволяє користувачам спільно використовувати віртуальну квартиру, театр або кімнату, де ви та ваші близькі можете приєднатися та дивитися фільми разом. Одним із недоліків цієї платформи є те, що вона є найскладнішою для нас у списку.

Вимога

Мобільний або настільний пристрій із сумісним обладнанням Google Daydream, Gear VR або Oculus Go.

Як це працює?

Щоб почати, створіть свій обліковий запис Plex, а потім виберіть фільм для перегляду з бібліотеки фільмів і ТБ Plex або вашої особистої медіатеки. Натисніть кнопку «Більше» поруч із фільмом і натисніть «Дивитися разом», щоб почати сеанс і запросити своїх друзів почати перегляд. Це створює віртуальний простір, де відео синхронізуються одне з одним, щоб усі разом дивилися те саме відео.

Переваги

Це весела платформа для перегляду вечірок для технічно підкованих користувачів. Він доступний для Android/IOS і настільних пристроїв.

Резюме

Ви перебрали всі відомі та найкрутіші способи перегляду фільмів, згадані вище; настав час спланувати свій наступний кіновечір. Поділіться статтею зі своїми друзями або родиною та виберіть платформу для перегляду вечірок, яка найкраще відповідає вашим потребам і вимогам.