11 платформ цифрового інвестування в нерухомість для розумних інвесторів

| | 0 Comments| 8:55 AM
Categories:

Постпандемічні платформи цифрового інвестування в нерухомість — це розумний спосіб купувати нерухомість, не інвестуючи всі свої заощадження.

Нова тенденція додатків для інвестування в нерухомість відкрила двері до колись «ексклюзивного клубу інвестування в нерухомість». Маючи лише один долар, кожен може почати інвестувати в нерухомість.

Але як визначити, яким платформам цифрової нерухомості довіряти?

У цій статті ми розглянули найкращі платформи для інвестування в нерухомість для молодих, кмітливих людей, які хочуть інвестувати в нерухомість.

Ось короткий опис найкращих цифрових платформ для інвестування в нерухомість, про які я розповім нижче.

Платформа

Помітні особливості

Посилання

Ланда

Часткова власність, виплата дивідендів, захист відповідальності.

Високий

Часткове інвестування в нерухомість, низька вартість входу,

Збір коштів

Диверсифікувати портфелі в нерухомості, щоквартальні виплати орендної плати

Ark7

Низькі мінімальні інвестиції, інвестиції на основі ШІ

Перший поверх

Інвестиції в борг у нерухомість, прибутковість 10% річних

Прибув

Відібрані властивості, гнучкі інвестиційні плани

CrowdStreet

Масштабні проекти нерухомості, індивідуальне портфоліо.

тут

Дробові акції, страхування майна

PeerStreet

Інвестиції в борг у нерухомість, прибутки з фіксованим доходом

Руфсток

Відстеження акцій, інтелектуальна бухгалтерська програма.

Бетон

Щотижневі дивіденди, автоінвестиції, податкові відрахування REIT.

Перш ніж ми зануримося, ось усе, що вам потрібно знати про платформи цифрового інвестування в нерухомість.

Що таке цифрові платформи для інвестування в нерухомість?

Це онлайн-ринок, який дозволяє будь-кому інвестувати в нерухомість, не встаючи з дивана.

Ці програми, також відомі як краудфандинг у сфері нерухомості, допомагають інвестувати гроші в нерухомість, не маючи її безпосереднього володіння.

Що означає:

Всього за 1 долар ви можете володіти незначною часткою власності. Усі дивіденди, отримані від власності, будуть розподілені між інвесторами відповідно до їхніх акцій.

І не тільки властивості; ці платформи дозволяють інвестувати в об’єднані позики під заставу нерухомості. У цьому випадку ви отримуєте частину прибутку, отриману від відсотків за кредитом.

Чим можуть допомогти програми для інвестування в цифрову нерухомість?

По-перше, використання програми для інвестування в нерухомість – це не наука. Більшість платформ мають зручний інтерфейс, щоб зробити інвестиції в нерухомість одним кліком. Інші пропонують спеціалізовані мобільні програми для купівлі, продажу та розширення свого портфоліо з будь-якого місця.

По-друге, ці платформи піклуються про деякі важливі аспекти інвестування в нерухомість, такі як перевірка власності на нерухомість, законність та інші документи.

Фактично, у багатьох є штатні експерти, які керують майном від імені інвесторів. Придбання нерухомості, технічне обслуговування та управління орендою – ви все охопите.

Наступна і найкраща частина: вам більше не потрібно бути мільйонером, щоб інвестувати в нерухомість. Інвестиційні платформи в нерухомість дозволяють купувати дробові частки орендованого майна. Всього за 10 доларів ви зможете інвестувати в нерухомість.

Брауні вказує на доступність цих інвестиційних програм. Тому що тепер ви можете інвестувати в нерухомість, яка географічно віддалена від вашого місця розташування. Інвестори можуть диверсифікуватись на різних ринках і скористатися перевагами перших у сферах із сильним потенціалом зростання.

Ми розглянули найкращі доступні на ринку програми для інвестування в цифрову нерухомість.

