11 найпопулярніших маркетингових платформ для працевлаштування у 2023 році

| | 0 Comments| 6:50 AM
Categories:

Маркетингові платформи найму спрощують для компаній пошук потрібних кандидатів за допомогою різноманітних інструментів, починаючи від управління резервом кадрів і закінчуючи індивідуальними кампаніями найму.

Галузі працюють більше, щоб залучити найкращих потенційних клієнтів на сучасному конкурентному ринку праці. Вони прагнуть залучити потенційних кандидатів і поширити інформацію про їхні останні вакансії.

Програмне забезпечення для рекрутингового маркетингу з’являється тут. Ці технології роблять оголошення про вакансії більш доступними та заохочують претендентів на відкриті вакансії. Ось зручна таблиця з найпопулярнішими маркетинговими платформами для підбору персоналу.

Назва

опис

Досліджуйте

Розумні мрійники

Консолідує пошук талантів, підбір кадрів за допомогою ШІ.

Jobvite

Автоматизація на основі ШІ, підбір кандидатів, різноманітна CRM.

PageUp

Адаптивні кар’єрні веб-сайти, аналітика, запитання та відповіді на основі штучного інтелекту.

SmartRecruiters

Ефективне відсіювання списків вакансій, реферальний портал, автоматизація.

TalentLyft

Омніканальний набір, аналітика, персоналізований контент.

iCIMS

Спрощує моніторинг, застосування «в один клік», технології ШІ.

NAS Рекрутинг АКТИВАТИ

Відстеження витрат, продуктивність медіа, функція Google Jobs.

Талентерія

Оновлює вакансії, демонструє EVP, інформацію про команду.

Ієрологія

Культурний зв’язок, прогнозна аналітика, широкі репортажі.

Zoho Recruit

Підвищення експозиції, публікація в один клік, LinkedIn Easy Apply.

TalentReef

Кілька форм заявки, інтуїтивно зрозуміла інформаційна панель, можливості інтеграції.

У цьому матеріалі більш детально розглядаються найпопулярніші маркетингові програмні рішення для підбору персоналу. Вам буде легко вибрати платформу, яка найкраще відповідає вашим потребам, оскільки ми також вкажемо на унікальні якості кожної з них і дамо короткий опис.

Чим рекрутинговий маркетинг відрізняється від рекрутингу?

Рекрутинг заохочує кандидатів, які раніше подавали заявку на роботу, прийняти пропозицію та приєднатися до вашої компанії.

Змінити таке мислення може бути складно, оскільки рекрутерам часто доводиться зосереджуватися на маркетингу підбору персоналу, і це лише іноді входить до їхніх посадових інструкцій.

І навпаки, рекрутинговий маркетинг містить усі дії, необхідні для того, щоб переконати претендентів подати заявку, незалежно від того, чи активно вони шукають роботу. Через це маркетинг рекрутингу стає кар’єрою, що відрізняється від звичайного рекрутингу.

Маркетинг підбору персоналу використовує різні стратегії та тактики, що вимагає різних навичок. Налагодження багатьох зв’язків одночасно є головною метою маркетингу підбору персоналу.

Якщо заявник активно шукає роботу, він може спочатку подати заявку на ваш веб-сайт. Вони заглядають у ваші соціальні мережі з цікавості, щоб дізнатися більше.

Цей пасивний шукач роботи краще дізнається ваше підприємство, коли він взаємодіє з вашим вмістом. Далі вони можуть перейти на сайт вашої кар’єри, який демонструє перспективи зростання персоналу, схвалення клієнтів і бізнес-переваги. Вони роблять закладки для вашого кар’єрного сайту із захоплення для подальшого використання.

Коли пасивний шукач роботи врешті-решт вирішить активно шукати нову роботу, він може перейти на сторінку вашої компанії в LinkedIn або іншу сторінку в соціальних мережах, повернутися на сайт кар’єри, який він зробив у закладках, або шукати вакансії у вашій компанії на дошках вакансій.

Чому варто обрати маркетингову платформу для підбору персоналу?

