techukraine.net techukraine.net 11 найкращих інструментів продуктивності браузера, щоб залишатися зосередженим

11 найкращих інструментів продуктивності браузера, щоб залишатися зосередженим

| | 0 Comments| 1:59 AM
Categories:

У сучасному поколінні, де багато відволікаючих факторів, продуктивність стала однією з найбільших проблем.

Ми сидимо перед настільним комп’ютером або ноутбуком, думаючи, що завершимо роботу вчасно та будемо продуктивними. Але половина нашого часу йде на перегляд соціальних мереж, перегляд відео на YouTube тощо. Зізнайтеся, ми всі це робимо.

Інструменти підвищення продуктивності веб-переглядача рятують нас, допомагаючи нам бути більш продуктивними та виконувати завдання. Це допомагає нам зменшити наші спокуси відволікатися, витрачати час на Reddit, YouTube, Twitter, Instagram тощо.

Ось короткий опис найкращих інструментів продуктивності браузера, про які я розповім нижче.

Особливості інструментуWorkonaКерування роботою через браузер; співпрацювати, створювати документиRaindrop.ioПриватна програма закладок; синхронізувати закладки з різних програм.Start.meМенеджер закладок; персоналізовані віджети, новини, нотаткиТостРозширення для збереження вкладок; організоване керування вкладками без безладу.РозквітІнструмент ШІ для розумнішої роботи зі знаннями; відновити перегляд, шифрування, PixieBrixБраузерна платформа з низьким кодом; налаштувати веб-програми, співпрацю, AIПідтяжка вкладкиУправління вкладками; Зменшення використання процесора для кращої продуктивності. Платформа, що блокує FreedomDistraction; блокувати веб-сайти/додатки, фокусувати звукФідліАгрегатор контенту; AI-асистент Лео, визначає пріоритети тем, оптимізацію часуWaveboxОптимізація роботи; керувати веб-інструментами, робочими процесамиПомофокустаймер Pomodoro; відстежувати час, статистику продуктивності.

Сьогодні ми детально зануримося в те, як підвищити продуктивність за допомогою ефективних інструментів браузера та деяких із найкращих доступних інструментів.

Як підвищити продуктивність?

Ось кілька кроків, які ви можете виконати, щоб підвищити продуктивність:

Розставте пріоритети та будьте простими

Не розставляючи пріоритетів, ми можемо жонглювати різними завданнями й опинитися в безладі. Ми повинні розставляти пріоритети та зосереджуватися на одному завданні за раз, щоб допомогти нам бути більш продуктивними. Перебуваючи в пастці між двома роботами, ми витрачаємо більше часу, оскільки ми витрачаємо більшу частину часу на перехід від одного завдання до іншого.

Робіть перерви

Людині необхідні час від часу перерви, оскільки безперервна робота впливає на розум. Нехтування невеликою перервою під час тривалої роботи може спричинити втому та вплинути на продуктивність.

Невеликі перерви між роботами дають заряд енергії на наступну половину, щоб ми могли запланувати перерву мінімум на 5-10 хвилин. Більшість організацій планують спеціальну перерву для співробітників, щоб відновити сили до кінця роботи.

Ставте невеликі цілі

По-перше, ми повинні ставити маленькі цілі для будь-якого великого завдання. Планування невеликих завдань протягом дня дає кращі результати. Працюючи над великими цілями, необхідно ставити маленькі цілі та правильний план їх досягнення.

Організації здебільшого ділять свої малі цілі між своїми співробітниками для досягнення великих цілей. Таким чином, ми можемо розділити наші більші проекти на повсякденні завдання та працювати над невеликими цілями для досягнення довгострокових цілей.

Список справ

Перш ніж почати день, ми можемо скласти список справ, які допоможуть нам залишатися на шляху. Ми можемо включити речі від високого до низького пріоритету та відповідно призначити час для цих завдань.

Мінімізуйте втрачений час

Виконуючи будь-яку роботу, наш розум може швидко відволіктися і витрачати час на непотрібні речі, і це стає звичкою. Відволікаючі фактори можуть бути створеними самостійно або викликаними середовищем. Переведення наших телефонів у беззвучний режим під час виконання пріоритетних завдань і використання інструментів продуктивності браузера може допомогти вам усунути відволікання.

