11 найкращих рішень синтезу мовлення для бізнесу та особистого використання

Categories:

Рішення для синтезу мовлення пропонують безпроблемний спосіб читання текстових документів зі смартфонів і комп’ютерів. Ці рішення стають популярними в наші дні, оскільки вони забезпечують високий рівень зручності для читачів як для особистого, так і для професійного використання.

Тим не менш, оповідання людським голосом емоційно зв’язує читачів із текстовими документами, як-от PDF-файлами, книгами, романами та курсами електронного навчання тощо. Рішення для перетворення тексту в мовлення також ідеально підходять для зайнятих професіоналів, які також можуть виконувати багато завдань одночасно.

Не дивно, чому на ринку існує велика кількість рішень для перетворення тексту в мовлення. Крім того, з тих же причин зростає попит на аудіокниги.

У цій статті я розповім про перетворення тексту в мовлення та деякі з найкращих доступних на ринку рішень для перетворення тексту в мовлення, щоб ви могли читати, займаючись іншою фізичною діяльністю.

Давайте почнемо!

Що таке рішення синтезу мовлення?

Синхронізація мовлення з тексту (TTS) — це допоміжна технологія, яка дозволяє читати цифровий текст. Ця технологія також відома як технологія «читання вголос». TTS зчитує слова на цифровому пристрої, наприклад смартфоні чи комп’ютері, дотиком або клацанням миші та перетворює їх на мову чи звук.

Він може читати різні текстові формати, такі як PDF, Word, Doc, Pages тощо, і працює на різних цифрових пристроях.

TTS корисний для дітей, людей, яким важко читати, електронного навчання для будь-якої вікової групи, професіоналів для редагування та вичитки тощо.

Як працює TTS?

Голос у системі синтезу мовлення генерується комп’ютером, і ви можете пришвидшити чи сповільнити швидкість читання. Іноді ви можете почути згенеровані комп’ютером голоси, схожі на розмову дітей, і якість голосу також може відрізнятися.

Інструменти TTS можуть виділяти текст під час читання, щоб ви могли побачити, як далеко ви досягли в документі. Крім того, деякі інструменти TTS можуть мати технологію оптичного розпізнавання символів (OCR), яка дозволяє їм читати текст із зображень вголос.

Переваги рішень синтезу мовлення

Рішення синтезу мовлення пропонують переваги як власникам вмісту, так і споживачам. Отже, ось деякі з багатьох переваг рішення TTS:

Для компаній і власників контенту

Власники вмісту, як-от компанії, видавці, організації, медіа-будинки, розробники програм для мобільних пристроїв, постачальники рішень для електронного навчання та інші в подібних сферах, можуть скористатися рішеннями TTS такими способами:

 • Глобальне охоплення: людські, чіткі та настроювані голоси TTS можуть допомогти вам охопити людей з усього світу. Ви навіть можете вставляти різні мови для перекладу, щоб люди могли зрозуміти текст рідною мовою.
 • Покращте взаємодію з користувачем: увімкнення мовлення під час передпродажної та післяпродажної роботи може мінімізувати робоче навантаження на людей, запропонувати персоналізовані послуги, скоротити операційні витрати та прискорити пропускну здатність.
 • Економія грошей і часу: компанії можуть заощадити час і гроші, оскільки рішення TTS можна легко ввімкнути з мінімальним обслуговуванням.
 • Більша продуктивність: за допомогою TTS спеціалісти з електронного навчання та відділ кадрів можуть підготувати навчальні модулі для навчання співробітників. Це допоможе співробітникам вивчати матеріал будь-де та будь-коли з багатозадачністю.