Відмова від відповідальності: інвестиції в нерухомість завжди ризиковані та залежать від ринкових умов. Будь ласка, проконсультуйтеся з професійним фінансовим радником, перш ніж приймати будь-яке рішення.

Ланда

Ланда це програма для інвестування в цифрову нерухомість, яка дозволяє вам володіти акціями орендованого майна по всій Америці всього за 5 доларів. Однак гроші не будуть сніжною кулею, оскільки підібрана нерухомість Landa працює на основі довгострокового підходу для кращої прибутковості.

Переваги:

 • Житлова нерухомість розташована на ринках із високою вартістю, що отримують готівку, що забезпечує прибуток із поправкою на ризик.
 • Інвестуйте в іпотеку нерухомості в США та отримуйте щомісячні виплати дивідендів.
 • Пропонує автоматичне реінвестування дивідендів після консультації експерта з нерухомості
 • Функції захисту відповідальності захищають інвесторів від будь-яких особистих зобов’язань
 • Інтернет-майданчик для швидкого продажу своєї частки нерухомості.
 • Аналітика в реальному часі з детальним аналізом вартості вашого облікового запису, історії та траєкторії зростання.
 • Купуйте, продавайте та заробляйте на ходу за допомогою спеціальних мобільних програм для пристроїв iOS та Android.
  Перевірте, чи ваш браузер уразливий до Spectre

Найприємніше те, що компанія має пряму частку власності в кожному об’єкті. Не вся власність, але, як і ви, Ланда є зацікавленою стороною в кожній власності, яку ви бачите на платформі.

Високий

Високий є перспективним гравцем у сфері часткового інвестування в нерухомість. Це допоможе вам придбати орендоване майно, наприклад клуб 1%.

Уявіть собі, що ви купуєте частину нерухомості в Маямі за 50 доларів. Звучить дивовижно, але Lofty робить це можливим. Він має різноманітний асортимент комерційної та житлової нерухомості в понад 18 місцях Америки. Більшість із них приносять прибуток вище 5,5% річних.

Переваги:

 • Немає періодів блокування, отримуйте дохід від оренди щодня та миттєво реінвестуйте
 • Збирайте подорожчання майна під час виведення грошей
 • Внутрішні професійні менеджери нерухомості займаються документацією з інших питань.
 • Спеціальний ринок для купівлі чи продажу орендованого майна по всій Америці

Насправді, найкраща частина полягає в тому, що Lofty побудовано на блокчейні Algorand, який є швидким, копійковим і негативним. Для тих, хто не знає, Algorand пропонує вищу швидкість транзакцій і нижчі комісії, ніж Ethereum, Solana та інші популярні блокчейни.

Збір коштів

Збір коштів має значний досвід допомоги звичайним людям у створенні та диверсифікації портфелів нерухомості, приватного кредитування та венчурного капіталу. Платформа містить понад 20 000 добре розташованих житлових одиниць і промислових активів, орієнтованих на електронну комерцію.

Переваги:

 • Низька вхідна вартість; мінімальна сума інвестицій становить 10 доларів
 • Можлива структура комісії/штрафу, починаючи лише з 1% на рік
 • Квартальні виплати орендної плати
 • Спеціальні мобільні програми для пристроїв iOS та Android

Насправді мобільний додаток Fundrise може похвалитися кількома чудовими відгуками в магазинах додатків і Play. Однак платформа має тривалий період блокування (мінімум 5 років). Невиконання цього призведе до штрафу.

Ark7

Ark7 це цифрова платформа для інвестування в нерухомість для купівлі акцій, що здаються в оренду на одну та багато сімей. З Ark7 ви інвестуєте в окремі об’єкти нерухомості, а не кошти об’єктів нерухомості, як пропонують багато краудфандингових сайтів.

Платформа має понад 40 тисяч активних інвесторів, і станом на серпень 2023 року вартість нерухомості склала понад 15 мільйонів доларів США. Ark7 також заплатив майже 1,6 мільйона доларів інвесторам за оренду.