Нижче наведено деякі з найкращих інструментів продуктивності, доступних на ринку:

Workona

Workona це платформа керування роботою для браузера, яка допомагає користувачам усунути відволікання та підвищити продуктивність. Ця платформа трансформує та полегшує весь сучасний робочий процес. Це дозволяє компаніям співпрацювати зі своєю командою та створювати Документи Google, зустрічі Zoom тощо в одному місці.

  Як підсумки рецензій зі штучним інтелектом Amazon полегшать прийняття рішень про покупки

особливості

 • Spaces: Платформа надає цю функцію для керування всією проектною роботою в одному місці, де користувачі можуть додавати описи та примітки.
 • Керування вкладками: Workona пропонує рішення для відвідування різних вкладок для різних робіт. Користувачі можуть організовувати вкладки для кожного проекту у спеціальному просторі.
 • Завдання: Платформа має диспетчер завдань, де користувачі можуть виконувати завдання лише на одній вкладці. Він підтримує такі корисні робочі хмарні програми, як Gmail, Google Drive, Airtable і Figma.
 • Шаблони простору: ця преміальна функція Workona ідеально підходить для повторюваних робіт і робочих процесів. Користувачі можуть створювати шаблони просторів для особистого використання та ділитися ними зі своєю командою, щоб швидко та легко створювати простори на основі шаблонів вашої команди.
 • Шаблон документа: ця преміальна функція дозволяє створювати документи Google, слайди та аркуші з одного шаблону. Ця функція ідеально підходить для порядків денних зустрічей, презентацій клієнтів, комерційних пропозицій, звітів тощо.

Він пропонує три плани: професійна версія доступна для окремих осіб за 7 доларів на місяць. Ціна командного плану становить 8 доларів США на місяць за користувача, а план Enterprise пропонує індивідуальні ціни відповідно до ваших потреб і вимог.

Raindrop.io

Цей сучасний додаток для закладок зберігає, відновлює та керує колекціями користувачів конфіденційно з будь-якого браузера та будь-якого пристрою. Raindrop.io фокусується на конфіденційності користувачів і не продає дані користувачів. Платформа використовує сервери Amazon AWS, одну з найкращих платформ хмарних обчислень, для зберігання даних користувачів.

особливості:

 • Сучасний менеджер книг цієї програми дозволяє користувачам зберігати всі свої улюблені книги, пісні, статті чи будь-що інше, що їм трапляється під час перегляду.
 • Raindrop.io автоматично створює копії веб-сторінок, які ви відвідали.
 • Користувачі можуть керувати тим, хто може бачити їхню колекцію, наприклад колегами, членами сім’ї чи всім Інтернетом.
 • Він дозволяє синхронізувати закладки з різних програм, таких як RSS, Spotify, Google Drive, Evernote, Vimeo тощо.

Платформа пропонує два плани: безкоштовні з необмеженою кількістю закладок, колекцій, виділених елементів і пристроїв, а також Pro за ціною 3,54 дол. США на місяць.

Start.me

Start.me це сучасна домашня сторінка браузера та платформа для керування закладками, яка організовує всі веб-сайти, закладки, стрічки новин і нотатки. Він пропонує персоналізовану домашню сторінку з віджетами для погоди, новин, календарів тощо, централізуючи дії в Інтернеті.

Користувачі можуть ділитися своїми сторінками, щоб колеги могли отримати користь від вашої колекції онлайн-ресурсів і навичок веб-організації. Швидкий доступ до веб-сайтів і каналів спрощує онлайн-завдання, заощаджуючи час і виключаючи пошук URL-адрес.

Особливість:

 • Закладка: користувачі можуть легко додавати та впорядковувати закладки під час серфінгу.
 • Інформаційна панель: на ній відображаються останні новини галузі, конкурентів і ЗМІ, за якими ви стежите.
 • Персоналізація: ви можете підключити свій календар до цієї платформи, куди ви можете додавати нотатки та персоналізований список справ.

Start.me має безкоштовну версію та три платні плани: Personal Pro ($20 на рік), Team ($30 на рік) і Enterprise, доступні за спеціальними цінами.

Тост

Тост це легке розширення, яке дозволяє користувачам зберігати всі вкладки у відкритому вікні браузера. Ви можете легко переключатися з проекту на проект або між робочою та домашньою вкладками за секунду, не маючи безладу вкладок і вікон.

