techukraine.net techukraine.net 11 налаштувань телефону Samsung Galaxy, які слід завжди змінювати

11 налаштувань телефону Samsung Galaxy, які слід завжди змінювати

| | 0 Comments| 2:05 PM
Categories:

З часом телефони Samsung Galaxy зазнали багатьох оновлень. Один користувальницький інтерфейс, який замінив Touchwiz, був основним, і з того часу телефон Galaxy має безліч цікавих функцій для покращення роботи зі смартфоном.

Ваш смартфон Galaxy має багато функцій, але іноді вам потрібно налаштувати кілька параметрів, щоб отримати доступ до всього, що він може робити. Ось налаштування, які слід змінити, щоб отримати максимальну віддачу від свого телефону Samsung.

1. Увімкніть Wi-Fi Calling

Дзвінки через Wi-Fi покращують якість голосу телефонних дзвінків, дозволяючи здійснювати та приймати дзвінки через Wi-Fi, коли мобільний сигнал слабкий або недоступний. Ось як ви можете ввімкнути його на своєму телефоні Galaxy:

 • Запустіть програму Samsung Phone.
 • Торкніться меню з трьома крапками та виберіть Налаштування зі спадного списку.
 • Тепер прокрутіть униз і перемкніть Wi-Fi Calling.
 • 2. Використовуйте Google Password Manager для служб автозаповнення

  Менеджери паролів використовуються для збереження, створення та керування паролями за допомогою програм або веб-сайтів. В Інтернеті є багато варіантів, але Менеджер паролів Google залишається одним із найкращих, оскільки він надійний, працює як на комп’ютері, так і на мобільних пристроях і є безкоштовним у використанні.

  У телефонах Samsung Galaxy стандартною опцією для служб автозаповнення є Samsung Pass, але ви можете легко переключитися на Google Password Manager, дотримуючись цих інструкцій.

 • Перейдіть до Налаштування > Загальне керування та торкніться Паролі та автозаповнення.
 • Торкніться піктограми «Налаштування» під заголовком служби автозаповнення, виберіть Google і торкніться «ОК» у повідомленні про підтвердження.
 •   Як скасувати підписку на Course Hero

  Якщо ви хочете дізнатися про керування збереженими паролями або ніколи раніше не користувалися диспетчером паролів, вам допоможе наш посібник із Менеджера паролів Google.

  3. Вимкніть персоналізовану рекламу

  Під час перегляду веб-сторінок або покупок в Інтернеті ваш телефон збирає так багато даних і використовує їх, щоб показувати вам персоналізовану рекламу. Безсумнівно, ця реклама більш релевантна, ніж звичайна, але якщо вам не подобається, що ваші дані використовуються таким чином, вимкніть її, виконавши такі дії:

 • Перейдіть до «Параметри» > «Безпека та конфіденційність» > «Конфіденційність» > «Інші параметри конфіденційності» > «Сервіс налаштування».
 • Вимкніть «Налаштувати цей телефон», «Налаштовані оголошення та прямий маркетинг».
 • Виконання цих кроків дозволить вимкнути персоналізовану рекламу на вашому телефоні Samsung. Для більш постійного вирішення ви можете дізнатися, як вимкнути системну рекламу та пропозиції на Samsung. Ви також можете дізнатися, як вимкнути персоналізовану рекламу Google на робочому столі.

  4. Приховати вміст від сповіщень на екрані блокування

  Сповіщення на екрані блокування – це чудовий спосіб переглядати повідомлення чи електронні листи, не розблоковуючи телефон. Це зручно, але в той же час це також стосується конфіденційності, оскільки кожен може перевірити ваші сповіщення.

  Щоб приховати вміст від сповіщень на екрані блокування, виконайте наведені нижче дії.

 • Перейдіть до Налаштування > Сповіщення > Сповіщення на екрані блокування.
 • Якщо ви хочете приховати вміст сповіщень на екрані блокування від усіх програм, торкніться «Сховати вміст».
 • Якщо ви хочете приховати вміст сповіщень на екрані блокування від вибраних програм, торкніть «Показати вміст», потім торкніть значок «Налаштування» поруч із ним і вимкніть вибрані вами програми, які ви хочете залишити приватними.
 • 5. Налаштуйте програми для сну

  Для економії заряду акумулятора або підвищення продуктивності One UI переведе програми, якими ви не користуєтеся так часто, у сплячий режим, щоб вони не могли використовувати ресурси у фоновому режимі. Це фантастична функція, але якщо ви закриєте програму під час роботи над нею, і вона перейде в сплячий режим, ваша робота буде втрачена.

    8 найкращих інструментів для стиснення PDF [Online + Software]

  Щоб запобігти цьому, One UI має опцію для налаштування сплячих програм. Ви можете керувати програмами для сплячого режиму на телефоні Samsung Galaxy, перейшовши в «Налаштування» > «Акумулятор і догляд за пристроєм» > «Акумулятор» > «Обмеження використання у фоновому режимі» та вимкнувши «Перевести програми, які не використовуються», у режим сну.

