11 Програмне забезпечення з відкритим кодом для веб-дизайнерів і графічних дизайнерів

Безкоштовне програмне забезпечення для веб-дизайну та графічного дизайнера…

Існує багато доступного програмного забезпечення з відкритим кодом, яке може чудово допомогти вам як веб-дизайнеру та графічному дизайнеру. Відкритий код цінний через нульову ціну, а спільнота підтримки поширюється по всьому світу. У нинішніх економічних умовах інструменти з відкритим кодом є чудовим місцем для початку пошуку.

У світі дизайну не дуже легко підтримувати професійну кар’єру графічного дизайнера лише за допомогою програм із відкритим кодом. Можливо, доступно багато покращених програм із відкритим кодом, які допоможуть вам стати чудовим графічним та веб-дизайнером. Термін «відкритий вихідний код» означає, що він доступний безкоштовно та доступний кожному.

Krita

Krita є потужним творцем векторної графіки, який зосереджується на цифровому малюванні та ілюстрації. В основному використовується для оформлення коміксів. Це безкоштовне програмне забезпечення з розширеними шаблонами та функціями.

Художники розробили Krita для високоякісного програмного забезпечення для малювання, доступного кожному. Він може допомогти в дизайні коміксів, таких як плавні форми, точки зникнення, розширені функції виділення, шар-маски тощо. Якщо ви хочете потрапити у світ ілюстрації, Krita — найкращий вибір у категорії з відкритим кодом.

божевілля

божевілля це безкоштовне надшвидке графічне програмне забезпечення для інтерфейсу користувача, UX і веб-дизайну. У ньому є все, до чого ви звикли в інших подібних програмах, і виходить за рамки. З Lunacy ви заощадите купу часу, який зазвичай витрачаєте на пошуки графіки в Google. Тисячі значків, ілюстрацій і фотографій доступні прямо всередині програми.

Більше того, Lunacy оснащено зручними інструментами на основі штучного інтелекту для автоматизації рутинних завдань: видалення фону, збільшення зображення, аватарів і генератори тексту. На відміну від Figma, Lunacy не залежить від Інтернету, і більшість його функцій працюють офлайн. Якщо ви віддаєте перевагу онлайн-співпраці з колегами-дизайнерами, це також можливо. На відміну від Sketch, який працює лише на macOS, Lunacy нативно обробляє файли .sketch на всіх основних платформах. Інтерфейс програми доступний 21 мовою.

 • Він працює на:

 • вікна

 • Linux

 • macOS

Gimp

Gimp означає програму обробки зображень GNU.

Gimp є одним із найпопулярніших інструментів графічного дизайну та редагування фотографій із відкритим кодом. Це пакет графічного дизайну та редактор зображень із багатим набором функцій. Цей інструмент подібний до макета Adobe Photoshop. Чудовий інструмент для будь-якого початківця чи просунутого дизайнера, який переважно працює з фотографіями.

GIMP — це високоякісний фреймворк для керування зображеннями зі сценарієм серед мов, зокрема C, Perl, C++, Python тощо.

Це аналог Adobe Photoshop. Якщо ви створюєте цифрову картину або коригуєте фотографії та компонуєте різні елементи, це фантастично. Звичайно, він не має всіх функцій, таких як Photoshop, але той, хто створив це програмне забезпечення, має величезну кількість волонтерів з усього світу.

Основні моменти

 • Наповнений фільтрами, масками, шарами та пензлями
 • Розширте можливості за допомогою розширень
 • Розширені функції редагування фотографій
 • Створюються справді надихаючі дизайни. Це означає гнучкість перетворення зображень так, як вам подобається.
 • Величезна кількість елементів графічного дизайну, логотипів, компонентів інтерфейсу. Це також сприяє першокласним функціям керування кольором для забезпечення високої точності керування кольором.

Inkscape

Inkscape дуже схожий на Adobe Illustrator і Corel Draw. Це також один із потужних інструментів, які доступні безкоштовно кожному. Він також відомий як аналог творця векторної графіки Adobe Illustrator.

Базовий і стандартний формат файлу Inkscape – масштабована векторна графіка (SVG). Inkscape доступний для операційних систем Linux, Mac і Windows.

Основні моменти

 • Об’єкти стилізації
 • Підтримує різні типи форматів файлів
 • Операція залежить від шляху.
 • Маніпуляція в об’єкті може здійснюватися ефективно.
 • Простота документування
 • Гнучкий інтерфейс користувача

Студія Synfig

Доступно в Windows, OSX і Linux, Студія Synfig це програмне забезпечення для 2D-анімації для всіх творчих ентузіастів, щоб втілити свої проекти в життя. Залежно від вашого стилю малювання, ви зможете досягти майже будь-якої атмосфери анімації, яку ви прагнете.

