techukraine.net techukraine.net 11 найкращих інструментів аналітики LinkedIn для вашої маркетингової стратегії B2B

11 найкращих інструментів аналітики LinkedIn для вашої маркетингової стратегії B2B

| | 0 Comments| 8:10 AM
Categories:

LinkedIn — це популярна платформа соціальних медіа для працюючих професіоналів і компаній для обміну робочим вмістом.

Хоча він розроблений як місце для створення професійних мереж, він стає популярною платформою для обміну вмістом.

Добре те, що LinkedIn надає вбудований інструмент аналітики для відстеження охоплення та ефективності опублікованого вмісту.

Однак розширені інструменти аналітики LinkedIn пропонують глибше розуміння порівняно з вбудованою аналітикою. Ця стаття розкриє деякі популярні інструменти аналітики LinkedIn, які допоможуть вам розробити кращу стратегію контент-маркетингу.

Що таке інструменти LinkedIn Analytics?

Інструменти LinkedIn Analytics дають вам візуальне уявлення про сторінки LinkedIn і дозволяють швидко вимірювати результати. Відстежуючи ключові KPI, такі як трафік, залученість, зростання підписників, CTR, CPC тощо, ви можете приймати рішення на основі даних.

Як згадувалося раніше, LinkedIn набирає популярності як платформа для обміну вмістом, а його вбудована панель аналітики відстежує ефективність вашого вмісту. Однак уявлення, які ви отримуєте з інформаційної панелі аналітики LinkedIn за замовчуванням, є абстрактними, і ви не можете створити тверду стратегію на основі наявних даних.

Ось тут і з’являються інструменти LinkedIn Analytics. Ці інструменти спеціально надають дані в режимі реального часу щодо ключових показників взаємодії, таких як CTR, найефективніші публікації, демографічні показники підписників, покази, кліки, кількість підписників і кількість переглядів сторінок.

Важливість інструментів LinkedIn Analytics

Якщо ви маркетолог B2B і покладаєтеся на вміст для підвищення впізнаваності бренду, формування попиту та вхідних продажів, вам потрібні дані про продуктивність. Це допоможе вам визначити вашу аудиторію та зрозуміти, як люди реагують на ваш вміст.

Ось кілька причин, чому вам потрібні інструменти LinkedIn:

✅ Розуміння клієнта: Інструменти аналітики LinkedIn надають цінну інформацію про перегляди публікацій, коментарі до публікацій, поширення публікацій, зростання підписників і CTR. Ця статистика допоможе вам зрозуміти вподобання вашої аудиторії та те, який вміст вам підходить.

✅ Оптимізація вмісту: інструменти аналізу даних допомагають визначити, які типи тем викликають більше залучення та лайків. Таким чином ви можете оптимізувати свою контент-стратегію відповідно до потреб вашої аудиторії.

✅ Перевірка рентабельності інвестицій: забезпечуючи показники, близькі до реальних, інструменти аналітики LinkedIn допомагають виміряти рентабельність інвестицій у ваші кампанії. Ці дані допоможуть вам оцінити виділений бюджет і визначити, чи збалансовані результати, які ви отримуєте, чи потребують перегляду.

✅ Краще звітування: оскільки ви отримуєте дані для різних показників на інформаційних панелях, ви можете легко ділитися своїми звітами та інформаційними панелями зі своєю командою маркетингу.

А тепер давайте розглянемо найкращі інструменти аналітики LinkedIn.

Аналітика LinkedIn

LinkedIn має безкоштовний інструмент аналітики, який вимірює ефективність вашої соціальної стратегії або ефективність реклами. Інструмент аналітики LinkedIn надає інформацію менеджерам соціальних медіа, маркетологам і творцям контенту, щоб зрозуміти вашу аудиторію та тип контенту, з яким вони найбільше взаємодіють.

У LinkedIn ви можете вимірювати демографічні показники відвідувачів, як-от сектор роботи та залученість до своїх публікацій, як-от покази, кліки, коментарі та зростання підписників. Ви можете відстежувати рентабельність інвестицій у конверсії, наприклад коефіцієнт конверсії, ціну за конверсію та цінність конверсії, а також оцінювати ефективність своїх кампаній.

