techukraine.net techukraine.net 11 планувальників подорожей зі штучним інтелектом для створення персоналізованих маршрутів подорожей

11 планувальників подорожей зі штучним інтелектом для створення персоналізованих маршрутів подорожей

Categories:

Навколосвітня подорож🌏 коли-небудь була в моїй картці, і я впевнений, що це стосується більшості з вас. Але персоналізовані туристичні маршрути відіграють важливу роль у створенні захоплюючих і незабутніх туристичних пакетів.

Оскільки люди дізнаються про нові місця, вони прагнуть більше подорожувати. Індустрія туризму разом з Інтернетом допомогла людям досліджувати землю, починаючи від пригодницьких гір і пляжів і закінчуючи місцями паломництва, торговими вулицями тощо.

Незалежно від того, куди ви їдете, якщо ви добре спланували, перш ніж подорожувати на великі відстані, структурна модель рухів і зупинок допоможе вам досліджувати кілька пунктів призначення з надзвичайними враженнями.

Програми для планування подорожей значно допомагають туристам із індивідуальним плануванням і бронюванням рейсів✈️ або готелів, а також багатьма іншими функціями. Але сьогодні інструменти з підтримкою ШІ стають відомими тим, що створюють персоналізовані маршрути подорожей.

Вони ефективно зменшують зусилля, пов’язані з пошуком подробиць про транспортні маршрути, напрямки, готелі, харчування, бюджет, відгуки та іншу необхідну інформацію.

Опитування Euromonitor керівників туристичних компаній висловили свою стурбованість щодо штучного інтелекту. Близько 90% погоджуються, що служби ШІ можуть вплинути на їх роботу в найближчі п’ять років. Багато компаній, що займаються плануванням і бронюванням подорожей, зараз почали використовувати технологію ШІ для співпраці.

Давайте дізнаємося, як генеративні чат-боти AI, такі як ChatGPT, Google Bard та інші, працюють для створення відповідних маршрутів подорожей.

Чи варто використовувати ШІ для планування подорожей? Як це працює?

У цю нову еру онлайн-доступності інформації потенційні мандрівники використовують пошукові системи, щоб знайти конкретну інформацію про експедицію. Це допомагає налаштувати бронювання рейсів/готелів🏨 у додатках для планування подорожей.

З іншого боку, розмовні інструменти штучного інтелекту пропонують неймовірний досвід генерування інформації для управління турами. Вони працюють над феноменом генеративного штучного інтелекту, щоб витягувати інформацію, доступну в Інтернеті, і повертатися з коротким рішенням.

Розміщення конкретних підказок у цих чат-ботах💻 є важливим для отримання найкращих результатів. Тому вам слід написати описовий запит про вподобання туру, щоб отримати персоналізований маршрут подорожі.

Тут я наведу кілька прикладів того, як ChatGPT і Google Bard можна використовувати для планування подорожі. Я спробую за допомогою однакового запиту в обох програмах показати схожість/різницю в результатах.

Маршрут десятиденної подорожі до Європи, створений штучним інтелектом

Тож починаємо планувати поїздку до Європи на десять днів. Як приклад, я введу кілька відповідних підказок для цих двох інструментів ШІ одночасно, щоб продемонструвати їхні результати.

Давайте спочатку дізнаємося, коли найкращий час для подорожі до Європи.

«Який найкращий сезон для подорожей до Європи?»

ChatGPT: описує переваги та недоліки подорожей у різні пори року, розділених на чотири квартали року. Крім того, є загальні поради щодо натовпу, погоди тощо.

Бард: Тут чітко йдеться про літо як пік сезону з подіями та заходами, якими можна насолоджуватися в цей час. Відповідь стає цікавою за допомогою додавання зображень.

Я хочу здійснити 10-денну подорож із Лондона до Швейцарії.

«Запропонуйте мені 10-денну подорож Європою, починаючи з Лондона й закінчуючи Римом».

ChatGPT: десятиденний маршрут подорожі охоплює різноманітні туристичні пам’ятки в певних місцях. Він розкладає дні в різних місцях разом із пропозиціями щодо досліджень.

Бард: Він створює десятиденний маршрут, присвячуючи дні певним заходам. Сюди також включені привабливі зображення.

Далі, необхідно знати витрати на такі поїздки.

