11 платформ для пошуку популярних тем у 2023 році

Categories:

Не можна заперечувати, що контент справді є королем, і це те, чим маркетологи, а також творці контенту клялися роками.

Це справді має великий сенс, однак, оскільки люди споживають контент щодня – від соціальних мереж до блогів тощо, наше глобальне споживання онлайн-контенту подвоїлося у 2020 році.

Це також означає, що настав золотий період для щоденного створення свіжого вмісту, щоб зацікавити ваших читачів.

Регулярне курування свіжого вмісту гарантує, що ваша платформа буде оновлювати найновішу інформацію та щодня матиме щось нове, що можна запропонувати своїм читачам.

Єдина проблема полягає в тому, що ми повинні знаходити актуальні теми для написання, а регулярно шукати їх не завжди легко.

Ось чому в цій публікації ми розглянемо деякі з найкращих платформ, які можна використовувати для пошуку популярних тем і планування щоденного календаря вмісту, щоб не відставати від розкладу публікацій.

Як популярні теми можуть допомогти в курації вмісту?

Додавання популярних тем до календаря вмісту – чудова стратегія, щоб щодня привертати увагу до свого вмісту.

Один із простих способів перевірити це на прикладі алгоритму трендів Twitter. Якщо ви помітили, у Твіттері є окремий спосіб позначення популярних тем, і це твіти/теми, які отримують максимальне залучення в певний період часу.

Не лише Twitter, а й багато інших платформ соціальних медіа використовують цей потужний метод демонстрації того, що «гаряче», щоб зацікавити користувачів у цю епоху мінливих часів.

Вибрати актуальні теми не особливо складно. Насправді все, що вам потрібно зробити, це знати про останні події та розмови, що відбуваються в просторі, і повідомляти про це своїм читачам через свій вміст.

Це також допомагає створити здорову базу читачів, які з нетерпінням чекатимуть вашого вмісту щодня, дізнаючись щось нове з мінімальними зусиллями.

Читайте також: Найкращі інструменти для створення унікальних ідей для блогу

Переваги написання про актуальні теми

Надто багато переваг писати про актуальні теми. Деякі з них:

 • Це допомагає вам більше ділитися своїм вмістом, оскільки популярні теми вже популярні серед натовпу
 • Створює величезний приріст трафіку на вашій сторінці без зусиль
 • Це допоможе вам покращити свої навички дослідження та письма
 • Позиціонує вас як надійний, цінний і обізнаний бренд
 • Це допоможе вам збільшити продажі, використовуючи свіжий і актуальний вміст

Крім того, це також допоможе вам залучити органічний трафік із пошукових систем без необхідності витрачати багато часу на оптимізацію вмісту.

  Як видалити обліковий запис водія Uber

Хоча цей список можна продовжувати, важливо знати, що визначення актуальних тем щодня може бути важким завданням. Використання інструменту, який допоможе вам вибрати їх, дає вам перевагу виявлення тенденцій на ранній стадії та дає вам достатньо часу, щоб підібрати для нього вміст.

З огляду на це, давайте розглянемо найкращі інструменти, які дозволяють зробити це найкращим чином.

Поблиск

Glimpse, якому довіряють Google, Adobe, Unilever, The New York Times та інші великі компанії, дійсно допомагає вам «зазирнути» в майбутнє.

Це один із найпопулярніших інструментів, який допомагає підтримувати ваш контент на піку, визначаючи теми до того, як вони стануть трендом.

Він дає вам поглиблений аналіз теми, яка може стати трендом, і обіцяє довгострокове зростання.

Інструмент може аналізувати поведінку споживачів мільйонів користувачів Amazon, Instagram, Youtube, Reddit, Twitter та інших джерел.

У певному сенсі можна сказати, що це Google Trends на стероїдах.

Вибухові теми

Exploding Topics, заснований Брайаном Діном із Backlinko, є простим, але потужним інструментом, який залишається простим у використанні. Це може допомогти вам визначити останні тенденції за лічені хвилини та використати їх раніше, ніж це зроблять ваші конкуренти.

Порівняно з іншими інструментами, він не має різноманітних функцій, оскільки основна увага полягає в тому, щоб надати лише популярні теми, і він робить це дуже добре.

Все, що вам потрібно зробити, це встановити фільтри для результатів пошуку, і вам буде запропоновано відповідну інформацію. Ви також можете підписатися на їхню розсилку, щоб отримувати інформацію про останні тенденції та інші важливі дані.

Google Trends

Google Trends, один із найбільш широко використовуваних інструментів маркетологами та експертами з оптимізації пошукових систем, відстежує глобальні пошукові тенденції та знаходить якісні дані, до яких можна отримати доступ за допомогою кількох фільтрів, як-от:

 • Дата
 • Геолокація
 • Тип пошуку
 • Категорія
 • рік

Той факт, що весь цей інструмент пов’язаний із пошуковою системою Google, призвів до того, що тренди стали золотою жилою вмісту для багатьох людей.

Ви просто не помилитеся з цією платформою, оскільки вона проста, базова та дуже ефективна.

SparkToro

Spark Toro — це нішевий інструмент, який відкриває всі гарячі теми перед вашими очима. Він відомий тим, що збирає інформацію про останні тенденції в цифровому просторі, зокрема SEO, маркетинг і технології.

Він витягує тенденції з кількості поширень користувачів, використовуючи свої облікові записи в соціальних мережах. Алгоритм виявляє те, що привертає найбільше уваги в Інтернеті, і безперешкодно надає їх вам.