Хоча власна інформаційна панель LinkedIn є гарною відправною точкою для аналізу кампаній LinkedIn, маркетингові агентства, які керують кількома клієнтами, можуть вважати її менш ефективною. Він пропонує обмежені параметри налаштування для створення звітів і не інтегрується з іншими даними соціальних мереж.

  Як використовувати Memoji під час дзвінка FaceTime на iPhone та iPad

Власна інформаційна панель аналітики LinkedIn не має опції автоматичного планування звітів, що ускладнює роботу з кількома клієнтами. Щоб подолати ці обмеження, ми згадали кращі сторонні інструменти аналітики LinkedIn, які допоможуть вам у всебічному аналізі та звітності.

Inlytics

Inlytics – це провідна платформа маркетингової аналітики, яка допомагає вам вимірювати ефективність ваших публікацій LinkedIn. Це хороший інструмент для тих, хто хоче зрозуміти свою присутність у LinkedIn і отримати ясність щодо типу вмісту, який їм слід публікувати.

З Inlytics ви отримуєте чітке уявлення про тип вмісту, який привертає більше уваги у вашій мережі. Відмінною рисою є те, що він добре надає історичні дані для ваших старих публікацій і залучень на одній інформаційній панелі.

Інформаційна панель аналітики в реальному часі Inlytics інтуїтивно зрозуміла та проста для розуміння. Ви можете перевірити кількість показів, переглядів, реакції на ваші публікації, коментарі та рівень залученості.

На інформаційній панелі також є таблиця вмісту часової шкали, яка дає вам візуальне представлення ефективності вашого вмісту. Ви можете побачити точний час, коли ви отримаєте найбільшу кількість показів, оцінок “подобається” або коментарів до своїх публікацій. Для полегшення інтерпретації Inlytics пропонує кольорову візуалізацію.

Кліпфоліо

Кліпфоліо це інструмент бізнес-аналітики, який підключається до різних джерел даних і допомагає створювати інтерактивні інформаційні панелі. Це допомагає компаніям візуалізувати дані у вигляді діаграм, графіків і звітів для прийняття кращих бізнес-рішень.

Інформаційна панель Powermetrics від Klipfolio допомагає відстежувати ваші дані розширеним способом, відмінним від інструмента аналітики LinkedIn у програмі. Це дозволяє поєднувати дані LinkedIn з даними з інших маркетингових платформ, таких як Facebook, Instagram і Twitter.

Частота оновлення в Powermetrics вища, тому ви отримуєте найновішу інформацію. Це важливо, якщо ви керуєте кількома обліковими записами з хорошою базою підписників. Ви можете підключити Powermetrics до Google Analytics і надати доступ до інформаційної панелі своїм товаришам по команді та зацікавленим сторонам.

Дріпувати

с Дріпувати, ви можете автоматизувати пошук потенційних клієнтів LinkedIn для вашої команди продажів і укладати більше угод. Створюючи кампанії крапельної електронної пошти, ви можете побудувати персоналізовану воронку продажів з автоматичними відповідями.

Інформаційна панель LinkedIn від Dripify допомагає відстежувати всі показники, як-от нові запити на підключення, непрочитані повідомлення та перегляди профілів, на одній панелі інструментів. У вас також є можливість переглянути графік дій, щоб отримати суть діяльності у вашому профілі LinkedIn.

Ви можете оцінити ефективність своїх кампаній Dripify у детальному звіті LinkedIn. Є функції для аналізу відсотка прийняття запрошень, відсотка відповідей та інших важливих показників і порівняння їх із попереднім періодом.

Vaizle

Vaizle це аналітичне програмне забезпечення, яке дозволяє аналізувати соціальні медіа в реальному часі та якомога швидше отримувати ключову інформацію. За допомогою звітів про аудит соціальних медіа ви можете відстежувати минулі показники, створювати стратегії боротьби з конкурентами та виконувати кращий конкурентний аналіз.

