11 найкращих інструментів безперервної інтеграції (CI) у 2022 році

| | 0 Comments| 7:55 PM
Categories:

Розробники люблять писати фрагменти коду, які виглядають як ілюстрації та працюють красиво та бездоганно — принаймні у їх власному середовищі розробки.

Але зрештою вони повинні інтегрувати цей твір мистецтва з іншими творами мистецтва, написаними іншими програмістами. І результат може бути не таким красивим. Якби лише частина інтеграції могла бути чиєюсь іншою відповідальністю… так?

Ну, виявляється, можна. Загальна мета безперервної інтеграції (CI) і її набору автоматизованих інструментів полягає в тому, щоб звільнити ваші ресурси програмування від перешкод тестування, створення, розгортання та доставки.

У міру того, як проект росте, кількість речей, які потрібно інтегрувати, зростає швидше, а завдання зворотного відстеження — ті, які потрібно виконати, щоб знайти джерело помилок — починають споживати більше часу, ніж самі завдання кодування. CI має намір допомогти розробникам подолати труднощі інтеграції та зосередитися на тому, що вони люблять робити: писати код.

По суті, CI — це практика розробки, яка вимагає від кодерів інтегрувати свою роботу в спільне сховище — те, що називається реєстрацією — кілька разів на день. Автоматизовані інструменти CI перевіряють і тестують кожну реєстрацію та щоразу перебудовують інтегроване рішення, повідомляючи про помилки та дозволяючи членам команди швидко їх вирішувати.

Що шукати в інструменті автоматизації CI?

Таких інструментів на ринку досить багато, і між ними багато відмінностей, тому вибрати правильний для команди розробників непросте завдання. Тим не менш, є деякі бажані характеристики, які ви повинні перевірити, оцінюючи будь-яку з них:

  • Легке налаштування: члени вашої команди є розробниками, а не ІТ-спеціалістами. Отже, інструмент CI повинен забезпечувати легку інсталяцію та налаштування, щоб ваша команда могла одразу почати користуватися його перевагами.
  • Простота використання: що менше членам команди потрібно знати про інструмент, то краще. В ідеалі він має працювати повністю у фоновому режимі, а кодерам потрібно лише навчитися реєструватися та переглядати результати побудови та розгортання.
  • Інтеграція IDE: цей елемент пов’язаний із простотою використання, зосереджуючись на допомозі розробникам виконувати всю їхню роботу, не виходячи з обраної IDE — незалежно від того, яка вона буде. Те саме стосується мови: інструмент CI має не залежати від мови, тому вашій команді не потрібно вивчати нічого нового, щоб ним користуватися.
  • Інтеграція з хмарними платформами, такими як Microsoft Azure, Google Cloud або AWS: така інтеграція важлива для прискорення часу завантаження програмного забезпечення в хмару.
  • Розширювана архітектура: аддони та плагіни — чудовий спосіб додати функціональність автоматизованому інструменту CI, який не виходить із коробки.

З огляду на ці аспекти, давайте поглянемо на найкращі інструменти автоматизації CI, створені, щоб зробити життя розробників щасливішим.

Дженкінс

Дженкінс це популярний сервер автоматизації з відкритим вихідним кодом для постійної інтеграції, із сотнями плагінів і дружнім інтерфейсом користувача. Він призначений для автоматизації всіх завдань зі створення та розгортання проектів розробки програмного забезпечення будь-якого розміру.

Сервер Jenkins доступний для Windows, Mac-OS, Linux та інших різновидів Unix. Він забезпечує прості процедури встановлення та оновлення, і його можна легко налаштувати за допомогою графічного інтерфейсу користувача. Він розроблений як розширюваний сервер автоматизації, тому його можна використовувати лише як сервер CI або перетворити на повноцінний центр безперервної доставки.

Архітектура «головний-підлеглий» дозволяє Jenkins підтримувати розподілені збірки та розклади збирання на основі виразів. Він пропонує сповіщення про стан збірки та підтримує виконання команд на етапах попередньої збірки, щоб дозволити розробникам точно налаштувати конвеєр збірки.

Якщо ви не хочете самостійно встановлювати Jenkins і керувати ним, ви можете вибрати надійну хостинг-платформу Jenkins.