  Ця дія може призвести до збільшення використання акумулятора та зниження продуктивності, тому, якщо ви хочете вимкнути глибокий сон лише для обмеженої кількості програм, торкніться «Програми в режимі сну» та вручну видаліть програми зі списку. Ви можете легко налаштувати, які програми ви хочете сплячи.

  6. Увімкніть плаваючі сповіщення

  Плаваючі сповіщення допомагають виконувати багатозадачність, перетворюючи сповіщення про розмову сумісних програм у спливаючу підказку чи спливаюче вікно, яке можна розмістити будь-де на екрані, навіть поверх інших програм. Ось як увімкнути його на смартфоні Samsung.

 • Відкрийте «Налаштування» > «Сповіщення» та натисніть «Додаткові налаштування».
 • У меню додаткових налаштувань натисніть Плаваючі сповіщення та виберіть потрібний стиль.
 • 7. Увімкніть режим читання

  Режим читання допомагає захистити ваші очі від синього світла, що виходить з екрана мобільного телефону. Ця функція стане в нагоді, коли ви використовуєте екран протягом тривалого часу. Це також може допомогти покращити ваш режим сну, зробивши кольорові тони вашого дисплея теплими жовтими, що заспокоює ваші очі та зменшує напругу.

  Ось як запланувати це на своєму пристрої.

 • Перейдіть до «Налаштування» > «Дисплей» і торкніться «Щиток для комфорту очей».
 • Увімкніть Eye comfort shield і виберіть між адаптивним і спеціальним режимами. За допомогою спеціального режиму ви можете встановити розклад для режиму читання; Adaptive внесе зміни автоматично залежно від часу доби.
 • 8. Увімкніть «Знайти мій пристрій».

  Додатком «Знайти пристрій» можна скористатися в ситуаціях, коли ви не пам’ятаєте, де залишили свій телефон. Він відстежуватиме ваш телефон через Інтернет і показуватиме його поточне місцезнаходження. Він також може дзвонити або стерти дані на вашому пристрої лише кількома клацаннями миші, якщо ви його загубили, а не просто загубити.

    Сповіщення — це те місце, де матеріальний дизайн зустрічається із сповіщеннями на екрані блокування
 • Перейдіть у Налаштування > Google і торкніться Знайти мій пристрій.
 • Увімкніть «Знайти мій пристрій» із перемикача, і все готово.
 • Знайти мій пристрій працює лише тоді, коли на пристрої ввімкнено служби визначення місцезнаходження.

  9. Вимкніть сканування пристроїв поблизу

  Сканування пристроїв поблизу дозволяє користувачам взаємодіяти з іншими пристроями Android, які знаходяться поблизу. Це може бути зручною функцією, але не всі нею користуються, і вимкнувши її в налаштуваннях, ви заощадите масу заряду акумулятора.

 • Відкрийте «Налаштування» > «Підключення» та торкніться «Більше налаштувань підключення».
 • Тепер ви повинні побачити перемикач, щоб вимкнути сканування пристроїв поблизу.
 • 10. Заплануйте темний режим

  Темний режим зменшує інтенсивність світла, що випромінюється від дисплея телефону, зберігаючи при цьому мінімальний колір і коефіцієнт контрастності, необхідні для читабельності. Це також допомагає економити батарею на телефонах з дисплеями AMOLED.

  Ось як можна запланувати темний режим на телефоні Galaxy.

 • Перейдіть до Налаштування > Дисплей і торкніться Налаштування темного режиму.
 • Увімкніть «Увімкнути за розкладом» і виберіть між встановленням спеціального розкладу або автоматичним увімкненням між заходом і сходом сонця.
 • 11. Налаштуйте панель швидких налаштувань

  Панель швидких налаштувань — це набір кнопок, які дозволяють керувати основними функціями телефону, такими як Wi-Fi, Bluetooth, місцезнаходження, мобільні дані, звук тощо. Варто налаштувати панель швидких налаштувань на телефоні Samsung, щоб зробити важливі для вас параметри більш доступними.

  Ви навіть можете скористатися кнопкою «Додати» (+), щоб знайти інші значки швидких налаштувань, про існування яких ви, можливо, навіть не підозрювали, наприклад «Захищена папка», «Ультразбереження даних» або «Посилання на Windows».

  Відчуйте свій телефон Samsung Galaxy на повну

  Ці налаштування допоможуть вам відчути весь потенціал вашого смартфона. Деякі можуть підвищити продуктивність або термін служби батареї, тоді як інші більше зосереджені на покращенні взаємодії з користувачем.

  І пам’ятайте, що це не єдине, що ви можете зробити, щоб зробити свій телефон власним. Також існує багато інших способів налаштувати та персоналізувати зовнішній вигляд вашого телефону Samsung.