11 найкращих рішень харчових API для харчування та рецептів

API харчових продуктів інтегруються з автоматизованими системами, щоб ділитися рецептами їжі, замовляти їжу онлайн, планувати поживну їжу тощо.

Оскільки харчування та їжа є невід’ємною частиною вашого життя, уважне харчування є життєво важливим для вашого здоров’я.

Ось чому ви можете побачити багато веб-сайтів і програм, пов’язаних із їжею та дієтою, які допомагають людям харчуватися здорово.

Приготування їжі, покупка інгредієнтів і прийом їжі різко змінилися за останні кілька років завдяки цифровій трансформації.

Підприємства створюють автоматизовані системи, які допомагають людям створювати та ділитися рецептами та замовляти їжу та інгредієнти онлайн.

І харчові API корисні для сторонніх розробників, щоб інтегрувати автоматизовані системи зі своїми сайтами та додатками без необхідності створювати функціональні можливості з нуля.

Давайте розберемося, що це за API і найкращі харчові API на ринку.

Що таке API?

Інтерфейс прикладного програмування (API) — це інтерфейс або посередник, який дозволяє програмним продуктам і службам взаємодіяти та використовувати функції та дані один одного.

Це дозволяє компаніям ділитися даними своїх програм із діловими партнерами, сторонніми розробниками та внутрішніми організаційними відділами.

Використання API спрощує роботу для розробників, оскільки їм не обов’язково знати, як реалізовано API. Натомість вони використовують інтерфейс лише для обміну інформацією про продукти та послуги та використовують функціональні можливості.

харчові API

Food API – це інтерфейси, які розробники можуть використовувати для створення програм для дієтологів, кухарів, гурманів і фермерів.

Існує багато доступних харчових API, які надають дані про харчування, поживні речовини, їжу, ресторани, харчові етикетки та штрих-коди, органічні продукти, спеціальні дієти, алкогольні напої, харчові засоби, рецепти, продуктові ринки, алергени, сільське господарство, сільське господарство тощо.

Як працюють API?

API відносяться до набору правил, що пояснюють, як програми або служби взаємодіють один з одним. Вони розташовані між веб-сервером і програмою, працюючи як посередники для забезпечення передачі даних.

API працює в простих кроках:

Виклик API: процес починається з клієнтської програми, яка здійснює виклик або запит для отримання інформації. Цей запит обробляється програмою на сервер через URI API або уніфікований ідентифікатор ресурсу. Він містить заголовки разом із дієсловом і тілом запиту.

Коли API отримує дійсний запит, він звертається до веб-сервера або зовнішньої програми.

Відповідь сервера: після отримання запиту сервер надсилає запитану інформацію до API як відповідь.

Передача даних: коли відповідь досягає API, він починає передачу інформації в програму, яка надсилає початковий запит.

Таким чином програма може обмінюватися даними із сервером або зовнішньою програмою через API.

API створено для використання комп’ютерами, програмами чи службами. Не плутайте їх із інтерфейсом користувача, розробленим для використання людьми.

Крім того, API є безпечними за своєю конструкцією, оскільки вони працюють як посередники, які забезпечують абстракцію функціональності між двома програмами чи службами. Кінцева точка API відокремлює програму, яка надсилає запит, від інфраструктури служби, яка надсилає інформацію. Це відокремлення між службами зменшує ризики безпеки.

Крім того, виклики API включають авторизацію для подальшого запобігання ризикам на сервері, тоді як шлюзи API можуть обмежувати доступ до випадків із меншим рівнем безпеки.

Варіанти використання Food API

API мають вирішальне значення для харчової промисловості. Від замовлення їжі в Інтернеті та перевірки меню ресторану до отримання діаграм харчування в лікарнях, харчові API допомагають покращити взаємодію з клієнтами.

