11 найкращих інструментів SEO для відстеження рейтингів і менеджера ключових слів

| | 0 Comments| 6:21 PM
Categories:

Забезпечити високі рейтинги в пошукових системах, таких як Google, нелегко. Але якщо у вас є правильне поєднання інструментів SEO та стратегії, це не так вже й складно.

Тим не менш, ключові слова є важливою частиною пошукової оптимізації (SEO), а отже, ви повинні знати, як вони працюють на сторінках результатів пошукової системи (SERP).

Для цього відстеження рейтингу ключових слів, аналіз ключових слів і керування ними є важливими для розвитку онлайн-бізнесу. Це допоможе вам виміряти рейтинг вашого сайту в пошукових системах, ефективність вашої стратегії SEO, які ключові слова важливі для вас, що потрібно покращити тощо.

Ця стаття детально висвітлить ці аспекти та познайомить вас з інструментами відстеження найвищого рейтингу та керування ключовими словами, які допоможуть вам сформувати стратегію SEO та забезпечать кращі результати.

Для чого потрібні ці інструменти?

Інструменти відстеження рейтингів допомагають відстежувати рейтинги для кількох ключових слів з часом у кількох пошукових системах і URL-адресах. Деякі з цих інструментів також мають такі функції, як географічне націлювання, підказки ключових слів, відстеження рейтингів пошуку на комп’ютері та мобільному окремо тощо.

Інструменти керування ключовими словами допомагають проводити дослідження ключових слів і аналізувати дані, сортувати ці ключові слова за групами та легко керувати ними, щоб покращити свою гру в пошуковій системі пошукових систем.

Ці інструменти допомагають оцінити ефективність вашої стратегії SEO та зусиль з оптимізації. Існує багато інших причин, чому вам потрібні ці інструменти.

Щоб збільшити видимість

Використовуючи інструмент відстеження ключових слів, ви можете визначити, наскільки добре ваші ключові слова на даний момент займають рейтинг у результатах пошуку. Це допоможе вам визначити найефективніші ключові слова, які підвищать вашу видимість.

Монітор рейтингових позицій

Відстежуючи позицію в рейтингу, ви можете визначити, які ключові слова вам підходять. Якщо рейтинг падає, ви також можете перевірити причину падіння, наприклад конкуренти випереджають ваш сайт, технічні помилки тощо. Скористайтеся цією інформацією, щоб вирішити проблему та покращити свій рейтинг.

Оцініть своїх конкурентів

Використовуйте інструменти, щоб знайти ключові слова, які працюють для ваших конкурентів у досягненні високих позицій. Ви також можете дізнатися, яких ключових слів їм не вистачає, і наскільки вони ефективні для ваших цільових ключових слів. Крім того, ви можете знайти їхній найефективніший вміст, зворотні посилання, присутність в Інтернеті, соціальну активність тощо.

Інструменти дозволяють вам розумно вибрати правильні ключові слова для свого сайту, щоб оцінити їх і приймати зважені рішення.

Знайдіть варіанти ключових слів

Якщо ви постійно відстежуєте важливі ключові слова для свого сайту, стає легше знаходити кращі можливості для ключових слів відповідно до обсягу пошуку, рейтингу сторінок, мети пошуку та конкуренції, що допомагає вам ефективніше визначити пріоритети ключових слів.

Отже, давайте розглянемо найкращі інструменти відстеження рейтингу та керування ключовими словами для вашого сайту.

Семруш

Дослідження ключових слів, аналіз і відстеження рейтингу спрощуються Семруш, платформа, яку люблять багато цифрових маркетологів у всьому світі. Із понад 40 інструментів у різних областях цифрового маркетингу 13 інструментів пов’язані з дослідженням ключових слів і відстеженням рейтингу.

Semrush пропонує 6 інструментів для дослідження ключових слів SEO, які допоможуть вам виділитися з натовпу та покращити рейтинг SEO. Це:

  • Огляд ключових слів: за допомогою цього інструменту ви можете визначити цінність будь-якого ключового слова, оцінити його приблизну вартість разом із конкуренцією та дізнатися, як воно може відповідати вашим маркетинговим цілям
  • Органічні дослідження: за допомогою цього інструменту ви можете проаналізувати повний список органічних ключових слів вашого конкурента. Це допоможе вам виявити органічні ключові слова, які найкраще працюють у вашій ніші, і виграти результати пошуку.
  • Чарівний інструмент ключових слів: ця величезна база даних із 20+ мільярдів ключових слів є вашою золотою жилою для дослідження ключових слів і має зручний і простий інтерфейс
  • Розрив ключових слів: запустіть ефективні стратегії SEO, порівнюючи профіль ключових слів конкурента з вашим
  • Менеджер ключових слів: аналізуйте щонайбільше 1000 ключових слів за один раз і переглядайте зміни серед провідних конкурентів або функції SERP у режимі реального часу для певного ключового слова
  • Статистика органічного трафіку: дані перехресних посилань для оцінки ефективності пошуку вашого веб-сайту та визначення ключового слова «не надано» з Google Analytics