  Як підвищити точність GPS-відстеження у ваших програмах для тренувань

Вивчити Дженкінс легко, ви можете перевірити це від нуля до героя.

Бамбук

Створено компанією Atlassian — розробниками багатьох популярних програм для командної роботи, таких як Jira та Trello — Бамбук це рішення для безперервної інтеграції, розгортання та доставки, яке дозволяє збирати та автоматизувати збірки, тестування та випуски в рамках одного робочого процесу.

Bamboo виділяється тим, що забезпечує наскрізну видимість випусків, показників якості та статусу.

Bamboo дозволяє створювати проекти будь-якого розміру, дозволяючи вам масштабувати свою потужність, підключаючи сервери до вашої мережі через Amazon Elastic Compute Cloud (EC2). Функція Agent Matrix дозволяє легко призначати збірки потрібним агентам, візуалізуючи системні вимоги для кожної збірки.

Вбудоване розгалуження Git і Mercurial дозволяє Bamboo автоматизувати процес об’єднання розгалужень з обох систем контролю версій. Bamboo займається виявленням гілок, створенням, тестуванням і об’єднанням, щоб безперервно розгортати код у робочих або проміжних середовищах виключно на основі назви гілки.

Базова локальна ліцензія Bamboo з необмеженою кількістю локальних агентів і без віддалених агентів коштує 10 доларів і включає 12-місячний період підтримки, якщо вам потрібні віддалені агенти, ціна залежить від їх кількості.

КолоCI

Як хмарне рішення CI, КолоCI природно мультиплатформенний і підходить для розподілених команд із багатьма параметрами налаштування. Він підтримує багато різних мов, включаючи Java, Python, JS, Haskell, Ruby on Rails і Scala, хоча єдиним варіантом для контролю версій є Github.

CircleCI — це більше, ніж інструмент CI.

Його краще описати як центральний центр, де код проходить весь шлях від ідеї до доставки. Він має велику базу користувачів і є одним із найбільш використовуваних інструментів DevOps, обробляючи понад мільйон збірок на день. Користувачі CircleCI цінують його унікальні інформаційні панелі зі статистикою та даними про те, як працюють команди та як працює їхній код, що допомагає їм підвищити продуктивність і скоротити час виходу на ринок.

Хоча це не безкоштовний інструмент, він має безкоштовний рівень, який дає змогу зайти досить далеко, перш ніж платити. Коли ваші потреби перевищують те, що пропонує безкоштовний рівень, починає діяти інтелектуальна схема ціноутворення, починаючи з 30 доларів США на місяць і змінюючись відповідно до обсягу роботи.

приятель

Можливо, це один із найкращих способів підвести підсумки Бадді Особливості інструменту CI – це 12 секунд середнього часу розгортання або 15-хвилинна процедура конфігурації, виконана через чіткий і зрозумілий інтерфейс користувача.

Buddy використовує конвеєри для створення, тестування та розгортання програмного забезпечення. Керівники команд можуть створювати ці конвеєри, вибираючи з понад 100 готових до використання дій, які можна організувати будь-яким способом. Результати виявляються в більш частому розгортанні та значно нижчому рівні відмов після розгортання.

Buddy — це інтелектуальний інструмент CI, призначений для зниження порога входу розробника до DevOps. Він підтримує всі популярні мови, фреймворки та диспетчери завдань, а також інтегрується з AWS, Azure, DigitalOcean, Google Cloud тощо.

Він також пропонує можливість використовувати його в хмарі або локально. Хмарна опція дозволяє створити безкоштовний обліковий запис із обмеженням у 5 проектів і обмеженням на виконання 120 на місяць. Якщо обсяг вашої роботи перевищує ці обмеження, щомісячна плата становить 75 або 200 доларів США, залежно від кількості необхідних проектів або ресурсів. Локальна ціна залежить від кількості користувачів і починається приблизно з 25 доларів США за користувача.

GoCD

Хоча його назва вказує на те, що це більше інструмент CD (безперервна доставка), GoCD це насправді сервер CI з відкритим кодом, який використовується для легкої візуалізації та моделювання складних робочих процесів. Він забезпечує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для створення конвеєрів компакт-дисків і безпечного розгортання програмного забезпечення для виробництва.

