11 найкращих інструментів для соціальних медіа, аналітики та панелі керування бізнес-даними

Відстежуйте, аналізуйте та візуалізуйте всі важливі бізнес-дані з Google Analytics, AWS, Twitter, Github тощо на одній інформаційній панелі.

Враховуючи збільшення кількості інструментів, які ми маємо для соціальних медіа, аналітики тощо, увійти в інформаційну панель окремого інструменту для моніторингу та візуалізації важливих даних займе багато часу.

Якщо ви проводите багато часу в різних адміністративних панелях/інформаційних панелях, вам потрібен якийсь централізований інструмент для візуалізації всього на одній панелі інструментів.

Вам потрібно щось подібне?

Якщо так, то вам допоможуть наступні інструменти.

DashThis

Внесено до списку найшвидше зростаючих компаній Канади у 2020 році, DashThis це комплексне рішення для візуалізації ваших маркетингових даних на одній платформі. Це автоматизований інструмент звітності, розроблений для того, щоб допомогти маркетологам заощадити час і швидко створювати звіти.

Ви навіть можете налаштувати це рішення звітності відповідно до потреб свого бізнесу. Отже, незалежно від того, чи є ви маркетинговим агентством, франшизою, малим бізнесом чи фрілансером, DashThis може підтримати вас. Не кажучи вже про те, що тисячі цифрових маркетологів і агентств із 122+ країн скористалися цим інструментом для легкого створення швидких маркетингових звітів.

Він постачається з простою та зрозумілою інформаційною панеллю, якою може скористатися будь-хто, а не робити все вручну. Масштабувати свій бізнес за допомогою потужних і вражаючих звітів тепер легко з великою кількістю цінних функцій. Вони пропонують більше 34 підключених менеджерів даних інтеграції, і ваші дані та KPI будуть завжди доступні у вас під рукою.

Ви можете використовувати їхні вбудовані маркетингові шаблони замість того, щоб щоразу створювати новий звіт на інформаційній панелі з нуля. Просто виберіть потрібний шаблон, виберіть період часу для звіту (місячний, квартальний тощо), зв’яжіть свої дані та починайте візуалізацію. Крім того, ви можете використовувати їхні функції клонування та групування, щоб зробити речі ще простішими.

DashThis також пропонує масове створення та редагування інформаційних панелей, якщо у вас є сотні інформаційних панелей для редагування та імпорту великої кількості даних. Крім того, ви можете легко поділитися своїми інформаційними панелями, додавши своїх колег і надавши їм доступ для створення та редагування інформаційних панелей. Ви також можете автоматизувати розсилку звітів за допомогою автоматичних розсилок електронною поштою, забезпечуючи доступ до ваших клієнтів у реальному часі.

Упорядковуйте свої дані так, як вам потрібно, і відображайте їх за допомогою настроюваних віджетів, заголовків розділів, полів для коментарів і тем презентації. DashThis може легко інтегруватися з Google Analytics, AdWords і Search Console; Статистика та реклама Facebook; Twitter, сторінка LinkedIn, Instagram Ads, Yahoo, YouTube, Bing Ads, Moz, SEMrush, Ahrefs тощо.

Платформа пропонує функцію білої мітки, щоб ви могли змінити або налаштувати URL-адресу інформаційної панелі за допомогою спеціально створених віджетів. Крім того, ви можете імпортувати дані за допомогою системи імпорту файлів CSV.

Improvado

Підключіть свої маркетингові дані до Amazon S3, Google Big Query, електронних таблиць Google, Tableau, Google Data Studio, Looker тощо за допомогою Improvado. Він підтримує понад 200 таких роз’ємів, щоб ваш відділ маркетингу не потребував інженерів.

Ці конектори також включають такі популярні, як Facebook Ads, Instagram, HubSpot, LinkedIn, Shopify, Salesforce, MySQL, MariaDB, SQL, Power BI, Excel, Qlik, Domo тощо. Ви можете централізувати всі маркетингові дані на єдиній інформаційній панелі Improvado та візуалізувати дані за допомогою улюблених інструментів.

