11 найкращих інструментів спільного кодування/парного програмування для вашої команди розробників

Categories:

Хочете об’єднатися з колегами-програмістами? Дізнайтеся про найкращі інструменти для спільного кодування для команд.

Написання коду — це непроста робота, оскільки вимагає величезних зусиль. Крім того, нерідко навіть найдосвідченіші розробники застрягають під час написання коду. У таких ситуаціях спільне кодування може врятувати вас.

Якщо ви хочете виконувати програмування, об’єднавшись з іншими розробниками у вашій команді, вам знадобиться спеціальне програмне забезпечення чи інструменти. Дозвольте представити вам кілька потужних інструментів для спільного кодування. Але спочатку ми коротко дізнаємось про спільне кодування та його переваги.

Спільне кодування та його переваги

Спільне кодування означає, що кілька розробників працюють над проектом кодування. Таким чином, кожен робить свій внесок у створення коду та перевірку його на помилки. Кілька програмістів, які працюють над одним кодом, означає, що готовий код матиме менше помилок і помилок. Крім того, якість коду буде кращою, а проекти будуть завершені швидше.

Оскільки спільне кодування передбачає участь кількох програмістів, трудомісткі завдання, такі як налагодження коду, можна виконати швидко. Існує також спілкування між розробниками, що сприяє швидкому виявленню проблем і обміну ідеями. Перш за все, проекти матимуть менше шансів на затримки та збої.

Тепер подивіться на найкращі інструменти для спільного кодування, які команди розробників можуть використовувати для співпраці.

Visual Studio Live Share

Microsoft пропонує Visual Studio Live Share для спільних програмістів. Незалежно від того, якою мовою ви користуєтеся чи над якою програмою працюєте, це програмне забезпечення дозволяє вам миттєво поділитися проектом зі своїми товаришами по команді. Тут ви отримуєте можливість спільного редагування та спільного налагодження коду.

Крім того, ви можете спілкуватися з іншими розробниками, переглядати їхні коментарі та ділитися терміналами та серверами. Немає необхідності використовувати різні інструменти для перемикання контексту та співпраці.

Це також дозволяє вам писати та редагувати код у режимі реального часу, привертати увагу до свого курсору, спілкуватися в текстовому чаті з товаришами по команді під час сеансів і використовувати спільні сервери для перегляду програм і баз даних.

  Знайдіть випадковий фільм або телешоу для перегляду на Netflix, Hulu, HBO Go або Amazon Prime

Багатокористувацька гра Replit

Шукаєте програмне забезпечення, яке дозволить вам співпрацювати з іншими розробниками прямо з веб-браузера? Виберіть Replit Multiplayer, інструмент, який полегшує написання, перегляд і налагодження кодів разом у режимі реального часу.

За допомогою нього розробники можуть ділитися живими Repl Embeds або цілими проектами Repl зі спільнотою. На цій платформі ви отримуєте досвід редагування, подібний до Документів Google, оскільки ви можете бачити, як співавтори вносять зміни. Його спільний обчислювальний механізм дозволяє запускати код разом. Під час налагодження ви також можете спілкуватися зі співавторами через чат.

Кодовий файл

Codefile — це онлайн-програмне забезпечення, яке дозволяє ділитися спільними фрагментами коду. Тут ви можете створювати спільні кодові файли, які можна використовувати для спільного використання та редагування фрагментів коду для парного програмування.

Функція підсвічування синтаксису також доступна на цій платформі для 10+ популярних мов, включаючи Java, HTML, Ruby, Python і Swift. Він також має спільний доступ одним клацанням миші, за допомогою якого ви можете поділитися посиланням на файл зі своїми співавторами.

Щоб використовувати цю платформу, вам навіть не потрібно створювати новий обліковий запис. Більше того, Codelife — це назавжди безкоштовний інструмент.

CodeTogether

CodeTogether — це ще один онлайн-інструмент для парного програмування, за допомогою якого можна завершувати проекти вчасно. Розробники можуть ділитися живими сеансами кодування та IDE для цього програмного забезпечення. Його наскрізне вихідне шифрування зберігає ваші дані в безпеці на корпоративному рівні.

Цей інструмент пропонує крос-IDE підтримку для VS Code, IntelliJ і Eclipse, тоді як гості можуть легко приєднатися до спільної роботи через браузери або IDE. Ви можете легко поділитися посиланням з колегами, щоб за лічені секунди приєднатися до сеансу обміну в прямому ефірі. Він також підтримує одночасне редагування коду.

