11 Програмне забезпечення для виставлення рахунків за підписку для допомоги та керування регулярними платежами

Хочете отримувати регулярні платежі від клієнтів із усього світу? Спробуйте будь-яке з наведених нижче програм для виставлення рахунків за підписку вже сьогодні!

Регулярне виставлення рахунків за підписку на програму, продукт або послугу є порятунком для будь-якого онлайн-бізнесу. Такі бізнеси, як потокове передавання відео, потокове передавання ігор, онлайн-журнали, фізичні журнали, тренажерні зали, набори продуктів із сайтів електронної комерції тощо, в основному покладаються на оплату підписки.

Якщо ви також використовуєте платіжну систему за підписку та шукаєте веб-додаток, який запропонує без зусиль регулярні платежі, ви знайшли правильну статтю. Продовжуйте читати, щоб ознайомитися з підібраним програмним забезпеченням для виставлення рахунків за підписку, яке допоможе вам покращити взаємодію з клієнтами та, отже, прибуток.

Керування передплатою та виставлення рахунків для компаній

Основна проблема для будь-якого онлайн-бізнесу, який має лише платіжний шлюз, полягає в тому, що вони значною мірою покладаються на клієнта для своєчасних платежів. Ваших користувачів також у їхнє професійне та особисте життя. Вони напевно не здійснять платежі або просто проігнорують оплату другого місяця, якщо процес оплати здійснюється вручну.

Проблема зростає, коли споживачам також потрібно керувати своїми підписками, надсилаючи електронного листа або телефонуючи вашій команді продажів.

Ось послуги з керування підписками та інструменти виставлення рахунків за підписку.

Вони гарантують, що ваш клієнт безпечно підписується та оплачує перший місяць або рік. І потім регулярні платежі продовжують надходити, якщо вони не скасують або не змінять підписку зі свого власного профілю.

Таким чином, ви та ваша команда продажів можете зосередитись на залученні нових користувачів, вирішенні проблем із продуктами/послугами або на ідеї підвищення продажів.

Що таке програмне забезпечення для виставлення рахунків за підписку?

Програмне забезпечення для виставлення рахунків за підписку – це інструмент обробки платежів, який тісно співпрацює з інструментом керування підписками та платіжним шлюзом.

Такі системи дозволяють вашим користувачам налаштовувати автоматичні платежі для щотижневих, місячних, річних тощо планів виставлення рахунків. Інструменти надійно зберігають усі деталі способу оплати за допомогою системи безпеки з подвійним шифруванням (у дорозі та в спокої).

Таким чином, клієнти можуть оплачувати без особливих зусиль, не стикаючись із проблемами збоїв у обслуговуванні.

Ці інструменти також автоматично призначають платіжні цикли для нових користувачів, щоб ви могли ефективно збирати платежі, подавати податкові декларації, планувати розширення бізнесу тощо.

На цьому етапі варто пояснити, що сама система виставлення рахунків за підписку не може обробляти платежі. Вам все ще потрібне рішення для обробки платежів електронної комерції, щоб отримати платіж на поточний рахунок вашого підприємства.

У двох словах, інструмент виставлення рахунків за підписку гарантує, що ви отримуєте постійний потік доходу від вашої справжньої клієнтської бази.

А тепер відкрийте для себе кілька популярних програм для виставлення рахунків за підписку, на які покладаються більшість успішних веб-сайтів електронної комерції та інших цифрових компаній:

Підписки на Zoho

Якщо ви розвиваєтесь і вам важко керувати платіжним циклом наскрізної підписки, дозвольте Zoho Subscriptions виконувати весь процес за вас. Ви можете скористатися допомогою цієї платформи, щоб керувати підписками, автоматизувати регулярне виставлення рахунків, надсилати професійні рахунки та отримувати платежі в установлений термін.

Використовуючи такі функції, як автоматична пропорція та налаштування платіжного циклу, ви можете автоматизувати процес виставлення рахунків у всьому світі, водночас дотримуючись податкових вимог. Він також підтримує збір платежів онлайн і офлайн. Крім того, компанії можуть приймати різні валюти для оплати підписки.