Semrush пропонує 3 інструменти для відстеження рейтингу, щоб ви могли контролювати ефективність SEO свого сайту та покращувати свою цифрову присутність.

  • Відстеження позиції: відстежуйте ключові слова, конкурентів і домени в Google. Це також допоможе вам відстежувати хід вашої кампанії, знаходити та вирішувати канібалізацію, а також оптимізувати зусилля з націлювання за допомогою точних щоденно оновлюваних даних.
  • Датчик: відстежуйте коливання пошукової видачі Google і Baidu на основі змін рейтингу. Слідкуйте за знаками, що вказують на оновлення алгоритму Google тощо.
  • Ранги: Досліджуйте домени, які мають найвищу звичайну видимість, оплачуваний трафік, оплачувані ключові слова тощо, на різних глобальних ринках і збирайте дані.

Окрім цього, Semrush пропонує інструменти для дослідження ключових слів PPC, які допоможуть вам більше зв’язатися з вашою цільовою аудиторією та надати їм вміст, продукти/послуги, які вони очікують від вас. Вони допомагають оптимізувати кампанії PPC, упорядковувати ключові слова, установлювати мінуси та шукати дані CPC та локальний обсяг.

Seobase

Підвищуйте позиції в пошуковій системі, аналізуйте ключові слова та перевершуйте конкурентів у своїй ніші за допомогою потужних і безкоштовних інструментів SEO. Seobaseякому довіряють понад 15 тисяч клієнтів у всьому світі.

Візьміть кращий контроль над своєю присутністю в Інтернеті за допомогою точного відстеження рейтингу, керування ключовими словами та аналізу щомісячних, щотижневих або щоденних звітів за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу користувача. Метрики відображатимуть відстежувані дані сайту на основі поточних позицій ключових слів і обсягів пошуку.

  5 способів ефективно використати свій застарілий iPhone 4

Seobase допомагає переглядати показники ключових слів, вибираючи різні дати. Ви також можете легко створити відстеження за лічені секунди та щодня отримувати оновлення рейтингу, щоб побачити, як ваш веб-сайт працює на мобільних і настільних платформах.

Щоб бути впорядкованим, ви можете використовувати кольорові теги для певних ключових слів. Використовуйте розширену фільтрацію за ключовими словами на додаток до перегляду всієї пов’язаної інформації на інформаційній панелі одночасно.

Перевірка сайту

Моніторинг позицій – зручний інструмент для автоматичного відстеження змін позицій ключових слів, отримання даних про хід індексації, а також порад щодо покращення позицій у результатах пошуку. Сервіс є частиною Перевірка сайту ecosystem – платформа для власників бізнесу, маркетологів і SEO-аналітиків.

Rank Tracker працює з чотирма найбільшими пошуковими системами (Google, Yahoo, Bing і Yandex). Для отримання актуальних даних доступні індивідуальні налаштування моніторингу (за типом пристрою, географією тощо).

Реалізовано зручний алгоритм роботи з ключовими словами: ви можете використовувати один або кілька фільтрів для швидкого пошуку потрібних запитів, а також фільтрувати слова за цільовими сторінками, кількістю запитів у результатах пошуку, позиціями, групами сторінок тощо. Крім того, ви можете відсортувати список ключових слів за кількістю змін позицій: від 1 до 90 днів, що дає можливість визначити найбільш успішні запити. Доступна можливість масової роботи з ключовими словами: видалення, копіювання в буфер обміну, групування, призначення цільових сторінок.

Дані моніторингу відображаються у зручному табличному форматі. При цьому користувачеві доступні гнучкі налаштування відображення. Можна налаштувати, які стовпці відображати, виправити найбільш релевантні, поміняти їх місцями.

Rank Tracker забезпечує порівняння позицій за певний діапазон дат. Досить вибрати його у вбудованому календарі, щоб проаналізувати результати рейтингу, перевірити зміну позиції після чергової зміни алгоритму або після серйозної ревізії сайту.