  Як надрукувати трикутник Паскаля в Python

Конвеєри можна розглядати як звичайний код, який перевіряється в системі керування джерелами, що дозволяє керувати версіями конвеєра та відстежувати назад.

GoCD підтримує формати JSON і YAML, щоб ви могли пропустити інтерфейс користувача під час керування конфігурацією. Він також підтримує паралельне та послідовне виконання, що дозволяє керівникам груп легко налаштовувати залежності. Робочі процеси можна візуалізувати в режимі реального часу та від кінця до кінця завдяки функції відображення потоку цінності GoCD, яка дозволяє відстежувати фіксацію на всьому шляху від реєстрації до розгортання.

Спільнота GoCD та екосистема плагінів розширюють функціональність сервера та агентів з точки зору більш еластичних агентів, артефактів, сповіщень тощо.

GitLab

GitLab забезпечує безперервну інтеграцію як частину своєї пропозиції контролю версій. Його інструмент CI включено як веб-додаток із відкритим API, який керує проектами через зручний інтерфейс користувача та інтегрується з усіма функціями GitLab. Завдяки цьому API розробники можуть створювати ще більш глибоку інтеграцію з продуктом.

GitLab CI допомагає розробникам перетворювати ідеї на виробництво, знаходячи потенційні вдосконалення процесів розробки. Його конвеєри створюють, тестують, розгортають і відстежують код як частину єдиного інтегрованого робочого процесу. Розробники діляться кожною новою частиною коду в запиті на злиття, який запускає конвеєр, який виконує всі завдання перевірки перед об’єднанням змін у сховищі вихідного коду.

GitLab CI допомагає розробникам виявляти та зменшувати помилки на ранніх етапах циклу розробки, а безперервна доставка швидше передає перевірений код користувачам і зацікавленим сторонам. Він пропонує безкоштовний план із усіма етапами життєвого циклу DevOps і до 2000 хвилин CI/CD. Платні плани починаються від 4 доларів США за користувача на місяць і додають більше контролю над вихідним кодом, кращу підтримку, більше хвилин CI/CD, серед інших преміальних функцій.

Зацікавлені вивченням GitLab CI/CD? Подивіться це Курс Udemy.

CodeShip

Простий і гнучкий інструмент CI, розроблений, щоб допомогти невеликим і зростаючим командам із швидким рішенням для безперервної інтеграції. CodeShip адаптується до вподобань розробників, дозволяючи їм вибирати між миттєвим налаштуванням усього для них або налаштуванням середовища та робочого процесу для максимального підвищення продуктивності.

CodeShip інтегрується практично з будь-яким інструментом, службою чи хмарою, дозволяючи керівникам команд додавати потрібні їм функції — розгортання, сповіщення, покриття коду, сканування безпеки, контроль версій тощо — для розробки ідеального робочого процесу для своїх організацій. Його централізовані інструменти керування командою та інформаційні панелі надають доступ до збірок для налагодження та дозволяють виконувати налагодження, не виходячи із середовища CI.

CodeShip пропонує назавжди безкоштовну версію, яка дозволяє створювати до 100 збірок на місяць із необмеженою кількістю проектів і членів команди. Якщо 100 збірок на місяць недостатньо, ви можете перейти на платну версію ($49 на місяць) і отримувати необмежену кількість щомісячних збірок. Є також варіанти оплати за більшу кількість одночасних збірок і більше паралельних конвеєрів або великих розмірів екземплярів.

Nevercode

Повністю автоматизована хмарна CI та служба доставки, яка усуває будь-яку потребу у взаємодії з людьми. Nevercode автоматично створює проект для кожного коміту та запускає всі тести в емульованому середовищі або на реальному обладнанні. Він має простий у користуванні інтерфейс і хорошу, зрозумілу документацію, що дозволяє швидко освоїти його без крутих кривих навчання.

Nevercode автоматизує весь процес розробки, від ідеї до реалізації, і інтегрується з багатьма інструментами для формування комплексних робочих процесів. Серед його особливостей виділяється одночасне збирання, яке дозволяє автоматизувати кілька збирань одночасно. Кожен проект перебудовується з кожним надсиланням коду на GitHub, Bitbucket або GitLab, надаючи миттєвий відгук.

