11 найкращих функцій iOS, яких досі немає в Android

| | 0 Comments| 12:46 PM
Categories:

Незважаючи на те, що Android є багатофункціональною операційною системою, у ній відсутні деякі функції, які були невід’ємною частиною iOS протягом багатьох років. Отже, якщо ви плануєте незабаром перейти з iPhone на пристрій Android, будьте готові пропустити наступні функції.

1. AirPlay

AirPlay — одна з найбільших функцій, яких досі немає на пристроях Android. Оскільки AirPlay — це протокол, розроблений Apple, ми не очікуємо, що він коли-небудь з’явиться в Android.

Хоча кілька програм сторонніх розробників у магазині Google Play дозволяють бездротовим способом передавати аудіо- та відеоконтент зі смартфона, ніщо не наближається до цього вбудованого рішення. Ось чому ми хочемо, щоб Google зламав код і запровадив аналогічні функції на пристрої Android.

У 2020 році Google вдалося запровадити схожу на AirDrop функцію під назвою Nearby Share на пристрої Android 11. Тому ми не здивуємося, якщо компанія працює над чимось схожим на AirPlay для платформи Android.

2. FaceTime

FaceTime — це служба відеодзвінків від Apple, яка вбудована в пристрої iOS, iPadOS і macOS. Завдяки своїй простоті та бездоганній функціональності FaceTime надзвичайно популярний серед користувачів Apple.

З іншого боку, користувачі Android все ще можуть приєднуватися до дзвінків FaceTime зі своїх пристроїв завдяки веб-функції Apple FaceTime. Але вам все одно знадобиться друг із пристроєм Apple, щоб почати дзвінок і поділитися з вами посиланням.

Пристрої Android мають доступ до аналогічної вбудованої функції відеодзвінків у вигляді Google Duo, але вона не настільки популярна, оскільки більшість користувачів покладаються на сторонні програми для відеодзвінків. Тому ми бажаємо, щоб Apple коли-небудь представила додаток FaceTime на пристроях Android.

3. iMessage

Сервіс iMessage від Apple є однією з головних причин, чому більшість користувачів iPhone вагаються перейти на пристрій Android. Якщо у вашому колі друзів здебільшого є користувачі Apple, перехід на телефон Android означатиме, що ви відчуєте себе поза групами iMessage.

Користувачі Android, можливо, відчули смак FaceTime через його веб-функції, але, на відміну від служби відеодзвінків, iMessage, ймовірно, ніколи не побачить світ на пристроях Android — принаймні офіційно. чому Тому що Apple знає, що залучає багато користувачів до своєї екосистеми.

  Як розблокувати телефон Android від оператора

Це видно з того, як Apple блокує сторонні програми, такі як Біпер Міні від доступу до своїх серверів iMessage. У грудні 2023 р. Про це повідомляє 9to5Google що популярний обхідний шлях Beeper не працює більш ніж у 60 відсотків користувачів.

4. Живий текст у відео

Коли Apple вперше представила Live Text разом із iOS 15, користувачі Android швидко звернули увагу на те, що Google Lens мав цю функцію досить довго і що Apple запізнилася з грою. Але незабаром Apple вивела Live Text на новий рівень, запровадивши ту саму функцію виявлення тексту у відео. Як це круто?

Ви можете призупинити будь-яке відео в Safari або програмі «Фотографії», щоб швидко скопіювати текстовий вміст у буфер обміну iOS. Функція Live Text у відео може стати в нагоді, коли ви хочете скопіювати нотатки з онлайн-лекції, підручника тощо. Тим не менш, щоб скористатися цією функцією, вам знадобиться iPhone XS, iPhone XR або новіший.

5. Підніміть об’єкт із фону за допомогою візуального пошуку

Візуальний пошук — це ще одна функція, яка працює подібно до Google Lens у тому сенсі, що ви можете використовувати її для ідентифікації об’єктів, таких як орієнтири, рослини, тварини тощо, і отримання додаткової інформації про них. Однак з оновленням iOS 16 Apple інтегрувала функцію машинного навчання у Visual Lookup, яка дозволяє підняти об’єкт із фону та вставити його в іншу програму.

Все, що вам потрібно зробити, це довго натиснути на ідентифікований об’єкт, і Visual Lookup підніме його. Ви можете проявити справжню творчість із цією функцією та використовувати її, щоб створювати веселі наклейки та емоції або видаляти фон із будь-якого зображення на вашому iPhone.

Google Lens не пропонує подібної функції, і найближче, що ви знайдете на пристрої Android, — це інструмент Magic Eraser, який Google представив у лінійці Pixel 6. На жаль, цей інструмент робить навпаки — видаляє небажані об’єкти з фону.

6. Реєстрація

Реєстрація — одна з прихованих функцій програми «Повідомлення» в iOS 17. Ви можете використовувати її, щоб повідомляти контактам iMessage про своє місцезнаходження та залишатися в безпеці під час подорожі. Щоб отримати доступ до нього, відкрийте розмову з контактом, з яким ви хочете скористатися цією функцією, потім торкніться кнопки плюс (+) поруч із полем введення в програмі «Повідомлення» та прокрутіть вниз.

