11 Програмне забезпечення для керування бізнес-процесами (BPM) для малого та середнього бізнесу

Програмні рішення для управління бізнес-процесами (BPM) створені, щоб допомогти вам ефективно керувати своїми завданнями та оптимізувати їх для підвищення продуктивності та прибутковості.

Інструменти BPM можуть допомогти кожному бізнесу, від стартапа до підприємства, безперебійно управляти процесом і досягати бізнес-цілей.

Якщо ви хочете виділитися на цьому висококонкурентному ринку, ви повинні придумати унікальні ідеї, які можуть вирішити проблеми ваших клієнтів, що потребує часу та зусиль.

Тому ви не можете дозволити собі витрачати час і ресурси на виконання повторюваних завдань і керування всім вручну.

Ось тут і з’являються інструменти управління бізнес-процесами.

Це найкращий спосіб керувати своїми завданнями, заощаджуючи час і зусилля. Ця технологія також допомагає зменшити кількість помилок, підвищити задоволеність клієнтів і скоротити витрати. Це дозволить вам звільнити час для інноваційних ідей і приймати розумніші бізнес-рішення.

У цій статті я обговорю деякі з найкращих інструментів керування бізнес-процесами та переваги їх використання для вашого бізнесу.

Що таке управління бізнес-процесами (BPM)?

Управління бізнес-процесами (BPM) — це ефективний підхід до підтримки різноманітних процесів, завдань і діяльності бізнесу. Це дисципліна, яка охоплює такі завдання, як виявлення, вимірювання, аналіз, моделювання, оптимізація та вдосконалення ваших бізнес-процесів.

А інструмент BPM — це технологія, яка використовує концепції управління бізнес-процесами. Він розроблений для координації поведінки людей, інформації, систем і речей для створення детального звіту в кінці. Це дає вам змогу приймати розумні рішення для покращення вашого бізнесу.

Використовуючи цей інструмент, ви можете усунути повторювані та трудомісткі завдання за допомогою автоматизованих робочих процесів, щоб підвищити ефективність співробітників, забезпечити кращий досвід роботи з клієнтами та отримати безпомилкову інформацію.

Існує три види управління бізнес-процесами:

 • BPM, орієнтований на людину: цей тип BPM зосереджується на людській діяльності для автоматизації допоміжних функцій і виконання процесу. Це гарантує виконання поточних завдань правильною командою в потрібний час.
 • BPM, орієнтований на документи: цей BPM керує робочим процесом документів, щоб затверджувати та уникати ланцюжків електронних листів, забезпечуючи кращий контроль.
 • BPM, орієнтований на інтеграцію: він об’єднує різні інструменти під одним дахом, що дозволяє передавати дані всередині організації, скорочуючи процес передачі даних вручну.

Особливості інструментів BPM

Ефективний інструмент управління бізнес-процесами повинен мати деякі важливі функції для оптимізації ваших бізнес-процесів і досягнення бажаних результатів. Незважаючи на те, що список функцій може відрізнятися від одного інструменту BPM до іншого, певні функції є спільними для всіх.

Отже, ось деякі з найважливіших функцій інструменту BPM:

 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача
 • Мобільна чуйність
 • Каркасне моделювання
 • Візуальне моделювання робочого процесу
 • Контрольований доступ користувачів
 • Унікальне ведення справ
 • Міжвідомча співпраця
 • Управління змінами
 • Опція перетягування
 • Звітність у реальному часі
 • Можливість інтеграції програмного забезпечення

Програмне забезпечення BPM Vs. Програмне забезпечення для управління проектами

Щоб зрозуміти принципові відмінності між програмним забезпеченням BPM і програмним забезпеченням для управління проектами, вам потрібно зрозуміти фактори, які визначають їхні функції, можливості вирішення проблем і використання.

 • BPM націлений на ефективність, тоді як мета управління проектами полягає в підтримці прозорості.
 • Управління процесами легко адаптує організаційні процеси для оптимізації роботи, тоді як управління проектами призначене для швидкої адаптації до характеру змін.
 • У рішенні BPM усі дані переміщуються системою автоматично, тоді як під час керування проектами вам, можливо, доведеться переміщувати дані вручну між зацікавленими сторонами.
 • Управління процесами зосереджено на робочому процесі всієї організації, тоді як управління проектами спрямоване на проекти та завдання конкретної команди.

