techukraine.net techukraine.net 11 найкращих сайтів зі знижками на ігри, де можна дешево купити відеоігри

11 найкращих сайтів зі знижками на ігри, де можна дешево купити відеоігри

Categories:

Хоча відеоігри пропонують високу цінність за долар для розваг, ігри можуть бути дорогим хобі. Ці покупки складаються, і легко витратити понад 1000 доларів на рік.

На щастя, якщо ваш бюджет обмежений, у вас є способи його скоротити. По-перше, припинити попереднє замовлення ігор. Ви навіть можете зробити ще один крок далі і взагалі відмовитися від покупки нових ігор.

Однак найкраща ідея – дочекатися угод. Вам знадобиться трохи терпіння, і ви не завжди зможете відразу грати в потрібні ігри, але пропозиції щодо відеоігор можуть заощадити багато грошей. Щоб допомогти вам, скористайтеся сайтами знижок на ігри, які допоможуть вам знайти вигідні пропозиції на ігри.

Маючи це на увазі, ось найкращі сайти для дешевих відеоігор.

IsThereAnyDeal — сайт порівняння угод для відеоігор. Він не лише об’єднує практично всі доступні наразі пропозиції щодо відеоігор, але й перераховує їх усі пліч-о-пліч і ранжує їх за тим, скільки ви можете заощадити. Просто знайдіть потрібну гру, а потім перегляньте всі пропозиції на її сторінці.

Інші чудові функції включають можливість встановлювати ціну та отримувати сповіщення, коли ціна падає нижче, а також переглядати історію цін гри, щоб оцінити, чи справді поточна ціна є угодою.

Якщо ціна – ваш єдиний критерій, то цей сайт – те, що вам потрібно. Але IsThereAnyDeal також містить список магазинів, які продають гру без угод. Це дозволяє вам використовувати сайт як «де я можу купити цю гру?» інструмент, незалежно від угод.

CheapShark об’єднує лише ціни на відеоігри від дюжини онлайн-магазинів, але дозволяє шукати будь-яку гру та швидко порівнює її вартість у кожному з них.

Зручно, сайт показує найнижчу ціну гри за будь-яку історію та коли ця ціна мала місце, а також дозволяє встановити ціну, щоб отримувати сповіщення, коли гра падає нижче за неї.

  Перевірити кредитні показники легко за допомогою цих 8 інструментів

Сторінка переліку пропозицій CheapShark має цікавий показник сортування під назвою «Рейтинг угод». Він враховує різні фактори (наприклад, абсолютну ціну, відсоток знижки, Metascore, дату випуску), щоб визначити, наскільки вигідна угода.

GG.deals — це веб-сайт для порівняння цін на комп’ютерні ігри, який гарантує, що ви отримаєте найкращу пропозицію. Він порівнює ціни в офіційних магазинах і ключових магазинах, враховуючи будь-які активні промо-коди. Він також дає вам знати, чи включена гра як частина будь-якої служби передплати, як-от Ubisoft+ або Xbox Game Pass.

Крім того, GG.deals відстежує історичну ціну гри, щоб ви могли бути впевнені, що справді отримуєте вигідну пропозицію. Насправді іноді вам не доведеться витрачати ні копійки, оскільки сайт також сповіщає вас, коли служба надає гру безкоштовно.

Humble Bundle стартував у 2010 році як колекція відеоігор зі знижкою, частина доходів від якої була передана на благодійність. Його перші кілька пакетів складалися переважно з інді-ігор, але згодом він розвинувся, щоб включити назви AAA та інші більш бажані ігри.

Humble Bundles відомі підходом «плати, скільки хочеш», що означає, що ви можете отримати багато ігор за дуже доступною ціною. Однак деякі з найбажаніших назв доступні, лише якщо ви витратите мінімальну суму.

Ви також можете переглядати Humble Store для регулярних продажів. У будь-якому випадку ці два варіанти є одними з найкращих способів заощадити гроші та отримати дешеві ігри.