За допомогою безкоштовного інструменту аналітики Vaizle ви можете відстежувати важливі показники LinkedIn, як-от зацікавленість публікаціями, оцінки «подобається», покази та демографічні показники підписників. Крім того, ви також можете відстежувати інші показники, як-от перегляди відео, рейтинг кліків і відвідувачів профілю, щоб відстежувати ефективність ваших публікацій у LinkedIn.

  Скопіюйте шлях до файлу та папки та ім’я з контекстного меню файлу

Vaizle також має інструмент аналізу профілів, який допоможе вам зрозуміти вашу аудиторію за її посадою, галуззю, стажем, місцезнаходженням і тим, які пристрої залучають більше залучень до вашого профілю. Ви можете використовувати цю інформацію для створення подібного вмісту та встановлення зв’язку з потрібною аудиторією.

ДоповідьСад

ДоповідьСад дозволяє налаштовувати маркетингові інформаційні панелі та автоматизувати аналітичні звіти, заощаджуючи багато часу. Це ефективний спосіб аналізу продуктивності LinkedIn, взаємодії та аналізу підписників.

Платформа дозволяє визначити показники після залучення та впливових осіб, які взаємодіють із вашим контентом. Наприклад, ви отримуєте аналіз на рівні сторінки кількості показів, кліків, взаємодій і підписників, щоб приймати кращі бізнес-рішення.

ReportGarden також дає змогу вимірювати показники фоловерів компанії для всіх публікацій у формі єдиного консолідованого звіту. Таким чином ви дізнаєтесь про демографічні показники своєї аудиторії, як-от їхній стаж, тип галузі, розмір компаній, у яких вони працюють, тощо.

Нарешті, ви можете поєднати всі ці основні показники аналізу та створити докладний звіт за допомогою готових шаблонів, наданих ReportGarden.

OctopusCRM

OctopusCRM це інструмент автоматизації, який допомагає спростити завдання пошуку потенційних клієнтів і підвищити обізнаність у LinkedIn. Платформа на 100% сумісна з Free LinkedIn, LinkedIn Premium, Sales Navigator і Recruiter.

Функція автоматизації LinkedIn OctopusCRM дозволяє відстежувати відповідні показники, такі як перегляди профілів, пошукові дані та індекс продажів у соціальних мережах. Ви можете ввімкнути автоматизацію Octopus CRM LinkedIn, щоб відстежувати ефективність LinkedIn і сповіщати вас, як тільки буде виявлено надмірну активність LinkedIn.

За допомогою інструменту аналізу профілю LinkedIn від OctopusCRM ви можете побачити кількість підключень і незавершених запрошень, які ви маєте на даний момент, кількість переглядів порівняно з попереднім тижнем, індекс продажів у соціальних мережах тощо.

Тапліо

Тапліо – це маркетинговий інструмент LinkedIn, який допомагає автоматично створювати вміст за допомогою потужності ШІ. Він оснащений вбудованим помічником у чаті LinkedIn на основі моделі штучного інтелекту GPT-4, який аналізує ваш обліковий запис і пропонує дописи LinkedIn для публікації.

За допомогою потужного інструменту аналітики LinkedIn від Taplio ви можете дізнатися, які публікації працюють, і розробити кращу стратегію вмісту. Він надає вам повний огляд усіх KPI на одній інформаційній панелі. Ви можете перевірити кількість підписників, публікацій, коментарів, лайків, показів, поширення та кількість переглядів профілю.

Використовуючи детальну аналітику публікацій, ви можете визначити найефективніші публікації. Більш глибокий аналіз дасть вам чітке уявлення про тип вмісту, який рухає ваш бізнес.

DashThis

DashThis – це платформа аналітичної панелі LinkedIn, яка відстежує дані зі сторінок LinkedIn, профілів і оголошень вашої компанії. Це дає вам змогу відстежувати різні показники, як-от перегляди профілю, унікальні покази, демографічні показники відвідувачів, кількість публікацій тощо.

