11 найкращих рішень для резервного копіювання даних для середнього та корпоративного бізнесу

Багато з нас щасливо живуть у невіданні, вважаючи, що дані нашої компанії добре захищені, але не знаючи, як цей захист реалізовано.

Ви повинні думати про свої дані так, ніби це гроші (насправді це гроші; якщо сумніваєтеся, подумайте, скільки за це заплатили б ваші конкуренти): Ви кладете свої гроші в сховище і залишаєтесь спокійними; але ви повинні час від часу перевіряти, чи ваші гроші все ще там і чи будуть вони доступні, якщо вони вам знадобляться швидко.

Те саме стосується даних. Резервне копіювання ваших корпоративних даних має бути таким же безпечним, як у сховищі, і ви повинні бути впевнені, що в разі катастрофи ви зможете відновити свої дані за короткий період, і ваша компанія відновить свою діяльність, ніби нічого не сталося. Саме це має забезпечити хороша стратегія резервного копіювання в поєднанні з хорошим набором інструментів резервного копіювання.

Для цього вам спочатку потрібно визначити стратегію резервного копіювання.

  • Де ви будете зберігати свої резервні копії в загальнодоступній хмарі чи приватній мережі?
  • Як довго ви будете їх зберігати?
  • Які резервні копії ви будете робити?
  • Вам потрібно буде відновитися до певного моменту часу?

Це лише деякі запитання, на які має відповісти ваша стратегія резервного копіювання. І відповіді визначатимуть, які інструменти вам слід вибрати, оскільки не всі інструменти задовольняють усі стратегії.

Частина вашої стратегії резервного копіювання включатиме процедури резервного копіювання та відновлення: які з них можна виконати автоматично, а які потребують ручного втручання. Скільки зусиль вони вимагають і які ресурси забирають. Ці аспекти також тісно пов’язані з вибраними вами інструментами резервного копіювання. Прочитавши наведені нижче описи продуктів, ви отримаєте огляд інструментів, доступних для задоволення різних потреб у резервному копіюванні даних.

Acronis

Рішення для резервного копіювання Acronis пропонує широкий спектр можливостей, від простого резервного копіювання файлів на робочих станціях до резервного копіювання на основі програм на серверах. Його звіти містять детальну інформацію про невдачі та успіхи, полегшуючи виявлення проблем і усунення несправностей.

Продукт підходить для малих і середніх компаній, які шукають гібридне хмарне рішення, яке забезпечує міцне та надійне резервне копіювання, а також пропонує хороший рівень технічної підтримки. У разі більших систем і великих мереж Acronis не вистачає, тому слід розглядати продукт для більших компаній.

Окрім захисту критично важливих систем, Acronis також створює образи для переміщення окремих систем на нове обладнання та створює віртуальні жорсткі диски для використання у VMware або Hyper-V.

Резервне копіювання урану

Завдяки багатьом доступним функціям Uranium Backup є універсальним і потужним, але дуже легким програмним забезпеченням захисту даних для Windows.

  Як отримати найкращі фотодруки з принтерів у аптеках

Він доступний як у безкоштовній, так і в платній версіях.

Безкоштовна версія дозволяє виконувати повне резервне копіювання, як поступове, так і диференціальне, файлів і папок. Кількість резервних копій, які ви можете зробити, необмежена, з можливістю копіювати дані в численні місця призначення. Він також дозволяє стискати файли та папки за допомогою технології Zip64, шифрувати дані та планувати резервне копіювання в будь-який час, не ризикуючи забути розпочати операцію вручну. Усе це завдяки зручному інтерфейсу (повністю перекладеному на італійську мову), який дозволяє виконувати повне, інкрементне та диференціальне резервне копіювання за кілька секунд.

Платні версії Uranium Backup (з цінами від 80 євро та з довічною ліцензією без закінчення терміну дії) також дозволяють виконувати резервне копіювання образів дисків (Drive Image), поштових скриньок, віртуальних машин і баз даних на багатьох пристроях зберігання даних, включаючи хмарні. служби, NAS, жорсткі диски та FTP-сервери.

Для кожної інсталяції на певних пристроях (ПК або серверах) вам потрібна єдина ліцензія, яка включає безкоштовні оновлення та технічну підтримку.

Ви можете завантажити його безкоштовно.

Рубрика

Використовуючи платформу керування хмарними даними, Rubrik дозволяє користувачам вийти за рамки резервного копіювання та відновлення. Він надає їм повний набір інструментів для повного контролю над корпоративними даними шляхом мобілізації додатків, аналізу даних додатків, відновлення після програм-вимагачів і забезпечення миттєвої доступності додатків.