Для кінцевих користувачів

Кінцеві користувачі, як-от онлайн-учні, дослідники, викладачі, користувачі пристроїв, користувачі додатків, відвідувачі веб-сайтів, користувачі комп’ютерів тощо, можуть отримати вигоду від рішень синтезу мовлення текстом у такі способи:

 • Люди з труднощами читання: велика кількість населення світу має певні порушення в навчанні або читанні, включно з порушенням навчання мови. Увімкнення рішень TTS у ваших матеріалах може допомогти їм краще зрозуміти документ. Це також може допомогти людям з проблемами грамотності та погіршеним зором.
 • Багатозадачність: прослуховування дає вам можливість одночасно виконувати різні фізичні завдання, як-от приготування їжі, прибирання, фізичні вправи тощо. Це перепочинок для зайнятих професіоналів, які майже не знаходять часу для своїх книг, які лежать на столі протягом багатьох років. Вони можуть просто підключити навушники та почати слухати вміст, виконуючи інші дії.
 • Чудово для дітей: замість того, щоб ваші діти весь час були прикуті до екранів комп’ютерів або мобільних пристроїв, вони можуть слухати аудіофайли, що містять їхні книги та інші навчальні матеріали. Це захистить їхні дорогоцінні очі. Крім того, це покращить розпізнавання слів і когнітивні навички, а також полегшить пошук і виправлення помилок у їхніх записах.
 • Journey mate: увімкнення мовлення в текст дозволяє людям слухати матеріали під час подорожі. Незалежно від того, наскільки вибоїстою була дорога, ви завжди можете слухати звуки та насолоджуватися ними під час подорожі, не напружуючи очі.
  Як побачити нові листи вгорі ланцюжків розмов Gmail

Отже, чи готові ви скористатися всіма перевагами, які може надати вам синтез мовлення?

Якщо так, давайте розглянемо деякі рішення для синтезу мовлення.

Мерф

Murf.ai надає універсальний генератор голосу штучного інтелекту зі 100+ реалістичними голосами для перетворення тексту в мовлення на 15+ мовах. Murf Studio досить проста у використанні та надає кілька функцій налаштування голосу, як-от акцент, висота голосу та швидкість, які допомагають отримати найкраще від голосової технології на основі штучного інтелекту. Згенерований голос за кадром звучить досить реалістично, і його можна використовувати для різноманітних додатків.

Ви можете додавати дикторський текст безпосередньо до відео та презентацій і навіть додавати фонову музику в інструменті. Murf широко використовується для створення оповідань електронного навчання, професіоналів L&D, озвучування для демонстрацій продуктів, маркетологів, аудіокниг, користувачів YouTube і подкастерів. Проекти автоматично зберігаються для майбутніх редагувань, і Murf надає користувачам повні комерційні права на озвучення, створене на їхній платформі.

Murf пропонує безкоштовну пробну версію з 10 хвилинами створення голосу для тестування голосів і функцій. Для платної версії ціна починається від 9 доларів США за 30 хвилин. Плани підписки (зокрема Basic, Pro та Enterprise) дають змогу творцям за лічені хвилини додавати високоякісний звук до свого вмісту. Інструмент також має функцію співпраці для користувачів Pro та Enterprise, де команди можуть працювати разом, щоб створювати озвучення в масштабі за допомогою інструменту.

Speechify

Speechify можна використовувати для прослуховування будь-чого в Chrome, iOS та Android. Його високоякісні AI голоси також дають вам контроль над швидкістю читання та зазвичай можуть читати в дев’ять разів швидше, ніж стандартний темп читання.

Найкраще – це синхронізація між декількома пристроями, що робить вміст доступним всюди.

Speechify також може читати будь-яке зображення, яке ви на нього накидаєте. Це бездоганно працює з програмами обміну повідомленнями, інструментами для співпраці, веб-сайтами новин, платформами соціальних мереж тощо.

Нарешті, ви можете спробувати це з безкоштовною версією назавжди та оновити лише за потреби.

TTReader

Чи бажаєте ви, щоб хтось читав ваші PDF-файли, електронні книги та голосний текст природним голосом без участі людини, яка сидить поруч?

Ось рішення – спробуйте TTReader БЕЗКОШТОВНО, де вам потрібно написати або вставити будь-який текст у поле та натиснути кнопку відтворення. Він підтримує багато мов, акцентів і варіацій швидкості гри. Ви також можете встановити прапорець, якщо хочете автоматично зберігати свою позицію та текст у хмарі. Він підтримує майже всі браузери, включаючи Firefox, Safari та Chrome.