За допомогою DashThis ви можете не лише відстежувати кампанії LinkedIn, але й будь-які інші дані за допомогою файлів CSV і Google Таблиць. Платформа має вбудовану інтеграцію з Google Analytics 4, Google Adwords, оголошеннями TikTok, статистикою Facebook, оголошеннями Facebook, Facebook Business Manager, сторінками Instagram, оголошеннями Instagram, Google Search Console, SEMrush, YouTube, Moz тощо.

  10 найкращих банджі-мишок для кращого ігрового процесу

Створити інформаційну панель аналітики LinkedIn дуже просто. Ви можете почати зі створення облікового запису на DashThis, підключення джерел даних і вибору попередньо створеного шаблону аналітики LinkedIn для перегляду ваших даних. Ви можете повністю позначити бренд DashThis білим, додавши свій логотип, URL-адресу звіту, кольори бренду та спеціальну електронну адресу для надсилання звітів.

вимірювання.студія

вимірювання.студія це аналітичний інструмент на основі соціального вмісту та штучного інтелекту, який відстежує ефективність ваших соціальних мереж. Ви можете підключити measure.studio до свого облікового запису Instagram Business, сторінок Facebook, облікового запису LinkedIn, каналів YouTube, облікових записів TikTok і X (раніше Twitter).

Пов’язавши свою бізнес-сторінку LinkedIn із вимірюванням.studio, ви отримаєте доступ до таких цінних даних, як унікальні покази, показники залученості тощо. Якщо ви керуєте бізнес-акаунтами LinkedIn, ви можете об’єднати всі свої облікові записи на одній настроюваній інформаційній панелі.

Переглядаючи дані, ви можете швидко визначити найефективніші публікації на основі кількох переглядів або показів. І саме так це допомагає вам зрозуміти, який тип вмісту підходить для вашого бізнесу.

Квінтлі

Квінтлі це популярна аналітична платформа соціальних медіа, яка допомагає компаніям відстежувати та аналізувати ефективність своїх соціальних мереж. Ви можете підключити Quintly до платформ соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, TikTok тощо.

Підключивши Quintly до свого облікового запису Linked Analytics, ви отримаєте більш детальну інформацію про такі важливі показники, як кількість показів, кліків і переглядів профілю. Крім того, у вас під рукою є багато показників, які ви можете використовувати для створення персоналізованих звітів про ефективність.

Після того, як ви створите свої звіти, їх легко конвертувати у такі широко використовувані формати, як JPG, PDF, CSV і XLS. Ви можете поділитися своїми аналітичними звітами зі своїм начальником, колегами чи клієнтами, з якими працюєте.

Зохо

Зохо надає більше 45 бізнес-додатків, які можуть автоматизувати та керувати вашими бізнес-процесами в одному місці. Окрім CRM, Zoho об’єднує всі ваші маркетингові потреби в одному місці, включаючи модуль аналітики.

За допомогою інструмента аналітики Zoho LinkedIn ви отримуєте статистичні дані про залучення потенційних клієнтів і коефіцієнти конверсії на рівні кампанії та облікового запису. Це допомагає аналізувати такі показники ефективності, як витрати на рекламу, бюджет, рейтинг кліків, покази, показники залучення тощо.

Zoho дозволяє завантажувати всі ці статистичні дані за допомогою звітів одним клацанням миші для подальшого вивчення. Він містить 75 готових шаблонів звітів і інформаційних панелей для перегляду ефективності вашої рекламної кампанії. Ви можете запланувати автоматичне надсилання готових звітів електронною поштою клієнту, колегам і начальнику.

Заключні слова

У цій статті ми хотіли поділитися з вами деякими корисними платформами для відстеження залучень LinkedIn. Це відома платформа для контент-маркетингу, і ви повинні використовувати її на повну силу.

LinkedIn — це жвава платформа, і інструменти аналітики, які ми обговорювали, — єдині супутники, які вам потрібні. Використовуючи ці інструменти, ви зможете глибше зрозуміти свій профіль і аудиторію.

Далі скористайтеся планувальниками публікацій LinkedIn, щоб точно визначати час публікацій вмісту.