  Найкращі інструменти моніторингу мережі SNMP, які ми тестуємо в 2020 році

Reddit

Ця платформа не потребує представлення. Ми можемо легко сказати, що Reddit є однією з відомих платформ, відповідальних за створення трендового контенту в Інтернеті сьогодні.

Окрім безмежних можливостей, він має різні субредити для пошуку тем, які добре користуються Інтернетом. Ви можете переглянути цей конкретний субреддіт під назвою «Trending Reddits», який щодня збирає публікації з найбільшою кількістю взаємодій.

Він також демонструє популярні зображення, новини, відео, спільноти та популярні дописи, які можна відфільтрувати за оцінками, популярністю, темою та місцем розташування.

Якщо ви шукаєте якісь гарячі та актуальні теми, я настійно рекомендую ознайомитися з цією та переглядати її щодня.

HARO

HARO, що означає Help a Report Out, — це платформа з нескінченною кількістю тем, які набирають обертів в Інтернеті.

Хоча це не спосіб прямого пошуку актуальних тем, це чудовий інструмент, щоб отримувати сповіщення про те, що шукають найпопулярніші джерела в просторі.

Якщо ви блогер, ви можете підписатися на регулярні електронні листи, які в основному містять список відомих публікацій блогу. Ви можете шукати у них ідеї та натхнення або використовувати платформу як інструмент створення посилань, щоб отримати зворотні посилання для свого блогу.

HARO вдалося залучити Mashable, TIME, WSJ і Fox News, серед інших, як своїх цінних клієнтів.

Фідлі

Скористайтеся Leo, штучним інтелектом Feedly, який проведе вас у світі вмісту, не поворухнувши пальцем. Все, що вам потрібно зробити, це:

 • Знайдіть і впорядкуйте потрібний канал
 • Допоможіть Лео закрити те, що не важливо
 • Поділіться ідеєю зі своєю командою

Leo навчається разом з вами на ходу та гарантує, що ваша особиста інформація залишається особистою. Це потужний інструмент на основі штучного інтелекту, який за лічені секунди допоможе вам ознайомитися з останніми тенденціями.

Модно

Як випливає з назви, Treendly відповідає за те, щоб допомогти вам визначити, яку тему ви повинні підготувати для свого наступного допису в блозі. Це додаткова миля, щоб розповісти вам, як тенденція піднялася протягом певного періоду часу.

За допомогою професійної версії ви можете перевіряти тренди в більш ніж 10 різних країнах, крім вашої.

Крім того, він проведе вас через сезонні тенденції, які можуть повернутися, або тенденції, які можуть тривати більше року в галузі.

Перш ніж прийняти зважене рішення щодо платної версії, ви можете скористатися безкоштовною демо-версією Treendly.

Спостерігачі за тенденціями

Абсолютний фаворит серед користувачів YouTube та інших творців контенту, Trend Watchers допоможе вам дізнатися про популярні теми у вашій ніші, які привертають увагу.

Це більше, ніж просто інструмент. Фактично, це також допомагає вам у наступному:

 • Сповіщення про тенденції – повідомляє про нові тенденції та способи їх використання
 • Створення вмісту – пропонує, як використовувати інформацію для створення вмісту
 • Вірусний вміст – за належної роботи ваше відео може стати вірусним
 • Перенаправлення та продаж – навчить вас, як використовувати цей трафік для монетизації та збільшення вашого доходу
  46 поширених запитань і відповідей на інтерв’ю DevOps [2023]

Крім того, це допомагає вам визначити ключові слова з високим потенціалом і ключові слова з низьким рівнем конкуренції, за допомогою яких ви можете мати перевагу над конкурентами.

BuzzSumo

Для всіх маркетологів, привітайте свого нового найкращого друга. BuzzSumo — це фантастичний інструмент, який збирає важливу інформацію про останні події, що викликало «ажіотаж» в Інтернеті. Просто введіть домен або ключове слово, і ви миттєво отримаєте результати.

Це універсальний інструмент, який охоплює різноманітні сфери. Наприклад, інструмент дослідження дозволяє аналізувати різні точки даних і визначає впливових осіб, які допоможуть вам підвищити імідж вашого бренду.

BuzzSumo має 30-денний безкоштовний пробний період, після якого ви можете вибрати платну підписку.

BuzzFeed

Популярна сторінка BuzzFeed – це чудовий спосіб охопити популярні теми з усього світу.

Оскільки цей веб-сайт є популярним двигуном, орієнтованим на контент, серед міленіалів і «покоління Z», ви можете знайти кілька справді прибуткових тем для створення контенту. Насправді це також допоможе вам швидше охопити цільову аудиторію.

BuzzFeed також відомий своїми веселими вікторинами, які також збирають багато даних, які можна використовувати у своїх інтересах.

Примітка автора

Використання інструментів для пошуку популярних тем замість того, щоб намагатися робити це самостійно вручну, мабуть, є найбільшою послугою, яку ви можете зробити для себе та свого бізнесу. Це робить весь процес швидшим, легшим і набагато ефективнішим.

Зважаючи на це, також важливо пам’ятати, що якість важливіша за кількість створеного вами контенту. Обов’язково вибирайте лише той вміст, який буде цікавий вашій аудиторії та принесе їй користь.

Наведені вище інструменти допоможуть вам досліджувати Інтернет з вашим творчим розумом і під час цього знаходити дивовижні теми.

Далі скористайтеся цими потужними інструментами для створення вмісту, щоб посилити свої маркетингові зусилля.