особливості:

 • Створити папку: дозволяє створити папку для додавання та зберігання всіх посилань в одному місці. Ви можете змінити це та видалити, записати або поділитися ним з іншими.
 • Інші функції папок платформи: «Відкрити та переглянути папку», «Редагувати папку», «Поділитися папкою», «Співпрацювати» та «Синхронізувати папку».
 • Веб-додаток дозволяє користувачам отримувати доступ до збереженої папки з будь-якого місця та переглядати посилання навіть із Smart TV.
 • Це дозволяє зберігати посилання, відкривати їх і редагувати з програми.
  Як заряджати Chromebook через USB

У Toast є два плани: безкоштовний, що дозволяє зберігати до 5 папок у браузері, і план Pro за ціною 2,99 доларів США на місяць із необмеженою кількістю папок, Live Sync, співпрацею тощо.

Розквіт

Розквіт це інструмент на основі штучного інтелекту, який робить знання ефективнішими. Розширення для веб-переглядача Heyday допомагає відновити перегляд веб-сторінок там, де ви зупинилися. Це найкраща платформа для тих людей, яким важко виконувати навіть прості завдання, які, як правило, мають низьку енергію та потребують більшої організації. Це допомагає згадати речі, які, можливо, були відсунуті в глибину вашої свідомості.

особливості:

 • Функція розширеного пошуку цієї платформи дозволяє користувачам відображати вміст минулих досліджень поряд із результатами Google.
 • Heyday підтримується в Chrome, Firefox, Brave, Edge і Vivaldi.
 • Він шифрує всі дані користувача.
 • Він забезпечує бездоганну інтеграцію з вмістом Gmail, Google Docs, Google Calendar, Slack, Dropbox, Evernote, Pocket, LinkedIn і Twitter.
 • Платформа забезпечує індивідуальну підтримку від співзасновників.

Платформа надає 14-денну безкоштовну пробну версію, а платний план починається від 19 доларів США на місяць із усіма розширеними функціями.

PixieBrix

PixieBrix це перша платформа та браузер із низьким кодом, який інтегрується з Chrome і дозволяє змішувати та поєднувати різні «цеглинки», щоб змінити вигляд і роботу практично будь-якого веб-сайту. Він додає автоматизацію, інтеграцію, співпрацю та штучний інтелект до веб-програм, які вже використовуються.

Платформа використовує потужність штучного інтелекту та автоматизації, щоб використовувати новітні технології, які піднімають продуктивність на новий рівень. PixieBrix можна розгорнути на будь-якому сайті та почати отримувати переваги негайно.

особливості:

 • Налаштування веб-програм: ви можете налаштувати існуючі програми відповідно до того, як ви працюєте. Наша платформа пропонує необмежені можливості для розширення інтерфейсу браузера та створення ефективної та приємної взаємодії з користувачем у будь-якому масштабі.
 • Можливості розширення та інтеграції цієї платформи дозволяють користувачам підключати наявні веб-програми.
 • «Цеглинки» PixieBrix з низьким кодом забезпечують швидший миттєвий попередній перегляд і тестування змін. Користувачі також можуть обмінюватися ідеями, частими випусками та швидкою підтримкою.

Доступні плани: безкоштовний, командний (10 дол. США на місяць на розробника або 5 дол. США на місяць на користувача), бізнес (30 дол. США на місяць на розробника або 15 дол. США на місяць на користувача) та корпоративний (спеціальна ціна).

Підтяжка вкладки

Підтяжка вкладки розроблений для керування вкладками, що використовуються, веде до економії використання пам’яті та швидшої роботи машини, коли він автоматично призупиняє вкладки, які не використовуються. Це зменшує використання ЦП, призупиняючи неактивні вкладки, і допомагає комп’ютеру працювати швидше та плавніше.

Гарячі клавіші відкривають вбудований менеджер вкладок і показують усі вкладки на інформаційній панелі, що загалом краще, і в той же час ви можете просто відновити вкладки відразу, якщо вам потрібно їх переглянути.

особливості:

 • Дозволяє автоматично встановлювати час для призупинення вкладок.
 • Він надає ярлики для швидкої навігації.
 • На платформі є менеджер вкладок, що забезпечує швидку навігацію.
 • Користувачі можуть активувати вкладки, просто оновивши їх.

Це абсолютно безкоштовно для користувачів.

Свобода

Freedom — це провідна у світі цифрова платформа для блокування відволікаючих веб-сайтів і додатків, забезпечуючи безперебійну, зосереджену роботу. Це неймовірно ефективно, і 2,5 мільйона продуктивних користувачів Freedom у всьому світі погоджуються.