«Який середній бюджет для вищезазначеної поїздки?»

ChatGPT: запам’ятовує попередній запит про поїздку та фактично дає детальну розбивку витрат на транспорт, харчування, проживання тощо в діапазоні від 1500 до 4800 доларів.

Бард: Він також запам’ятовує попередній запит, і розрахунок бюджету точний. Додаток віддав перевагу економній подорожі; отже, оцінка коливається від 500 до 1000 доларів США.

  Як виправити, що камера Google Meet не працює

Тоді поговоримо про їжу.

«Я вегетаріанець. Скажіть, де я можу знайти овочеву їжу під час запланованої вище подорожі?»

ChatGPT: у розмовних заявах додаток пише про ресторани та готелі, де пропонують овочеві страви, і пропонує спробувати деякі фірмові страви в цих місцях.

Бард: У ньому перелічено три ресторани для кожного місця, яке було охоплено під час подорожі, і радиться спробувати деякі популярні страви з овочів, які тут подають.

Нарешті, ми повинні створити план подорожі з роздвоєнням витрат.

«Чи можете ви створити персоналізований маршрут подорожі з наведеними вище деталями? Включіть витрати на кожен день, враховуючи середню вартість проживання, харчування та палива».

ChatGPT: надає середню ціну в готелях середнього класу, їжу в місцевих ресторанах і ціни на пальне, які можуть стягуватися на маршрутах.

Бард: у ньому просто перераховано тарифи на житло, їжу та паливо, які потрібно витрачати щодня, залежно від охоплених місць.

Відповідно до вимог мандрівника або групи, можна розмістити кілька запитів або підказок у цих чат-ботах AI. Ви можете детальніше розповісти про готелі, відомі туристичні місця, конкретні рейси, недорогі квитки та подробиці сім’ї, як-от дітей, літніх людей тощо.

ChatGPT і Bard відповідають належним чином. Однак ви можете спробувати ці інструменти планування подорожей AI🤖, щоб миттєво спланувати свою подорож.

Aicotravel

Aicotravel містить список популярних міст на своїй домашній сторінці. Хоча ви можете шукати пункт призначення, щоб знайти відомі місця з короткою інформацією, зображеннями та варіантами придбання активності. У розділі World Feed є маршрути всесвітньо відомих місць.

Зареєструйтеся, щоб створити особистий план туру. У планувальнику подорожі можна вибрати такі інтереси, як їжа🍝, історія, покупки тощо, а також кількість днів, які ви хочете провести в різних містах, які ви вибрали. Створення плану туру та відправка на рекомендовану пошту займає близько п’яти хвилин.

Маршрут містить щоденні розклади з низкою заходів, які враховують ваші інтереси. Крім того, у кожному місці є посилання на відповідні зображення та відео Google.

Бродити навколо

Відкрийте офіційний сайт Бродити навколо і введіть назву місця, куди ви хочете поїхати. Створення плану займає кілька секунд. Ви також можете вибрати назву пункту призначення зі списку популярних пошукових запитів у нижній частині веб-сторінки.

Користувачеві не потрібно авторизуватися на веб-сайті, щоб створити маршрут. Насправді інструмент призначений для базового використання з можливістю створення плану туру за допомогою ШІ. Користувачі можуть зв’язуватися з командою через посилання в соціальних мережах.

Формат маршруту складається з чотирьох розділів: ранок, день, вечір і час сну для кожного місця. Він пропонує різноманітні заходи в перші три чверті дня з короткою інформацією про запланований пункт призначення.

Ви також можете робити спеціальні запити, щоб додати до плану, як-от сімейні поїздки, овочева їжа🥗, кафе, плани з фіксованими днями тощо.

Wonderplan

Планувальник подорожей AI від Wonderplan фільтрує кілька основних запитань про вподобання мандрівника щодо подорожі, і, відповідно, алгоритм визначає персоналізований маршрут.

Почніть планувати поїздку, ввівши назву пункту призначення, орієнтовну дату подорожі та кількість днів від 1 до 7 для подорожі. Ви також можете вибрати діапазон бюджету💰 між низьким, середнім або високим із деталями мандрівників, як-от соло, пара, друзі тощо.