Крім того, використовуйте його систему перетворення даних для виконання складних або простих перетворень даних відповідно до потреб вашого бізнесу. З Improvado ви завжди можете отримати доступ до необроблених даних і спрощених звітів, коли вони вам потрібні. У результаті ви можете швидше отримувати відповіді, відкриваючи більше корисної інформації.

Improvado дає вам змогу змінювати спосіб використання даних вашим бізнесом, створюючи персоналізовані інформаційні панелі медійної реклами, інформаційні панелі продуктивності Amazon і маркетингові інформаційні панелі YouTube.

FusionCharts

Створюйте чудові мобільні та веб-панелі за допомогою FusionChartsадаптивні та інтерактивні діаграми, послідовний API, підтримка крос-браузерності та розширена документація. Це допоможе вам отримати понад 100 графіків, датчиків і діаграм, а також понад 2000 карт хороплетів.

FusionTime пропонує фондові діаграми та надійні часові ряди, не перешкоджаючи інформаційним панелям наступного покоління. Дозвольте своїм користувачам експортувати всю інформаційну панель у формат PDF або надіслати її копію електронною поштою. Отримайте всі варіанти діаграм, як-от стовпчасті, секторні, площі, лінії та стовпчики.

Крім того, ви можете переглядати діаграми для окремих доменів, такі як Heatmaps, Gantt diagrams, Gauges, Spider charts, Marimekko charts, Waterfall charts, Treemaps та багато іншого. Графіки часових рядів допомагають візуалізувати тисячі даних для ваших додатків IoT.

Крім того, ви отримаєте різні варіанти встановлення, такі як CDN, прямий JavaScript і NPM. FusionCharts використовує плагіни та зовнішню інтеграцію, щоб допомогти розробникам швидше завершувати проекти.

У FusionCharts є все необхідне за початковою ціною 499 доларів США на рік.

Monday.com

Ефективно приймайте бізнес-рішення за допомогою програмного забезпечення для керування, яке дає вам повний огляд речей з першого погляду. Його Monday.com який постачається з інструментами для відстеження прогресу, бюджетів і часових рамок, а також для легкого створення користувацьких інформаційних панелей. Ви також можете легко візуалізувати звіти за допомогою високорівневого огляду кожної деталі.

Ви можете використовувати інструменти обробки даних, щоб приймати розумні рішення, призначати завдання, визначати пріоритетність кожного завдання, бачити, хто в який час виконує завдання, і обмінюватися файлами. Настроювана дошка дозволяє кожному працювати над досягненням мети гри.

Відстежуйте прогрес за допомогою шкали часу, діаграм, календаря та інших видів. Отримайте чітке уявлення про ресурси вашої команди, щоб знати потенціал кожного члена та відповідно покращувати робочий процес. Нехай ваша команда зосередиться на необхідних завданнях, а не витрачає час на ручні завдання.

Використання інструментів Monday.com для керування всім процесом є абсолютно безкоштовним для двох місць. Якщо вам потрібно більше двох місць, ви можете вибрати план відповідно до ваших вимог, починаючи від 10 доларів США на місяць за користувача та використовуючи 14-денну безкоштовну пробну версію.

Reportz

Переглядайте та відстежуйте всі свої маркетингові дані в єдиній системі звітності Reportz що ніколи не дає вам турбуватися про звітність. Просто створіть інформаційну панель, поділіться посиланням на неї зі своєю командою та візуалізуйте; Це воно.

Ви можете почати, отримавши KPI та дані в реальному часі зі своїх маркетингових потоків, а потім легко налаштувати свої інформаційні панелі. Reportz поставляється з інтуїтивно зрозумілою, простою інформаційною панеллю, яка підтримує біле маркування.

Вони розробили його, маючи на увазі автоматизацію, доступ до даних із різних точок у реальному часі та інтеграцію з маркетинговими інструментами. Завдяки всім цим можливостям ви можете створювати звіти протягом кількох хвилин, а не годин, як у традиційних ручних процесах.

Ви можете вибрати один із попередньо встановлених періодів дат (дні, тижні чи місяці) або вибрати спеціальні дати. Вони також збираються представити шаблони інформаційної панелі для різних типів звітів, таких як звіти про ефективність контент-маркетингу, звіти про діяльність у соціальних мережах, звіти про KPI SEO, звіти про створення посилань тощо.