Зручний інструмент відстеження ключових слів покаже вам, які саме запити ранжуються за релевантними URL-адресами. Ці ключові слова в таблиці легко помітити завдяки червоним маркерам.

Ще одна корисна опція – це аналіз результатів пошуку за будь-яким запитом (ключовим словом). Користувач має можливість перевірити ефективність просування сторінок власного сайту та порівняти їх з результатами ранжування сайтів конкурентів.

Працювати з результатами моніторингу зручно: наприклад, можна залишати записи та ділитися ними з командою (або клієнтами). Звіти можна експортувати у формат PDF (до того ж доступне брендування таких документів) або CSV.

Звіт про результати моніторингу надсилається на вказану електронну адресу щодня (це дані про динаміку змін за вибраними ключовими словами) і щотижня (дані про позиції слів, які мають найбільшу вагу для зростання в органічній пошуковій видачі).

Ви можете обрати будь-який із доступних тарифних планів: базовий від 29 доларів, стартовий від 49 доларів та зростаючий від 99 доларів. Відмінності полягають у кількості сайтів і ключових слів, доступних для моніторингу.

Serpstat

Serpstat це зручний інструмент для професіоналів PPC або SEO, великих цифрових агентств і експертів з маркетингу. Це дозволяє їм проводити аналіз усього сайту, збирати семантику, аналізувати конкурентів, виконувати кластеризацію, виконувати щоденне відстеження рейтингу та перевіряти зворотні посилання.

Шукайте веб-сайт вашого конкурента в тій самій ніші та збирайте семантику за такими показниками, як конкуренція, складність ключових слів, популярність і обсяг. Ви також можете знайти всі варіанти ключових слів і пропозиції для створення контент-плану для блогу.

Крім того, аналізуйте сезонність і тенденції ключових слів і знаходьте лідерів ніші за їхніми прикладами оголошень і ключовими словами. Ви можете використовувати 18 показників, щоб перевірити список доменів для аналізу SEO та пошуку авторитетних сайтів для розміщення посилань. Крім того, ви можете покращити трафік за допомогою високоякісних ключових слів.

Використовуйте Serpstat, щоб відстежувати рейтинг вашого веб-сайту в усьому світі разом із вашими найближчими конкурентами. Це дозволяє запланувати відстеження рейтингу для щоденних, щотижневих і місячних звітів. Крім того, ви можете скористатися проаналізованими ключовими словами для відстеження частки ринку. Serpstat надає доступ до API для потрібних вам інструментів у будь-якому плані та дозволяє інтеграцію з іншими платформами, щоб зробити вашу роботу кращою та легшою. За допомогою розширення Serpstat Website SEO Checker ви також можете аналізувати будь-який веб-сайт.

Його ціна становить 48 доларів США на місяць, і ви отримуєте доступ до понад 20 інструментів.

Ahrefs

Ще одна платформа, яку безмежно обожнюють маркетологи Ahrefs. Це повний набір інструментів для оптимізації пошукових систем, який може підвищити ефективність вашої гри в оптимізації пошукових систем, навіть якщо ви не є професіоналом у оптимізації пошукових систем, і допоможе вам отримати вищий рейтинг і збільшити відвідуваність сайту.

Він також поставляється з БЕЗКОШТОВНИМИ навчальними ресурсами разом із пристрасною підтримкою та спільнотою, які допоможуть вам покращити свої знання про пошукову систему. Ahrefs також пропонує багато безкоштовних інструментів для оптимізації пошукових систем, включаючи генератор ключових слів, засіб перевірки пошукової видачі, перевірку рейтингу ключових слів і перевірку складності ключових слів. Окрім цього, вони пропонують інструменти для ключових слів для YouTube, Amazon і Bing.

Їх Keywords Explorer допоможе вам знайти ідеї ключових слів із тисяч варіантів і проаналізувати складність рейтингу та потенціал трафіку. Він працює на величезній базі даних, яка складається з понад 7 мільярдів ключових слів, які оновлюються щомісяця, і підтримує маркетологів із 171 країни.

Ahrefs використовує дані кліків для уточнення обсягів пошуку щомісяця, щоб забезпечити їхнє оновлення. Він надає оцінку складності ключових слів, показує приблизну кількість кліків на сайті, показує батьківські теми для цільових ключових слів і розширені показники SEO, як-от рівень повернення, відсоток кліків і платних кліків, кліки/пошук тощо.

