11 найкращих інструментів моніторингу медіа для бренд-менеджменту

| | 0 Comments| 12:48 AM
Categories:

Оскільки клієнти є основою будь-якого бізнесу, важливо прислухатися до них.

Будь то в соціальних мережах або по всій мережі; ваша аудиторія може бути де завгодно, і визначення того, що їй дійсно потрібно, є важливим для зростання. Найкращий спосіб досягти цього — залишатися чесним, прислухатися до їхньої думки та бути уважним до них.

Конструктивні відгуки ваших клієнтів необхідні, щоб покращити ваш бізнес.

Як тільки ви починаєте взаємодіяти зі своїми клієнтами та прислухаєтеся до них, ви відкриваєте шляхи для хорошого та позитивного сприйняття вашого бізнесу. Це, у свою чергу, потенційно допоможе вам вважатися брендом, орієнтованим на користувача.

Пам’ятаючи про це, я склав цей список інструментів моніторингу бренду, щоб ваш бренд зріс ще на одну сходинку. Якщо це звучить цікаво, давайте відразу перейдемо до цього. 😉

SproutSocial

Ще один чудовий інструмент для соціального прослуховування; SproutSocial допомагає зрозуміти свою аудиторію до найглибшого коріння. Ви можете використовувати статистику галузі, бренду та конкурентоспроможності, щоб знайти відповідні теми та краще зрозуміти настрої користувачів.

Ви можете збирати статистичні дані та використовувати їх не лише в соціальних мережах, але й в інших сферах розвитку, таких як обслуговування клієнтів, нові продукти та загальний маркетинг. У нього є набагато більше функцій, і ви можете спробувати їх усі, використовуючи безкоштовну пробну версію.

BrandMentions

Як випливає з назви, BrandMentions дозволяє переглядати всю мережу та знаходити відповідні згадки. Це чудовий показник пошуку клієнтів і просування продукції в потрібних місцях. Мало того, ви також можете будувати стосунки в процесі та насолоджуватися більшою популярністю бренду.

Ви можете дізнатися, які розмови точаться про ваш бренд або продукцію, і навіть миттєво визначити тон, у якому вони розмовляють. Це важливо для розуміння емоцій, які стоять за згадкою.

Оскільки аналіз конкурентів є дуже важливим аспектом маркетингу, BrandMentions дозволяє стежити за конкурентами та аналізувати найкращих гравців у вашій ніші. Ви також можете досліджувати та отримувати інформацію з будь-якої теми.

  Менеджер продукту проти менеджера проекту: якого з них вибрати?

Нарешті, ви отримуватимете сповіщення в режимі реального часу щодо останніх посилань і згадок безпосередньо у свою папку “Вхідні”.

Аваріо

Awario б’є точно в ціль, роблячи моніторинг бренду дуже швидким і ефективним.

Ви можете ввести ключові слова для Awario, щоб скрембувати в Інтернеті. Це допоможе вам відстежувати згадки та вчасно реагувати.

Згодом ви можете використовувати вбудований аналіз настроїв, щоб розділити джерело позитивних і негативних коментарів. Його аналітика також допоможе вам відстежувати платформи, фактори впливу, зміни реакції ринку тощо.

Ви можете знайти дописи з проханням надати рекомендації або відмовитися від конкурентів, щоб ви могли негайно представити свою. За допомогою логічного пошуку ви можете налаштувати пошук згадок на основі різноманітних факторів, таких як країна, платформа тощо.

Крім того, Awario дозволяє експортувати багаті даними звіти з білими мітками одним клацанням миші. Нарешті, ви можете використовувати Awario з комп’ютера, мобільного або планшета, щоб ніколи не пропускати оновлення.

Менціонлітика

Призначено для платформ соціальних мереж, Менціонлітика дозволяє отримати доступ до статистичних даних про згадки, шукати впливових людей і залучати потенційних клієнтів. Це також допоможе вам запобігти репутаційній кризі, занурившись у проблеми клієнтів і вирішуючи їх на ранній стадії.

Ви можете стежити за своїми конкурентами, просто ввівши ключове слово їх бренду, і вам буде представлено всі їхні згадки на платформах. Функція, яка мене найбільше захоплює, це аналіз настроїв. Він може побіжно переглянути всі згадки та сказати вам, чи мала розмова позитивний настрій під час написання.

Окрім усього цього, ви також можете інтегрувати Mentionlytics із Trello та HootSuite.

Сповіщення Google

Я ні в якому разі не відмовлюся від старого доброго та надійного Сповіщення Google з цього списку. Ця компанія відома своїми якісними послугами, і це, безумовно, одне з них. Також варто сказати про простоту цього інструменту.

