11 найкращих хмарних ігрових сервісів для всіх

Categories:

Майбутнє ігор полягає в потоковій трансляції ігор, а не в їх запуску на комп’ютері. Ознайомтеся з найкращими сервісами хмарних ігор і їхніми перевагами.

Що таке Cloud Gaming? 🎮

Виробники ігор публікують список вимог до апаратного забезпечення під назвою «мінімальні системні вимоги» та «рекомендовані системні вимоги» кожного разу, коли гра запускається. Для безперебійної роботи гри потрібне апаратне забезпечення, принаймні таке ж, як мінімальні вимоги. Більшість сучасних ігор із інтенсивною графікою вимагають значної оперативної пам’яті та графічних можливостей вашого пристрою. Вам, безсумнівно, знадобиться дороге обладнання, орієнтоване на ігри, щоб грати в сучасні ігри AAA, але чи є дешевша альтернатива?

Відповідь – так! Хмарні ігрові сервіси дозволяють грати в улюблені ігри на будь-якому пристрої, який підключається до Інтернету та має дисплей. Ваше недороге обладнання ніколи не стане вузьким місцем у вашій ігровій подорожі з найкращими хмарними ігровими сервісами.

Як працює Cloud Gaming?

Як би магічно це не звучало, хмарні ігри – це не магія. Пам’ятайте, компакт-диски та DVD-диски були єдиним способом перегляду фільмів у той час, оскільки Інтернет не був достатньо потужним, щоб підтримувати потокове передавання фільмів. Зі збільшенням швидкості Інтернету це відкрило шлях для таких популярних потокових сервісів, як Netflix, Prime Video, Hulu тощо. Тепер ви можете транслювати будь-який фільм із серверів потокового сервісу, які можуть бути за милі від вашого дому.

Хмарні ігрові сервіси роблять те саме, але з вашими улюбленими іграми! Замість того, щоб запускати гру на вашому обладнанні, хмарні ігрові сервіси запускають її на своїх серверах із високоякісною графічною пам’яттю. Потім гра реагує на ваші команди, і кожен кадр транслюється безпосередньо на ваш пристрій. Взаємодія з кінцевим користувачем дуже схожа на звичайні ігри, якщо у вас є хороше підключення до Інтернету.

Чим сервіси хмарних ігор відрізняються від ігрових серверів?

Існує поширена помилкова думка, що хмарні ігрові служби та ігрові сервери означають одне й те саме. Хоча між ними є певна схожість, вони принципово сильно відрізняються один від одного. Ігрові сервери – це сервіс, який виробники ігор використовують для роботи з користувачами на своїй платформі. Усі багатокористувацькі онлайн-ігри вимагають, щоб ігрові сервери отримували відповіді користувачів і відповідали на них.

З іншого боку, Cloud Gaming Services діє як продукт, орієнтований на споживача, який дозволяє транслювати будь-яку гру на ваш вибір. Сервіси Cloud Gaming зазвичай пропонують різні ігри з різних категорій, у які ви можете грати після сплати передплати.

Особливості хмарних ігрових сервісів

Хмарні ігри мають численні переваги перед звичайними іграми. Деякі з найкращих функцій хмарних ігор включають:

Немає потреби у високоякісному обладнанні

Як згадувалося раніше, хмарним ігровим сервісам не потрібні пристрої високого класу, щоб ви могли грати в улюблені ігри. Ви можете запускати найновіші ігри на найстаріших пристроях, не сплачуючи жодного пенні за оновлення апаратного забезпечення. Вибір хмарної ігрової служби – найкращий варіант, якщо у вас немає висококласного пристрою, але ви любите ігри.

Не потрібно завантажувати ігри

Пару сотень гігабайт пам’яті не є великою проблемою для сучасних ігор AAA. Для завантаження таких величезних файлів потрібна велика пропускна здатність і простір для зберігання на вашому пристрої. Вам також потрібно буде оновити пам’ять пристрою, щоб отримати значну бібліотеку сучасних ігор. З іншого боку, вам не потрібно буде завантажувати файли гри, щоб грати в гру за допомогою хмарної ігрової служби. Крім того, у вас є найширша бібліотека ігор, що практично неможливо зі звичайними іграми.