На додаток до всього цього ви можете переглядати огляди SERP та історію позицій, зберігати та класифікувати ключові слова в різні списки тощо. Знаходьте та визначайте пріоритети ключових слів за допомогою фільтрів за складністю ключового слова, обсягом пошуку, функціями пошукової видачі тощо.

  Як видалити нещодавно переглянуті шоу Netflix

Їхній Rank Tracker допомагає відстежувати рейтинги Google на мобільних пристроях і комп’ютерах у 170 країнах. Просто імпортуйте або введіть ключові слова, додайте країни/ключові слова та введіть URL-адреси ваших конкурентів. Далі інструмент відстежуватиме дані та регулярно оновлюватиме їх.

Використовуючи інтерактивні графіки, ви можете візуалізувати прогрес SEO, перевіряючи відсоток кліків на вашому сайті від звичайного пошукового трафіку. Він також дозволяє відстежувати позиції в рейтингу в групах, як-от 1-3, 11-50 тощо, на додаток до показу середньої позиції та трафіку зі знімками ефективності SEO за певний час.

Отримайте статистику за допомогою функції «частка голосу», щоб побачити конкуренцію навколо ключового слова. Отримуйте розширені показники, такі як прогрес у рейтингу, обсяг пошуку, CPC, коефіцієнт повернення тощо, і отримуйте заплановані звіти електронною поштою.

Рейтинг SE

Рейтинг SE пропонує точне відстеження рейтингу ключових слів на різних пристроях, місцеположенні та пошукових системах, таких як Google, YouTube, Yahoo, Bing, Yandex тощо. Окрім відстеження рейтингу, вони також відстежують результати Карт Google, функції SERP, такі як відео, фрагменти тощо, і Google Рейтинги оголошень.

Ви можете аналізувати ефективність SEO свого сайту та шукати найкращих конкурентів — переглядати рейтинги видимості разом із своїми конкурентами, відсортованими за показником видимості, який базується на ключових словах. Ви можете додати максимум 5 конкурентів, проаналізувати їхні рейтинги та отримати докладні звіти, порівнюючи їх із вашими рейтингами.

SE Ranking надає інформацію про сотню найкращих результатів пошуку та їхню динаміку, щоб допомогти вам керувати своєю онлайн-репутацією та рейтингом. Ви можете позначити тегами всіх пошукових програвачів для швидкої ідентифікації, таких як огляди, каталоги, конкуренти, супутники тощо.

Використовуючи функцію білої мітки, ви можете дозволити своїм клієнтам отримати доступ до інструменту відстеження рейтингу з вашою міткою бренду, і нею можна поділитися через ваш домен. Таким чином ви зможете покращити відносини з клієнтами, завоювавши їх довіру та повагу.

Вони також пропонують API, якщо вам потрібен більше, ніж просто інструмент рейтингу сайтів із доступом до області адміністратора. Ви можете отримати всі дані SEO та використовувати їх як завгодно. SE Ranking також допомагає організувати робочий простір для пошукових систем із підрахунками, які мають різні рівні доступу до проектів і даних.

Вони також піклуються про безпеку даних, і інформація, яку ви надаєте, не потрапить у загальнодоступні інструменти пошуку за ключовими словами. Їх ціна починається від $35,1/місяць.

SERPWatcher

Затьмарити своїх конкурентів за допомогою SERPWatcher використання розширених інструментів керування ключовими словами та відстеження разом із вражаючими функціями.

Щоб допомогти вам дізнатися ефективність звичайного трафіку вашого сайту, вони розробили свій індекс ефективності відповідно до поточного рейтингу ключових слів з їхніми обсягами пошуку. Ви можете щодня перевіряти рейтинг свого сайту в попередніх переглядах SERP і отримувати важливі зміни в рейтингах електронною поштою.

Вони пропонують збалансоване поєднання як складних, так і простих даних, корисних для роботи як досвідченим, так і новачкам. Використовуйте точні місцеві дані для відстеження рейтингу, охоплюючи понад 50 тисяч місць по всьому світу, а інструмент підтримує результати пошуку для мобільних пристроїв і комп’ютерів.

Дозвольте своїм колегам і клієнтам переглядати рейтинг сайтів за допомогою інтерактивного засобу обміну звітами. Ви навіть можете запланувати сповіщення на основі подій і бути в курсі останніх змін.

Їхній базовий план починається від $29,90/місяць за 100 пошуків ключових слів/день, 200 пропозицій ключових слів/пошук, 100 пошукових запитів у результатах пошукової видачі/день, 25 ключових слів/пошуку конкурентів, 200 відстежуваних ключових слів/день, 20 пошуків на сайті/день і 100 тисяч рядків зворотних посилань/ місяць.