Нарешті, виберіть кілька видів діяльності, як-от пляжі, нічне життя, спа та інші, а потім вкажіть переваги їжі, як-от халяль, овочі чи обидва варіанти.

Створення маршруту подорожі займає приблизно 1-2 хвилини. До часу він надає деяку загальну інформацію, як-от курс обміну валюти, часовий пояс, мову тощо, зі звичайними фактами про місце.

  Введення в DevOps для початківців

План чітко містить коротку інформацію про туристичне місце чи ресторани та їх розташування на Картах Google. Кнопки для готелів, оренди автомобілів і авіарейсів будуть перенаправляти на сайт бронювання. Він також оцінює вартість проживання, заходів або харчування.

ЯатріАІ

ЯатріАІ робить планування подорожі швидким і легким, з окремими стовпцями для введення вподобань. Планувальник поїздок YaatriAI надає щоденні інструкції в пунктах. Він містить коротку інформацію про місцеві заходи, якими ви можете насолодитися в конкретному місці, а також делікатеси.

Введіть назву міста або країни в стовпці призначення. Крім того, напишіть кількість мандрівників, сім’ї👨‍👩‍👧‍👦 або друзів, приблизний бюджет і приблизну дату від початку до кінця подорожі у вказаному місці.

Нарешті, він розраховує приблизні витрати на проживання, харчування, транспорт і діяльність. Ви можете скопіювати маршрут подорожі як окремий документ для подальшого використання.

PlanTripAI.com

PlanTripAI.com розробив ексклюзивну сторінку для публікації описів про відомі напрямки. Глобальні мандрівники можуть переглянути сторінку «Відкривай світ», щоб дізнатися, чим найкраще зайнятися у своїй наступній подорожі🛬.

Компанія пропонує довічне членство за одноразову оплату в розмірі 10 доларів США, хоча ви можете створити безкоштовні зразки маршрутів для першого дня. Платні учасники можуть отримати доступ до таких функцій, як необмежена кількість поїздок, збереження планів назавжди, швидка відповідь тощо.

Щоб спланувати поїздку, вам необхідно визначитися з напрямком подорожі та кількістю днів перебування. Крім того, ви можете надати деякі основні деталі, як-от проживання, бюджет, переваги транспорту для знайомства з містом і характер подорожі.

Заходи в маршруті зазвичай складаються з 09:00 до 21:00. Під кожним місцем розміщено однорядковий опис із зазначенням конкретного часу відвідування та середньої вартості. Преміум-учасники можуть клацнути, щоб отримати маршрут до місця та зберегти файл у форматі PDF.

GeniusTrip

GeniusTrip це безкоштовний планувальник подорожей зі штучним інтелектом, який плавно працює з фільтрами для створення найкращого маршруту.

Розпочніть планування подорожі з назви пункту призначення та кількох запитань із варіантами відповідей для деталей подорожі. Виберіть дати з календаря📆 та визначте діапазон бюджету між низьким, середнім, високим або розкішним. Крім того, виберіть тип відпустки та класифікуйте її як романтичну, вечірку, змішану тощо. Серед дієтичних варіантів доступні веганські, пескатарські та п’ять таких варіантів.

Маршрут починається з пропозиції розміщення відповідно до бюджету. Він рекомендує відповідний вид транспорту для позначених місць із зазначенням часу відвідування. Коротка інформація розповідає про заходи в різних місцях, а також кожен день містить пропозиції щодо оригінальних місцевих страв, які варто спробувати.

Знахідка шляху

Знахідка шляху це інтерактивний планувальник подорожей зі штучним інтелектом, який надає необмежену кількість індивідуальних маршрутів тривалістю до двох тижнів за ціною 4,99 доларів США на місяць.

Вкажіть назву пункту призначення та загальну кількість днів подорожі. Ви також можете написати кілька рядків про те, який план поїздки ви очікуєте. Розпочнеться процес складання маршруту, і інструмент попросить самостійно або автоматично створити розклад на кожен день.

Для власноруч створених планів він надає варіанти вибору типу подорожі, як-от мандрівник, який подорожує вперше, гурман, любитель природи тощо, щоб спеціально спланувати свій день. Далі ще кілька запитань, щоб відфільтрувати ваші типи перед створенням плану.

