11 найкращих інструментів перевірки для швидкого схвалення та відгуків

Categories:

Незалежно від того, наскільки досвідчена творча команда, робота над проектом для досягнення найкращого результату іноді може бути виснажливою.

Постійне відстеження інформації, що міститься у великій кількості електронних листів/повідомлень, у поєднанні з процесами зворотного зв’язку та затвердження займає багато часу. Ось де онлайн-інструменти перевірки можуть стати порятунком.

Такі інструменти полегшують процес перегляду та допомагають більше зосередитися на творчому процесі. На даний момент існує безліч онлайн-інструментів перевірки. У цій статті ми зібрали кілька найкращих інструментів перевірки для швидкого схвалення та відгуків.

Що таке програмне забезпечення перевірки?

Програмне забезпечення перевірки, також відоме як програмне забезпечення для перевірки та затвердження, є інструментом, який дозволяє безпроблемно ділитися цифровими активами та збирати відгуки.

Цей метод отримав визнання як простіший і ефективніший спосіб роботи з процесами перегляду та затвердження порівняно з типовими методами, такими як пошта, роздруківки тощо.

Це тому, що інструмент перевірки використовує централізований зворотний зв’язок щодо проектів, що забезпечує точнішу та ефективнішу співпрацю.

Переваги використання засобів перевірки правопису

Є багато переваг використання програмного забезпечення онлайн-перевірки. Ось деякі з них:

 • Це дає змогу членам команди переглядати, порівнювати або коментувати докази з будь-якого місця та в будь-який час.
 • Інструмент онлайн-перевірки допомагає перенести всі відгуки та схвалення в центральне розташування, усуваючи необхідність шукати в переповненій поштовій скриньці.
 • Надсилаючи автоматичні сповіщення з нагадуваннями, це допомагає креативам дотримуватись кінцевого терміну.
 • Це покращує загальну якість проекту, оскільки прозора система зворотного зв’язку онлайнової перевірки суттєво зменшує ймовірність помилок.
 • Інструмент перевірки скорочує витрати та час проекту, забезпечуючи ефективний робочий процес затвердження.

Як працює засіб перевірки правопису?

Інструмент перевірки функціонує систематично. По-перше, користувачі завантажують свій вміст – PDF-файл, веб-сторінку чи щось інше – на безпечний сервер. Потім вони діляться нею з колегами та призначають їм певні ролі, включно з рецензентами.

Після того, як рецензенти визначені та згенеровано доказ, кожен член команди отримує сповіщення та може отримати доступ до доказу. З цього моменту рецензенти можуть розпочати співпрацю, коментуючи, відповідаючи та позначаючи окремі частини вмісту, надаючи чіткий відгук.

Програмне забезпечення перевірки сповіщає всіх членів команди про кожен новий коментар і будь-які рішення, прийняті щодо перевірки. Творчі особи можуть створювати нові версії та порівнювати їх із попередніми версіями, щоб члени команди могли підтвердити, чи внесено всі необхідні зміни чи ні.

Функції, на які варто звернути увагу під час вибору програмного забезпечення для перевірки

Сьогодні на ринку доступно багато онлайн-інструментів для перевірки правопису, кожен з яких стверджує, що вони найефективніші. Але перш ніж вибрати певний інструмент перевірки, ви повинні перевірити, чи має він такі функції:

 • Підтримує всі існуючі типи файлів
 • Має настроювані шаблони електронної пошти
 • Пропонує перегляд веб-сайту в реальному часі
 • Це дозволяє користувачам порівнювати нові версії доказів зі своїми старими версіями
 • Дозволяє необмежену кількість користувачів
 • Надає варіанти для багатьох інтеграцій сторонніх розробників
 • Він поставляється за бюджетною ціною
  Керуйте своїм малим бізнесом за допомогою цих 10 найкращих універсальних платформ

Як ми вже згадували раніше, інструменти перевірки спрощують процес рецензування та допомагають зберегти ваш творчий потенціал. Ось деякі з найкращих онлайн-інструментів перевірки правопису.

Filestage

Filestage — це програмне забезпечення для онлайн-перевірки, яке дає змогу командам маркетингу краще керувати цифровими проектами та збирати відгуки. Це дозволяє користувачам ділитися, обговорювати та затверджувати свої файли в межах інструменту.

Інструмент автоматизує процес творчої перевірки та надає маркетинговим командам більше часу для виконання проектів у встановлені терміни.

Деякі з ключових функцій Filestage включають необмежену кількість версій, необмежену кількість файлів, нагадування про термін виконання, позначки часу, анотації, коментарі, списки справ, численні інтеграції тощо.