Ось деякі випадки використання харчових API:

 • Аналіз рецептів: використовується для аналізу рецептів і перевірки інгредієнтів, що містять поширені алергени, як-от пшениця, яйця, молочні продукти, горіхи, соя тощо. Ви також можете визначити категорію рецептів, наприклад вегетаріанські, веганські, палео тощо.
 • Харчова інформація: харчові API можна використовувати для автоматичного розрахунку харчової інформації для рецептів. Це допомагає людям створювати плани харчування або індивідуальні рецепти для досягнення своїх дієтичних цілей.
 • Маркування: харчові API використовуються для визначення поживної цінності їжі для маркування харчових продуктів.
 • Перевірка кількості калорій: ви можете вставити API на свій сайт або програму, щоб перевіряти кількість калорій у страві/рецепті. Це допоможе користувачам зрозуміти споживання калорій і відповідно сформувати свій раціон.
 • Керування рецептами: Ви можете легко включити пошук рецептів на сайт або програму. Це допоможе вашим клієнтам створювати та керувати рецептами.
 • Планування їжі: користувачі можуть планувати своє харчування відповідно до своїх дієтичних потреб на цілий тиждень. Крім того, вони також можуть швидко створити список покупок на основі планування їжі.
 • Купівля продуктів: харчові API також можуть допомогти користувачам купувати продукти, які їм знадобляться для приготування запланованої їжі. Вони можуть підготувати список і замовити інгредієнти онлайн у продуктовому магазині.
 • Онлайн-доставка їжі: можна інтегрувати Food API, щоб клієнти могли замовляти їжу в ресторані онлайн. Вони також можуть перевірити список меню ресторану та замовити те, що їм подобається.
  Як розблокувати OEM Unlock на Samsung Galaxy S8/S9/Note 8

Інші випадки використання харчового API можуть бути:

 • пошук рецептів, які користувачі можуть приготувати з інгредієнтів, доступних у них вдома
 • приготування їжі на основі їхніх унікальних харчових потреб
 • створення харчових жартів або дрібниць
 • додавання чат-бота
 • отримання рецептів з інших веб-сайтів тощо.

Отже, якщо ви думаєте зробити щось із цього або маєте на увазі щось, що потребуватиме харчового API, ми перерахували для вас кілька найкращих рішень харчового API.

апілаєр

Отримайте найкращу базу даних рецептів і API для аналізу поживних речовин для ваших продуктів і продуктів апілаєр. Він співпрацює з Edamam, щоб допомогти вам знайти бакалійні та продовольчі товариства, а також додати кількість, коли це доступно.

Edamam надає вам доступ до бази даних продовольчих товарів і продуктів харчування, яка містить близько 900 000 основних ресторанних товарів, споживчих упаковок і основних продуктів харчування. Ви можете фільтрувати їжу на основі свого раціону та стану здоров’я за допомогою цього харчового API.

Кожна база даних харчових продуктів містить маркування поживних речовин, алергії та дієтичного харчування відповідно до розрахунків Edamam відповідно до інгредієнтів їжі. Ви можете вимагати те, що вам потрібно з бази даних, наприклад, без арахісу, без глютену, без молюсків, для веганів і вегетаріанців.

Незалежно від того, чи йдеться про основну їжу чи про харчову базу даних, Edamam повертає загалом 28 даних про поживні речовини, включаючи білки, натрій, холестерин, жири, калорії, вуглеводи тощо. Крім того, ви можете шукати їжу за назвою їжі, штрих-кодом, ключовим словом тощо.

Отримайте API зараз за 19 доларів США на місяць за 200 пошуків їжі щохвилини, 200 пошуків штрих-кодів щохвилини та 200 запитів автозаповнення щохвилини.

Spoonacular API

Spoonacular API пропонує харчовий API, який вам коли-небудь знадобиться. Їхні досвідчені інженери розробили складну харчову онтологію, яка дозволяє зрозуміти зв’язки між рецептами, інгредієнтами, алергенами, харчуванням тощо.

Ви отримаєте понад 2600 інгредієнтів, які надають дані про ціни, інформацію про здоров’я, конверсії, зіставлення з продуктами, кулінарні поради, дані про харчові властивості тощо. З більш ніж 5000 рецептами ви отримаєте розбивку витрат, пов’язані рецепти, семантичний пошук, поєднання вин, вміст, який можна придбати, аналіз поживних речовин тощо.