Маршрут охоплює три чверті кожного дня та містить унікальні поради щодо місцевих візитів. Він надає достатньо інформації про місце, а також виділяє на нього мінімум годин⏳. Ви також можете додати до плану додаткові заходи.

Curiosio

Створіть план туру в одну з двадцяти чотирьох країн Curiosio список планувальника поїздки. Далі виберіть пункт призначення, який ви бажаєте дослідити, і натисніть кнопку «Отримати подорож». Інструмент миттєво створює кілька наборів маршрутів, а ви можете уточнювати їх знову, застосовуючи додаткові фільтри.

  Ймовірно, найкраща альтернатива сховищу CSV: Parquet Data

Він працює спеціально для створення маршрутів подорожей🚗 для попутників. Кілька планів турів найкращими місцями світу наведено на веб-сайті для аналізу, і ви також можете персоналізувати їх. Крім того, ви також можете переглянути захоплюючі історії подорожей у публікаціях блогу.

Ви можете вказати кілька пунктів подорожі в подорожі разом із бюджетом, мандрівниками, датами тощо. У кожному плані доступна карта маршруту з зображеннями, що демонструють багатство місця, а назви місць мають посилання на сторінки Вікіпедії.

Tripbot

Щоб спланувати свою подорож Tripbot, потрібно вибрати пункт призначення та вибрати дати подорожі. Надайте інші деталі, такі як бюджет, проживання та вподобання щодо транспорту та відвідувань.

Він за хвилину генерує маршрут, який демонструє фотографії місць або ресторанів із короткою інформацією. Ви також можете переглянути на веб-сайті статті про туристичні напрямки.

Tripbot вимагає платного членства з місячними зборами в розмірі 10 і 25 доларів США відповідно.

Базовий план пропонує текстові маршрути, тоді як оновлена ​​версія надає рекомендації щодо транспорту, ресторану та проживання разом із видом на карті. Оновлена ​​версія сумісна з мобільними телефонами📲, де ви можете завантажити маршрут для миттєвого перегляду.

Живи світом

Живи світом це популярний тревелог з історіями майже з усіх куточків. Вони стверджують, що збирають місцеві знання та справжній досвід локацій через віддалених членів команди, які працюють по всьому світу. Мандрівники, які реєструються на їхньому веб-сайті, отримують особисту допомогу від команди для створення планів поїздок.

Компанія також представила туристичного партнера AI і назвала його Maya. Користувачі повинні поспілкуватися з ботом і вказати вибране місце призначення. Він задає прості запитання про місце відвідування🗼, бюджет, людей, які приєднуються, і орієнтовну дату.

Маршрут починається з детального ознайомлення з місцем і включає фотографії місць, які варто відвідати. Ці місця добре описані в плані разом зі списками доступних готелів у кожному місці.

PlanTrip

PlanTrips має довгий список маршрутів подорожей на дошці, щоб мандрівники могли отримати уявлення про створення інформативних підказок на інструменті. Це односторінковий портал без форми запиту щодо деталей подорожі.

Згенерований план подорожі пояснює подорож через її спокій, культуру, кухню та багато туристичних атракцій. Заходи на кожен день правильно розраховані на ранок, день і вечір. Місцеві страви можна скуштувати в рекомендованому ресторані, а житло можна знайти в окремих бюджетних категоріях.

Цей продуманий📃 маршрут допомагає мандрівникам керувати списками упаковки, як-от одяг і аксесуари, місцева культура та фінансові знання.

Як вибрати правильний планувальник подорожей

За останні кілька років я побував у кількох місцях. Зі свого досвіду можу сказати, що складання маршрутів подорожей забирає багато часу та енергії, що в кінцевому підсумку відкладає всю ідею.

Планувальники подорожей, які підтримуються ШІ, є надійними та зручними у створенні персоналізованих маршрутів, оскільки вони можуть отримувати інформацію з різних джерел.

Існують різні безкоштовні та платні інструменти, які пропонують ексклюзивні функції з інформацією про місце. Оскільки для створення плану потрібно небагато часу, ви можете взяти посилання з кількох інструментів, що допоможе краще спланувати подорожі. Загалом, краще віддати перевагу тим, які надають більше інформації про місце, що важливо для мандрівника⛷️.

Ви також можете дослідити деякі програми/платформи для планування подорожей, щоб скласти маршрути для наступної відпустки.