Крім того, Filestage допомагає користувачам порівнювати дві версії проекту пліч-о-пліч, підвищуючи зручність перевірки коментарів і спостереження за змінами.

Filestage має річний і місячний плани від 19 доларів США за місце на місяць і 24 доларів США за місце на місяць відповідно.

PageProof

PageProof — це онлайн-інструмент для перевірки правопису, який позбавляє від клопоту перегляду та затвердження проекту. Це спрощує всі ваші відгуки. Тож вам більше не доведеться мати справу з довгими листами електронної пошти.

Цей інструмент відомий своєю надійною безпекою, оскільки він використовує потрійне шифрування для онлайн-перевірки та процесів затвердження. Основними функціями програмного забезпечення є прості інструменти розмітки, інтелектуальне порівняння доказів, інструктаж, безперебійна інтеграція тощо.

Наразі PageProof є безкоштовним для рецензентів, а тарифні плани команди починаються від 199 доларів США на місяць.

GoProof

GoProof від Oppolis – це хмарне програмне забезпечення перевірки, яке допомагає командам керувати клієнтами, роботами, проектами тощо в одному місці.

Це рішення перевірки дозволяє адміністраторам легко призначати конкретну посадову роль кожному співавтору. Це також дозволяє швидко ділитися доказами з клієнтами, покращуючи робочий процес в агентстві.

GoProof оснащений безліччю зручних функцій, включаючи імпорт/експорт даних, згадки, сповіщення, шифрування трафіку, користувацькі шаблони, інтеграцію, необмежену кількість співавторів, створення окремої команди для окремого перегляду тощо.

Крім того, унікальне розширення GoProof дозволяє ділитися доказами та збирати відгуки, не виходячи з програм Adobe Creative Cloud.

Зараз GoProof пропонує багаторівневі багатокористувацькі ліцензії з цінами, які залежать від кількості необхідних відправників креативних доказів. Однак рецензенти можуть користуватися інструментом безкоштовно.

ZipBoard

zipBoard — ідеальне рішення для того, щоб кілька зацікавлених сторін переглядали веб-сайти, файли, документи тощо в одному місці. Оскільки команди можуть без проблем обмінюватися відгуками зі своїми зацікавленими сторонами, їхній робочий процес покращується.

ZipBoard дозволяє творчим командам робити знімки екрана, коментувати та краще співпрацювати, забезпечуючи безперебійне візуальне відстеження помилок.

  Як отримати дешевий SSL-сертифікат від SSLS.COM [+ 7 Alternatives]

zipBoard пропонує своїм користувачам багато корисних функцій, зокрема відстеження помилок, інструмент розмітки для подання, анотації, вбудований віджет, необмежену кількість коментарів/завдань, фази, сповіщення, інтеграцію, відкриту дорожню карту тощо.

Зараз ціна на zipBoard починається лише з 99 доларів США на місяць.

Ziflow

Ziflow — це онлайн-інструмент перевірки, який дозволяє творчим командам отримувати відгуки та виконувати проекти у встановлені терміни. Цікаво, що цей інструмент підтримує понад 1200 типів творчих ресурсів. Автоматизуючи всі кроки творчого робочого процесу, Ziflow покращує продуктивність команди.

Незважаючи на те, що функція коментарів інструмента є першокласною, у неї є більше функцій. До них належать різноманітні теми обговорень, шаблони робочих процесів, розширені інструменти розмітки, спрощене керування версіями, автопорівняння, інтеграції тощо.

Ziflow наразі має безкоштовний назавжди план для особистого використання. Для агентств ціна починається від 40 доларів США за місце на місяць.

Швидкий рецензент

Quick Reviewer дозволяє без проблем отримувати відгуки та схвалення своїх проектів. Цей хмарний інструмент використовує кольорове кодування для легкого розрізнення рецензентів.

Спрощуючи творчий процес, Quick Reviewer допомагає командам легко зрозуміти, чого зацікавлені сторони хочуть від рекламних матеріалів. Це усуває будь-яку непотрібну плутанину та забезпечує якість проекту.

Найбільш корисними функціями Quick Reviewer є сповіщення, завантаження кількох версій, розділений екран для порівняння попередніх версій, інтеграції, спеціальні сповіщення електронною поштою, спеціальні статуси для робочих процесів тощо.

На даний момент Quick Reviewer має безкоштовний план назавжди з обмеженими функціями. Щоб отримати додаткові функції, користувачі можуть вибрати один із своїх преміум-планів, починаючи від 29 доларів США на місяць.