Переваги:

 • Низькі мінімальні інвестиції починаються від 20 доларів США.
 • Отримуйте щомісячну роздачу прямо на свій рахунок.
 • Детальна інформація про кожен запис
 • Має спеціальний ринок для легкого продажу акцій

Найкраще те, що гібридний підхід Ark7 до штучного інтелекту та місцевого досвіду вручну вибирає найкращі інвестиційні можливості та піклується про автоматичний пошук, оренду та управління майном.

Перший поверх

Перший поверх є першим у своєму роді борговим інвестуванням у нерухомість із забезпеченням кредитів житловою нерухомістю. Ви можете вивчити та вибрати позики, які бажаєте профінансувати, і безпечно отримувати 10% прибутку на рік.

З понад 200 тисячами користувачів і інвестиціями в 1 мільярд доларів, Groundfloor є чудовим додатком для інвестування в нерухомість для тих, хто шукає короткострокових високоприбуткових прибутків, забезпечених нерухомістю.

Переваги:

 • Короткострокові інвестиції, видима окупність через 6-12 місяців
 • Потрібна мінімальна сума інвестицій (від $10)
 • Позичте кошти для проектів «виправити та перевернути».
 • Автоматичні інструменти інвестування для реінвестування в проекти, які відповідають вашим критеріям

Крім того, Groundfloor поставляється зі спеціальними мобільними програмами для iOS та Android. Додаток працює як ваш комплексний командний центр, щоб інвестувати, продавати або контролювати свій портфель на ходу.

Прибув

Прибув це платформа для інвестування в нерухомість, яку підтримує Джефф-Безос і пропонує часткові можливості інвестування в оренду нерухомості. Він має понад 417 тисяч зареєстрованих інвесторів, яким виплачено 1,2 мільйона доларів у вигляді дивідендів.

Надійшли в основному пропозиції двох категорій:

 • Оренда особняків на 12-24 місяці
 • Оренда на відпочинок, короткострокова оренда меблів для мандрівників

Обидві категорії дають високі прибутки за короткий період. Крім того, усі об’єкти вручну підбираються фахівцями з нерухомості Arrived, що забезпечує ефективну та стабільну окупність.

  Semrush for Agency – чи це того варте?

Переваги:

 • Близько 300+ об’єктів нерухомості попередньо перевірено на їх інвестиційний потенціал
 • Гнучкі інвестиційні плани від $100 до $20 000+ на будинок
 • Вбудований калькулятор повернення інвестицій для контролю за гіпотетичною ефективністю власності
 • Квартальні виплати орендної плати безпосередньо на ваш рахунок
 • Отримайте підвищення вартості майна при виведенні

Прибуті властивості приносять середньорічний прибуток 6,66%. Однак термін утримання інвестицій становить 5 років. Відмова до цього може призвести до штрафів (не розголошується). Найкраще для людей, які шукають пасивний дохід від нерухомості.

CrowdStreet

CrowdStreet є однією з найбільших платформ для інвестування в нерухомість. Згідно з його веб-сайтом, на сьогоднішній день він залучив 4,16 мільярда доларів у понад 700 фондів. Однак платформа підходить акредитованим інвесторам, які планують інвестувати в масштабні проекти нерухомості.

Переваги:

 • Вимагають чималих вкладень, від $25000
 • Спеціальний онлайн-ринок, який допоможе вам отримати найкращі пропозиції з повною прозорістю
 • Ви навіть можете зареєструватися на живий вебінар із розробником проекту та переглянути всі фінансові документи
 • Проста податкова звітність 1099
 • Має термін зберігання 3-5 років, який може подовжуватися до 10 років з деякими властивостями
 • Диверсифікуйте за допомогою однієї інвестиції в декілька об’єктів одночасно.

Крім того, ви можете попросити експертів CrowdStreet створити індивідуальне портфоліо від вашого імені, яке відповідає вашим критеріям. Крім того, їхній центр портфоліо ідеально підходить для відстеження ваших інвестицій і спілкування зі спонсорами.