Жодного вишуканого дизайну чи додаткових небажаних функцій; він робить те, що насправді потрібно. Ви можете створювати сповіщення для будь-яких цілей, будь то для вашого бренду чи будь-чого. Кілька тижнів тому я створив сповіщення для домену свого веб-сайту, щоб перевірити, чи є на нього посилання з інших сайтів, і цей інструмент чудово впорався зі своєю роботою, сповіщаючи мене електронною поштою про кожне зворотне посилання.

  11 найкращих програм для керування ресурсами для малого та середнього бізнесу

Подібно до цього, ви можете використовувати Google Alerts у своїх інтересах і залишатися в курсі всього, що вас цікавить.

Бренд24

Бренд24 має набагато ширше охоплення, охоплюючи соціальні платформи, портали новин, блоги, форуми тощо. Він надійний і на 100% відповідає GDPR. Їхні згадки з Facebook та Instagram збираються з офіційного API Facebook, і це говорить багато про що.

Ці дані моніторингу можна очікувати від Brand24:

 • Кількість згадок
 • Настрій згадок
 • Види та кількість взаємодій
 • Найактивніші зони згадок у Twitter
 • Контекст згадки
 • Інфлюенсери з вашої ніші

Чудово те, що це рішення дає вам змогу порівнювати свою продуктивність із конкурентами та виробляти кращу тактику.

Boardreader

Якщо ваша основна увага зосереджена на дошках оголошень і форумах, тоді Boardreader може бути те, що ви шукаєте. Цей інструмент сканує та знаходить панелі обговорень, щоб показати, що люди говорять про вас і ваш бренд (або будь-яке ключове слово, яке ви вказали).

Це дуже просто за своєю суттю, але дуже корисно, тому що найчастіше люди ведуть щирі розмови на форумах і в розділах коментарів. Спроба знайти їх вручну є неймовірним завданням, тож ви точно захочете скористатися цим інструментом для цього.

Hootsuite

Найбільш відомий як інструмент керування соціальними мережами, Hootsuite також має функцію моніторингу бренду, яка працює чудово. Ви можете шукати розмови за ключовими словами, хеш-тегами чи місцеположеннями, а також кількома мовами.

Знайшовши відповідні розмови, ви можете швидко відповісти на них самостійно або призначити їх членам вашої команди. Ви також можете додати певні програми для подальшого покращення моніторингу.

Hootsuite є одним із найпопулярніших рішень, тому ви навряд чи помилитеся з ним.

Фірмовий годинник

Фірмовий годинник може отримувати дані зі 100 мільйонів джерел і понад 1,3 трильйона окремих публікацій. Це величезна кількість, і це одна з причин, чому її використовують такі компанії, як Samsung, BBC і Walmart.

  Як зробити зображення прозорим у Microsoft PowerPoint

У них є передова технологія ШІ під назвою «Iris», яка виконує більшість неймовірної роботи в цьому інструменті. Ви знаєте, послуга чудова, коли технічні аспекти частково контролюються ШІ. Більшу частину часу все буде гладко.

Ви можете швидко та легко додавати нові джерела даних для отримання інформації з областей, які інакше були б неможливі. Він має гнучкий інтерфейс і розумну команду підтримки, до якої можна звернутися в будь-який час.

Почати можна, заповнивши форму на сторінці.

Згадка

Оцінка 4,5/5 зірок на G2 Crowd, Згадка може допомогти вам, контролювати, аналізувати та працювати з понад 1 мільярдом джерел в Інтернеті. Ви можете знайти відповідну інформацію та поділитися нею з членами вашої команди, щоб ви могли зосередитися на інших аспектах свого бізнесу.

Крім того, Mention дозволяє:

 • Проаналізуйте вашу конкуренцію
 • Перегляньте сприйняття бренду на основі розмов
 • Легко розуміти та слухати свою аудиторію
 • Керуйте соціальним вмістом і плануйте його

Ви можете випробувати весь їхній пакет безкоштовно для початку, використовуючи безкоштовну пробну версію.

Сокіл

Ви можете відстежувати тенденції та мати краще уявлення про сприйняття свого бренду Сокіл. Це дозволяє переглядати 2,7 мільйона джерел і навіть звузити їх за допомогою таких змінних, як ключові слова, виключення та словосполучення.

Загалом, цей інструмент дозволяє:

 • Помітити тенденції
 • Слідкуйте за своїм брендом
 • Відстежуйте власні запити
 • Сортуйте, фільтруйте та переглядайте зібрані дані
 • Визначте впливових людей, які цікавляться темами вашого бренду
 • Аналіз настроїв
 • Створюйте власні аудиторії

Falcon доступний кількома мовами, зокрема іспанською, німецькою та китайською.

Висновок

Важливо знати, чим займається ваша аудиторія, щоб краще її обслуговувати. Без моніторингу бренду це еквівалентно метанню стріл із зав’язаними очима. Я сподіваюся, що наведені вище інструменти допоможуть вам у цьому відношенні та потенційно розширять ваш бізнес.