Є багато причин вибрати маркетингові платформи найму, щоб спростити процес найму:

 • Забезпечує ретельну аналітику та звітність: ваша фірма може оптимізувати дії щодо найму на основі глибоких даних, отриманих із заяв про прийом на роботу та інструментів оцінювання перед працевлаштуванням.
 • Оптимізує пошук кандидатів за допомогою вдосконалених інструментів пошуку: ви можете використовувати потужні інструменти пошуку та безперебійну інтеграцію з дошками вакансій, щоб знаходити безпосередніх претендентів і зв’язуватися з ними.
 • Підвищує привабливість вашого агентства для найкращих талантів: ця стратегія відрізняє вас від опонентів і приваблює людей найвищого рівня.
 • Підвищує інтерес до кандидатів: забезпечуючи цілеспрямовану комунікацію, зберігайте інтерес кандидатів протягом усього процесу найму. За допомогою маркетингових інструментів підбору персоналу ваша компанія може налагодити відносини з кандидатами та знизити відсоток вибуття.
 • Ви також краще обізнані про поточні ставки, тож можете активно практикувати хороші порівняльні заходи щодо зарплати, оскільки збереження цього таланту має значення!
  Як налаштувати Apache HTTP із сертифікатом SSL?

Нижче наведено найкраще маркетингове програмне забезпечення для рекрутингу, доступне на ринку. Ці платформи підвищують оприлюднення ваших просувань по роботі та допомагають залучити відмінних кандидатів.

Розумні мрійники

SmartDreamers – це маркетингова платформа для підбору персоналу, призначена для допомоги підприємствам у пошуку пасивних кандидатів на роботу. Він надає клієнтам інструменти для створення цільових рекрутингових кампаній, ефективного управління кадровими резервами та відстеження рентабельності інвестицій (ROI) їхніх зусиль із найму.

особливості:

 • Консолідує часто фрагментовану екосистему залучення талантів у єдине рішення.
 • Операційна система, що масштабується, і вдосконалений штучний інтелект дають чудові результати.
 • Доручає користувачам легко перетворювати відвідувачів веб-сайту на претендентів на роботу та, зрештою, на успішних наймів.
 • Організації можуть значно скоротити свої витрати на наймання, звільнившись від залежності від сторонніх рішень.

Рекрутери можуть керувати SmartDreamers, щоб покращити свій бренд роботодавця та взаємодіяти з потенційними кандидатами на своїх цифрових платформах.

Jobvite

Роботодавці можуть активно виявляти відповідних кандидатів і обробляти запрошення на співбесіду Jobvite, добре відома платформа для свого рекрутингового маркетингу. Він також слугує всеохоплюючою системою управління талантами, полегшуючи організацію та моніторинг заявок претендентів.

особливості:

 • Збагачуйте роботу кандидатів і покращуйте операційну ефективність за допомогою впровадження автоматизації на основі ШІ.
 • Функція підбору кандидатів керує системою підрахунку балів на основі штучного інтелекту, щоб об’єднати кандидатів із відповідними можливостями роботи.
 • Повністю підключається до Talemetry Recruitment Marketing Suite і працює з різними CRM-програмами, веб-сайтами з працевлаштування та інструментами для оголошень про роботу.
 • Має багато відмінних параметрів фільтрації, дозволяючи користувачам здійснювати точний і індивідуальний пошук кандидатів.

Зараз, як ніколи, роботодавці створюють веб-сайти та використовують дошки вакансій для розміщення вакансій. Усі компоненти процесу найму спрощуються завдяки Jobvite, який об’єднує ці завдання в єдине інтегроване рішення.

PageUp

PageUp це рекрутингова платформа, яка допомагає залучати, планувати та трансформувати першокласних людей.

особливості:

 • Це дозволяє вам створювати доступні та адаптивні веб-сайти про кар’єру, які точно представляють бренд вашого роботодавця.
 • Використовує аналітичний модуль, щоб надати повну інформацію про шлях кандидата, допомагаючи вам точно визначити найцінніші сторінки, канали та вміст.
 • Поєднується з популярними програмними рішеннями, такими як Fit2work, XREF, VidCruiter і Flare.
 • PageUp пропонує гнучкі та індивідуальні варіанти ціноутворення, доступні за запитом.