Немає необхідності в завантаженні, логіні та паролях; просто перетягніть або скопіюйте свій текст, опустіть його в поле та почніть грати. Це чудово підходить для дітей і прослуховування вмісту у фоновому режимі, вичитки тощо. TTSReader забезпечує високоякісне звучання голосів із різних джерел.

Ви отримаєте жіночі та чоловічі голоси різними акцентами та мовами. Виберіть голос і мову, які вам подобаються, створюйте відшліфовану мову та насолоджуйтесь! Він запам’ятовує ваш текст і позицію, коли ви зробили паузу. Якщо ви вийшли з браузера, ви можете повернутися та почати слухати його там, де ви його залишили раніше. Він також працює на мобільному пристрої, що ідеально підходить для читання статей.

Отримайте програму Android Text Reader, щоб заощадити час і гроші, використовуючи її офлайн, де завгодно. Він витягує слова з PDF-файлів, щоб читати їх голосно, і виділяє прочитані тексти. Ви також можете БЕЗКОШТОВНО отримати розширення для Chrome, щоб слухати такі веб-сайти, як новини, вікі, блоги тощо.

Відео

Відео пропонує вам простий і швидкий спосіб перетворити ваш текст на мовлення. Напишіть повідомлення безпосередньо у вікні або завантажте свій текстовий файл, виберіть один із голосів, визначте швидкість і почніть його слухати.

Wideo пропонує найкращий варіант завантаження голосу у форматі mp3. Він БЕЗКОШТОВНИЙ і простий у використанні та корисний для створення пояснювального відео або демонстраційного відео, де ви можете додати голос за кадром у відео за допомогою цього інструменту синтезу мовлення.

  Як створювати емодзі Mash-Ups за допомогою Gboard

Інтегруйте текст Google у мовлення через Google API, але ви повинні платити за кількість використаних символів. Wideo інтегрується з технологією Google TTS і пропонує БЕЗКОШТОВНУ конвертацію.

NaturalReader

Отримайте потужне перетворення тексту в мову на роботі, вдома чи в дорозі NaturalReader. Завантажуйте документи та текст і перетворюйте їх на мовлення, щоб завантажити mp3 для прослуховування будь-де. Це забезпечує високоякісне та кришталево чисте читання завдяки природному звучанню голосів.

Ви також можете використовувати його для читання зісканованих зображень або документів. Отримайте доступ до попередніх завантажень і конвертуйте їх у формат mp3. Він чудово підходить для працюючих професіоналів, студентів, тих, хто вивчає іноземні мови, і читачів з дислексією. За допомогою NaturalReader ви можете легко створювати аудіофайли.

Використовуйте цю функцію, щоб створювати дикторський текст для відео YouTube, генерувати аудіо для електронних навчальних матеріалів, трансляцій, публічного використання або систем IVR, а також найновіших голосів AI. Не потрібно вчитися кодувати; він оптимізований для мобільних пристроїв. WebReader дозволяє вашому веб-сайту говорити та налаштовувати його, щоб зробити його вашим і відповідати стандартам доступності.

NaturalReader працює з Google Docs, електронними книгами, електронною поштою, електронними навчальними матеріалами, PDF-файлами та веб-сторінками. Він автоматично виявляє текст на веб-сторінках, ігноруючи рекламний вміст, і допомагає вам зосередитися на читанні. Він підтримує багато документів, як-от формати ppt(x), ods, файли epub без DRM, odt, doc(x) і txt. Ви також можете використовувати його на мобільному телефоні, щоб слухати вміст будь-де.

ReadSpeaker

ReadSpeaker дозволяє залучати ваші продукти на ринок за допомогою голосових рішень. Виберіть бажану мову та голос, введіть своє повідомлення або вставте будь-який текст, і ви можете прослухати текст, натиснувши «прослухати».

Ви можете додати свій виступ у свої програми та на веб-сайт, щоб зробити вміст доступним для аудиторії. Створюйте свої аудіофайли з природним звучанням голосу та передайте голос системам публічного сповіщення, IVR, роботам тощо за допомогою перетворення тексту в мовлення.