Етапи життєвого циклу BPM

BPM використовується для картографування та аналізу ваших бізнес-процесів, щоб визначити область для вдосконалення. Щоб досягти цієї мети, потрібно пройти кілька етапів:

 • Дизайн: визначте область, яка потребує вдосконалення, і визначте деякі необхідні кроки для досягнення результату.
 • Модель: зіставте поточний процес і створіть нову версію.
 • Виконати: впровадити в систему попередньо розроблений процес.
 • Монітор: відстежуйте продуктивність виконуваного процесу та вимірюйте, чи є зазначені покращення достатніми для досягнення очікуваних результатів.
 • Оптимізуйте: якщо все ще не вистачає, шукайте інші способи збільшити його шанси на перемогу.

Таким чином ви зможете покращити бізнес-процеси та дозволити своїй організації працювати розумно.

Випадки використання

Багато компаній уже почали розумно працювати, використовуючи програмне забезпечення BPM і вивчаючи його переваги. Він використовується в кількох галузях для управління бізнес-процесами. Різні випадки використання інструментів BPM:

 • Відкриття рахунку
 • Капітальні витрати
 • Впровадження співробітників
 • Управління претензіями
 • Управління ризиками та комплаєнс
 • Вирівнювання даних у системах
 • Заявки на відпустку
 • Дозвіл на відрядження
 • Обробка рахунків-фактур
 • Еволюція бізнес-процесів
 • Запит на стенограму
 • Закупівля та придбання
 • Котирування цін
 • Робочі наряди
 • Затвердження бюджету
 • Охорона здоров’я та страхування
  Як перевірити та очистити історію прослуховування Spotify

І багато іншого.

Тепер давайте розглянемо деякі з найкращих інструментів BPM на ринку. Кожен інструмент має свої власні функції та надає різні пакети для малих і великих підприємств.

Monday.com

Керуйте своїми бізнес-процесами та автоматизуйте робочий процес за допомогою Monday.com і отримуйте важливу інформацію про статус вашого проекту, бюджетні витрати тощо. Дозвольте автоматизації взяти на себе повторювані завдання та заощадити час.

Інтегруйте Monday.com зі своїми улюбленими бізнес-інструментами, щоб централізувати всі дані в одному місці. Це запобіжить вам боротися з керуванням часом і завданнями, і водночас допоможе вам залишатися на висоті керування завданнями.

Monday.com добре працює для відображення бізнес-процесів завдяки своїй інтерактивній та зручній платформі, яка відстежує кожну вартість на кожному етапі проекту. Ви можете організувати всі проекти в одному місці, щоб легко керувати своїми бізнес-процесами та налаштовувати інструмент відповідно до потреб бізнесу.

З Monday.com керувати та вести облік завдань команди надзвичайно легко та надійно. Ви також можете дозволити своїй команді отримати доступ до програмного забезпечення, щоб оновити свій робочий статус. Якщо ви окрема особа або команда з двох учасників, ви можете скористатися безкоштовною підпискою, щоб скористатися багатьма перевагами, включаючи бібліотеку вмісту, необмежену кількість маркетингових робочих процесів, базовий фільтр, керування завданнями, 30+ шаблонів тощо.

Щоб використовувати більше функцій, ви можете вибрати будь-який план від 10 доларів США за місце на місяць. Скористайтеся 14-денною безкоштовною пробною версією, щоб зрозуміти, як це працює.

Zoho Creator

З Zoho Creator. Керуйте наскрізним управлінням бізнес-процесами, не вкладаючи зусиль і часу.

Створіть карту своїх внутрішніх процесів на основі ключових показників ефективності та організаційних інструкцій за допомогою структури BPM. Це призводить до належної комунікації із зацікавленими сторонами, щоб вони могли краще повідомляти про процедури.

Дозвольте Zoho Creator спростити вашу роботу з розробки, моніторингу, виконання та оптимізації процесів. Це, у свою чергу, зменшить ваше робоче навантаження та усуне ручні помилки або втручання. Крім того, це допомагає організаціям визначати цілі та покращувати свою стабільність і надійність.

Zoho Creator створено для автоматичного масштабування, що означає, що коли потреби вашого бізнесу зростають, серверна інфраструктура Zoho Creator плавно масштабується. Використовуйте можливості автоматизації у своїх бізнес-процесах і розслабтеся на дивані. Ви також отримаєте понад 600 готових інтеграцій, щоб усі відділи залишалися в одному місці та легко спілкувалися один з одним.

Завдяки інтеграції API підприємства можуть підключатися до програм сторонніх розробників. Ви також можете отримати правильний перегляд деталей за допомогою звітів і статистики на інформаційних панелях. Це вдалий час, щоб взяти будь-який план і почати керувати своїми процесами. Скористайтеся 15-денною безкоштовною пробною версією, щоб ближче випробувати Zoho Creator.