PageUp використовує функції обговорення запитань і відповідей на основі штучного інтелекту, щоб зіставити потенційних новобранців із поточними співробітниками організації. Це гарантує, що вміст, створений працівниками, який доповнює імідж вашого бренду, може бути легко поширений.

SmartRecruiters

До них часто звертаються високоефективні фірми, які прагнуть знайти найкращий персонал SmartRecruiters. Це надійне середовище пропонує неперевершену функціональність і вільний ринок, що дає вашій компанії впевненість, необхідну для успішного найму.

особливості:

 • Без зусиль переглядайте списки вакансій на основі наборів навичок.
 • Стимулюйте рекомендацій через портал для співробітників, який динамічно рекламує рекомендації.
 • Автоматизуйте рекламний процес за допомогою інноваційного розподілу робочих місць, заощаджуючи час і зусилля.
 • Використовуйте свій бюджет максимально ефективно за допомогою служб прогнозованого розміщення.

SmartRecruiters використовує сучасні хмарні технології, щоб створити відкритий ринок зовнішніх послуг рекрутингу, розширений маркетинг рекрутингу та інструменти спільного найму.

TalentLyft

Завдяки використанню багатоканального підходу до найму підвищте охоплення ваших кандидатів. TalentLyft надає повне рішення, яке зв’язується як з пасивними, так і з активними шукачами роботи через різні канали, включаючи дошки вакансій, соціальні медіа, професійні мережі, реферальні програми та пошук кандидатів.

особливості:

 • Спостерігайте та аналізуйте кожну дію кандидатів на вашому сайті кар’єри.
 • Створюйте вишукані цільові сторінки та координуйте цікаві кар’єрні події.
 • Слідкуйте за всіма взаємодіями кандидатів і надавайте своєчасний персоналізований контент, який резонує з кандидатами.
 • TalentLyft дає вам змогу боротися як з пасивними, так і з активними шукачами роботи.
  Як зробити так, щоб закладки Chrome Mobile відображалися на робочому столі Chrome

Діяльність вашої команди з підбору персоналу стане більш адекватною, гнучкою та стратегічною завдяки використанню TalentLyft. Ця технологія спрощує завдання вручну, тому ви можете зосередитися на кандидатах, що є найважливішою частиною найму.

iCIMS

The iCIMS Talent Cloud містить платформу обміну повідомленнями, інформаційну панель аналітики та маркетингову базу найму персоналу.

особливості:

 • Спрощує моніторинг вакантних посад, джерела найму, плати за найм і політики включення.
 • Прискорює процес подання заявки за допомогою опції подачі заявки «в один клік» для кандидатів.
 • Надає розширену звітність і аналітику джерел, що дозволяє оцінити віддачу від інвестицій.
 • Використовує відео відгуки співробітників, щоб зацікавити стажерів.

Ця технологія використовує штучний інтелект для прискорення процесів пошуку та перевірки, одночасно сприяючи сприятливому сприйняттю бренду за допомогою налаштованих веб-сторінок про кар’єру та вдосконаленого управління взаємовідносинами з кандидатами.

Наймання NAS (АКТИВАТИ)

Дуже важливо, щоб ваш веб-сайт ефективно представляв вашу організацію та підкреслював те, що робить вас унікальним як роботодавця порівняно з іншими. Щоб досягти цього, ми можемо використовувати АКТИВУВАТИ.

особливості:

 • Відстежуйте витрати на заявку на роботу та наймання, організоване джерелом реклами в ЗМІ.
 • Відстежуйте охоплення, коефіцієнти конверсії та загальну ефективність медіа-каналів, розрізняючи спонсорований і звичайний вміст.
 • Переконайтеся, що ваші оголошення про вакансії помітні в Google Jobs, щоб залучити трафік кандидатів безпосередньо на ваш веб-сайт.
 • Покращте сторінку пошуку роботи за допомогою широких опцій, пропонуючи кандидатам кілька фільтрів для уточнення критеріїв пошуку.