Користувачі гібридної хмари Rubrik люблять швидкість відновлення віртуальної машини, а також додаткові випадки використання, які вона допускає, наприклад наявність віртуального середовища, готового для тимчасового тестування, або виконання переміщення віртуальної машини за допомогою реплікації кластера між центрами обробки даних. Інші цікаві функції включають інтеграцію з vCenter і Powershell через Rubrik API. Незважаючи на те, що це рішення вважається дещо дорогим, системним адміністраторам подобається, як воно робить їх героями, коли їм потрібно лише секунди, щоб відновитися після великих катастроф.

Veeam

Користувачам подобається надійність і прозорість Veeam, оскільки вони рідко бачать збої та точно знають, що створюється резервна копія та куди вона йде. Рішення можна легко використовувати для резервного копіювання сотень віртуальних машин і фізичних пристроїв, а носієм підтримки може бути локальний NAS або репозиторій Veeam Cloud Connect.

Параметри виконання завдань Veeam пропонують багато налаштувань щодо налаштувань резервного копіювання, копій і реплікації, що дозволяє адаптувати процедури резервного копіювання відповідно до потреб вашого бізнесу, незалежно від його розміру. Доступні інструменти сповіщень і звітів пропонують багато інформації про статус резервного копіювання без необхідності будь-чого налаштовувати.

Крім того, інтерфейс користувача також дуже інформативний і простий у навігації. Одним із небагатьох аспектів, який можна покращити, є керівництво щодо створення робочих місць. Дружній майстер буде дуже бажаний.

Перемотати назад

З 2015 року Rewind допомагає компаніям захистити їхні SaaS і хмарні дані. Понад 100 000 клієнтів у всьому світі довіряють програмам і підтримці Rewind з найвищими відгуками, щоб забезпечити безперебійну роботу їхніх програм SaaS.

  Топ-20 найкращих генераторів доменних імен

Набір програм Rewind включає спеціальні рішення для резервного копіювання для електронної комерції, бухгалтерського обліку, розробки тощо. Rewind дозволяє компаніям створювати резервні копії, відновлювати та копіювати свої важливі дані, забезпечуючи постійний доступ до інформації, що керує їхнім бізнесом. Детальне відновлення на рівні предметів дозволяє користувачам «скасувати» будь-які помилки кількома кліками.

Rewind є провідним постачальником додатків SaaS, починаючи від перевірки відповідності до безперервності бізнесу та аварійного відновлення.

Згуртованість

Якщо ви шукаєте рішення для резервного копіювання гіперконвергенції або економічно ефективне сховище для холодних даних, тоді вам слід звернути увагу на Cohesity. Він інтегрується з багатьма іншими системами, такими як AWS, Pure Storage або VMware, пропонуючи широкий спектр API, доступних безпосередньо для користувача. Повідомляється, що він блискавично швидкий для індексування та відновлення даних, а також для резервного копіювання віртуальних машин. Він також надає надійні механізми для стиснення даних і дедуплікації.

Cohecity має простий і легкий у користуванні інтерфейс користувача, який дозволяє невеликий і короткий період навчання. Він пропонує різні рівні відновлення, включаючи файли та папки, для часткового відновлення. Крім того, для справжнього аварійного відновлення Cohesity забезпечує ефективне планування та параметри реплікації. Це бажане рішення для заміни застарілих рішень резервного копіювання, таких як стрічкові бібліотеки та інтеграція з публічними хмарами.

Commvault

Commvault пропонує рішення, яке охоплює всю компанію. Його особливі функції включають резервне копіювання пошти для Office365, рішення для переміщення цілих сайтів між хмарами, повне створення образів системи та миттєве відновлення для баз даних SQL. Він забезпечує самообслуговування даних кінцевого користувача, що звільняє ІТ-персонал від допомоги в цьому питанні.

Воно призначене здебільшого для великих підприємств із розгортанням консолідованих даних, тому його навряд чи можна вважати економічно ефективним у порівнянні з іншими менш комплексними рішеннями, інтегрованими в хмару. Якщо ваша компанія має велику кількість неструктурованих даних, розташованих в окремих джерелах даних, можливо, Commvault не зможе запропонувати вам належне рішення.

Spectrum Protect Suite

Завдяки своєму рішенню Spectrum Protect IBM пропонує єдину точку контролю для всіх корпоративних процедур резервного копіювання та відновлення. Він здатний працювати з хмарними або фізичними середовищами резервного копіювання будь-якого розміру.