Робочий процес Kissflow

Замість того, щоб насилу керувати проектами та завданнями та робити роботу головним болем, просто розслабтеся та спостерігайте за підвищенням продуктивності вашого бізнесу Робочий процес Kissflow. Це гнучка, потужна, зручна, проста у використанні платформа, яка дозволяє легко впроваджувати рішення для управління бізнес-процесами у вашій організації та досягати успіхів у цьому.

За допомогою цього програмного забезпечення нового покоління BPM ви можете розумно керувати всіма процесами. Kissflow пропонує інтуїтивно зрозумілі інструменти без коду, щоб некодувальник міг легко реалізувати рішення. Почніть керувати за дні, а не за місяці. Kissflow дає можливість власникам і керівникам бізнесу робити розумний вибір.

Kissflow — це гнучка, масштабована та адаптована платформа, яка має швидкий і приголомшливий інтерфейс користувача для виконання всіх функцій. Він також знайомить вас із демократичними обчисленнями та надає інформацію в реальному часі про кожен процес у зрозумілому форматі.

Ви можете використовувати інформаційні панелі та створювати спеціальні звіти, щоб отримати корисну інформацію. Завдяки функції динамічного звітування ви можете швидко отримати ключову інформацію про бізнес-процеси. Оптимізуйте свої бізнес-процеси, виконуючи глибші деталізації, усуваючи вузькі місця та вносячи зміни в робочий процес у будь-який час. Ви також отримаєте друкований або цифровий паперовий слід кожного кроку процесу.

Перевірте, наскільки надійна платформа, скориставшись БЕЗКОШТОВНОЮ пробною версією. Виберіть із різноманітних планів від 9,90 доларів США за користувача на місяць або 495 доларів США за 50 користувачів.

Microsoft Power Automate

Подбайте про важливі речі та автоматизуйте решту процесів Microsoft Power Automate. Це дозволяє оптимізувати всі безпаперові процеси та повторювані завдання, щоб ви могли зосередитися на інших речах.

Допоможіть своїй команді створювати автоматизовані процеси за допомогою інструментів перетягування, попередньо створених конекторів, а також низького коду та швидкої автоматизації повсякденних завдань. Ви також можете візуалізувати записані наскрізні процеси за допомогою порадника процесів, який надає рекомендації щодо створення глибокої інформації та потоків.

Підвищуйте ефективність свого бізнесу, використовуючи ці дані для автоматизації та відстеження кожного завдання, а також зробіть свою автоматизацію розумнішою за допомогою інтелектуального конструктора ШІ. Ви також можете швидко обробляти форми за допомогою автоматизації документів, виявляти зображення та текст, створювати за допомогою готових моделей і обробляти затвердження.

  11 найкращих хмарних панелей керування для керування серверами та веб-сайтами

Розширюйте можливості Microsoft Power Automate в Інтернеті, на мобільних пристроях і комп’ютері за допомогою програм. Ви також можете підключити свої робочі процеси до багатьох джерел даних за допомогою бібліотеки конекторів, яка об’єднує всі ваші дані в одному місці. Це дає змогу отримувати статистичні дані та налаштовувати програми. Ви також можете розширити можливості Dynamic 365, Azure, Microsoft 365 тощо.

Окремий користувач може проаналізувати процеси, щоб створити необмежену кількість хмарних потоків за 15 доларів США за користувача на місяць. Ви також можете вибрати інший план із RPA, який включає 5000 кредитів на обслуговування AI builder щомісяця. Ви навіть можете вибрати БЕЗКОШТОВНУ пробну версію.

Аппіан

Відчуйте потужність автоматизації бізнес-процесів Аппіан і прискорити управління вашим бізнесом, результати та ефективність. Appian спрощує дизайн робочого процесу, щоб дати користувачам і професійним розробникам змогу малювати процеси, наприклад блок-схеми.

Дозвольте своїй команді використовувати штучний інтелект для створення та зберігання процесів для швидшого проектування, автоматизації роботи з керування та організації технологій, даних і людей в одному місці. Appian також дозволяє аналізувати потреби, нормативні зміни, неефективність і тенденції вашої організації, щоб швидко й ефективно адаптуватися.

Розширте межі керування бізнес-процесами, щоб автоматизувати процеси, покращити залучення користувачів і співпрацювати. За допомогою Appian ви можете малювати процеси, використовувати інтелектуальні служби, запроваджувати організаційні правила та вбудовувати робочі процеси в програми.