  Як спробувати робочий стіл Manokwari на Ubuntu

Окрім цього, Zoho Subscriptions пропонує вашим клієнтам індивідуальну підписку за допомогою таких функцій, як портал самообслуговування, пропозиції купонів, консолідовані рахунки-фактури, сторінки оплати з білими мітками, віджети для таблиць ціноутворення, інформаційні панелі показників і веб-хуки.

FreshBooks

Що стосується малого бізнесу, FreshBooks надає повні бухгалтерські рішення, включаючи регулярні платежі. Це програмне забезпечення може виконувати ваші рахунки-фактури, платежі та інші фінансові завдання.

Крім того, ви можете використовувати його для відстеження своїх співробітників і клієнтів. Платформа пропонує простий у користуванні клієнтський портал, який допоможе вам керувати клієнтами та їхніми підписками.

Ви також можете скористатися його безкоштовною пробною версією, перш ніж вибрати будь-який із його планів.

Chargebee

Вам не потрібно проходити налаштовані коди для керування регулярними платіжними операціями, оскільки ми представляємо вам Chargebee. Ця платформа керує всім процесом виставлення рахунків від налаштування робочого процесу до автоматизації рахунків-фактур.

Використовуючи цей інструмент для автоматизації виставлення рахунків і виставлення рахунків, ви можете позбутися ймовірності помилок вручну. Навіть у складних сценаріях, таких як глобальна аудиторія та кілька каналів доходу, Chargebee може врятувати вас як професіонал.

Використовуючи це програмне забезпечення, підприємства можуть пропонувати пропозиції та створювати авансові рахунки для спрощеного процесу затвердження. Він також пропонує функцію виставлення рахунків за календарем, яка дозволяє встановити дату виставлення рахунків для окремих клієнтів, незалежно від того, коли вони підписалися на послуги.

Хвиля

Коли ви дозволите Wave автоматизувати регулярний процес виставлення рахунків у вашій компанії, ваша команда зможе зосередитися на чомусь більш важливому та актуальному. Ця програма дозволяє перемикатися між ручним і автоматичним виставленням рахунків і надшвидко налаштовувати платежі кредитною карткою.

Користувачі можуть використовувати це програмне забезпечення не тільки для надсилання рахунків-фактур кільком одержувачам, але й для адаптації їх із логотипом вашої компанії та кольором бренду. Використовуючи Wave, компанії також можуть налаштувати рахунки-фактури для будь-якої дати, часового поясу та частоти. Автоматичні квитанції про оплату, фільтрація рахунків-фактур за статусом і редагування за допомогою перетягування – це інші основні функції цієї платформи.

SuiteDash

SuiteDash — це комплексне бізнес-програмне забезпечення, яке містить усі необхідні рішення для надсилання рахунків-фактур і отримання платежів. Використовуючи його, створення та надсилання кошторисів і рахунків стає безперебійним процесом.

Компанії можуть налаштувати індивідуальні плани передплати, які автоматично стягуватимуть з них плату за розкладом. За потреби ви можете використовувати його для створення повторюваних рахунків-фактур за регулярним графіком.

SuiteDash зберігає ваші дані в платіжному процесорі третьої сторони, сумісному з PCI. Таким чином, абоненти можуть зберігати свою платіжну інформацію на порталі без будь-яких турбот. Він також використовує шифрування на рівні банку під час надсилання запитів клієнтам із запитом платіжної інформації.

Зуора

Підписка Zuora також включає рішення для виставлення рахунків, які організації можуть використовувати для монетизації своїх інновацій. Це дозволяє автоматизувати операції виставлення рахунків і запровадити гнучкі стратегії ціноутворення, щоб спростити роботу клієнтів.

Незалежно від того, чи хочете ви вибрати плани для повторюваних, одноразових або на основі використання, вам пропонується понад 50 моделей ціноутворення. Використовуючи Zoura, ви можете надати клієнтам розумне ціноутворення та безперебійний досвід, незалежно від їхніх маркетингових каналів.

Ця платформа також може поєднувати підписки та інші одноразові збори в одному замовленні. Це також зменшує ручні операції та централізує складні операції виставлення рахунків.

Chargify

Ви шукаєте програму, яка пропонує гнучкі та автоматизовані рішення для регулярного виставлення рахунків під час розширення вашого бізнесу? Скористайтеся Chargify, програмою, яка допоможе вам відмовитися від написання та підтримки власних платіжних кодів.