GoVisually

GoVisually спрощує процеси перегляду та затвердження проектів, щоб маркетингові команди могли завершити їх швидше.

Це єдиний цілеспрямований робочий простір для всіх проектів і відгуків. Тож вам не потрібно вручну працювати з цими довгими, дратівливими листами. Використовуючи посилання для спільного використання, GoVisually також полегшує процес перегляду для клієнтів.

Крім того, цей інструмент пропонує кілька функцій, які роблять GoVisually чудовим вибором. Це спільний доступ до необмеженої кількості рецензентів, анотації, приватні коментарі лише для команди, інтеграція, спеціальне брендування в Інтернеті та електронній пошті, повне керування версіями та багато іншого.

Зараз GoVisually пропонує річні та місячні плани від 20 доларів США на місяць і 25 доларів США на місяць відповідно.

ReviewStudio

ReviewStudio допомагає творчим командам легко отримувати чіткі відгуки та плавне схвалення для всіх їхніх проектів.

Надаючи простір для ефективного спілкування, ReviewStudio гарантує, що всі, хто бере участь у проекті, знаходяться на одній сторінці. Це спрощує творчу співпрацю, оптимізуючи робочі процеси.

Основні функції ReviewStudio включають керування завданнями, режим порівняння, потоки коментарів, точні інструменти розмітки, гнучкі налаштування перегляду, необмежену кількість версій, видимість для користувача, автоматичні нагадування, користувальницькі інтеграції тощо.

Ціни ReviewStudio починаються від 20 доларів США на місяць і 24 доларів США на місяць для річного та місячного планів відповідно.

  Вичерпний посібник із рішень безпеки мережі

Студія затвердження

Approval Studio прагне зробити процес перевірки швидшим і ефективнішим. Інструмент оснащений чотирма режимами порівняння. Крім того, є інструмент пошуку відмінностей, який дає змогу творцям відстежувати зміни в кожній новій версії та надавати клієнтам проекти без помилок.

Крім того, кожен член команди може вибрати бажану мову з семи доступних мов, щоб мовний бар’єр ніколи не заважав творчому процесу.

Інтеграція сторонніх розробників, зовнішній огляд, сканер штрих-кодів, екранна лінійка, призначення завдань, історія проектів тощо – це деякі з ключових функцій Approval Studio.

На даний момент ціни Approval Studio починаються лише з 9 доларів США за користувача на місяць.

WebProof

WebProof — це онлайн-програмне забезпечення для перевірки правопису, розроблене для полегшення співпраці між агентствами та перевірки проектів. Це забезпечує безперебійний зв’язок між взаємодіючими органами.

Оскільки цей інструмент допомагає командам маркетингу усунути будь-які ускладнення в робочому процесі, витрати на проект і час природно зменшуються. Використовуючи WebProof, команди можуть ділитися своїми проектами безпосередньо з клієнтами, щоб вони могли миттєво їх схвалити або залишити відгук на сторінці, якщо це необхідно.

Основні функції WebProof включають інструмент для коментування, інструмент для малювання, історію редагувань, вкладення файлів, онлайн-гортання сторінок, миттєве сповіщення, переклад, перегляд проекту орлиним оком, численні інтеграції тощо.

Це програмне забезпечення для перевірки містить три пакети, а саме Pageflip, Enterprise і Platinum, за різними цінами. Крім того, користувачі можуть забронювати демо-версію, перш ніж вирішити, купувати її чи ні.

Пастель

Pastel — це надійний онлайн-інструмент перевірки, який дає змогу командам маркетингу швидше переглядати та затверджувати маркетинговий супровід. Посилання Pastel, якими можна ділитися, об’єднують усіх на одну сторінку та дозволяють зацікавленим сторонам переглядати та коментувати активи цифрового маркетингу.

Незалежно від того, чи це живий веб-сайт, PDF-файл або ресурс із зображеннями, інструмент забезпечує ефективну співпрацю над усіма маркетинговими матеріалами.

Основними функціями Pastel є необмежена кількість гостей, коментарі в реальному часі, візуальний зворотний зв’язок, вкладення зображень, мітки відгуків, копіювання змін одним клацанням миші тощо.

У Pastel є безкоштовний назавжди план для окремих користувачів із обмеженими функціями. Платні плани починаються від 24 доларів США на місяць.

Заключні слова

Тепер, коли ви знаєте про ці найкращі інструменти перевірки для швидкого схвалення та відгуків, що вам заважає? Визначте свої конкретні потреби та перегляньте нашу статтю, щоб вибрати інструмент, який найкраще підходить для вас.

Тепер ви можете прочитати про найкращі інструменти управління проектами.