  Raspberry Pi проти Arduino: що краще?

Автоматичне налаштування для проектів iOS, Android, Cordova, Ionic, React Native і Flutter також є функцією, яка заслуговує на увагу, а автоматизація випуску, яка забезпечує інтеграцію з Google Play, iTunes Connect, TestFairy, HockeyApp і Crashlytics, надає завершальний штрих до рецепт.

Nevercode має різні тарифні плани, починаючи з 99 доларів на місяць, що дозволяє створювати дві програми, дві одночасні збірки, 45-хвилинний тайм-аут збірки та необмежену кількість збірок.

AppVeyor

AppVeyor пропонує службу CI/CD для mac OS, Linux і Windows для створення, тестування та швидкого розгортання програм на будь-якій платформі.

Почніть використовувати службу CI за лічені хвилини та працюйте з будь-яким джерелом керування, таким як GitHub і GitHub Enterprise, Azure Repos, Gitea, Kiln, Bitbucket, GitLab або користувацькі репо. Швидше створюйте віртуальні машини з доступом sudo/адміністратора та отримуйте переваги багатоетапного розгортання.

Крім того, ви можете налаштувати вбудований інтерфейс користувача або YAML і отримати чисте та ізольоване середовище збірки в кожній збірці. AppVeyor надає PR-сборки та гілки, які підтримують робочий процес розробки. Це допомагає оптимізувати процеси розробки за допомогою активної спільноти та професійної підтримки. Він має вбудований сервер NuGet і розгортання.

Це безкоштовно для проектів з відкритим кодом. Сплачуйте, якщо вам потрібні приватні проекти, і скористайтеся 14-денною безкоштовною пробною версією. Зареєструйтеся зараз і отримайте один із найкращих інструментів CI.

Упряж

Упряж це контейнерне та інтелектуальне рішення CI разом із стандартизованими розширеннями та ізольованими збірками, щоб зробити створення артефактів швидшим та розумнішим.

Дозвольте своїм розробникам зосередитися на написанні коду, оптимізувавши процес збірки. Модель Harness ML дозволяє тестовому циклу виконуватися швидше без шкоди для якості. Розробники мають право вибирати бажану інфраструктуру для ефективного виконання збірки.

Harness працює з будь-якою мовою на ваш вибір, дозволяючи використовувати рішення для будь-якої системи. Це зменшує ручні дії, щоб допомогти командам рухатися швидше, не вивчаючи різні продукти. Побудуйте конвеєр так, як вам потрібно, виконуйте кроки послідовно або паралельно, групуйте кожен крок разом, додавайте виконання на кожному рівні та визначте стратегію відмови.

Спробуйте зараз із необмеженою збіркою, розширеною безпекою та багатьом іншим.

Кракен

Кракен наголошує на тестуванні, щоб забезпечити ті ж функції та переваги, що й інші платформи CI. Він пропонує локальну сучасну систему CI з відкритим кодом, яка є масштабованою та надійною. Перегляньте поведінку кожного тесту на діаграмах. Порівнюйте попередні результати, шукайте зміни та автоматично виявляйте нестабільні тести.

Крім того, він підтримує статистичний аналіз і численні ітерації для тестування продуктивності з автоматичним виявленням регресії. Kraken дозволяє виконувати у віртуальних машинах, таких як AWS EC2, або контейнерах, таких як LXD або Docker.

Немає потреби у дорогих стендових середовищах для валідації продукту; ви можете використовувати той самий тестовий код, щоб зменшити ризик регресії. Він пропонує такі переваги, як широкий спектр середовищ і операцій у хмарі.

Виберіть інструмент, який зробить ваших програмістів щасливішими.

Це факт, що щасливі програмісти створюють краще програмне забезпечення. Тому будь-який інструмент, який сприяє щасливому робочому середовищу для вашої команди, безсумнівно, покращить якість кінцевого програмного продукту. Майте це на увазі, обираючи інструмент безперервної інтеграції, і у вас буде команда щасливих програмістів, які з гордістю створюватимуть високоякісні програмні продукти.