Крім того, він містить понад 90 тисяч продуктів разом із даними про харчову цінність, описами, пошуком продуктів, візуалізацією поживних речовин, аналізом інгредієнтів тощо. Що стосується пунктів меню, то тут представлено понад 800 американських мереж ресторанів, зображення, пошук по меню, описи тощо.

Незалежно від того, чи це аналіз рецептів, рецепти, які можна придбати, планування їжі, керування рецептами чи інші вимоги, Spoonacular API є лідером у наданні унікальних рішень. Це може перетворити ваше бачення, пов’язане з їжею, у реальність.

Nutritionix

Досвід застосування API для фізичних вправ і харчування Nutritionix. Отримуйте більше 20 мільйонів викликів API щомісяця та понад 92% коефіцієнта відповідності UPC разом із 2000 активними заявками.

Використовуйте найсучасніші функції природної мови Nutritionix, щоб перетворити ваші слова на точний аналіз поживних речовин. Його команда дієтологів розпочала роботу з бази даних USDA та розширила її. Крім того, команда Nutritionix представляє понад тисячу міжнародних рецептів і страв.

Зареєстровані дієтологи допомагають перевірити API і процедури даних, щоб гарантувати, що ви отримаєте найбільш прийнятне рішення для вашої програми. Nutritionix складається з великої бази даних фірмових продуктів харчування, а також понад 799 тисяч продуктових магазинів і 184 тисяч ресторанних продуктів.

Крім того, він має базу даних із приблизно 209 882 геолокаціями ресторанів, яка допоможе вам знайти найближчий ресторан із доступними даними про харчування. Просто надішліть свої координати широти та довготи в API та отримайте подарунок. Користувачам також сподобається надшвидкий пошук за допомогою автозавершення.

Отримайте Nutritionix безкоштовно для двох активних просторів користувачів, опції сканування штрих-кодів і механізму природної мови. Платіть за стартовий пакет у розмірі 299 доларів США на місяць, щоб отримати більше функцій.

  9 рішень для перетворення мовлення в текст для особистого та ділового використання

Nutritics API

Поживні речовини пропонує API бази даних харчових продуктів і харчування для роботи вашої програми, веб-сайту та програми. Nutritics API надає доступ до понад 800 000 рецептів їжі, харчування та інших пов’язаних даних із національних і міжнародних брендованих баз даних продуктів харчування.

Додайте нову цінність бізнесу, використовуючи його унікальний механізм обчислення з меншими зусиллями та інвестиціями. Здійснюйте пошук у великій міжнародній базі даних продуктів харчування за допомогою системи SmartSearch і легко знаходьте інформацію про продукт, рецепт, харчовий алерген і харчову цінність.

Nutritics API дозволяє аналізувати рецепти та харчові щоденники з вашої програми чи платформи. Ви також можете синхронізувати дані, зокрема рецепти, дані пацієнтів або інвентар постачальника, зі свого облікового запису.

Крім того, Nutritics API може легко та швидко генерувати плани харчування та автоматизує деякі процеси, щоб забезпечити миттєві результати. Ви також можете отримувати в реальному часі дані про їжу та харчування та створювати ефективні етикетки харчових продуктів.

Розпочніть безкоштовну пробну версію сьогодні без будь-якого контракту та кредитної картки. Ціна залежить від вашого видання, включаючи спорт, здоров’я, харчування, виробника, постачальника, університет тощо.

ReciPal

Створюйте етикетки харчової цінності, сумісні з CFIA та FDA, керуйте запасами та обчислюйте собівартість рецептів за допомогою ReciPal. Це дозволяє безпечно зберігати всі ваші рецепти в хмарі.

Шукайте в базі даних ReciPal або легко створюйте власні інгредієнти. Ви можете визначати рецепти як малі або великі партії та змінювати кількість інгредієнтів, коли забажаєте. Ви також знайдете широкий вибір стилів етикеток.