Spectrum Protect керує даними користувача через ієрархію носіїв інформації: необроблені пристрої, контейнери файлової системи, потокова стрічка та оптичні носії. Він забезпечує резервне копіювання за межами сайту з можливістю створення дублікатів на послідовних носіях.

Для віртуальних середовищ Spectrum взаємодіє з VMware через свій API Virtual Storage, який також взаємодіє з Microsoft Hyper-V. Унікальною функцією рішення IBM є аналіз «що-якщо», який дозволяє ІТ-спеціалістам проводити симуляції з фактичними показниками продуктивності, а потім визначати найкращий спосіб налаштування віртуальної інфраструктури.

  Що таке «підробка HDR» і чи варто купувати HDR Blu-ray?

Veritas Backup Exec

Veritas Backup Exec виділяється підтримкою широкого діапазону пристроїв зберігання даних, у тому числі застарілих, і досягненням надзвичайно високої швидкості відновлення. Завдяки зручному графічному інтерфейсу він забезпечує високу надійність і прості процедури встановлення, налаштування та обслуговування. Користувачі Veritas зазвичай скаржаться на його високу ціну, але також кажуть, що якість його функцій є достатнім виправданням його вартості.

Якщо ви сумніваєтеся, Veritas пропонує 60-денну пробну версію, щоб перевірити, чи відповідає вона вашим потребам, і, ймовірно, вона це й зробить, оскільки це адекватне рішення для резервного копіювання майже для будь-якого типу бізнес-середовища, включно зі старим апаратним забезпеченням.

Unitrends

Ось прилад у списку інструментів!

Unitrends Recovery Series Backup Appliance має на меті об’єднати корпоративне резервне копіювання та виявлення програм-вимагачів у єдину платформу, яку також легко встановити та керувати. Він пропонує проактивний моніторинг і підтримку, а також гарантію відновлення та глибоко інтегровану хмарну безперервність, що сприяє скороченню часу для отримання прибутку. Він підтримує кілька типів резервного копіювання, включаючи файли, інфраструктури віртуальних машин, програми та операційні системи. Це також дозволяє планувати роботу з кількома серверами та налаштовувати стратегії резервного копіювання.

Забезпечуючи уніфікований пристрій зі сховищем, рішення Unitrends Recovery Series спрощує операції резервного копіювання та відновлення, допомагаючи компаніям справлятися зі зростаючими обсягами даних і обмеженими вікнами резервного копіювання. Він пропонує підтримку різнорідних інфраструктур, усуваючи потребу в збільшенні часу, грошей і ресурсів персоналу, коли виникає потреба задовольнити різноманітні вимоги щодо робочого навантаження.

Резервне копіювання Barracuda

Barracuda пропонує пристрої резервного копіювання з великою кількістю опцій для адаптації до різноманітних сценаріїв. Наприклад, вони можуть копіювати дані в хмару або на інший пристрій на віддаленому сайті. Ця свобода вибору є плюсом для постачальників послуг, яким необхідно адаптувати інфраструктуру до конкретних потреб своїх клієнтів. Наприклад, якщо клієнт не хоче, щоб його дані виходили з мережі, він може вибрати лише параметри реплікації в локальній мережі.

Barracuda Backup версії 6.0 включає Local Control, нову опцію керування для організацій, які керують даними на своїх власних підприємствах відповідно до унікальних нормативних і бізнес-вимог. (PRNewsFoto/Barracuda Networks, Inc.)

Для системних адміністраторів пристрої Barracuda зменшують робоче навантаження завдяки простим налаштуванням, налаштуванням і процедурам відновлення. Користувачі підкреслюють можливість автоматизації завдань, які потребують багато часу, наприклад, відновлення пристрою всієї системи у віртуалізований кластер.

Вибирайте свідомо

Ми ретельно підібрали тут добірку інструментів резервного копіювання, які вирішують різні потреби. Ви повинні вибрати той, який підходить для середовища, максимально схожого на ваше. Візьміть до уваги, що, можливо, той, який є кращим для хмарного сховища, не працює так добре із застарілими системами, або той, який забезпечує резервне копіювання на рівні програми, не є ідеальним варіантом, коли вам просто потрібно відновити купу файлів.

Або, можливо, той, який робить усе це, занадто дорогий для вашого бюджету. Сподіваємося, ми допомогли вам прояснити картину, щоб ви могли прийняти найкраще рішення.