  Як використовувати Google Maps на смарт-годиннику Samsung Galaxy

Незалежність гри будь-де

Ігрові пристрої, як правило, не такі портативні. Навіть найпортативніші ігрові ноутбуки не дозволять вам грати в метро чи залі очікування! Хмарні ігрові сервіси роблять ігри надзвичайно портативними та дають вам незалежність, щоб грати будь-де та будь-коли.

Ви можете грати на всіх пристроях.

Хмарні ігрові сервіси дозволяють грати на пристроях Android, iPhone, Windows, Mac, Linux тощо. Ці сервіси підтримують кросплатформенну гру на пристроях, і прогрес синхронізується з усіма пристроями, які зареєстровані під одним обліковим записом. Ви навіть можете продовжувати гру на смартфоні, поки у вас немає доступу до більшого екрана.

Хмарні ігрові сервіси – це майбутнє сучасних ігор завдяки фантастичним функціям, які вони пропонують.

Давайте тепер розглянемо деякі з найкращих хмарних ігор з їхніми перевагами та застереженнями.

NVIDIA GeForce зараз

The NVIDIA GeForce зараз забезпечує повноцінний ігровий досвід із невеликою затримкою введення, але для плавної гри потрібне надійне підключення до Інтернету. Хоча більшість хмарних ігрових сервісів мають власну бібліотеку ігор для покупки окремих ігор, GeForce Now не дає вам можливості купувати ігри.

Ви можете інтегрувати свої ігри лише з таких відомих ігрових клієнтів, як Steam, Epic, Uplay тощо. Слід також зауважити, що GeForce Now може не підтримувати деякі ігри з деяких ігрових клієнтів.

GeForce Now дозволяє грати з максимальною роздільною здатністю 1080p при 60 FPS, але ігри починаються з рідного налаштування 720p 60 FPS. Додаток GeForce Now доступний у варіантах для Android, iOS і Mac і підтримує широкий спектр обладнання.

Найкраща частина використання хмарної ігрової служби — це надзвичайно низька затримка введення. Менша затримка введення робить ігровий процес таким же плавним і плавним, як і звичайні ігри.

PlayStation Now

The PlayStation Now є чудовою альтернативою, якщо у вас є PlayStation або ви любите ігри PlayStation. Хмарна ігрова служба містить бібліотеку з понад 800 ігор, які розблоковуються після оплати підписки. Тоді PlayStation Now надає вам повний контроль над усіма заголовками з їхньої бібліотеки.

Ви можете завантажити ігри та грати в них звичайним способом або транслювати їх за допомогою серверів PS Now. Він постачається з ідеальним поєднанням легендарних ігор для PS2 і сучасних ігор для PS4 і 5.

Єдиними застереженнями щодо використання PS Now є обмежена кросплатформна сумісність і відсутність нещодавно випущених ігор. Хмарна ігрова служба не підтримує ОС смартфонів, як-от Android або iOS, і працює лише на ПК з Windows або консолях PlayStation.

Незважаючи на те, що бібліотека постійно розвивається, PS Now все ще виглядає як сервіс лише для PlayStation, а не як повноцінний хмарний ігровий сервіс.

Google Stadia

Дуже розкручений Google Stadia не виправдав очікувань користувачів, коли він був запущений, але з того часу сервіс хмарних ігор значно покращився.

Stadia можна запускати через мобільний додаток на пристроях Android і браузерах на всіх інших пристроях, таких як Mac, Windows тощо. Stadia дозволяє вам вибирати ігри з їхньої бібліотеки та сплачувати за щомісячну оренду або обрати їхню місячну підписку, яка включає підібрані назви.

Контролер Stadia — ще одна унікальна функція хмарного ігрового сервісу. Ви можете підключити контролер Stadia до свого пристрою Android і насолоджуватися іграми, схожими на консоль, у дорозі. Налаштування контролера іноді стає складним, але контролер надзвичайно швидкий і багатий функціями.

У бібліотеці Stadia ви можете знайти такі популярні ігри, як Assassin’s Creed: Valhalla, CyberPunk 2077, а також інші легендарні ігри. Ви можете ще більше розширити свою бібліотеку ігор, вибравши надбудову Ubisoft, яка додає кілька ігор Ubisoft до бібліотеки.

Тінь

Дзвонити не правильно Тінь хмарний ігровий сервіс; натомість Shadow — це служба хмарних обчислень. На відміну від інших хмарних ігрових служб, які виділяють частину своїх ресурсів, коли ви хочете зіграти в гру, Shadow виділяє вам цілий комп’ютер.