  Як вимкнути прогнозовані смайли в iOS 10

Залежно від ваших уподобань, ви можете налаштувати реєстрацію за місцем або за часом. Якщо ви виберете місце, Check In автоматично сповістить одержувача, коли ви прибудете в пункт призначення. Але якщо ви виберете реєстрацію за часом, вам буде запропоновано повідомити їх, коли час закінчиться, і якщо ви не відповісте протягом 15 хвилин, ваш контакт отримає сповіщення з вашими останніми даними про місцезнаходження.

7. NameDrop

NameDrop — одна з найкращих функцій iOS 17, яку Apple анонсувала на WWDC 2023. Це розширення функції AirDrop на пристроях iOS, призначене для легкого обміну вашою контактною інформацією з іншими користувачами iPhone.

Щоб отримати доступ до екрана NameDrop, все, що вам потрібно зробити, це поставити верхній край двох iPhone поруч один з одним. Вам не потрібно турбуватися про свою конфіденційність, оскільки для роботи NameDrop потрібно, щоб обидва iPhone були розблоковані. Передача не є автоматичною, а ініціюється користувачем, і ви повністю контролюєте, якими контактними даними ви ділитеся з одержувачем.

На відміну від інших функцій у цьому списку, пристрої Android раніше пропонували щось подібне — Android Beam — доки Google не знищив це протягом багатьох років, як повідомляє XDA Developers.

8. Приховайте мою електронну пошту за допомогою iCloud+

Apple дуже суворо дотримується конфіденційності користувачів на своїх пристроях, і з часом вона внесла кілька змін в iOS і App Store для підвищення безпеки. У 2021 році Apple представила свій сервіс iCloud+, який надавав користувачам доступ до функції Hide My Email і прихованого VPN-подібного сервісу під назвою Private Relay.

Хоча Google уже пропонує подібну послугу VPN у формі VPN від Google One, вона поки що не має нічого подібного до функції «Приховати мою електронну пошту» для пристроїв Android.

Hide My Email, для тих, хто не знає, дозволяє використовувати випадкову адресу електронної пошти під час реєстрації на веб-сайтах. Ця випадкова адреса автоматично пересилатиме всі отримані листи до вашої особистої скриньки.

Завдяки цій функції ви можете використовувати довільну адресу електронної пошти, зберігаючи свою особисту адресу електронної пошти повністю закритою щоразу, коли ви створюєте новий обліковий запис на веб-сайті.

9. Поділилися з вами в повідомленнях

Apple оволоділа мистецтвом розділення вмісту, який ви отримуєте в програмі Повідомлення. «Shared with You» працює разом із стандартними програмами Apple і розміщує спільний вміст там, де йому належить, тому він буде готовий для вас, коли ви запускаєте відповідні програми.

  12 порад для пристроїв Android

Наприклад, скажімо, ваш друг поділився посиланням на веб-сторінку. Наступного разу, коли ви запустите Safari, це конкретне посилання відобразиться в розділі Shared with You на стартовій сторінці.

Google ще не знайшов способу розумно інтегрувати вміст зі своїм стандартним додатком Messages, тому вам доведеться вручну прокручувати вміст і знаходити вміст, яким з вами поділилися ваші контакти.

10. Фільтри фокусування

Режим фокусування доступний як на пристроях Android, так і на iOS, але Apple підняла його на вищий рівень завдяки фільтрам фокусування. За допомогою фільтрів Focus встановлений Focus може працювати в програмах Apple, як-от Safari, Messages, Mail і Calendar, щоб фільтрувати відволікаючий вміст.

Наприклад, якщо ви ввімкнули Work Focus на своєму iPhone, Safari відображатиме лише вкладки, пов’язані з роботою, щоб мінімізувати відволікання.

Хоча Google представив правильний режим фокусування, який може класифікувати відволікаючі програми разом з Android 13, він все ще не інтегрується з програмами, щоб приховати відволікаючий вміст.

11. Перевірка стану акумулятора

Ще в 2017 році Apple визнала, що навмисно сповільнювала роботу своїх iPhone, щоб компенсувати розряд батареї. Незабаром після суспільної реакції компанія представила нову функцію, яка дозволяє користувачам iOS зручно перевіряти стан батареї iPhone. Коли стан батареї падає нижче 80%, iOS пропонує користувачам віддати батарею на обслуговування або замінити.

Немає вбудованого способу перевірити стан акумулятора телефону Android, але у вас є інші варіанти, як-от використання сторонніх програм, які надають додаткову інформацію про акумулятор.

iDevices все ще пропонують унікальні функції

Порівняння між iOS та Android тривають вічно, але ми можемо з упевненістю сказати, що явного переможця досі немає. Звичайно, iOS більше нагадує сад, обгороджений стіною, тоді як Android, як правило, більш відкритий і наповнений функціями, але Apple все одно вдається виділитися унікальним набором функцій, які бездоганно працюють на всіх пристроях.

Зрештою, програмне забезпечення саме по собі не є вирішальним фактором для більшості людей, тому вам потрібно буде порівняти топові iPhone з останніми флагманами Android, щоб отримати краще уявлення про цю тему. Незважаючи на те, що ми любимо обидві операційні системи, апаратне забезпечення, яке ви виберете, може значною мірою вплинути на загальну взаємодію з користувачем.