Це дозволяє компаніям, організаціям і брендам забезпечувати якісний досвід з мінімальними витратами. Він підходить для клієнтів із вадами навчання, труднощами з грамотністю та погіршеним зором. Він завжди відкритий для всіх, щоб легко отримати доступ до цифрового вмісту.

ReadSpeaker пропонує багато рішень для миттєвого додавання індивідуальної та реалістичної голосової взаємодії в будь-якому середовищі. Він пропонує офлайн- та онлайн-рішення TTS для мобільних додатків, електронних книг, електронних навчальних матеріалів, телефонії, транспортних систем, документів, веб-сайтів, медіа, вбудованих пристроїв, Інтернету речей, робототехніки тощо.

Notevibes

Отримайте онлайн-перетворення тексту на мовлення, щоб перетворити текст на 201 природний голос і отримати БЕЗКОШТОВНЕ завантаження mp3 за допомогою Notevibes. Це може заощадити ваші гроші та час, тому вам не потрібно наймати для роботи професіоналів.

Ви можете використовувати рішення для створення відео з природними людськими голосами. Завантажте ці відео на Vimeo, особистий веб-сайт або YouTube. Отримайте зрозумілий і зрозумілий інтерфейс розширеного редактора для перетворення тексту на мовлення за лічені секунди.

Розширений редактор пропонує багато переваг, як-от зміна швидкості та висоти, додавання пауз одним клацанням миші, збереження аудіо у форматі WAV або MP3, керування гучністю та акцентом, понад 25 мов і кілька голосів.

Це допомагає перерозповсюджувати аудіофайли навіть після закінчення терміну підписки. Програмне забезпечення синтезу мовлення Notevibes у форматі mp3 на базі штучного інтелекту відповідає багатьом потребам бізнесу. Ви можете створити реалістичні жіночі та чоловічі голоси та отримати доступ до WaveNet від DeepMind.

Notevibes дозволяє створювати голосові привітання різними мовами з інтонацією та тоном. Крім того, додайте фоновий звук або музику до аудіофайлів за допомогою тегів SSML. Захистіть свій файл на 14 днів і ніколи його не втрачайте.

Серед інших переваг, які ви отримуєте:

 • Створення семплів для музичних треків.
 • Створення діалогів персонажів у грі з різними голосами.
 • Мовлення для бізнесу.

Ціна починається від 7 доларів на місяць, де ви отримуєте пакет на 1 200 000 символів щороку, 18 мов, завантаження mp3 тощо.

Безкоштовний TTS

Безкоштовний TTS пропонує БЕЗКОШТОВНЕ рішення для перетворення тексту на мовлення онлайн. Ви можете написати свій текст або вставити його з будь-якого файлу, вибрати з 35+ мов у розкривному списку, визначити голос, який ви хочете прослухати в полі, і перетворити його на MP3.

Зробіть голос для Vimeo, Instagram, Facebook, YouTube або свого веб-сайту за 3 прості кроки:

  Як писати римські цифри в Word
 • Щоразу вставляйте текст або вміст не більше 5000 символів.
 • Додайте коди SSML, виберіть голос і мову, натисніть конвертувати.
 • Завантажте кінцевий результат у форматі Mp3.
 • Усі ваші аудіозаписи буде автоматично видалено протягом 24 годин для підтримки безпеки. Завдяки потужній функції TTS і машинному навчанню Google процес відбувається швидко, а кінцевий результат – високої якості.

  Використовуйте роботизовані голоси безкоштовно для комерційного використання. SSML дозволяє вашому бізнесу налаштовувати аудіо за допомогою деталей форматування аудіо для дат, акронімів і пауз. Ви можете перевірити зразки голосу та порівняти їх, щоб вибрати ідеальний для себе.

  Тепер, якщо ви хочете створити рішення для синтезу мовлення з тексту, ось кілька доступних корисних API для перетворення тексту в мовлення. Давайте також перевіримо їх.

  Google Cloud

  Перетворюйте текст на мовлення за допомогою API на базі технологій ШІ Google. Хмарне перетворення тексту в мовлення допомагає покращити взаємодію з клієнтами завдяки реалістичним і розумним відповідям.