Reportz підтримує інтеграцію з такими інструментами, як Google Analytics, RankRanger, Ahrefs, Google Search Console, SEMrush, Facebook Ads, Google Ads, LinkedIn Ads, Instagram, Salesflare, Google My Business, SERPstat, Google Sheets, SERanking, WooCommerce, Mailchimp тощо.

Більше того, Reportz піклується про вашу безпеку, дозволяючи захистити вашу інформаційну панель KPI паролями. Ви також можете повторно створити URL-адреси для інформаційних панелей, а потім поділитися посиланням на це зі своїми клієнтами або надійними колегами для підтримки безпеки.

Cyfe

Cyfe забезпечує універсальну інформаційну панель для моніторингу та аналізу соціальних мереж, підтримки, аналітики, інфраструктури тощо.

Існують сотні попередньо створені віджети доступні для використання, включаючи:

 • Google Analytics, Google+, Google Adwords, Google AdSense, Google Trends, Gmail
 • Facebook, Facebook Ads, LinkedIn, Pinterest, Twitter, Instagram
 • WordPress, Shopify, Eventbrite, Fresh Books

Ви можете завантажити дані у форматах PNG, JPEG, PDF або CSV. Ви можете розпочати це БЕЗКОШТОВНО, тому спробуйте перевірити, чи Cyfe відповідає вашим вимогам.

Geckoboard

Geckoboard є одним із найпопулярніших програм для телевізійних телепередач і KPI для візуалізації практично будь-чого, включаючи наступне.

 • Буфер
 • Домофон
 • Zendesk
 • JIRA
 • Hubspot
 • AWS
 • Twitter
 • І набагато більше.

Величезні онлайн-бізнеси використовують Geckoboard, наприклад Airbnb, Slack, Skyscanner, Netflix, HootSuite тощо.

Надводний борт

Надводний борт допомагає візуалізувати дані Інтернету речей на вражаючій інформаційній панелі. Це відкритий код, і ви можете почати БЕЗКОШТОВНО з необмеженою кількістю даних, віджетів і інформаційних панелей.

Ви можете інтегрувати свої дані з Freeboard за допомогою dweet.io або будь-якого веб-інтерфейсу API.

Перегляньте деякі інформаційні панелі, створені за допомогою Fireboard.

Якість повітря – https://freeboard.io/board/538e1374f1776c1c2e000713

Хьюмідор – https://freeboard.io/board/538e1392f1776c1c2e000714

Databox

Зберігайте всі ключові показники ефективності вашого бізнесу в одному місці Databox. Databox — це мобільне інформаційне рішення для маркетологів, керівників і аналітиків.

Як ви бачите вище, ви можете підключити улюблене джерело даних для аналізу та створення значущої інформаційної панелі.

Databox пропонує безкоштовний план, у якому ви можете створити 3 джерела даних і дані оновлюватися щодня.

Лише за кілька хвилин я створив наведену вище чудову інформаційну панель зі своїх даних Google Analytics.

App Insights

Зберігайте всі свої показники в одному місці за допомогою AppInsights. AppInsights надає рішення для маркетингу, DevOps, аналітики, управління проектами, підтримки клієнтів тощо.

Ваші бізнес-дані можуть надсилатися з різних джерел, зокрема з наведених нижче.

 • GitHub
 • Adobe/Google Analytics
 • HubSpot
 • Mailchimp
 • Pingdom
 • Zendesk

Створити приладову панель легко; Ви можете ознайомитися з їхнім безкоштовним пробним планом.

Таблиця

Таблиця є одним із популярних постачальників рішень для візуалізації даних, доступних на робочому столі, сервері та в хмарі. Хмара Tableau — це хмарна система самообслуговування, де ви отримуєте дані з будь-якого місця та запрошуєте свою команду переглянути практичний звіт.

Ви також можете вставити інтерактивні дані в іншу програму, як-от Salesforce.

Я сподіваюся, що наведені вище рішення допоможуть вам створити ефективну інформаційну панель і звіт для вашого бізнесу.