Fanatical — це онлайн-магазин ігор, який завжди пропонує значні знижки на найновіші та найкращі ігри. Хоча ціни на Fanatical зазвичай високі, сайт часто проводить розпродажі або екстрені угоди, де ви можете отримати навіть нижчі ціни, ніж зазвичай. Оскільки відеоігри є дорогим хобі, ці вигідні пропозиції дуже вітаються.

  Як очистити порт зарядки iPhone

Вам також варто ознайомитися з пакетами Fanatical, де схожі ігри об’єднуються за зниженою ставкою. Іноді ви можете створити власний набір, щоб отримати групову знижку на оптову покупку.

Green Man Gaming є одним із найкращих магазинів і сайтів знижок на ігри. Якщо вам потрібні дешеві відеоігри, Green Man Gaming допоможе вам. Він продає ключі Steam і Xbox, але ви можете придбати знання та безпеку, що кожен ключ надійшов безпосередньо від видавця — без тіньової участі третіх сторін.

Купуючи на Green Man Gaming, ви отримуєте XP. Чим більше ви купуєте, тим більше XP ви отримуєте, і ви можете використати це під час майбутніх покупок, щоб отримати ще більші знижки. Він автоматично застосовує знижку, тож ви завжди отримуєте найкращу пропозицію.

GamersGate офіційно співпрацює з великими та малими видавцями, продаючи ключі Steam для комп’ютерних ігор усіх жанрів. Є регулярні розпродажі, що означає, що ви можете легко торгуватися. Якщо щось для вас не досить дешево, GamersGate пропонує функцію сповіщення про зниження ціни — все, що вам потрібно, це безкоштовний обліковий запис.

Як і можна було очікувати з назви, WinGameStore присвячений іграм для Windows. Хоча, якщо Apple вам більше до вподоби, перегляньте її дочірній сайт MacGameStore. Який би сайт ви не вибрали, у вас є багато ігор зі знижками та постійні розпродажі від видавців.

Сайт навіть нагороджує вас балами за купівлю ігор, рекомендацію друзів і написання оглядів, які потім ви можете обміняти на гроші під час наступної покупки.

  Що таке швидка зарядка і як вона працює?

Ви можете запитати, чи безпечно купувати ігрові ключі. Якщо ви купуєте їх у авторизованих продавців, таких як GameBillet, це не проблема. Цей сайт обслуговує клієнтів у всьому світі, пропонуючи пропозиції як на нові, так і на старі ігри для ПК. Він навіть дозволяє попередньо замовляти ігри; хоча, відверто кажучи, вам не варто попередньо замовляти відеоігри, оскільки цифровий запас не закінчиться.

Хіба не було б чудово жити на планеті відеоігор? Gamesplanet — наступна найкраща річ, яка продає легальні ігрові ключі для Steam, Ubisoft Connect, GOG тощо. Ви повинні частіше перевіряти, тому що завжди є обмежені в часі екстрені пропозиції, які пропонують навіть кращу ціну, ніж зазвичай.

IndieGala не просто продає інді-ігри, хоч і має їх багато, але пропонує вигідні пропозиції на всілякі комп’ютерні ігри. Крім того, IndieGala має чудовий вибір безкоштовних ігор і нескінченні розіграші — звичайно, якість гри може бути сумнівною, але важко сперечатися про нуль доларів.

Як вирішити, яку гру купити

Ці сайти обов’язково допоможуть вам придбати наступну гру, у яку ви захочете зіграти. Багато з них дозволяють підписатися на сповіщення електронною поштою та інформаційні бюлетені; обов’язково зробіть це, щоб не пропустити вигідну пропозицію.

Буває важко визначити, яку гру купувати далі. Щоб допомогти прийняти рішення, не забудьте прочитати відгуки, відтворити демонстраційні версії та скористатися цими сайтами знижок, щоб відстежувати пропозиції.