  Як приєднатися до зустрічі Zoom по телефону

Незалежно від того, чи є ваша бізнес-модель B2B, B2C, крос-продаж або перепродаж, ви можете використовувати цей інструмент для виконання складних розрахунків. Він використовує настроювані регулярні правила виставлення рахунків, щоб забезпечити тисячі перестановок у різних бізнес-моделях.

Використовуючи Chargify, ви можете запропонувати своїм клієнтам кілька варіантів оплати, наприклад кредитні картки, PayPal, оплату вручну тощо. Він також підтримує інтеграцію з 20+ популярними платіжними шлюзами та глобальними валютами.

Білсбі

Якщо ви зацікавлені в передплаті, ви можете покластися на Billsby для точного та легкого періодичного виставлення рахунків. Це надійне програмне забезпечення спрощує ваші прибуткові операції за допомогою налаштування та інтеграції.

Використовуючи розширену функцію виставлення рахунків, компанії можуть отримувати більше періодичних доходів. Вони також можуть запроваджувати бізнес-правила та логіку в робочий процес, пропонуючи своїм клієнтам гнучкі плани. Більш того, все це можна зробити без коду або з низьким кодом.

Перш ніж вибрати будь-який план Billsby, ви також можете замовити демонстрацію, щоб перевірити, як працює платформа. Крім того, платформа повністю сумісна з PCI-DSS для забезпечення підвищеної безпеки.

2Оформлення замовлення

Шукаєте рішення для регулярного виставлення рахунків для спрощеного виставлення рахунків за підписку? 2Checkout — це програма, яка максимізує життєву цінність клієнта, керуючи процесом протягом усього життєвого циклу підписок.

Цієї єдиної платформи достатньо, щоб керувати клієнтами, підписками, рахунками-фактурами та регулярними виставленнями рахунків. Це також допоможе вам налаштувати та налаштувати бездоганну взаємодію з клієнтами через різні канали.

Verifone дозволяє продавати підписки за будь-якою гнучкою ціною та пакетом у різних каналах продажу. Ви також можете автоматизувати процеси оформлення замовлень, виставлення рахунків і регулярних платежів для швидкої адаптації клієнтів.

Використовуючи цей інструмент, компанії також можуть легко керувати оновленнями та пониженнями. Крім того, він пропонує широку глобальну підтримку платежів для періодичного виставлення рахунків і автоматичного поновлення.

FastSpring

FastSpring — це спеціальна платформа для компаній SaaS і програмного забезпечення для глобального управління підпискою та виставлення рахунків. Це комплексне рішення електронної комерції допомагає компаніям керувати всім життєвим циклом клієнта, включаючи активацію, оновлення та оновлення.

Тепер отримайте кожну потенційну можливість продажу завдяки гнучким регулярним моделям підписки та графікам виставлення рахунків. Цей інструмент дає змогу створювати плани передплати чи виставлення рахунків, які найкраще підходять для вашого бізнесу, із основними функціями, такими як безкоштовна підтримка та оплата за користувача: багаторівневі користувачі, фіксована ціна та ціноутворення за використанням.

FastSpring також надає портал самообслуговування для ваших користувачів, щоб переглядати історію своїх замовлень і керувати підпискою та способами оплати. Крім того, ця платформа пропонує локалізовані варіанти оплати для глобальної аудиторії.

Майдан

З Square процес повторного отримання грошей стає набагато простішим. Ця програма допоможе вам створити передбачувані джерела доходу. Ви можете приєднатися до цієї платформи безкоштовно, без щомісячної плати — просто сплачуйте комісію за обробку кожної транзакції.

Оскільки цей інструмент підходить для всіх галузей, його можна використовувати для встановлення регулярних платежів за членські внески, пожертви, професійні послуги тощо. Крім того, ви можете легко додавати, призупиняти, редагувати та відновлювати підписки. Крім того, компанії можуть налаштовувати моделі виставлення рахунків і використовувати гнучкі методи виставлення рахунків і рахунків.

Якщо ви належите до традиційного бізнесу, ви можете створювати QR-коди та ділитися ними з клієнтами. Крім того, компанії можуть дозволити користувачам підписуватися через електронну пошту, SMS і соціальні мережі.