Налаштуйте відчуття, відображення поживних речовин і вигляд за допомогою гнучкої опції маркування та збережіть етикетку та роздрукуйте її, якщо потрібно. Ви навіть можете ввести вартість упаковки та інгредієнтів, щоб швидко зрозуміти розподіл витрат і швидко прийняти рішення щодо ціни.

Автоматично оновлюйте рівень запасів для легкого відстеження та відстеження партії. Отримуйте звіти про виробництво за вашої відсутності та дозволяйте автоматично встановлювати списки інгредієнтів у порядку зменшення ваги.

Створіть рецепт за допомогою ReciPal або спробуйте зразок етикетки.

API платформи FatSecret

Отримайте одну з найкращих у світі баз даних про харчування та харчові продукти API платформи FatSecret якими користуються понад 25 000 розробників у 70 країнах. Ви знайдете доступ до близько 1 мільйона перевірених товарів, які охоплюють фірмові або промислові продукти, продукти ресторану та загальні продукти харчування.

FatSecret API підтримує всі дані в актуальному стані, запускаючи оновлення щодня. Цікаво, що його штрих-код або UPC збігається понад 90%. Ви можете отримати повний доступ до бази даних із точною інформацією про харчування та їжу разом із інструментами керування вагою та фізичними вправами.

Якщо ви шукаєте найкращий сервіс для своїх корпорацій, FatSecret Platform API є ключем до розширених функцій. Він пропонує найвищі можливості пошуку, атрибуції, відстеження щоденників ваги та фізичних вправ, конструктор страв, можливість аналізу поживних речовин тощо.

Перегляньте документацію JavaScript API або REST API, зареєструйте свій обліковий запис FatSecret Platform API, щоб отримати ключ API, і знайдіть ресурси, зокрема бібліотеки коду, інструменти тощо.

Почніть свою подорож із API платформи FatSecret, зареєструвавшись безкоштовно, щоб отримати 5000 викликів API на день і обмежені функції. Або зв’яжіться з експертами, щоб отримати власну версію відповідно до потреб нашого бізнесу.

LogMeal API

Щоразу, коли ви їсте якийсь продукт і вважаєте його справді цікавим, чи шукаєте ви інгредієнти та рецепти для цього продукту?

Якщо так, ви повинні спробувати LogMeal APIякий може надати вам детальну інформацію про поживні речовини відразу після завантаження зображення їжі.

Ви отримаєте найдосконаліший у світі API із глибоким навчанням і ШІ для розпізнавання, відстеження та виявлення харчових продуктів. API доступний різними мовами, наприклад англійською, іспанською, французькою, італійською, голландською, німецькою, турецькою та каталонською.

LogMeal API пропонує такі послуги, як семантичне тегування, як-от страва, група продуктів, розпізнавання інгредієнтів та аналіз харчової інформації. Крім того, він може визначати тип і групу їжі, розпізнавати одну страву серед кількох страв, надавати інформацію про інгредієнти та харчову цінність.

Інтегруйте LogMeal API у свою програму та почніть свою подорож, щоб отримати індивідуальне рішення ШІ. Спробуйте LogMeal API безкоштовно протягом 30 днів або 200 запитів. Ви можете знайти безкоштовну веб-демо-версію на основі кількох служб, доступних у API.

Чомптіс

Чомптіс надає API бази даних про харчування та харчові продукти з високоякісними даними про понад 875 000 фірмових харчових продуктів, сировини та бакалійних товарів у Сполучених Штатах та інших країнах.

  14 найкращих велотренажерів для дому та здоров’я

Ви можете скористатися пошуком бази даних Chompthis, щоб отримати дані. Він надає вам 700 000 унікальних UPC або штрих-кодів, понад 30 000 харчових інгредієнтів, 34 000 загальних харчових продуктів, дієтичні етикетки та багато іншого. Він також забезпечує зберігання, кешування даних, комерційне використання та атрибуцію.

Крім того, Chompthis регулярно оновлює всі дані, щоб забезпечити високу точність, і пишається тим, що надає дані про сирі продукти харчування, фірмові продукти харчування та дані про продукти. Отримайте детальну інформацію про їжу, таку як бренд, порції, алергени, ключові слова, мінерали, вітаміни, категорії, інгредієнти, розміри тощо.