  Це дозволяє залучати користувачів за допомогою голосового інтерфейсу користувача у ваших програмах і пристроях. Надайте своїм користувачам можливість вибору бажаної мови та голосу.

  API передає мову за допомогою досвіду синтезу мови DeepMind, майже як люди. Він підтримує понад 40 мов і понад 220 голосів. Він пропонує багато функцій, як-от спеціальний голос, голоси WaveNet, налаштування голосу, підтримку SSML і тексту тощо.

  Ви можете навчити свою власну модель голосу, використовуючи свої записи, щоб отримати більш природний і унікальний голос. Ви можете конвертувати текст у Linear16, OGG Opus, MP3 тощо. Легко інтегруйте з будь-яким пристроєм або програмою, щоб надсилати запити gRPC або REST, включаючи ПК, пристрої IoT, планшети, телефони тощо.

  Ватсон

  Перетворення тексту в мову Watson допомагає вам перетворити ваш текст на природне голосове мовлення різними мовами. Ця хмарна служба API допомагає вам перетворювати ваш письмовий текст або будь-який вміст у мовлення за допомогою Watson Assistant та існуючої програми.

  Надайте своєму бізнесу голос, щоб покращити взаємодію з клієнтами та їхню залученість, покращивши взаємодію з користувачами їхньою мовою. Це приносить користь вашій організації завдяки багатьом рішенням, таким як покращення взаємодії з користувачем, покращення роздільної здатності контактів, запуск будь-де, захист даних тощо.

  Технологія Watson Text to Speech допомагає створити голос вашого бренду, щоб зробити його унікальним. Він також забезпечує природне звучання та багатомовну підтримку за допомогою синтезу мовлення в реальному часі. Використовуйте мову розмітки синтезу мовлення, щоб ефективно регулювати гучність, висоту, вимову, швидкість тощо.

  Персоналізуйте якість голосу, вказавши такі атрибути, як висота, сила, тембр, швидкість, дихання тощо. Скористайтеся перевагами використання 10 000 символів БЕЗКОШТОВНО щомісяця. Якщо вам потрібно більше символів, ціна 1000 символів становитиме $0,02.

  Амазонка Поллі

  Амазонка Поллі забезпечує ефективний спосіб перетворення тексту в людське мовлення, дозволяючи створювати програми, які можуть розмовляти. TTS Поллі використовує глибоке навчання для синтезу природного мовлення.

  Розробляйте програми з підтримкою мовлення, які працюватимуть у різних країнах. API також пропонує NTTS (нейронне перетворення тексту в мовлення) для передачі мовлення найкращої якості. Він може створити власний голос, де вам потрібно працювати з командою Polly, щоб створити унікальний голос для вашої організації.

  Отримайте переваги використання Amazon Polly, такі як перерозподіл і зберігання мовлення, потокове передавання в реальному часі, контроль, налаштування мовного виводу та низька вартість. Amazon Polly пропонує службу API, яка інтегрує синтез мовлення в програму, щоб ви могли почати потокову передачу аудіопотоку або зберегти файл у стандартному форматі файлу, наприклад MP3, raw PCM або Vorbis.

  Ціна використання API-сервісу Amazon Polly починається від 4 доларів за 1 мільйон символів.

  Потрібно створити більше, ніж мовлення в текст? Ознайомтеся з цими фантастичними API для створення розумних програм.

  Висновок

  Попит на контент у різних форматах зростає, оскільки користувачі прагнуть до більшої зручності та гнучкості. Таким чином, незалежно від того, чи є ви власником бізнесу чи кінцевим користувачем, рішення для синтезу мовлення може вам дуже допомогти.

  Для цього ввімкнення рішень для перетворення тексту в мовлення у вашому блозі, електронних навчальних матеріалах тощо може допомогти користувачам слухати їх незалежно від того, де вони знаходяться, і запропонувати можливості багатозадачності. Отже, виберіть рішення для перетворення тексту в мовлення, як описано вище, або створіть таке, щоб зручно дозволити користувачам насолоджуватися матеріалом.

  Далі перегляньте ці рішення для рішень синтезу мовлення в текст для бізнесу та особистого використання та API для ваших сучасних програм.