Крім того, створюйте та розгортайте правила, уніфікуйте дані та розгортайте робочий процес для узгодженого досвіду. Інтегруйте інші інструменти зі своїми бізнес-інструментами, щоб привернути увагу вашої команди до одного завдання. Нічого додаткового розробляти не потрібно; натомість забезпечте користувальницький досвід мобільних пристроїв на всій території підприємства.

Почніть користуватися Appian БЕЗКОШТОВНО та отримайте онлайн-навчання, посібники та спеціальне хмарне середовище.

Nintex

Отримайте повну платформу автоматизації та керування процесами, щоб підвищити свою продуктивність Nintex. Це потужна та проста у використанні платформа процесів, яка прискорює вашу цифрову трансформацію.

Nintex створено, щоб покращити спосіб роботи людей і зробити весь ваш бізнес-процес швидким, легким у управлінні та простим. Крім того, він автоматизує та оптимізує бізнес-процеси, щоб ви могли зосередитися на основних речах.

Візуально відображайте, плануйте та керуйте завданнями за допомогою простих у використанні інструментів, якими люблять користуватися учасники та власники. Якщо ви хочете, ви можете додати сторонніх консультантів, які допоможуть вам у будь-який час відобразити, керувати, стандартизувати та покращити процеси.

Nintex допоможе усунути ручну та повторювану роботу за допомогою автоматизованих робочих процесів і швидше збирати інформацію належним чином. Він може контролювати процеси, щоб визначати та швидко вирішувати проблеми та вказувати на вдосконалення процесів за допомогою візуалізації даних.

Отримайте стандартну підписку вартістю 955 доларів США на місяць для необмеженої кількості користувачів і 100 процесів. Тут ви отримаєте відображення процесів, керування, зворотній зв’язок, співпрацю, персоналізовані інформаційні панелі, мінімальне тегування та стандартну підтримку.

Кінтон

Легко керуйте своїми бізнес-процесами за допомогою Kintone’s handy BPM програмне забезпечення з потужною автоматизацією та забудьте про те, що все потрібно робити вручну. Від планування ваших кроків і призначення завдань до автоматизації нудних завдань, Kintone усе готово полегшити вашу роботу.

Ви можете налаштувати автоматичне нагадування, щоб кожен у списку отримував спеціальні сповіщення та сповіщення відповідно до своїх кінцевих термінів. Kintone зручний для мобільних пристроїв; отже, ви можете отримувати доступ до робочих процесів, редагувати та керувати ними з будь-якого пристрою.

Переконайтеся, що потрібні люди можуть переглядати робочі процеси та встановлювати відповідні дозволи, щоб надавати схвалення вашим командам. Kintone ретельно організовує всі записи робочих процесів і дозволяє проводити перевірки за лічені хвилини.

Покращуйте свій досвід за допомогою розширень та інтеграції. З Kintone ви отримаєте понад 1000 нових програм. Ви також можете використовувати бібліотеку шаблонів, щоб негайно розпочати роботу, додавати інструменти сторонніх розробників до своїх програм для підвищення продуктивності та змінювати робочі процеси лише кількома клацаннями миші.

Почніть з легкістю керувати всіма процесами за 24 дол. США за місце на місяць принаймні 5 користувачів. Скористайтеся 30-денною БЕЗКОШТОВНОЮ пробною версією сьогодні.

Процесна вул

Процесна вул це безкоштовна, потужна та проста платформа, яка забезпечує легкий у використанні спосіб керування різними робочими процесами та контрольними списками. Це проста платформа для керування всім шляхом створення робочого процесу, запуску кількох екземплярів одного робочого процесу, відстеження прогресу та співпраці з командою.

Його простий інтерфейс дозволяє вдосконалюватися, створюючи структуровані документи за лічені секунди та швидко призначаючи їх вашій команді. Ви також можете відстежувати кожну діяльність на інформаційній панелі та отримувати сповіщення щоразу, коли завдання буде виконано. Крім того, функції перетягування та інтуїтивно зрозумілі комбінації клавіш роблять вашу роботу легшою, ніж раніше.

  Як перетворити текст у значення дати в Microsoft Excel

Використовуйте дані, щоб знати ефективність вашої команди та відповідним чином призначати завдання. Створюйте динамічні робочі процеси з умовною логікою, яка адаптується до ваших мінливих потреб, і оптимізуйте процеси, які потребують авторизації іншої особи. Інтеграція з понад 1000 програмами для автоматизації процесів.

Спробуйте цю платформу БЕЗКОШТОВНО та отримайте один робочий процес, один активний робочий процес, одного учасника, необмежену пам’ять, необмежену кількість сторінок тощо. Скористайтеся додатковими перевагами за 25 доларів США за учасника на місяць.