Ця маркетингова платформа рекрутингу дає змогу роботодавцям зв’язатися з особами, які висловили бажання почути їх через свою мережу талантів або інші канали. Ця платформа допоможе нам об’єднатися з потенційними кандидатами та просувати нашу організацію та можливості працевлаштування.

Талентерія

Талентерія пропонує рішення для автоматичного оновлення ваших вакансій і розширення охоплення потенційних кандидатів.

особливості:

 • Виділіть ціннісну пропозицію співробітника (EVP), основні цінності та бонуси.
 • Дізнайтеся про свої команди, робоче середовище та корпоративну культуру.
 • Поділіться повідомленнями від керівництва вашої компанії.
 • Обґрунтуйте свої претензії відгуками та рекомендаціями співробітників.

Багато шукачів роботи віддають перевагу репутації компанії, коли приймають рішення щодо працевлаштування. Таким чином, невід’ємним елементом процесу найму є ефективне відображення бренду вашого роботодавця, щоб визначити вашу організацію як зразкове робоче місце, для чого ідеально підходить Talenteria.

Ієрологія

Ієрологія це спеціалізована платформа, яка надає пріоритет культурному узгодженню та прогнозній аналітиці. Її безпосередня мета — оцінити кандидатів, оцінивши їхні цінності та поведінкові характеристики, переконавшись, що вони добре вписуються в культуру вашої компанії.

особливості:

 • Відстеження заявників доступне як на комп’ютері, так і на мобільних пристроях.
 • Вбудовані ресурси включають вказівки щодо проведення співбесід, оцінювання навичок, перевірку рекомендацій і перевірку довідкових даних.
 • Широкі інструменти звітності, які надають інформацію про швидкість найму, дотримання процедур найму та рентабельність інвестицій.
 • Сприяє ширшому охопленню ваших оголошень про роботу та покращує вашу стратегію залучення талантів.

Ієрологія відіграє вирішальну роль у зниженні рівня плинності кадрів і покращенні загального успіху процесу найму, передбачаючи, наскільки ефективно кандидати виконуватимуть свої ролі та наскільки добре вони засвоять вашу організацію.

Zoho Recruit

Zoho Recruit чудово підвищує охоплення ваших оголошень про роботу, одночасно ефективно передаючи культуру, цінності та досвід вашої компанії, які цінують ваші ідеальні кандидати.

особливості:

 • Прості та безкоштовні інструменти звітності для окремих осіб, які дозволяють рекрутерам досліджувати його можливості.
 • Розширюйте охоплення своїх оголошень про роботу без особливих зусиль, використовуючи функцію публікації в один клік.
 • Пропонує дві стандартні версії для вашої зручності: стандартну та розширену.
 • Оновіть досвід кандидата, інтегрувавши LinkedIn Easy Apply.

Платформа Zoho Recruit виконує дві функції: підвищує видимість ваших вакансій і підтримує бренд вашого роботодавця.

TalentReef

TalentReef це спеціалізований засіб управління підбором персоналу, розроблений для ефективного найму багатьох погодинних працівників. Він покращує робочий процес, а також спрощує та прискорює процес подання заявки шляхом автоматизації операцій і завдань.

  7 найкращих інструментів для моніторингу бездротових мереж

особливості:

 • Пропонує кілька форм заявки: чат, текстове повідомлення або QR-коди.
 • Покращує відповідність і скорочує час найму менеджерів з найму.
 • Надає інтуїтивно зрозумілу інформаційну панель, відстеження кандидатів і можливості обміну текстовими повідомленнями.
 • Поєднується з дошками вакансій, платформами соціальних мереж, системами нарахування заробітної плати та службами перевірки репутації.

Потужні якості TalentReef включають створення фірмових сторінок кар’єри, взаємодію з дошками вакансій та спілкування з відповідними кандидатами.