Переваги програмного забезпечення для оплати підписки

Основною перевагою інструменту для виставлення рахунків за підписку є регулярний платіж із боку клієнта без зайвих зусиль і збір платежу з боку одержувача. Інші помітні переваги:

 • Ви можете уникнути людських помилок під час повторного виставлення рахунків через ручне виставлення рахунків і таким чином запобігти витоку доходу.
 • Оскільки додаток для виставлення рахунків за підписку автоматично розраховує вартість оновлення, пропорційне відшкодування, спеціальні покупки тощо, ви уникаєте коригування рахунків-фактур вручну.
 • Більшість із цих інструментів постачається зі стандартом PSD2/SCA, PCI тощо. Отже, ви можете дотримуватися правил зберігання методів оплати клієнтів.
 • Професіонали та технічно підковані клієнти віддають перевагу онлайн-рахунку з автооплатою. Якщо ви зможете задовольнити ці потреби, користувачі залишаться з вашим брендом надовго.
 • Налаштуйте плани оплати, функції послуг, додаткові покупки тощо відповідно до вподобань клієнтів.
 • Якщо ви обслуговуєте тисячі чи мільйони передплатників, ці програми — єдиний спосіб ефективного виставлення рахунків клієнтам.
  Топ-85 запитань і відповідей на інтерв’ю VMware

Особливості програмного забезпечення для виставлення рахунків за підписку

Правильна система виставлення рахунків за підписку повинна мати такі функції та функції:

 • Автоматизоване регулярне виставлення рахунків з купонами, знижками, пропорціями, виставленням рахунків за календарем тощо.
 • Легкий перехід користувачів freemium на преміум підписників
 • Можливість тестування A/B з тарифними планами
 • Опція передплати передплати, щоб зберегти існуючих користувачів за вашим старим тарифним планом. Крім того, нові клієнти автоматично бачать нові графіки цін.
 • Різноманітні варіанти виставлення рахунків-фактур, як-от консолідовані, індивідуальні, розширені й автоматичні рахунки-фактури
 • Легка міграція всіх продуктів під одним дахом із простими для розуміння діаграмами цін
 • Варіанти оформлення в один клік з автооплатою. Крім того, пропонує OTP і ручну автентифікацію для клієнтів, які дуже скептично ставляться до автоматичних платежів.
 • Інструмент може ефективно фіксувати всі випадкові покупки та виставляти рахунки за них у відповідних платіжних циклах.
 • Сувора безпека, шифрування та відповідність конфіденційності для зберігання способів оплати
 • Мінімізуйте невдалі платежі, запропонувавши найкращий варіант оплати для користувача, коли він зберігає кілька карток

Програмне забезпечення для оплати підписки: примітка автора

Оскільки ви займаєтеся бізнесом, я знаю, що дуже складно інвестувати в пошук найкращого програмного забезпечення для виставлення рахунків за підписку в Інтернеті. Тому я дослідив і вибрав деякі з провідних інструментів регулярного виставлення рахунків, на які може покластися будь-яка компанія.

Це заощадить ваш час. Ви дізнаєтеся про особливості, функції та багато іншого про 11 популярних інструментів виставлення рахунків за підписку в одній стислій статті.

Усі програми готові до роботи. Однак ви можете почати з таких програм, як Zoho Subscriptions, FreshBooks, FastSpring і Verifone. Якщо вам не вистачає тих функцій, які ви шукаєте, не забудьте спробувати решту.

Підведенню

Програмне забезпечення для виставлення рахунків за передплатою дозволило сучасним хмарним компаніям розширити прийом регулярних платежів з будь-якої точки світу.

Крім того, такі програми допомагають вам створювати персоналізовані плани підписки для користувачів вашого веб-сайту або програми, щоб показати їм, що ви дбаєте. Ви також можете створювати складні підписки, спеціальні платежі за плагіни, коригування платіжного циклу, пропорційне відшкодування тощо.

Скористайтеся будь-яким із наведених вище інструментів і самі побачите різницю!

Далі – найкращі готові шаблони рахунків-фактур і генератори рахунків-фактур, які компанії можуть використовувати для стильного отримання платежів!