11 найкращих інтерактивних віджетів для вашого iPhone та iPad

| | 0 Comments| 9:25 AM
Categories:

Віджети давно стали частиною iPhone та iPad. На головному екрані ви можете швидко переглянути важливу інформацію з вибраних програм. Торкання віджета відкриває програму.

Але починаючи з iOS і iPadOS 17, віджети стають ще кращими. Замість просто статичного фрагмента інформації ви можете взаємодіяти з віджетами для ще кращого досвіду.

Ось найкращі інтерактивні віджети для вашого iPhone або iPad.

Інтерактивні віджети забезпечують великий крок у порівнянні з попередніми статичними параметрами. Користуватися інтерактивним віджетом швидко й легко. Якщо вам цікаво, що можна робити з інтерактивними віджетами, спробуйте Widgetive. Замість інформації з певної програми, Widgetive призначений для створення ідеального віджета для головного екрана. Існує велика різноманітність категорій на вибір, як-от таймери, калькулятори та навіть ігри. Ви можете налаштувати кожну частину інтерактивного віджета, включаючи шрифт, фон тощо.

Widgetive можна безкоштовно завантажити для iPhone та iPad. Додаткова підписка відкриває всі віджети програми та додаткові налаштування.

Завантажити: Widgetive (Безкоштовно, доступна підписка)

2. Підйом

Використовуйте Liftin’, щоб зробити тренування з відстеженням легким. Розроблений для важкої атлетики, потужний додаток дозволяє створити ідеальне тренування для вас. За допомогою інтерактивного віджета ви можете стежити за майбутнім тренуванням і переглядати інформацію під час його виконання. Почніть, просто натиснувши на віджет. Ви навіть можете зробити паузу, не відкриваючи програму.

Liftin безкоштовний для iPhone, iPad і Apple Watch. Безкоштовна версія обмежена п’ятьма тренуваннями на місяць. Додаткова підписка скасовує це обмеження та дозволяє необмежену кількість тренувань.

Завантажити: піднімати (Безкоштовно, доступна підписка)

3. CardPointers

Використовуйте свої кредитні картки якнайкраще за допомогою CardPointers. У вас, напевно, є кредитні картки, за допомогою яких можна отримати готівку, милі та інші бонуси. А додаток допомагає використовувати найкращі пропозиції для того, що ви купуєте. За допомогою інтерактивних віджетів ви можете скористатися пропозиціями, переглянути деталі картки для різних категорій витрат і знайти найкращу картку для використання в найближчих магазинах.

  Як видалити інформацію про будинок із Rightmove

Ви можете завантажити CardPointers безкоштовно. Це для iPhone, iPad, Apple Watch і Mac. Щоб розблокувати всі функції програми, потрібна додаткова підписка.

Завантажити: CardPointers (Безкоштовно, доступна підписка)

4. Вивчення підслів

Study With Subwords робить навчання веселим. Ви починаєте зі створення списку досліджень, наприклад, списку штатів і столиць. Додаток розділить слова на частини, а ви знову з’єднаєте їх. Існує кілька режимів навчання, типів розподілу та план навчання. Інтерактивний віджет програми — це невелика головоломка, яку ви можете вирішити безпосередньо у віджеті. Ви можете переглядати нові для вирішення протягом дня або переходити до наступного, коли захочете.

Програма безкоштовна для iPhone, iPad і Apple Watch. Додаткова підписка розблокує всі функції.

Завантажити: Дослідження з підсловами (Безкоштовно, доступна підписка)

5. AppBlock

AppBlock — один із найкращих способів допомогти вам не підключатися до iPhone під час роботи. Навіть найдисциплінованіші з нас іноді відволікаються на останнє божевілля в соціальних мережах або щось інше, що знижує нашу продуктивність або відволікає увагу від чогось важливішого. AppBlock дозволяє легко обмежити доступ до програм, які відволікають увагу. За допомогою інтерактивного віджета ви можете швидко блокувати програми одним дотиком і приступати до роботи.

Для iPhone та iPad AppBlock безкоштовний, але вам знадобиться додаткова підписка, щоб розблокувати всі функції програми.

Завантажити: AppBlock (Безкоштовно, доступна підписка)

6. Calzy

Перетворіть свій домашній екран на обчислювальний рай із Calzy. Інтерактивний віджет програми дозволяє обчислювати майже все, навіть не відкриваючи програму. Для віджета ви можете вибрати один із трьох типів клавіатури разом із трьома темами. А сама програма може зробити набагато більше, оскільки однією з найкращих функцій є область пам’яті, де ви можете зберігати та повторно використовувати числові значення.