Функції, на які варто звернути увагу, вибираючи маркетингове програмне забезпечення для підбору персоналу

Деякі важливі ключові функції включають:

#1. Пошук і залучення кандидатів

Виняткові особливості маркетингового програмного забезпечення для підбору персоналу можна використовувати для виявлення, ідентифікації та ефективного залучення найкращих талантів:

 • Рекрутинг у соціальних мережах: процедури найму, залучення та перетворення шукачів роботи на платформах соціальних медіа оптимізовано програмним забезпеченням для рекрутингу.
 • Програми рекомендацій співробітників: централізована платформа програмного забезпечення дозволяє працівникам надсилати рекомендації, відстежувати прогрес і розглядати заохочення або призи.

#2. Управління взаємовідносинами з кандидатами (CRM)

Залучення та розвиток довгострокових зв’язків залежить від ефективної організації та відстеження взаємодії кандидатів:

 • Сегментація пулу талантів: використовуючи багаторазові теги та фільтри, упорядкуйте та класифікуйте свій пул талантів, щоб полегшити виявлення та орієнтацію кваліфікованих людей на певні посади.
 • Аналітика та звітність щодо найму персоналу. Використовуйте рішення для детальної аналітики та звітності, які відстежують ключові показники ефективності (KPI) і заохочують до оптимізації стратегії для оцінки успіху ваших маркетингових ініціатив із найму персоналу.

#4. Оголошення про роботу та багатоканальне розповсюдження

Розширте охоплення та видимість, поділившись інформацією про вакансії через кілька каналів:

 • Шаблони оголошень про роботу та налаштування: використовуйте різні інструменти та функції для створення ефективних шаблонів оголошень про роботу.
 • Цільова реклама: використовуйте програмну рекламу, щоб представити вакансії найбільш кваліфікованим людям на основі їх історії пошуку, історії веб-перегляду та інтересів.

#3. Бренд роботодавця

Рішення для брендингу роботодавця, як-от створення сайтів для кар’єри, керування контентом і фірмові матеріали, можуть допомогти вашому бізнесу покращити його репутацію та залучити найкращі таланти:

 • Управління подіями з підбору персоналу: щоб зв’язатися з відповідними потенційними клієнтами та висвітлити свої можливості працевлаштування, стратегічно організовуйте, рекламуйте та керуйте заходами з підбору персоналу, такими як ярмарки вакансій і мережеві зустрічі.
 • Настроювані сайти кар’єри: ​​створюйте візуально привабливі та зручні для мобільних пристроїв веб-сторінки кар’єри, які відображають культуру, цінності та відмінні якості вашої фірми.

Часте запитання: «Яка різниця між брендингом роботодавця та маркетингом рекрутингу?»

Бренд роботодавця та маркетинг рекрутингу служать різним цілям. Рекрутинговий маркетинг поширює інформацію про перспективи роботи, щоб залучити потенційних кандидатів. Навпаки, брендинг роботодавця полягає в розробці та демонстрації взірцевого іміджу компанії як чудового робочого місця.

Як підвищити обізнаність про маркетинг рекрутингу?

#1. Підвищення обізнаності: просування вашої маркетингової агенції з працевлаштування як роботодавця на веб-сайтах, де кандидати часто шукають доступні пропозиції роботи.

#2. Викликайте інтерес: узгоджуйте інформацію про пропозиції роботи з інформацією, якою потенційні співробітники прагнуть викликати їх інтерес.

#3. Підтримуйте рішення: рекламуйте доступні вакансії, виплати працівникам і зарплату, яку пропонує роботодавець.

#4. Оптимізуйте процес найму: уточнення заявки на вакансію зробить чудеса, щоб покращити вашу гру з найму. У випадку, якщо кандидата не наймуть, ви повинні розглянути його для будь-яких майбутніх можливостей, коли вони будуть доступні.

Висновок

Рекрутинговий маркетинг дозволяє компаніям виділитися завдяки їх доступним інтерфейсам користувача. Маркетингові платформи рекрутингу дають можливість компаніям знаходити, залучати та наймати найкращих людей.

Таким чином, вибір правильної маркетингової платформи найму може суттєво вплинути на вашу здатність зібрати кваліфікований персонал, який має вирішальне значення для успіху вашої компанії.