Розробники створюють Chompthis API для розробників, які дотримуються специфікацій OpenAPI. Отримайте обмежене видання безкоштовно. Платіть лише комісію за запит, тобто 0,01 дол. США за запит. Почніть безкоштовну 5-денну пробну версію платних версій від 25 доларів США на місяць.

BigOven API

Додайте більше мільйона списків продуктів і рецептів на ваші веб-сайти або в програми за лічені хвилини BigOven APIяка також називається Kitchen Cloud Platform.

Отримуйте рецепти за допомогою зручного пошуку та створюйте списки продуктів і рецептів. BigOven API надає стороннім веб-сайтам доступ до даних про їжу та списків покупок у магазині. Простий у користуванні інтерфейс дає змогу швидко навчитися користуватися ним за лічені хвилини.

Ви можете додавати рецепти, зображення, огляди, глосарії продуктів харчування, результати пошуку тощо до своїх програм або веб-сайтів. Крім того, ви знайдете широкий вибір бібліотек рецептів разом із постійними оновленнями за доступною ціною.

Крім того, BigOven API — це вбудований RestAPI, який надає дані у форматі XML або JSON вашим клієнтам, щоб зменшити складність і зробити вашу роботу цікавішою.

Отримайте BigOven API, щоб покращити свою програму за допомогою рецептів і списків поживних речовин всього за 99 доларів США на місяць, що включає підтримку, редакційний дизайн і розробку тощо. З базовим планом ви отримаєте до 500 запитів на годину.

TheMealDB

TheMealDB це відкрита та краудсорсингова база даних різноманітних рецептів з усього світу. Він пропонує API JSON для всіх, хто хоче використовувати функції своєї програми або веб-сайту.

Ви знайдете найякісніші прозорі інгредієнти у форматі PNG і параметри для завантаження зображень страв, страв, категорій і областей. На сьогоднішній день у ньому 283 страви, 574 інгредієнти та 283 зображення.

Отримайте новітні страви, такі як чівіто уругуайо, горіховий рулет гузвара, традиційний хорватський гуляш, грибний суп із гречкою тощо. Крім того, такі інгредієнти, як лосось, свинина, курка та випадкові страви, як-от стейк Діан, Келея Заара, яйця лосося, яйця Бенедикт, додають цінності вашим веб-сайтам.

Отримайте API безкоштовно та попросіть додаткові функції, якщо хочете, лише за 2 долари. Ви можете додавати власні страви, рецепти, інгредієнти та зображення. Завдяки опції кількох фільтрів інгредієнтів буде легше шукати рецепт. Ви також можете будь-коли скасувати підписку.

Запальний

Зробіть свої програми рецептів розумнішими, керуючи ідеальними інгредієнтами за допомогою Запальний даних. Його API аналізатора інгредієнтів перетворює ваші нудні рядки рецептів на структуровані та красиві дані JSON.

Отримайте значущі дані для кожного рецепту у своїх програмах у легкому для розуміння форматі JSON. З Zestful ви можете легко зробити пошук своїх товарів, створювати списки покупок і створювати бази даних інгредієнтів.

Zestful дає вам свободу від непотрібних термінів, таких як необмежене зберігання даних, нульова вимога до посилання та відсутність обмежень щодо перепродажу.

Спробуйте Zestful parser API безкоштовно та отримуйте 30 аналізаторів інгредієнтів щодня. Це коштує лише 0,02 дол./інгредієнт для підприємств із пріоритетною підтримкою телефоном і електронною поштою.

Висновок 🥗

Food API можуть інтегрувати пов’язані з їжею автоматизовані служби та системи з іншими програмами, щоб увімкнути такі функції, як замовлення їжі онлайн, покупка інгредієнтів, складання плану харчування, обмін рецептами тощо.

Тому виберіть найкращий харчовий API відповідно до ваших вимог і використовуйте його у своїй програмі чи на сайті.