Ranktracker

Досліджуйте ключові слова, відстежуйте рейтинг і аналізуйте конкуренцію навколо ключового слова за допомогою єдиної, але потужної платформи Ranktracker. Він використовує глобальні джерела даних і допомагає вам залишатися попереду в пошуковій пошуковій системі незалежно від того, чи є ви стартапом, чи відомим бізнесом.

Перегляньте рейтинг результатів пошуку вашого сайту за вибраним ключовим словом, їх позиції на додаток до трафіку, який ви отримуєте від пошуку. Додайте фільтри, щоб уточнити дані та візуалізувати свій рейтинг на різних пристроях у різних місцях.

Унікальний набір інструментів Ranktracker, як-от Finder Keyword Finder і SERP Checker, пропонує точну інформацію, яка допоможе вам оптимізувати пошукову оптимізацію від планування, аналізу та відстеження до вирішення проблем, щоб ви могли приймати розумні бізнес-рішення.

Просто скористайтеся Ranktracker, ввівши бажані ключові слова, а потім відстежуйте ефективність рейтингу сайту за цими ключовими словами. Пошук ключових слів дозволяє легко шукати ключові слова, які можуть залучити більше відвідувачів на ваш веб-сайт. Отримайте більший трафік за менший час, знаходячи ключові слова з великим обсягом пошуку та низькими труднощами.

Інструмент перевірки пошукової видачі Ranktracker допомагає вам дослідити, наскільки велика конкуренція існує за ключове слово пошуку. Він надає детальні результати, висвітлюючи найкращі можливості для рейтингу вашого сайту, і підтримує 50+ країн. Вони навіть поєднують дані з Majestic і Moz для більшої точності.

Ви навіть можете провести веб-аудит, щоб проаналізувати проблеми в усьому вашому сайті, які можуть уповільнювати прогрес у SEO та зменшувати вплив вашої стратегії SEO. Ви можете знайти ці проблеми, отримати рекомендації щодо їх вирішення для кращої ефективності SEO, завантажити звіти або надіслати їх своїм колегам електронною поштою.

Нічна варта

Збільште органічний трафік свого сайту, проаналізуйте важливі ключові слова у вашій ніші та продемонструйте свої зусилля з SEO за допомогою Nightwatch. Завдяки потужним інструментам для відстеження рейтингу, зворотних посилань, аудиту сайту та звітності він допоможе вам збільшити органічне охоплення та збільшити продажі.

  Як зробити клавішу Eject на клавіатурі Mac знову корисною

Незалежно від того, націлені ви на локальні чи глобальні місця, вони забезпечують точне відстеження рейтингу. Це економить дорогоцінний час для професіоналів з оптимізації пошукових систем, роблячи дані рейтингу доступними після їх збору з різних джерел, таких як Google Analytics, планувальник ключових слів, пошукова консоль та інші джерела оптимізації пошукових систем.

Потім Nightwatch перетворює ці дані на професійно виглядаючі звіти, які легко імпортувати, і показувати їх своїм клієнтам. Унікальність Nightwatch полягає в тому, що він може отримати доступ до будь-якого центру обробки даних Google, і коли він виявляє будь-які аномалії, такі як зникнення або поява ключових слів, він швидко посилається, щоб забезпечити отримання найточніших даних.

На додаток до цього Nightwatch розробив такий спосіб збору даних про місцезнаходження, які можуть вплинути на результати пошуку. Потім вони використовують ці дані, щоб легко імітувати одне з цих місць у пошукових запитах. Це означає, що рейтингові дані Nightwatch мають більшу точність для локального відстеження ключових слів.

Крім того, це також надає вам можливість експериментувати з впливом розташування на рейтинг ключових слів, щоб знайти кращу стратегію для вашого сайту. Створюйте красиві звіти з білими мітками, які легко інтерпретувати за допомогою їх інтерфейсу перетягування.

Ви також можете заощадити більше часу, автоматизувавши, коли та як звіти надходять вам або вашим клієнтам. Покращте свою видимість за допомогою функції виявлення ключових слів, ввівши певну URL-адресу та впорядкувавши їх, щоб створити стратегію кампанії.