бізагі

Оптимізуйте бізнес-процеси та досягніть ефективності корпоративного рівня за допомогою Програмне забезпечення BPM Bizagi. Це безкоштовний інструмент із інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і опцією перетягування, щоб легко відобразити та візуалізувати бізнес-процеси та знайти кращі способи виконання завдань у масштабах підприємства.

Ви можете пройти серію онлайн-курсів і розвинути свої знання та навички з моделювання процесів, а також різноманітних основних питань, розробки, адміністрування, експлуатації та інтеграції.

Bizagi пропонує BPM, орієнтований на людину, який зосереджується на процесах управління, орієнтованих на людину, процесах, орієнтованих на документи, і процесах, орієнтованих на інтеграцію. Його життєвий цикл BPM складається з проектування, моделювання, виконання, моніторингу та оптимізації процесів.

Завантажте програмне забезпечення Bizagi BPM для свого ПК з Windows і почніть усувати ручну роботу за допомогою справжньої автоматизації.

Камунда

Камунда це універсальний оркестровник процесів, який переосмислює автоматизацію робочих процесів для вашого сучасного цифрового підприємства. Він може оптимізувати всі складні процеси між системами, пристроями та людьми.

Ви можете використовувати Camunda з будь-якого місця та трансформувати свій бізнес у цифрове майбутнє. Ви також отримаєте необхідні корисні компоненти від Camunda та спростите свої робочі процеси.

За допомогою Camunda ви можете підключатися, співпрацювати та швидко масштабуватися. Організуйте Camunda в кінцевих точках процесів, які потрібні вашій організації, щоб автоматизувати потік і об’єднати ІТ та бізнес для ефективної співпраці.

Крім того, Camunda пропонує неперевершену швидкість, стійкість і масштабування протягом усього процесу з необмеженою кількістю транзакцій із малими затримками. Легко інтегруйте з технічними фреймворками та архітектурами та дозвольте вашим розробникам інтегрувати будь-який інструмент із відкритими API.

Готові почати? Спершу скористайтеся БЕЗКОШТОВНОЮ пробною версією, а потім виберіть ідеальний план для себе.

Pipefy

Спроектуйте та автоматизуйте бізнес-процеси за лічені хвилини Pipefy і підвищити ефективність вашого бізнесу. Легко інтегруйте свої наскрізні операції в безпечний робочий процес із низьким кодом і платформу BPA.

За допомогою Pipefy ви можете співпрацювати над операціями з доходів, кадровими операціями, фінансами та закупівлями, а також ІТ та управлінням. Вирішуйте всі запити своїх клієнтів, партнерів і колег з героїчною точністю та ефективністю.

Контролюйте робочий процес, щоб виконувати всі запити правильно, надійно та швидко, щоб ваша команда бек-офісу могла звільнити більше часу. Pipefy пропонує інтелектуальну автоматизацію, щоб зменшити ваш головний біль у управлінні всіма процесами та підвищити вашу продуктивність, дозволяючи їм зосередитися на іншій цінній роботі.

Pipefy створює автоматичні звіти на основі активної роботи. Оскільки ваші операції змінюються щодня, це допомагає вам налаштувати процеси відповідно до змін. Забудьте про завантаження вихідних даних вручну в бек-офісну систему; просто опишіть весь процес від початку до кінця, а Pipefy зробить все інше та змінить ваш спосіб роботи.

Приєднуйтеся до стартового пакету БЕЗКОШТОВНО, який спеціально розроблений для невеликих команд, фрілансерів, студентів і стартапів. Якщо вам потрібні додаткові переваги для вашого великого бізнесу, ви можете заплатити 22 долари США за користувача на місяць.

Висновок

Оскільки світ трансформується в цифровий спосіб, функції та можливості програмного забезпечення для керування також змінюються. Програмне забезпечення BPM використовується для моделювання та автоматизації процесів, щоб допомогти підвищити продуктивність, оптимізувати завдання та заощадити більше часу та енергії. Він також має інші можливості, які допоможуть вам ефективно керувати процесами з меншою складністю.

Кожне програмне забезпечення BPM, згадане вище, має різні можливості, які допоможуть вам розвиватися з меншими зусиллями та часом. Вони постачаються зі зручними пакетами, щоб кожен міг скористатися їхніми перевагами, незалежно від того, чи є ви малою компанією чи підприємством.

Отже, виберіть найкращий інструмент BPM відповідно до кількості співробітників, типу проектів і вашого бюджету та відчуйте переваги самостійно, керуючи бізнес-процесами.