  Як підписати PDF-файли на iPhone, iPad та Mac

Ви отримуєте новий комп’ютер із Windows, графікою RTX, 12 ГБ оперативної пам’яті та швидкістю завантаження 1 Гбіт/с. Користувач може налаштувати всі параметри системи на комп’ютері з Windows так само, як і на звичайній машині.

Найкраща частина Shadow полягає в тому, що він підтримує всі ігри, які можна запускати на комп’ютері з Windows. Якість потокового передавання та затримка введення феноменально блискучі та забезпечують найкращий у своєму класі досвід користувача. Щомісячна підписка на Shadow є вищою, але це один із найкращих сервісів хмарних ігор завдяки фантастичному набору функцій.

Амазонка Луна

Амазонка Луна є відносно новим доповненням до списку найкращих хмарних ігрових сервісів. Luna поставляється з обмеженою, але швидко розширюваною бібліотекою ігор і гідним ігровим досвідом.

Наразі Luna підтримує лише ігри на основі веб-браузера, але ви можете значно розширити набір функцій за допомогою контролера Luna. Контролер Luna підключається до ваших пристроїв під час гри за допомогою Luna та забезпечує кращий контроль гравцеві.

Контролер підключається до окремого з’єднання Wi-Fi, щоб зменшити затримку та уникнути затримки введення. Крім того, ви можете використовувати контролер для перемикання між декількома пристроями, на яких працює служба хмарних ігор.

Наразі Luna пропонує такі ігри, як Wonderful 101: Remastered, Ride 4 і Narita Boy, але ви можете додати Ubisoft+ до своєї підписки. Ubisoft + надасть вам доступ до таких відомих ігор класу AAA, як Assassin’s Creed: Valhalla, Watch Dogs: Legion, Far Cry 5 тощо.

Playkey

Замість того, щоб просто використовувати централізовані сервери для своїх хмарних ігрових сервісів, Playkey використовує технологію Blockchain. Playkey є безпрограшним сервісом як для майнерів криптовалют, так і для геймерів. Ви можете дозволити своєму пристрою майнити криптовалюту, будучи частиною мережі блокчейн, або скористатися старим добрим сервісом хмарних ігор.

Сервери Playkey постачаються з Nvidia GeForce 1080 Ti з 3584 CUDA 11 ГБ, 4 ядрами i7 і 20 ГБ оперативної пам’яті для найкращих хмарних ігор. Сервіс відмінно працює на всіх пристроях з ОЗУ більше 1 ГБ і процесором 1,5 ГГц. Наразі Playkey не підтримує мобільні пристрої та працює лише на настільних операційних системах.

Playkey має прямі угоди з Ubisoft, Bethesda та WarGaming, які діляться своєю бібліотекою з платформою. Ви також можете інтегрувати свою бібліотеку Steam або купувати по меню через Playkey.

Загальні враження від гри чіткі з мінімальними заїканнями та затримкою введення. Ви також отримуєте кілька налаштувань гри в діапазоні від 720p 30 кадрів/с до 1080 120 кадрів/с, для чого потрібна додаткова пропускна здатність, коли ви змінюєте налаштування. Оплата через криптовалюту — це ще одна чудова функція, якщо ви любите обмінюватися послугами через криптовалюту.

Паперовий простір

Паперовий простір це ще одна служба хмарних обчислень, де ігри є частиною більшої картини. Так само, як і Shadow, Paperspace призначає комп’ютер з Windows після того, як ви підписалися на план, і дозволяє використовувати віддалений ПК за вашим бажанням. Найкраща частина використання Paperspace — це можливість вибирати власне обладнання; Ви можете вибрати відносно дешевше обладнання, якщо бажаєте грати в легші ігри, і навпаки.

Вам доведеться завантажити свої ігри або інтегрувати їх за допомогою існуючих ігрових клієнтів, таких як Steam, Epic Games тощо. Це збільшує фактичну вартість і зусилля, які ви витрачаєте на гру. Paperspace підходить для користувачів із значною бібліотекою ігор, підключеною до ігрового клієнта, оскільки купівля ігор на додачу до підписки на хмарні ігри в більшості випадків є обманом.

Хороший досвід потокової передачі та ігри до 4K – це деякі з переваг використання Paperspace. Ви також отримуєте можливість погодинної оренди ігрового обладнання, що є чудовою функцією для користувачів, які не хочуть зобов’язуватися щомісячної підписки.