Freedom дає змогу вашій команді керувати своєю увагою та працювати на всіх пристроях. Свобода усуває можливості для відволікання, а такі функції, як наш фокусований звук, надихають на глибоку роботу.

особливості:

 • Він блокує всі веб-сайти, які відволікають вас під час роботи, будь то YouTube, Facebook чи ESPN.
 • Це також дозволяє блокувати програми, які витрачають час, що знижує продуктивність користувачів.
 • Якщо користувачам не потрібен доступ до Інтернету під час роботи, вони можуть заблокувати всі джерела Інтернету в один клік.
 • Веб-сайт підтримує навколишній шум для зосередження, що допомагає користувачам зосередитися та почуватися впевнено у своїй роботі.
  Як встановити гостьові доповнення на VirtualBox

Платформа пропонує до 7 сеансів блокування без відволікань, а платний план починається від 3,50 доларів на місяць.

Фідлі

Фідлі це платформа-агрегатор контенту для професіоналів і допитливих людей. До нього входить Лео, науковий співробітник ШІ, який допомагає користувачам відстежувати цікаві для них теми в Інтернеті, включаючи сайти новин, блоги, Twitter, Reddit та інформаційні бюлетені.

особливості:

 • Навчений штучний інтелект Feedly зчитує та визначає пріоритети тем, подій і трендів, які важливі для вас. Зрештою, це економить час.
 • Він спрямований на оптимізацію часу, а не на створення стрічки, яка відволікає вас від роботи.
 • Лео, помічник Feedly, знаходить, розставляє пріоритети та підсумовує статті, щоб користувачі могли витрачати більше часу на вивчення та менше на пошук.

Платформа пропонує три плани: Pro (6 доларів США на місяць, виставляється щорічна плата), Pro+ ((12 доларів США на місяць, виставляється щорічна плата) і Enterprise, доступні за індивідуальною ціною.

Wavebox

Wavebox створено для роботи та оптимізовано для продуктивності. Він має вбудовану функцію, завдяки якій користувачі можуть пришвидшити свою роботу та підвищити щоденну продуктивність. Платформа оптимізує кожну хвилину, яку користувачі витрачають на роботу в Інтернеті, тому чим більше ви нею користуєтеся, тим краще вона покращується.

особливості:

 • Платформа керує всіма щоденними веб-інструментами в одному місці, як-от Notion, Air Table, Click Up, Slack та багато інших.
 • Користувачі можуть увійти на цей веб-сайт там, де вони зупинилися.
 • Це забезпечує робочі процеси, додаючи програми або веб-сайти до кожної групи, де користувачі можуть додавати такі програми, як Google Calendar, Grammarly, Tadoist тощо.
 • Він має функцію автоматичного переходу в режим сну, коли вкладки автоматично видаляються у фоновому режимі, коли вони не використовуються.

Платформа пропонує три плани: базовий (БЕЗКОШТОВНИЙ), Pro (за ціною 8,33 доларів США на місяць, що виплачується щороку) і Teams (за ціною 12,50 доларів США за користувача на місяць, що виплачується щорічно).

Помофокус

Помофокус це простий і настроюваний таймер Pomodoro, який працює в настільних і мобільних браузерах. Це допоможе вам зосередитися на будь-якому завданні, будь то робота, навчання, написання чи кодування. Користувачі можуть відстежувати, скільки часу вони витратили на кожну роботу, і відповідно до звіту вони можуть краще планувати майбутнє.

особливості:

 • Він надає приблизний час, необхідний для виконання щоденних завдань, які допомагають керувати щоденним розкладом.
 • Користувачі отримують дані про свою продуктивність, тобто скільки часу вони витратили на день, тиждень і місяць.
 • Платформа має персоналізовані дії, де користувачі можуть персоналізувати свій фокус або час перерви, звуки будильника, фонові звуки тощо.

Pomofocus абсолютно безкоштовний.

Висновок

Справжня людська природа полягає в тому, що ми легко відволікаємося. Потрібен час, щоб підтримувати правильний графік роботи, але як тільки ви можете це зробити, це стає повсякденним життям. В Інтернеті доступні численні інструменти та платформи, які допомагають підвищити продуктивність.

Це допомагає виконувати щоденні завдання за розкладом і не відволікає вас. Ви можете переглянути інструменти, згадані в статті, і вибрати найкращий для ваших потреб і вимог.

Ви також можете перевірити деякі з найкращих менеджерів закладок, щоб зберегти та повторно переглянути свої посилання.