Відстеження рейтингів

Виконуйте необмежену кількість відстеження рейтингу та дослідження ключових слів за допомогою ще одного корисного інструменту SEO Rank Tracker. Окрім відстеження безмежної кількості ключових слів, ви можете перевіряти позиції в основних пошукових системах, переглядати рейтинг для різних місць і аналізувати ефективність рейтингу ключових слів за допомогою лише одного інструменту.

Їхній інструмент відстеження рейтингів — це надзвичайно налаштований інструмент, який допоможе вам досліджувати 50 чи 1000 найпопулярніших результатів, відстежувати списки Map та Universal, відстежувати рейтинги щотижня чи щодня та оцінювати рейтинги ключових слів ваших конкурентів. На додаток до всього цього, ви навіть можете контролювати показник видимості та середню позицію свого сайту.

Використовуйте цей інструмент, щоб спостерігати за тим, як змінюється позиція вашого сайту в рейтингу, і аналізувати, коли ваші конкретні ключові слова займають верхню позицію, або отримати рекомендований фрагмент через пошукову систему Google. Незалежно від того, чи хочете ви отримати рейтинг, будь то конкретна країна, штат чи місто, Rank Tracker пропонує географічне рейтингування для необмеженої кількості місць, навіть для певної адреси.

Вони пропонують загалом 23 інструменти для ключових слів у своєму відстежувачі рейтингів, включаючи планувальник ключових слів, пошук у домені, конкурентний пошук, інструменти автозаповнення, Google Analytics, пов’язані запитання, пов’язані пошуки, пошукову консоль тощо.

Усі ці джерела, якщо їх використовувати разом, можуть надати вам незліченну кількість ключових слів, які є корисними та важливими у вашій ніші, а інструмент також автоматично групує ключові слова за темами, що допомагає вам націлити й аналізувати цілі групи ключових слів одночасно.

Цей інструмент є надзвичайним для аналізу ключових слів і допомагає вибрати найкращі для вашої стратегії, а потім визначити їх пріоритетність. Окрім таких показників SEO, як конкуренція та обсяг даних, інструмент розраховує рівні складності, щоб визначити слабкі та сильні сторони SEO.

Rank Tracker дозволяє оцінити стратегію ключових слів ваших конкурентів, виміряти їхні стійки, дає змогу записувати історію рейтингів і знаходити сфери, де ви можете покращитися. Використовуйте можливості автоматизації для перевірки рейтингів і планування завдань. Він створює на 100% настроювані звіти, які можна позначати білими мітками, легко ділитися ними та переглядати на різних пристроях.

Moz

Завдяки понад 500 млн ключових слів, що привертають трафік, MozKeyword Explorer — це досить корисний інструмент пошуку за ключовими словами для SEO. Почніть роботу з цим інструментом, ввівши ключове слово або URL-адресу, щоб визначити пріоритети та знайти найкращі ключові слова, на які ви можете націлитися.

Moz допоможе вам виконати якісне дослідження ключових слів за менший проміжок часу. Ви також знайдете легким визначення ключових слів, за якими ваш веб-сайт повинен оцінюватися наразі, за допомогою пропозицій із високим ступенем впливу.

Ви отримаєте до 500 мільйонів пропозицій ключових слів, результати зі 170 пошукових систем і 180 мільйонів ключових слів, щойно ранжуються в результатах пошуку. Крім того, за допомогою цього інструменту стає легко виконувати детальний аналіз результатів пошуку та ключових слів.

Аналізуйте ключові слова на основі їх обсягів пошуку, визначайте пріоритети за темами за допомогою повної оцінки, створюйте списки ключових слів і зберігайте їх. Ви навіть можете експортувати свої пропозиції щодо ключових слів, списки й аналізи в добре відформатовані файли CSV із багатим показниками.

Перемагайте конкуренцію, використовуючи довгі ключові слова з вищою релевантністю та пов’язані ключові слова чи теми у форматах запитань. Легко сортуйте ключові слова за рівнем складності, звичайним рейтингом кліків і обсягом і створюйте для них стратегію глобального націлювання на основі розташування. Окрім огляду ключових слів, Moz БЕЗКОШТОВНО пропонує різні інші інструменти SEO.

Висновок

Відстеження рейтингу вашого сайту в пошукових системах і аналіз ключових слів, які можуть допомогти вам досягти кращої ефективності SEO, є важливими факторами для збільшення присутності вашого веб-сайту в Інтернеті, органічного охоплення та підвищення коефіцієнтів конверсії.

Тому ознайомтеся з цими інструментами відстеження рейтингу та керування ключовими словами, про які я згадував у цій статті, і зверніться до будь-кого, кого вважаєте за потрібне.