Співпраця

Іншим популярним інструментом для спільного кодування є Collabedit. Цей онлайн-редактор коду є правильною платформою для програмістів, які хочуть співпрацювати в режимі реального часу під час своїх проектів. Для цього не потрібно встановлювати програмне забезпечення на вашому комп’ютері, оскільки ви можете відкрити його в будь-якому веб-браузері.

  Як отримати подарункову картку SHEIN

Також немає необхідності створювати обліковий запис на цій платформі. Його текстовий редактор дозволяє редагувати коди з різних місць. Функція історії документів корисна для визначення того, хто вніс зміни в документ. Іншими корисними функціями є підсвічування синтаксису та живий чат.

Код зі мною

Code With Me — це найкращий сервіс для парного програмування від компанії JetBrains. З його допомогою ви можете запросити інших приєднатися до ваших проектів IDE та співпрацювати над ними в режимі реального часу, наприклад досліджувати проблеми та переглядати коди для налагодження.

За допомогою цього інструменту кодування, налагодження та виправлення коду стає легким у одній віддаленій IDE для спільної роботи. Під час використання Code With Me дані проекту використовують сервери JetBrains і захищені наскрізним шифруванням. Крім того, його також можна запустити на власних серверах для високозахищеної співпраці.

Codeanywhere

Codeanywhere — це хмарна IDE, яка спрощує розгортання середовища розробки за лічені секунди. Ви також можете співпрацювати над своїми проектами з іншими розробниками за допомогою живих термінальних сеансів або парного програмування. Його веб-редактор коду підтримує всі основні мови, такі як C, C++, Python, Ruby, PHP тощо.

Такі функції, як точки зупину та інтерактивна консоль, корисні для налагодження коду. Codeanywhere також підтримує використання вашого сервера для співпраці з іншими для швидкого вирішення проблем. У цьому інструменті також можливий обмін проектами з іншими розробниками в реальному часі.

GitLive

GitLive дозволяє командам розробників об’єднуватися з надзвичайною швидкістю. Він навіть доступний як плагін для VS Code, JetBrains і Android Studio. Тут ви можете безперервно переглядати свій код безпосередньо в середовищі IDE за допомогою командного подання.

Це також дає вам змогу побачити онлайн-розробників, їхні активні філії та зміни, внесені у вашій організації. Також будуть сповіщення, якщо ви відстаєте від основної гілки або гілки відстеження. GitLive дозволяє вам побачити вашу поточну проблему та те, над чим працюють інші, у вікні команди.

  9 онлайн-курсів Excel для початкового та просунутого рівня

Кортеж

Якщо ви шукаєте додаток для парного програмування для Linux і macOS, Tuple — це правильний інструмент для вас. Цей спеціально створений інструмент пропонує вам кращий досвід співпраці, ніж звичайний спільний доступ до екрана.

Обидві сторони, які беруть участь у співпраці, отримують керування за допомогою миші та клавіатури. Виклики, здійснені за допомогою цієї платформи, споживають менше енергії ЦП і не впливають на продуктивність комп’ютера. Tuple підтримує потокову передачу 5K і забезпечує аудіодзвінки з низькою затримкою.

CodeStream

CodeStream — це розширення з відкритим вихідним кодом, яке може покращити робочі процеси розробки. Це допоможе вам розмістити інструменти для співпраці у вашій IDE та може бути встановлено на таких платформах, як VS Code, Visual Studio та JetBrains. Тепер ви можете легко писати та переглядати коди з більшою швидкістю.

Це розширення навіть підтримує інтеграцію зі Slack, Microsoft Teams і різними постачальниками послуг електронної пошти. Це дозволяє вибрати код і додати до нього коментар. Крім того, він пропонує сповіщення в редакторі, а ланцюжки розмов пов’язані з розташуванням коду.

Drovio

Drovio має можливість об’єднати вашу команду віддалених розробників і дати їм можливість спільно працювати над різними проектами. Незалежно від місця розташування програмістів чи інструментів, які вони використовують, це рішення для парного програмування дозволить їм працювати над синхронізацією.

Це дозволяє їм ділитися IDE, програмним забезпеченням для проектування або будь-яким іншим додатком з екрана з низькою затримкою. Опція спільного керування також доступна для 10 співавторів із окремими елементами керування курсором. Для миттєвого зворотного зв’язку Drovio пропонує голосові та відеодзвінки. Це програмне забезпечення працює на Windows, Mac і Linux.

Підведенню

Спільне кодування здатне прискорити продуктивність вашої команди, але для цього вам потрібен правильний інструмент. Перегляньте цю статтю, щоб знайти правильне рішення для парного програмування. Також дізнайтеся про найкращі редактори коду та тексту для розробників.