тут

Використання тут, ви можете інвестувати у високоприбуткову оренду нерухомості для відпочинку. Платформа збирає та складає список найкращих будинків для відпочинку на своєму ринку після ретельного аналізу. У вибраних орендованих будинках для відпустки ви можете придбати незначну частку нерухомості всього за 250 доларів США та підтримувати диверсифікацію з мінімальними інвестиціями.

Переваги:

 • Управління нерухомістю без використання рук із низькою вартістю інвестицій
 • На відміну від традиційної оренди нерухомості, оренда на відпочинок може генерувати на 160% більше місячного доходу.
 • Отримайте фінансові вигоди з поправкою на ризик у базовій власності, включаючи потенційний чистий дохід від оренди, податкові пільги та підвищення вартості.
 • Захист особистої відповідальності шляхом страхування майна
 • Статистика в реальному часі щодо ваших інвестицій, дивідендів і траєкторії зростання за певний період

Крім того, Here зберігає пряме право власності на кожну власність на платформі. Тому щоразу, коли ви інвестуєте в будь-яку нерухомість, ви є прямими партнерами компанії.

PeerStreet

с PeerStreet, ви можете заробити на боргових інвестиціях у нерухомість. Просто виберіть і інвестуйте в позики, надані позичальникам, оскільки вони повертатимуть щомісячні відсотки, і ви отримаєте свою частку доходу.

А якщо не заплатять? Немає жодного ризику, оскільки ці позики забезпечені нерухомістю. Протягом багатьох років PeerStreet здійснила транзакції на суму понад 5 мільярдів доларів США та виплатила інвесторам понад 280 мільйонів доларів США.

Платформа знайде щось для кожного: ви знайдете позики з різними умовами та угодами з фіксованим доходом для консервативних інвесторів.

Крім того, PeerStreet Pocket дозволяє вам заробляти 4,00% відсотків на готівку, коли ви приєднуєтеся до платформи. Однак мінімальна необхідна інвестиція становить 1000 доларів США, тому платформа підходить лише для акредитованих інвесторів.

Руфсток

Руфсток це онлайн-ринок для акредитованих інвесторів, які купують, управляють і продають орендовану нерухомість для однієї сім’ї в понад 25 штатах. Немає часткового спільного використання властивостей; як інвестору, вам знадобляться мінімальні інвестиції в розмірі 25 000 доларів США, щоб почати.

Однак, використовуючи Roofstock One, інвестори можуть придбати контрольні акції замість цілої нерухомості та почати інвестувати лише з 5 тисяч доларів.

Крім того, інтелектуальне бухгалтерське програмне забезпечення Stessa від Roofstock бере на себе управління вашим майном. Програмне забезпечення відстежує ефективність власності, спрощує відстеження доходів і витрат, автоматизує збір орендної плати та створює цифрові звіти.

Бетон

Бетон це програма для інвестування в цифрову нерухомість, яка допомагає вам об’єднувати гроші в капітал і борг. Ви можете почати лише з 1 долара і створити свій портфель. Платформа містить понад 40 000 прибутків досвідчених інвесторів від повністю керованого портфеля нерухомості, не виходячи з дивана.

  10 модних чохлів для вашого iPhone 13 Pro

Переваги:

 • Отримуйте щотижневі дивіденди та підвищення вартості власності під час продажу.
 • Інвестиції в борг у нерухомість з мінімальним рівнем ризику, річна чиста норма прибутку 6,44%
 • Функція автоматичного інвестування для реінвестування отриманого доходу
 • Отримайте інформацію про свої інвестиції в додатку Concreit; він оновлює ваш обліковий запис, портфоліо та інформацію на рівні активів у режимі реального часу.
 • Наскрізне управління майном штатними експертами

На сьогоднішній день користувачі Concreit успішно зробили понад 1 00 000 інвестицій. З кожною інвестицією в нерухомість, що здається в оренду, ви можете скористатися перевагами податкових відрахувань REIT – всіма ними керують експерти з нерухомості Concreit.