чорний горіх

чорний горіх це дуже доступна хмарна ігрова служба з досить простим у використанні інтерфейсом програми. Програма постачається з двотижневою безкоштовною пробною версією, щоб ви звикли до неї. Blacknut продає свій продукт як сімейно-орієнтоване підприємство; тому ви знайдете такі функції, як підтримка кількох профілів і батьківський контроль.

  Як перейменувати папки на iPhone або iPad

Ви можете використовувати його на різних платформах, таких як Windows, Mac, Amazon Fire TV, Linux, Android тощо.

Платформа пропонує понад 500 ігор у своїй бібліотеці, але деякі з найпопулярніших ігор відсутні. Ви можете спробувати Blacknut для базових ігор, але це може бути не найкраща платформа, якщо ви хочете бути професійним гравцем.

Rainway

Що трапиться, якщо ви не захочете використовувати свій ігровий комп’ютер щоразу, коли хочете провести ігровий сеанс? Rainway приходить на допомогу, завдяки чому ваш комп’ютер виконує роль хоста та транслює ваші комп’ютерні ігри на ваші мобільні пристрої. Щоб використовувати платформу, у вас повинен бути ігровий комп’ютер і встановлені на ньому ігри, але Rainway стає кардинальною зміною для великої ніші, яка задовольняє обидві вимоги.

Якість потокового передавання значно краща, ніж у кількох хмарних ігрових сервісів, які мають посереднє апаратне забезпечення на сервері. Якість Інтернету все ще відіграє значну роль у якості потокового передавання, але ви можете відчути кристально чисті кадри за відповідних умов.

NetBoom

NetBoom пропонує повноцінний хмарний ігровий досвід з усіма значними іграми AAA на мобільних пристроях. Ви отримуєте підтримку для Android, iOS і веб-браузерів для трансляції своїх улюблених ігор. Ігровий інтерфейс NetBoom чудово справляється з комп’ютерними іграми за допомогою сенсорного введення через їх спеціально розроблений інтерфейс. Він навіть підтримує віртуальну клавіатуру, яку можна налаштувати під час гри. Постійно зростаюча бібліотека ігор включає такі популярні ігри, як GTA V, Far Cry 5, FIFA, Hitman тощо.

Найкраща частина NetBoom полягає в тому, що грати в ігри є простим процесом. Навіть технічний новачок може зіграти в гру, оскільки вона не потребує попереднього встановлення чи налаштування перед запуском гри.

Якість гри хороша, особливо якщо ви отримуєте доступ до гри через хороше підключення до Інтернету. Ви можете легко підключити периферійні пристрої, такі як навушники, контролери, і перемикати їх налаштування зсередини програми.

Бустероїд

Бустероїд – це хмарна ігрова служба на основі браузера, яка дозволяє дистанційно грати у масу відомих ігор класу AAA. Налаштування Boosteroid є надзвичайно зручним процесом; вам просто потрібно увійти на їхній веб-сайт і почати грати. Цей процес не передбачає встановлення чи налаштування, і вам також не потрібно нічого завантажувати перед грою. Хмарна ігрова служба пропонує крос-платформну підтримку для ПК, Mac, ноутбуків, планшетів тощо через веб-браузер.

Boosteroid співпрацює з Huawei, Intel, Asus, Nvidia та іншими, щоб запропонувати гідний ігровий досвід. Ви можете легко грати в ігри на високих налаштуваннях (1080p) за допомогою з’єднання 15 Мбіт/с. Єдиним недоліком платформи є обробка пакетів. Boosteroid — це браузерна служба; він не може обробляти пакети, як спеціальна програма, що призводить до раптових падінь кадрів і заїкань.

Останнє зауваження 🧑🏻‍💻

Хмарні ігри – це майбутнє сучасних ігор. Наведена вище стаття містить найкращі сервіси хмарних ігор, кожен зі своїми перевагами та недоліками. Вибираючи свій наступний сервіс для хмарних ігор, переконайтеся, що ви маєте хороший досвід трансляції та яскраву бібліотеку ігор. NVIDIA GeForce Now, Vortex і Shadow є одними з найкращих хмарних ігрових сервісів.

Ви також можете переглянути найкращі ігрові браузери для професійних геймерів.