Перегляньте одну зі складних анімацій, створених за допомогою цього програмного забезпечення:

Ви також можете створити щось легке та просте, якщо це ваша сильна сторона. Як я вже сказав, все зводиться до того, що ви хочете створити, і вважайте це підказкою Synfig Studio.

Говорячи про функції, це дає вам повний контроль над вашою векторною ілюстрацією – від її імпорту до експорту готового продукту. Ви можете дублювати форми, працювати з понад 50 шарами, додавати фільтри та застосовувати градієнти.

Крім того, ви можете повністю взяти на себе кісткову систему, щоб точно структурувати свій дизайн, щоб їхні рухи виглядали так, як ви хочете. Цього можна легко досягти, використовуючи їхній шар Skeleton Distortion, який допомагає застосовувати складні деформації до растрових зображень.

Ви можете вибрати одну з двох різних версій – Stable і Development. Перший — добре протестований і перевірений, а другий — новіший, який має експериментальні функції та додаткові виправлення помилок. Обидва їх можна завантажити безкоштовно, оскільки це програмне забезпечення з відкритим кодом.

Діам

Діам був створений на основі інтерфейсу єдиного документа (SDI), подібного до Inkscape і GIMP. Він в основному використовується для створення мереж типу електронних схем, блок-схем тощо. Він інтегрований із багатьма розширеними функціями, тобто використовує це для допомоги у створенні моделей зв’язків у структурах баз даних, UML, простих електричних схемах. Підтримуються формати файлів SVG і XML.

Використовуючи Dia, ви можете експортувати SVG, EPS, DXF, PNG, JPEG усі інші відомі формати.

блендер

блендер це програма для створення 3D-малюнків. Найвідоміші аніматори використовують Blender для створення короткометражних, художніх фільмів, телешоу тощо.

Його інтерфейс спочатку досить складний, але коли ви йдете вперед до дизайну, він стає легким. Він має багато настроюваних функцій; звичайно, ви також можете створювати свої розширення та функції так, як ви хочете.

За допомогою Blender ви можете працювати з фотореалістичним рендерингом, скульптурою (різні типи пензлів), створенням ігор і швидким монтажем.

Якщо ви готові витратити гроші, вам слід ознайомитися з програмним забезпеченням преміум-класу для створення 3D-анімації.

Pencil2D

Pencil2D є програмним забезпеченням для малювання; можна створювати мальовані анімації за допомогою растрової та векторної графіки. Він простий у використанні, інтегрований із зрозумілішим інтерфейсом і оснащений високоякісними інструментами анімації.

Тож інструмент для малювання Pencil2D — це, можливо, найкращий спосіб дізнатися фундаментальні принципи векторної графіки та мультиплікаційної анімації.

Skencil

Skencil це програма для векторного малювання. Він доступний для Linux/Unix/GNU-подібних операційних систем. Це дозволяє нам створювати чудові діаграми, ілюстрації та корисні малюнки. Skencil побудовано на інтерпретованій мові, тобто Python, і є об’єктно-орієнтованим на дуже високому рівні.

Основні моменти

 • Простота використання.
 • Градієнтні заливки
 • Запис файлів EPS
 • Групи змішування
 • Трансформовані зображення та текст
 • Розширені прямокутники та криві тощо.

Кузня шрифтів

FontForge це редактор шрифтів, який підтримує багато форматів шрифтів для дизайнерів. Він легкий і дає змогу створювати гладкі дизайни власного типу, справжнього типу та постскриптум. Це безкоштовне програмне забезпечення, розроблене Джорджем Вільямсом і написане на мові С-програмування.

Він використовує FreeType для відтворення шрифтів на екрані.

Редагування SVG

Редагування SVG може допомогти створювати векторну графіку в браузері без додаткового встановлення програмного забезпечення у вашій системі. Це кросбраузерний інструмент графічного дизайну JavaScript.

SVG-Edit складається з двох інтерфейсів, які включають svgcanvas.js і svg-editor.js. Ці два компоненти взаємодіють для створення ефективної векторної графіки.

Висновок

Оскільки цифровізація в усьому світі зростає протягом багатьох років, це чітко показує, що попит на індустрію графічного та веб-дизайну буде високим. Вибір правильного інструменту, який відповідає потребам вашого бізнесу, дасть вам найкращі результати.

Крім того, якщо ви не віддаєте перевагу завантаженню та хочете зробити це онлайн, ви можете дослідити ці онлайн-інструменти дизайну.