Фактори, які слід враховувати при виборі платформи для інвестування в нерухомість

#1. Варіанти диверсифікації

Диверсифікований портфель мінімізує ризик збитків. Крім того, забезпечуючи стабільні прибутки незалежно від ринкових умов.

Шукайте платформу, яка пропонує різноманітні можливості інвестування в нерухомість і борг. Це може включати різні типи нерухомості (житлові, комерційні, промислові) і краудфандингові боргові кошти на нерухомість або позики, забезпечені нерухомістю.

#2. Вимоги до мінімальних інвестицій

Платформи цифрового інвестування в нерухомість спрощують інвестування в нерухомість, пропонуючи дробові частки цінних об’єктів. Однак не всі платформи це роблять. Мінімальна сума інвестицій може варіюватися в залежності від платформи від 5 до 20 000 доларів США.

Якщо ви не є акредитованим інвестором, шукайте платформи, які пропонують часткові інвестиції з низькою капіталізацією. Це найкращий спосіб створити різноманітне портфоліо без закачування значного капіталу.

#3. Прозорість

Оскільки це нерухомість, ви не зможете сісти в поїзд із зав’язаними очима. Шукайте платформи, які повністю прозорі щодо інвестиційних процесів.

Ось як виглядає прозорість:

 • Ви маєте свободу спілкуватися з власниками нерухомості
 • Ніяких прихованих платежів чи комісій
 • Чітке згадування штрафів і майнових недоліків

Крім того, виберіть ринок із детальною інформацією про місцезнаходження нерухомості, фінансові результати, послужний список спонсора чи забудовника та будь-які потенційні ризики, пов’язані з інвестиціями.

#4. Комісії, витрати та штрафи

Більшість платформ цифрового інвестування в нерухомість забезпечують загальну річну ставку прибутку 5-10%. Однак поточний дохід спантеличує інвесторів.

Причина:

 • Комісії за платформу або транзакції не розголошуються
 • Великі штрафи за дострокове зняття
 • Додаткові збори, яких ніколи не було в книгах

Щоб уникнути істерик в останню хвилину, інвестори повинні вибрати платформу після порівняння витрат і витрат.

Примітка. Інвестиції в нерухомість регулюються ринковими умовами та політикою інвестиційної платформи. Перш ніж вибрати платформу, уважно прочитайте документи.

#5. Послужний список і репутація

Якби я був на вашому місці, я б вибрав платформу, яка була на ринку роками, навіть якщо це означає платити премію. Ви можете запитати чому.

Інвестувати в нерухомість складно. Але через бум цифровізації багато додатків для інвестування в нерухомість виходять на ринок без серйозних результатів.

У такому випадку найкраще інвестувати за допомогою платформи, яка з часом зросла завдяки довірі і цінностям інвесторів.

Підведенню

Прогнозується, що американський ринок нерухомості торкнеться 113,60 трлн доларів США у 2023 році. З річним темпом зростання 4,70% у наступні роки для інвесторів буде набагато більше.

Щоб скористатися бумом нерухомості, такі інвестори, як ви, повинні насолоджуватися більш інноваційними способами інвестування. Платформа цифрового інвестування в нерухомість пропонує швидку диверсифікацію портфеля з мінімальним управлінням і бажаною прибутковістю.

Інвестиційні платформи, перелічені в цій статті, обслуговують неакредитованих і акредитованих інвесторів. Однак обирайте платформу на основі капіталу, ризику та власності, які ви готові поставити на карту.

Знову ж таки, інвестування в нерухомість залежить від ризику та ринкових умов. Перш ніж вкладати гроші, проконсультуйтеся з фахівцем з нерухомості або фінансовим експертом.

Ви також можете дослідити найкраще програмне забезпечення для оренди подій, щоб здавати в оренду місце проведення на автопілоті.