  Як правильно почистити ноутбук

Calzy призначений для iPhone, iPad і Apple Watch.

Завантажити: Calzy ($4,99)

7. Керівництво по припливах

Якщо ви живете біля океану, Tide Guide стане ідеальним додатком. Він надає інформацію про припливи та морську погоду для будь-якої точки світу. Крім того, є безліч різних віджетів для перегляду умов на головному екрані. Є два інтерактивних варіанти. Перший показує годинник припливів і відливів у реальному часі. Ви можете торкнутися центру, щоб переключатися між умовами. Інший показує дані про погоду в реальному часі, де ви можете торкнутися піктограми, щоб змінити умови.

Програма безкоштовна для iPhone, iPad і Apple Watch. За допомогою безкоштовної версії ви можете перевірити умови живого в певному місці. Щоб розблокувати всі віджети, детальні діаграми, майбутні таблиці тощо, вам потрібна підписка.

Завантажити: Керівництво по припливах (Безкоштовно, доступна підписка)

8. Речі

Підвищте свою продуктивність за допомогою Things. Диспетчер завдань допоможе вам краще організувати всі ваші справи за допомогою добре розробленого та легкого у використанні інтерфейсу. А за допомогою інтерактивного віджета ви можете переглядати певний список завдань і відмічати їх, не відкриваючи програму.

Версія для iPhone також розблоковує додаток Things Apple Watch. Існує окрема версія Things для iPad і Mac.

Завантажити: речі ($9,99)

9. Амато

Іноді важко пам’ятати, що потрібно підтримувати зв’язок із друзями та родиною. Але Амато хоче допомогти вам покращити ці стосунки. Додаток простий у використанні, ви можете додати важливу людину, а потім отримувати нагадування про взаємодію. Ви навіть можете бачити нагадування про день народження чи річницю. За допомогою інтерактивного віджета програми ви можете вибрати певний контакт, щоб побачити його на головному екрані, і зв’язатися з ним лише одним дотиком.

Програму для iPhone та iPad можна завантажити безкоштовно, але для використання інтерактивних віджетів, додавання необмеженої кількості контактів, імпорту контактів тощо необхідна додаткова підписка.

  13 веб-сайтів для онлайн-покупок, окрім Amazon, щоб купувати розумно та заощаджувати

Завантажити: Амато (Безкоштовно, доступна підписка)

10. Час минув!

Час вийшло! це інший тип програми таймера. Він пропонує унікальні візуальні таймери, створені для дітей і дітей у серці. Існує п’ять стилів для вибору, наприклад пазл, який розбиває вибрану фотографію на шматочки, а потім розставляє їх на місце з плином часу. Існують і більш традиційні варіанти. За допомогою інтерактивного віджета програми ви можете призупинити, відновити та скинути таймер, не відкриваючи програму.

Додаток безкоштовний і доступний на iPhone, iPad, Mac і навіть Apple TV. Безкоштовна версія пропонує чотири безкоштовних запуску таймера. Щоб розблокувати необмежену кількість таймерів, вам потрібно буде зробити одну покупку в додатку.

Завантажити: Час вийшло! (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

11. Сигнали для HomeKit

Зробіть своє освітлення HomeKit ще кориснішим із Signals. Додаток може допомогти перетворити ваші розумні світильники на комунікаційні пристрої. Ви можете легко створити сигнал за допомогою комбінації сумісних ламп у вашому домі. Наприклад, якщо ви хочете повідомити всім, що пора обідати, ви можете блимати всіма індикаторами протягом трьох секунд синім кольором. Ви також можете використовувати інші пристрої HomeKit, наприклад детектори руху та кнопки, щоб активувати сигнал. За допомогою інтерактивного віджета ви можете активувати сигнал одним натисканням кнопки.

Програма безкоштовна для iPhone, iPad і Mac. Щоб розблокувати використання всіх віджетів, потрібна покупка в додатку Signals Plus.

Завантажити: Сигнали для HomeKit (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

За допомогою цих інтерактивних віджетів ви можете краще взаємодіяти з програмами, які вам подобаються, прямо з головного екрана вашого iPhone або iPad. Увімкніть світло чи запустіть таймер, ви можете зробити це одним дотиком.